Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. sep 2009

maavo-nalavo

martulanr
6. sep 2009

Olif a pri lezani to citit najviac take stuchance 😀 cista provokacia "nájomnika" ked este neviem ci je to chlap alebo baba 😀
ja mam iba 70dkg navyse a brucho ako nafuknuty balon a pri malom som 5 kg uz mala 😉

olifcek
6. sep 2009

martu jj, ja chcem ist spat, tak mala just zacne, hehe....

no, ved ked brusko rastie, tak je bre x;o) jedna nasa kolegyna bola vzdy veeeelmi stihla, az tenka zena, a ked bola tehu, tak este viac schudla, len brucho jej narastlo....vyzerala ako pavucik, hech....ona ostala tka tenulinka, ale babo sa ma fajne x;O)

martulanr
6. sep 2009

alle ja som tenulinka nikdy nebolaaaa 😀 ze by po druhom zostanem tenuuckaaaa waw tak too bereeeem 😀

olif presne ked sa mi zacne chciet spat tak baboo zacina kopat a to nemozem spavat v noci

olifcek
6. sep 2009

martu no....tomu sa hovori, aspon u nas, ze babo papa maminku...

olifcek
6. sep 2009

baby, co ste vraveli na kociar viper 4 kombinaciu? je to tazky kociar?

matka331
6. sep 2009

ja ja vecsinou citim kopanceky ked sediim malo ked leziim .....

martulanr
6. sep 2009

ja som babu slubila ze ked bude baba kupim jej novy kociar 3 kombinaciu a ked bude chalan tak nam zostanu tie co mame 🙂
idem kuk ten viper 😉

zucana
6. sep 2009

baby taka primitivna otazka...myslite ze z medu by sa dala chytit toxo?

vevoncek
7. sep 2009

dobré ránko

olif vôbec si nenechaj kecať do vašej svadby spravte si ju ako si ju predstavuješ. my s mužom sme si spravili svadbu všetko sme zajednali zaplatili a rodičov sme pozvali na poslednú chvíľu jediné čo mali na starosti boli zákusky a myslela som si že keď im to poviem na poslednú chvíľu a keď pri mojej sestre hundrali koľko výdavkov a stresov tak že im ulahodím ale proste si našli niečo čím ma vytočili tiež takže asi to tak musí byť že vždy si musia rypnúť ja neviem prečo si chcú na nás realizovať svoje predstavy 😠

túto noc sa mi snívalo že budeme mať chlapca sesterke sa snívalo zase že budeme mať dievča tak teraz som už vážne zvedavá čo to bude keď sa mi snívalo o tom žesom si robila tehu test a bol pozitívny tak sa to splnilo tak som zvedavá

olifcek
7. sep 2009

zuci nieeee,neboj, je tepelne upraveny x;)

vevoncek
7. sep 2009

z medu to som ešte nepočula ani si neviem predstaviť že prečo by sa mala z medu

olif som rada že nie som sama čo je tak skoro hore a zarezávam 😀

olifcek
7. sep 2009

Vevon njn, co ine nam ostava x;o)

kakatka1
7. sep 2009

Ahojte! Veru co nam ostava, aj ja by som este spinkala. 😔

maculik
7. sep 2009

dobre ranko 🙂
aky ste mali vikendik?
My ok, vcera sme si uzivali ocinka, boli sme na prechadzku, zmrzku a tak. Vecer sme si zahrali Clovece, mame take obrovske s figurkami zo Snoopy, hrali sme to vyse 2h, co sme sa pred domcekmi v kuse vyhadzovali. Jasne, ze som prehrala, pritom som hrala s 2 figurkami, kedze sme len 3 😝
Dnes mam volno, lebo do Luxu vyrazame az okolo 2, idem ozehlit par kosiel, nech ma Vladko do prace.
Mala zaspala, je akasi zachorena, ma sopliky a vykasliava, tak je od rana uplakana. Dufam, ze sa to nerozvinie do choroby 😒

A vy mate co nove? 🙂

komarik
7. sep 2009

ahojte, víkendík bol v pohode keďže manžel je doma celý mesiac. Užívam si ho na plno. Boli sme pozrieť svokrovcov a celú rodinu na Orave. Za posledné dva dni mi narástlo bruško tak som celá šťastná a každému by som ho ukazovala, len zrazu nastal problém že si nemám čo obliecť 😀 .

Dnes mi prišiel balík. Doviezli mi polohovací vakúšik pre bábätko ale aj pre mňa. Neskôr hodím aj foto do albumu. 😉

maculik
7. sep 2009

martu, ja tiez mam zatial len ani nie kilo navyse, pri Adelke som mala uz hadam aj 5 a na konci som mala +16 😝 . Ale brusko rastie, to je dolezite. Idem vo stvrtok k Dr, tak sa ho rovno spytam, ci to predsa len nevadi.
Ale myslim, ze to mame tentokrat ine preto, lebo uz mame drobcov, okolo ktorych treba v kuse behat, nespime poriadne, neoddychujeme a ja este aj robim 🙂

olif, neboj, svadba dopadne na 1 s *, to tak proste je, ze rodicia sa staraju, aj nasi sa, hlavne kvoli jedlu (otec sa s nami hadam mesiac nebavil, lebo sme odmietli podavat rezne - nakoniec sme ich na svedske stoly predsa len dali, a jasne, ze ostali 😉 , ale je to vasa svadba, to musia pochopit. A to aj moj tato, ked ma hrknute, tak je najmudrejsi na svete, on toho inak velmi nenahovori, ale vtedy ma reci az az. Nevsimaj si to, aj tak sa bude kazdemu pacit 🙂

komarik
7. sep 2009

olif, my sme svadbu nechali na rodičov. Chceli ju zaplatiť aj organizovať tak čo sa hostiny týkalo bolo na rodičoch. Mali sme to bez starostí. Oblečenie a starejšieho sme si vybrali sami a bolo super. Bola to v podstate oficiálna rozlúčka s rodičovskou starostlivosťou. Svadba bola klasická - tuctová aj keď mi s mužom máme radi niektoré veci odlišné ale z lásky k rodičom sme ich nechali posledný krát sa vybúriť. A ľudia boli spokojní lebo dostali to čo očakávali. Teraz keď niečo oslavujeme tak je už po našom a obidve strany sú spokojné. Na svadbu máme len krásne spomienky - bez hádok a nervozity. 😉

Baby, mne za tie 2 dni nenarástlo len bruško ale aj 3kg. 😨

komarik
7. sep 2009

sorry, že sa tak rozpisujem ale mám chuť s niekým komunikovať.

Obzerala som na nete nejaké veci pre tehuľky a hádžem sem link na inšpiráciu. Je to drahé ale ako inšpirácia dobré.

http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=6449561 - pončo na jeseň

http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=6320541 - tieto nohavice sú super

http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=6422392 - kabátik nemá chybu, len mašličku na chrbte by som odpárala

http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=5614666 - tunika je tiež v norme 😉

zoska
7. sep 2009

ahojte babule,
mne uz pomaly tiez zacina brusko rast, pribrala som 2,5kg ako som dnes zistila pohladom na vahu...ale kedze nemam takmer ziadne brusko tak sa mi to zda aj dost...no nevadi 😎

inak dnes sa idem skusit poliecit, lebo mam zapalene hrdlo, hlava ma pobolieva, nos mam plny...no proste citim sa blbo...ak sa to nezlepsi po dnesku tak zajtra idem k dr. ☹
takze dnes cajiky s medom a lezat !
ked sa budem nudit tak vas sem pridem pootravovat 😉

zoska
7. sep 2009

komarik krasne veci...vsetky sa mi pacia, hlavne kabat a gate 🙂

alex
7. sep 2009

Ahojte kočky,
tak ja som tiež ešte nepribrala, bruško mám stále rovnaké, teda mne sa zdá, iný hovoria, že už je také tehotenské...

komarik tie veci sú super, najmä ten kabátik 😵

maculik
7. sep 2009

zoska, tak sup do postele 🙂
komarik, tie nohavice su super, normalne si ma navnadila 😀 Potrebujem nejake na zimu, lebo kedze s Adelkou som bola tehu uplne naopak - brusko mi zacalo rast az niekedy april-maj, tak som nepotrebovala ziadne take teple veci, nosila som sukne, saty a 3/4 tehu rifle s tym nizkym pasom. Ale teraz to bude ine, vela z toho nevyuzijem ☹
Ale pockam, ako dopadne to amnio (aj ked ja verim, ze ok), a potom pojdem popozerat po obchodoch.

No, idem ja zehlit, lebo sa aj voda vypari zo zehlicky, kym tu s vami klebetim 😀

komarik
7. sep 2009

som rada že sa vám tie veci páčia.

Už som dokecala, manžel chce aby som išla s ním do obchodu - chceme vymeniť vchodové dvere a nepamätá si ktoré sme si minule vybrali. Tak sa zatiaľ majte.

Som rada že priberáme viaceré. Zoska poriadne sa vylieč a alex každému ukazuj bruško nech vedia aké šťastné obdobie zažívate. 🙂

lienka2
7. sep 2009

ahojte,
tak ja som pribrala uz 3kg, a hoci mam niekedy pocit ze brusko je skor slaninka, uz mi vravia ze je take tehotenske 🙂
zajtra idem na tripple testy, tak zacinam byt trocha nervozna.. 😖

alex
7. sep 2009

komarik, tak príjemné nakupovanie želám.

lienka, neboj, všetko bude ok.

komarik
7. sep 2009

lienka, neboj, zatiaľ nemáš byť prečo nezvózna. Povedz si že budeš nervózna až keď budú zlé výsledky. 😉

loginka
7. sep 2009

caute, hlasim navrat z poradne, brali mi krv na tripple, sranda lebo babies maju asi podla rozmerov hlavicky uz 16 plus 4 a plus 2, co je o tyzden viac ako mi to vychadtalo do teraz, tak som zvedava, ako sa budu posudzovat vysledky, utekam, ideme do tych Tatier
pa a pekny tezden, no stresy! 🙂 😎

alex
7. sep 2009

logi, tak si užite Tatry 🙂

matka331
7. sep 2009

ahojtee.....komarik pekne vecicky ja si aasi objednam ten kabatik velmi sa mi paaci,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre