Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
7. mar 2011

@avaka ešte máva Ela ekzém?

lenica81
7. mar 2011

@lolka ze aka, nestaci lyzovacka, este aj virivka a masaz... 😨 😉
inak, na to stahovanie pomoze iba body s rolakom a dlhym rukavom... 😀 pre teba...
a zostrih je fajny... uvidime iste aj nazivo... 😎

@olifcek ale ak niekto chce dat dieta do jasli, napr. lebo potrebuje-chce ist do prace, tak nemoze byt dieta len na mm... 😒

olifcek
7. mar 2011

@lenica81 😒 to jo

svetlankat
7. mar 2011

@matesl juj moja, dost sa trapite, my tiez vstavame kazdu hodinu niekedy dve, Miska pocuca a spi dalej, ja ju mam ale v postielke, stale vyberam a vklada. Ale niekedy uz aj ja mam pocit, ze by som si rada pospala. Rana su najhorsie, cez den je to uz ok, clobek to nejak rozchodi.

lenica81
7. mar 2011

ze markiza bude davat kralovsku svadbu nazivo... 😉 ale my asi budeme na chate, ci... 😕

svetlankat
7. mar 2011

@lenica81 chlapi pri hokeji zeny pri svadbe

avaka
7. mar 2011

@svetlankat cafte 🙂

@svetlankat a deti... 😅

svetlankat
7. mar 2011

@lenica81 mm ze dobru poznamku som napisala ale ze na deti som zabudla, tak deturence povinne spat

avaka
7. mar 2011

@svetlankat dufam,ze nie si v soku,co tu uz robim...neboj,este nemusis ist spat 😀

svetlankat
7. mar 2011

@avaka si ako moj mm 😀

svetlankat
7. mar 2011

@avaka 😀

lenica81
7. mar 2011

@svetlankat @avaka 😀

normalne sa nenormalne tesim... 🙂

lenica81
7. mar 2011

na chatu...

svetlankat
7. mar 2011

@lenica81 aj ja a na grilovacku,mne ani telku netreba,kaslem nanu

lenica81
7. mar 2011

@svetlankat 😵

avaka
7. mar 2011

@blumka ,tak nech sa krasne zabyvate 🙂 ,uz som si viac krat pozerala ten Vas domcek,je tak nadhernyyyyyyyyyyyy 😵

@lolka ,aka prijemna zmena... 🙂 ja som v tomto hrozna ....ja sa neodvazim tak ostrihat
inak nasa mala tiez vidno,ze uz inak vnima kojenie,predtym,ked nieco suchlo,uz nepila,tearz si rada aj polezi a cucka,dokonca aj cez den si da,co predtym uz nechcela...
a mne tricko ani nevyhrna,ale ked sa napije,alebo uz nechce,tak mi ho stiahne dole,s vyrazom,nech sa zakryjem a neotravujem... 😅
@matesl ,verim tomu,ze aj vam sa to rychlo polepsi....musi to byt velmi vycerpavajuce... 😔
@andrea2603 ,teraz chvalabohu nema nic,ma peknu pokozku,neviem,ci si citala,aj na tom gastre boli dobre vysledky na mlieko,vajcia...ja ako to tak sledujem,mne sa zda,ze je vdy suchsia,ked sa vonku ochladi a aj vo vnutri sa znizi vlhkost... 😕 ,ale natieram ju stale...

my sme teraz cely tt same doma

avaka
7. mar 2011

@lenica81 aj ja sa tesiiiiiiiiim 😵
@svetlankat ,ja telku uz skoro vobec nepozeram....a to som byvala riadny zavislak...,no tak vymenila som zavislost za zavislost... 😅

svetlankat
7. mar 2011

@avaka 🙂

svetlankat
7. mar 2011

bru baby

andrea2603
7. mar 2011

@avaka super 🙂 , si ma tak napadla, bola som u alerg. s Lenkou, MUDr. sa pýtala aj na Liv, či pokožka v poriadku, tak som sa pýtala, že či treba ísť k alergo., keď je ekzém alebo stačí, keď to detská, prípadne kožná lieči, tak určite ak sa opakuje, tak je potrebné alergolog.vyšetrenie a som sa aj opýtala, že či aj keď sú výsledky krvi u detskej MUDr. o.k., tak aj vtedy, lebo oni robia iné. A ani som nevedela, myslela som si,že Lenke v 1.roku zisťovala alergiu z krvi len na potraviny a ona dnes,"že aj keď Lenka mala inhalačné testy pred piatimi rokmi v poriadku, tak teraz jej to pozrie znova /už sa teraz teším 😠 , v júni na krv/ a potom uvidíme, čo ďalej", lebo momentálne je v poriadku 😵

avaka
7. mar 2011

@andrea2603 ,tak snad To budete mat aj nadalej v poriadku 🙂
ja som tiez zvedava...dufam,ze sa nam to nebude opakovat....
a dik,ze si na nas myslela 🙂

andrea2603
7. mar 2011

@avaka dúfajme, že Ela to mala také jednorázové a už z toho aj vyrástla 😉 ... ale aspoň vieš, že ku kožnej by si išla už zbytočne, určite k alergol.

Idem si dať sprchu a spať, taká som dnes ... ako by ma parný valec prešiel 😖 , ja som už z tejto zimy taká unavená, chceeeeeeeeeeem 20stupňov 😵 . Dobrú noc 🙂

lenica81
7. mar 2011

idem i ja fuc...

som akurat spravila smotanovu tortu a pizzove slimaky z listkoveho, zajtra mame navstevu... 😎

@andrea2603 buduci tyzden, koncom ma byt uz 14... tak sa to blizi... 😵

maculik
7. mar 2011

Caute koceny 😀
Tak sa hlasim z domu, drobci spia, ja tlacim cestoviny (lebo v IT som si nestihla dat 😅 😀 a chystam sa spat. Ale nedalo mi nakuknut 🙂
Vidim, ze docitat nestiham, tak kto mi da strucny prehlad toho, co sa tu dialo?

v Tal.bolo super. Dakujem @zucana zuzke sa starostlivost a spolocnost, vela veci by sme bez nich nevideli, boli sme ich aj pozriet doma a papali sme tam (ako inak) vyyybornu veceru s fajnym vinkom 🙂 Deti boli zlate, celkovo to nase prevlacanie super zvladali, uz ked boli unavene, tak zaspali v kociku alebo v nosici (kupili sme so Zuzkou ten kovovy na chrbat) alebo ako vcera za 2min Adelka mne na pleci 🙂

Tak cakam na zhrnutie 🙂

lolka
7. mar 2011

@matesl riadnych ceckosov teda mame doma 😅 Viki si pocucka, zakryje mi didu, vzapati znova odhali a tesi sa ako keby som ju tyzden nekojila 😅
@lenica81 juuj, ved to bol prvy relax za skoro 2 roky 😅
@zucana uz to chcelo zmenu a takyto uces som uz mala asi pred 2 rokmi. mm zhodnotil, ze dobre, ale mohla ma este viac vystrihat 😀 ja som dlho nosila dlhe vlasy, pol roka pred svadbou som sla na kratko a od vtedy to "striedam" 😵
@maculik zuzka dala foto na FB, pekneee 🙂

maculik
7. mar 2011

@lolka hej, uz som vymakla, ze ich tam dala 🙂 A dakujeme 🙂
a super uces, velmi ti to pristane, taka 18-ka tam vyzeras 😀
@andrea2603 adka, si spominala, ze si zvedava, ako asi Petik spi, tak teda musim povedat, ze hrozne 😝 Prvu noc bol asi unaveny z cesty a prechadzky, tak spal celkom dobre, ale dalsie noci bol x-krat hore a kedze som nechcela, aby budil Adelku (aj ked ona spi fakt tvrdo, ale to asi podvedome ju chcem nebudit) a hotel.susedov, tak som mu proste vzdy dala prso. No a to sa budil niekedy aj kazdu hodku, takze som zvedava, ako sa napravime, vlastne aj cez den som ho ukludnovala na prse, co uz normalne som nerobila.

idem buvat, dobru noc, zajtra pridem 🙂

@zucana nezabudni tu adresu 🙂

zucana
7. mar 2011

@maculik adresu zajtra ;)
A aspon u NAS si mala cestoviny teda :d
Bru noc vsetkym

lenica81
8. mar 2011

ahojte, noc fajn... len by si to Vilko mohol rozmysliet s tym vstavanim o 6tej... 😅

@maculik @zucana tak som rada, ze ste si to uzili obe... 😉

lenica81
8. mar 2011

inak este som chcela, myslim @dorotka2 alebo @blumka... poslete mi link na ten "stolickovy adapter" - prenosna, co mate... co sa dava na klasicku stolicku... 😕 pisem jak hotentot... 🙄

blumka
8. mar 2011

@lenica81 http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
pre juli mam HI seat, to ma aj doroka2 a pre terezku mam booster...kebyze mam len jedno dieta tak kupim len booster, lebo das prec tu tacku a mas podsedak na velku stolicku pre vacsie dieta, pri tej HI seat sa da dat tiez dolu tacka ale sedenie bez nej nie bezpecne, v tom podsedaku je lepsie lebo je hlbsi...to len taky moj postreh 😀

a vsetko dobre vsetkym k MDZ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre