Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
16. mar 2011

Cafte 🙂
tlacim si vypisy z banky tak coby som nenakukla 😀
musim ist do poistovne dat potvrdit vinkulacie na poistku kvoli hypo...mm ma zaukoloval zasa 😅

my sme vstali o 7.15 este stvrthodku len tak lezala pri mne, sme sa valali a potom mi zdrhla z postele 🙂
uz mame za sebou ranajky, idem dat sprchu a hor sa do mesta

@svetlankat dodatocne vsetko najlepsie k meninám , vela zdravicka najma 😉 tak som na to vcera myslela ze mas meniny az som zabudla napisat 😅 😔

@matesl 😔 ach boze...vy sa teda natrapite....to by bolo dost aj na troch co zazivas! skore uzdravenie Riskovi!

@zucana Zuzik myslim na teba, drz sa dneska!

jaja32
16. mar 2011

@blumka ja davam bud kinder sunku alebo kuraciu sunku, je taka mierne slankava. Malej velmi chuti na chlebiku.

jaja32
16. mar 2011

@matesl my sme mali zlateho stafylokola v nosteku. My sme si dali preventivne urobit vyter z nosa a hrdla a zistilo sa, ze mm ma zlateho stafylokoka a nakazil malu.

jaja32
16. mar 2011

@olifcek všetko najlepšie k narodeninám 🙂

zoska
16. mar 2011

este kocky prosim vas ako sa vyberaju tie 2 vyberatelne palicky na postielke...nejako mi to nejde a nechcem nasilu, aby som to nejako neposkodila

svetlankat
16. mar 2011

@zoska dakujem

svetlankat
16. mar 2011

@zoska zatlacis myslim smerom dole a vyberies, ked nepojde smerom dole skus hore.

maculik
16. mar 2011

Dobre ranko 🙂
tak my dnes tiez vynimocne hore uz od pol7, aj ked pokus buntosit bol uz o 5 (obaja), ale som ich este uspala. Noc otras, stale sa budil, stale zvysena teplota, rano 38,9 v ritke. TEraz menej, ale dnesny vylet do parku s kamaratkami rusim, nemozem ho tam tahat. je umrncany, pisti, teraz je na mne a zda sa mi zase horucejsi ☹

@zucana drzim palcem nech to dnes baby zvladnu a ty tiez 🙂

zoska
16. mar 2011

@maculik myslis ze ta teplotka je zo zubov? ci nanho dacolezie? 😕 😔

@svetlankat dakujem, idem vyskusat

zoska
16. mar 2011

@svetlankat podarilo sa, dakujeeem 🙂

olifcek
16. mar 2011

@jaja32 dakujem krasne! 😵 @ivka1603 vsetko len to najlepsie Ti prajem k Tvojim krasnym okruhlym narodkam

ivka1603
16. mar 2011

@olifcek
Oli, ďakujem ti, že si si spomenula 😀 Poslala som ti IP....našla si si?

svetlankat
16. mar 2011

@ivka1603 aj ja sa pripajam vsetko naj

zoska
16. mar 2011

@olifcek Všetko naj, naj, naj 🙂 prajem krásny narodeninový den a nech Ti Oliv robí stále radosť ako doteraz a všetci nech ste zdravi a stastní 😉

maculik
16. mar 2011

@zoska neviem 😒 Ma asi 3dni kasel, najprv zacal v noci taky divny, ale teraz uz je zahlieneny a vykasliava,a ma aj riadne sopliky. Kvapky do nosa nemam, musim ist vecer kupit, nechcem ist s nim (a tak je pekne, ale ma stale 37,8, to asi radsej nepojdem von, ze?)
Zubky mu idu spodne dvojky, takze asi ma oslabenu imunitu a nieco nanho lezie a z toho ta teplota. Pockam do zajtra, ak bude mat stale, pojdem k dr.

ivka1603
16. mar 2011

@svetlankat
ďakujem aj tebe...máš krásne a mne moc sympatické meno - Svetlana....Sveťka.....aj ja som chcela mať dcéru Svetlanu, ale MM ani mame sa to nepáčilo a robili si posmešky z tohto krásneho mena ☹ keby nebol Rastík, tak tretej dcére už by som napriek všetkým nahlásila meno Svetlanka...myslím hneď po pôrode 🙂

svetlankat
16. mar 2011

@ivka1603 jej dakujem si zlata, mne ho dali podla nejakej rozpravky, maminka vymyslela.

zoska
16. mar 2011

@maculik aha no jasne, ved aspon ak crp urobi tak budete vediet ci na to treba lieky alebo staci preliecit len tak...
akurat minule v tv vraveli ze ked je dieta zahlienene tak treba dbat na to aby sa dobre vysmrkalo pripadne treba odsavat sopliky, aby nevznikol zapal stredneho ucha

som sa trochu naplasila, lebo Nelka mala sople predtym, ale vsetko je ok a aked som pocula ze chrci tak som odsala a teda niekedy toho bolo vela 😒

Petkovi skore uzdravenie 🙂

no a ja idem uz, lebo sa nevymotam odtial, ale uz som aspon po sprche a prezlecena 😀

olifcek
16. mar 2011

@ivka1603 jj prave citam, chi. Dakujem. Som len na mt, tak som najprv citala kto ma spomina. Ja na Teba myslim uz od vcera 😵
@zoska daki

maculik
16. mar 2011

@zoska dakujem.
no jemu sopliky vytekaju a zahlieneny je skor dole, akoby na prieduskach, tak mu kvapkam na oblecenie tie aromat.kvapky.
ideme sa hrat, lebo je fakt upistany, uz som mu aj Nurofen dala sirup, tak uvidime.
ked zaspi, nakuknem, von teda nemozeme ist, tak budeme doma 😒
a caka ma 6kosiel na vyzehlenie 😝

ivka1603
16. mar 2011

@olifcek
aj ja som na teba myslela, aj som ti chcela napísať....ale nechala som to radšej na dnes 🙂 Všetkého veľa škodí, no nie? Prajem ti krásny deň a pekne v zdraví si ho uži....Pa,pa

olifcek
16. mar 2011

@ivka1603 dakujem IVI a tiez si to uzi! Dnesny den je nas. Idem ja tiez off, chystat sa za kamaratkami 😵

matesl
16. mar 2011

@jaja32 no ja mam tiez na mm podozrenie, ja nikam nechodim, teda len tam kde maly 😅
a mm sa dal liecit? ci sa to nelieci?

jja
16. mar 2011

@olifcek vsetko najlepsie ti prajem Oli....

zucana
16. mar 2011

@olifcek vsetko naj k narodeninkam ....

avaka
16. mar 2011

ahojte 🙂

@olifcek ,aj my Ti zelame vsetko naj k narodeninkam 😵 😵

my sme dnes vstavali o 6 .30,tak celkom dobre 🙂 ,ale desim sa zmeny casu,to akoze bude vstavat o 5-tej potom 😕 😅 ,alebo mozno si to uz posuva....

@maculik ,ja som kosele zehlila pred tyzdnom,neznasam to,dufam,ze budem mat chvilu pokoj...nastastie ich uz mm nenosi tolko kolko predtym... 😅 a s tym soplikom ma @zoska pravdu,treba odsat aby nezostal,ak ma vela pozri si u strapco v albume hygienu nosa,ona je lekarka orl 😉
@blumka,ani ja som este neskusila sunku a pravdupovediac,ani neviem aku by som jej dala.... 🙄 ,este pockam,ale ma to aj vyhodu,zacala som aj ja zdravsie ranajkovat,davam si to,co mala,ked pyta o do mna,mozem dat a tak som si od sunky odvykla,ze minule,ked som si dala,musela som ju dat dole,normalne mi smrdela...ale to mam take obdobie len...tak jeme pecivo s maslom a obmienam,cherry rajciny,pazitka,mrkva,kalerab,uhorka,zatial chuti,ked prestane,neviem,co budeme 😅 aj syr tvrdy som uz par krat dala nastruhat

baby,poradte nejaky obed,co moze aj mala,nech uvarim spolocne....ja uz neviem,co vymysliet,dnes som chcela bez masa,tak nam palacinky,polievku mame od vcera a malej spravim zemiaky s vajcom a uhorku nastruham k tomu,dufam,ze jej to nebude moc tazke..,lebo neviem co 😒 ,spenat jej moc nesmakoval...a zajtra ,ja uz neviem...

a rybu aku davate?

dnes som sa herecky zoparkrat opytala,ci pojde robit ee do nocnika,kedze este nekadila a ona zakazdym zakrutila,ze NIE ,potom dala do plienky

potom sa jej pytam,ze co to tu je,ze kto vyhadzal skrinu a ona ukazala prstom na seba... 😅
vcera sa sused cuduje,ze este nechodi a hovori kde,kde? 😕 😅

jaja32
16. mar 2011

@matesl mm povedali ze stafylokok sa neda uplne vyliecit, da sa "uspat" a neskor moze opat zacat v tele vystrajat. U niekoho sa uz vobec neprejavi. Vseobecna lekarka ho poslala na imunologiu, kde mu urobili vysetrenie, dali antibiotika z ktorych mu bolo velmi zle (nevedel z coho mu tak je, ved samozrejme necital pribalovy letak) a mal prist na kontrolu. MM tabletky nedouzival a uz na kontrolu nesiel a citi sa skvele. Mozno zabrali aj tie tabletky.

maculik
16. mar 2011

@avaka a ako jej spravis to vajicko so zemiakmi a uhorkou, take huste ci ako? lebo teraz Petik akosi nepapa, tak tiez neviem, co spravit, masko nechcel, ja mam od vcera cestoviny, co mi mm spravil, ale to on neviem, ci bude s omackou.
teraz som zmyla dlazky a vyplnila prihlasku na vysku, druhu urobim vecer. A idem na to zehlenie 😝

jaja32
16. mar 2011

@avaka Natalka ma velmi rada paprikas (so smotanou) s haluskami 😉 🙂

avaka
16. mar 2011

@maculik uvarene popucene zemiaky trocha osmahnem na masle a pridam vajko(ale necham,nech sa poriadne to vajco spravi....a uhorku nastruham ako prilohu
uz fakt neviem co,,dva dni jedla kur.sote s fazul.struckami,mrkvu a kukuricu+rryza,to jej chuti,aj cestoviny podobne,ale dookola to iste... 😒 perkelt jej nechutil,asi spravim zajtra tarhonu s masom...aj pre nas

@jaja32 ,akurat pozeram,ze pises paprikas 😀 ,skusim ho este,ja som ho len raz davala,mozno to bola nahoda,ze nechutil 😉
a tu rybu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre