Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. apr 2011

@jja sranda ze po prespani tolkych hodin v noci idu ten doobedny spanok spat takto skoro akokeby este dospavali...

andrea2603
13. apr 2011

@olifcek mm chodí aj na nočné, tak vtedy ich uložím spolu nech naobed spia 😵

jja
13. apr 2011

@blumka vsak to...si myslim ze to je pokracovanie nocneho spanku, to ma ale od pidi mini baba 🙂 ked sa zobudila predtym skor po hodine a pol isla spat stale..

blumka
13. apr 2011

@jja juli mavala take pravidelne rozostupy medzi spaniami, ale teraz uz dlhu dobu ten prvy ostava a ten druhy sa posuva na coraz neskorsiu hodinu

jja
13. apr 2011

@blumka chcem sa ta este spytat, ako dlho si pouzivala kocik pri Tete? lebo do toho je nam uz mala, takci sa este oplati kupovat novy, ci este pol roka vydrzime aj v tomto ..cez leto a tak..aj tak ked je uz teplejsie vacsinou chodime na trojkolke vonku..

blumka
13. apr 2011

@jja ked zacala terezka chodit tak uz sme vonku chodili bez kocika...len tu po okoli...ale ked sme sli dalej alebo na vylet, na nakupy, tak som bravala kocik asi tak do jesene...potom uz v nom byt nechcela...

jja
13. apr 2011

@blumka dakujem...

olifcek
13. apr 2011

@andrea2603 jj myslela som si... to je super, aspon si vsetci oddychnete 😵 😵 😵

hajdylca
13. apr 2011

dakujem kocky ste zlate, ze ste mi odpovedali... no u nas je to take vselijake 😒 drobec vstava ako kedy- vacsinou po pred 8 hod. rano, potom ide hajat okolo 10- to spi cca 1,5 a potom druhy spanok ma okolo 15:30-17:30- v tom rozmedzi a vacsinou spi hodinu a 15 minut, no potom ho vecer neviem uspat ani po 21.... predvcerom isiel spat o 23 😔
ked mu zrusim druhy spanok- tak si ho spravi sam od 19 do 20 a sme tam isto kde sme boli 😕
asi mu skusim ten druhy spanok posunut skor, alebo ja neviem... lebo ten ranny potrebuje, to sa normalne pyta sam spinkat, ten poobedny tiez... len ten vecerny nejako bojkotuje.....

avaka
13. apr 2011

caute 🙂

@hajdylca ,ked sa ulozi o 20-tej,to ma poobedny?,ved nechaj zhasnute a povedz,ze uz je noc 😀 ,my ideme uz o 19-tej na nocny....aj ked dnes zase zaspala az o 20:30,odkedy sa zmenil cas,chcem nech spi o hodku dlhsie a ona nie a nie 😀 ale tak mala spi uz len raz.rano vstane cca7:30 a obedny ma cca11:30 a dnes potiahla3ha10min. 😎

ale presne ako vravite,ked spi sama,po hoine apol sa zobudi,ale vidim ako sedi ospata,pisti...tak si k nej lahnem a vacsinou este zaspi 🙂 posledne dni sa stale budi,idu horne2,uz vidiet bodku a asi aj dolne....no uz treba,lebo s tymi 4 zubami co mala,toho vela nenahryzie... 😅 a ked citam,kolko uz maju vase deti... 😕
@lienka2,teba som nevidela,ani nepamatam...ako babo?ak sa citis?

skusim zopakovat svoju otazku spred niekolkych dni 😅 ,aku rybu davate detom,okrem pangasia?
@katina2209,ja ked rano nakojim,chvilu sme v posteli,potom sa oblecieme a idem robit ranajky,niekedy zje velmi vela,niekedy trochu,ostatne rozhadze po zemi a pritom krici no no 😖 potom zase cca o 2 hodky dam desiatua o dalsiu hodku ma mlieko ped spanim 🙂 ale zato @zucana Viki ako dlho vydrzi 😕 ,ale ja mam vacsinou rano malo mm,ked mam viac,menej ranajkuje

hajdylca
13. apr 2011

@avaka no ja ho ulozim na nocny, len on si z toho spravi poobedny 😔
my sme rybku este nepapali...

avaka
13. apr 2011

@hajdylca mne to mala tiez kedysi robila,ze sa po pol hodke zobudila a chcela byt hore,,ja som k nej isla lezat,po tme a casom to prestala robit....ak by ste toto mali ako nocny,tak by si asi posunul,alebo predlzil obedy... 🙂

olifcek
13. apr 2011

@hajdylca neries, to sa opravi... my sme mali to iste... i mala poobedny vecer o 19, ci 20 o hodku a pol sa zobudila, ci o dve a sla haji az o polnoci... dnes, ked si takto neskoro lahne, rychlo idem k nej, a paq zdrhnem...ked zamrnci hned tam nabehnem, dam prso a ona haja dalej a az do rana uz... postupne sa to upravi, uvidis 😉 nic nerob umelo, ci nasilu, podla mna to nepomoze, ale skusit mozes, ako chces 🙂

olifcek
13. apr 2011

@hajdylca my sme kedysi, i ked som zhasla, bola ticho a akoze spala, tak sme nefungovali ako dnes... oliv sa hajat nechcelo, tak nehajala, lozila, smiala sa, tancovala, tlieskala, pusinkovala ma... 😀 a to i dve hodky, chi... ale ako som pisala... uz je to ineee, je to uz ok 😵 😵

avaka
13. apr 2011

@hajdylca mne spi cez obed 1,5-2hodky,ale ked rano vstane velmi skoro,tak si obedny predlzi aj na 3 hodky 🙂

olifcek
13. apr 2011

@avaka ja davam file znacky ryba, kde pisu, ze bez pridavku vody, su fakt super 😉 rybku, ktoru si spominala, nedavam olivke...

olifcek
13. apr 2011

@avaka mas tolko mliecka, kolko Elinka potrebuje 😉

avaka
13. apr 2011

@olifcek znacka ryba 😕 ,to som este nepocula....a kde kupujes?ja som dala lososa,ten chutil 🙂

olifcek
13. apr 2011

@avaka boze, ja tatar... vyrobca ryba 😀

avaka
13. apr 2011

@olifcek to je jedno,aj tak nepoznam

olifcek
13. apr 2011

@avaka http://www.ryba.sk/ logo je vpravo... to logo je na file a je tam velkym i to, ze bez pridavku vody... su naozaj mnam...

olifcek
13. apr 2011

@avaka ked budem v obchode a budu mat, urobim foto, nech nedam nejake zle info, nahodou 😀 to raz kupil mm a odvtedy to kupujeme... vzdy len kuknem, ze poveodme balenie, pisu, ze bez vody, beriem... je to ryba, mozno tam nema, ze ryba kosice, to si niesom ista 😀

olifcek
13. apr 2011

@avaka v potravinach bala som kupovala, al teraz nemaju, tak skusim kuk v bille

olifcek
13. apr 2011

no nic, idem i ja do hajan... bru noc

avaka
13. apr 2011

@olifcek dobru,dik 🙂

alex
13. apr 2011

ahojte,
@jja my máme taký režim ako vy 😉 No ale včera spal krpec od druhej dve hodinky, potom zamrnčal mm išiek k nemu a ešte hodinu spali spolu.
@avaka my sme mali zatiaľ len lososa. A zubov máme my tiež málo. Máme hore aj dole jednotky a v ľavo dvojky, vrchná je už väčšia, spodná sa len nedávno prerezala, tie v pravo sa nejako nederú na svet.
@hajdylca teba som dlho nečítala, ako sa máte? Vidím že Branko krásne chodí, super. My sa ešte bojíme. Aj urobí krôčik, dva ku mne ak stojí a ja si čupnem aby išiel, ale väčšinou sa dá na štyri, alebo naťahuje ruky, aby som mu dala ruku a išla s ním.
Inak Jakub zase kašle, už som z toho na nervy. Neviete kočky, nejaké homeo na imunitu nie sú?

jja
14. apr 2011

ahojte...tak my sme dnes pre zmenu hore od pol 5..... 😠 po pol hodinke aj vyzerala ze by spala ale to by potiahla do 7 a potom doobeda u nic, a ideme o 12 plavat a to by bola mrtva...tak som ju nedala a pojdeme okolo 7..dufam 🙂
dnes je u nas skaredo, prsi, fuci, tak to bude zase den....ziadna prechadzka..ja neznasam dazd 😒

alex
14. apr 2011

@jja fuha, nejako skoro si urobila kočka ráno. My sme hore od 6:45 a to sa mi zdá skoro. A to počasie fakt otras, ja tiež neznášam dážď. Ja chcem slniečko a 25 stupňov minimálne 🙂

zucana
14. apr 2011

@hajdylca my mamvame iba jeden spanok a dlhy cca 2,5 hodiny do 16.00 a zaspi mi az o 22.00 aj ked idem s nou do postele o 21.00 tu sa podla mna toho moc neda robit .musis vydrzat asi kym si nespravi sam ten jeden spanok.inak maly aky zlatucky 😵 ako sa mas?dlho si sa neukazala...

lenica81
14. apr 2011

ahojte baby... tu tiez take pocko na figu, este som sa aj porezala, bo ten moj krpec mi tu od rana mrnci... 🙄 ale co uz, keby sa to pocko umudrilo, lebo takto, clovek nevie, ci ho za 10 minut nesprsi, tak ma ani netaha von... 😔 a maly sopli a sopli...

Vilko spinka uz tiez len raz, vacsinou od 11-pol 12 na cca 2,5 hodky, ale to musim s nim lezat, lebo inak je hore ovela skor... a nervacil by sa mi tu... to som si uz odsledovala... ale mne to vyhovuje, ze si polezim... 😀

chodcov mate fakt zlatych, @blumka a aj @hajdylca... a dobra bola juli ako prevazila tete... nas chodi ako namesacny, rucky pred sebou natiahnute, ale prejde z izby do izby cez chodbu v pohode uz... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre