Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
26. jún 2009

Jeeej ostavate tam zit, alebo sa vratis? My by sme strasne radi zili v IT v niekde v Alpach, to je nasa srdcovka 🙂 Sudtirol 🙂 hmm Merano, Latsch 🙂

olifcek
26. jún 2009

ewe: peknucke fotky, naozaj x;o)

alex
26. jún 2009

čo sa holenia týka, tak ja úplne na hladko, nemám rada chlpy, ja si depilujem aj ruky. A keď bude bruško, tak manžel bude pomáhať s holením 🙂

olifcek
26. jún 2009

uvazujem, ci by som draheho nemala zacat ucit holit ma 😀 nech ma potom neporeze alebo co x;o)

alex
26. jún 2009

nooo, asi by sa zišlo 🙂

ewelyne
26. jún 2009

☹ ten moj to vzdal, normalne sa bal, ze ma poreze a nechcel ma holit

zusika
autor
26. jún 2009

no neviem neviem....sice sa holim pred nim v pohode, ale na toto by som ho cvicne asi nenahovorila..jasne ze smesa bavili o tom, ze to bude potom robit on, ale ked netreba, tak sa do toho asi pustat nebude.... 😝
myslite si, ze ten strojcek v tych miestach neboli.... ja som klasik so ziletkou, raz som sa dala depilovat a do smrti na tu bolest nezabudnem!!!! tak dajte vediet ak uz mate skusenost....

kakatka1
26. jún 2009

Panecku baby ale pisete, fakt nestiham 😒

ewelyne
26. jún 2009

nie, ten zastrihavaci strojcek neboli 🙂
depilaciu mi ani nespominaj a laser tiez nie, au aua au. 😖
Ja draheho na holenie nenahovorim 😢

kakatka1
26. jún 2009

Jej Ewelyne, mame skoro rovnako starych Simkov 😵

ewelyne
26. jún 2009

katka, aj tie dalsie budu skoro rovnako stare 🙂 sranda 🙂

kakatka1
26. jún 2009

A mohli by to byt aj baby, nie? 🙂

zusika
autor
26. jún 2009

pamatam si ze to bolo v tom obdobi popularne meno 🙂
ake by ste vybrali teraz? ja Sofia/Andrej...... u mna vsetko (zatial) jasne...a nediskutujem..... ved to ja porodim...

olifcek
26. jún 2009

ewe: ja som zase hanbliva, tak ho asi nepoziadam x;O) chii...

zusi: ja tiez pouzivam ziletku...ale za zatvorenymi dverami, ja som hanblivka ako som pisala vyssie x;o) ale milovanie za svetla mi zas nevadi, nooo x;o)

ja si epilujem, nohy, podpazusie a brusko x;o) chcela som aj ruky,ale kaslem na to...raz som skusila i dole, ale brrr, boliii a viac som neopakovala, mozno skoda, ale nedalos a mi x;o)

epilacia - vytrhavanie
depilacia - strihanie
tak je? x;o) myslela som vytrhavanie

olifcek
26. jún 2009

ja Olivia a chlapcek mozno Jozko, ale to necham na tatinka...ved babo je na 50 % moj, na 50 % jeho.

sice si to odrodim, i len ja priberiem, a pod., no on sa krasne stara a bude starat, kzm ja budem na MD, RD..i ked MD nebudem mat zlu, ak teda nebudem musiet na PN, a RD chcem len pol roka...po roku by som i do prace sla, ale uvidi sa...x;o) zalezi od babatka

kakatka1
26. jún 2009

Dievcatko je jasne-Simonka (budu mat naraz meninky aj narodeninky) a chlapcek je vlastne tiez jasny- Stevko po tatikovi. Pri Simkovi som sa vyhla so slubom ze druhy ak bude, bude urcite Stevko.

zusika
autor
26. jún 2009

depilacia je vosk mojaaa...mne minule siblo a kupila som si voskove pasiky ze na nohy...a skusila som aj bikiny...no to radsej si ohrezat ruku, fakt!!! nechapem ze to niektora dokaze....
zvarujem este tie veet - taka ta pena co sa akoze zoskrabne,ale to je asi blbos, ze? na nohy...
no mozno sa prekonam a kupim si strojcek....len ked s ziletkou je to take prakticke rychle a vsade...
juj a ze hanbit...tak mi sme potom nudisti.... 🤐 dost casto pobehujeme po byte nahi (rano ked sa obliekam, po sprche...) budeme sa to musiet odnaucit, ked pride mimi.....
kocky idem ja od vas.... zachvilu mam padlaaaaa!!!!
piseme asi asi az v pondelok, mam nabity vikend...resp. ked nemusim PC ani nezapinam doma....
uzite si vikend!!! papa!!!!

ewelyne
26. jún 2009

katka, no mohli by to byt aj baby 🙂 inak sme chceli tiez Simonku 🙂

olifcek
26. jún 2009

zusika: a mne sa zdaloooo, takze to u nas v jednom obchode maju opacne napisane, pcheee...ja mam depilacny strojcek, takze pouzivma ten..ale mam aj voskove pasiky weet, ale tie sa mi nepacia moc....

mna bikiny este nebolia az tak, ale ist hlbsie, auu...x;o) ale je faktom, ze som to robila den, dva po menstruacii, ked je telo menej bolestive, chiii

no, ta pena je dost chemikalia, takze ja ju nemusim...

no, ja zo sprchy do zupanika a tak smer drahy, drahusik pobehuje v slipkach a tricku, ale nahy tiez nie x;o)

jo, i ja idem onedlho domkov, juchuuu...jaj, to je len tolko hodin? tak o hodinu, nooo 😒

cukruska1920
26. jún 2009

Ahojte....sice to uz viete ale chcem sa pochvalit aj ja...kontrola dopadla dobre...babo ma 13,4mm a srdiecko pekne bije a sme 8tt+4dni ...aj mi vybehla slzicka ked som to videla... ak chcete fotka je v albume...

zucana
26. jún 2009

ewe mu tu ostavame lebo muz je talian takze ja som sa musela stahovat lebo maju rod.business....
cukrus gratulujem....
mena? baba viktoria a chlapec damian 🙂

olifcek
26. jún 2009

cukru: skutocne Ti zo srdca gratulujem

ivet123
26. jún 2009

cukruska gratulujem
take veci ste vselikjake popisali, o dvojickach o vselicom, ze sa teraz tiez na toho 7meho normlane bojim. Som to brala najprv ako olifcek optimisticky, ale nejak uz stresujem, ci je vsetko ok..

olifcek
26. jún 2009

ivet: aaaale, urcite je vsetko ok x;o))

ivet123
26. jún 2009

hehe dufam... si zlata 😉

zoska
26. jún 2009

no caftee 😉

cukrusk gratulujeeem moc moc 🙂 jaj ja sa tiez tesim na utz...

co sa tyka mien- dievcatko nela, chlapec este nieje vybraty 🙂

silta
26. jún 2009

ahojte februarovky 🙂 ak mozem rada sa k vam pridam a zelam krasne tehulkovanie 😉

loginka
27. jún 2009

ahojte rychlopisatelky 🙂
tak vcerajsi utz ma pekne vysokoval - su tam 2 machulky!!! 🙂 🙂
sme 5+2tt, vobec som to necakala, lebo prve hodnoty hcg neboli take vysoke
dufam, ze vsetko bude ok a ja mozem zacat rozmyslat co ma (nas) caka 😉

cukruska1920
27. jún 2009

Ahojte...nespite... slniecko je uz vysoko.. 😀

inak vitam nove tehulky

ivet123
27. jún 2009

fuha loginka ozaj dve machulky? 🙂 neboj vsetko bude tak ako ma byt.

inak dobre ranko tehulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre