Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
23. sep 2009

lienka gratulka 😉 ake mena vam vyfukli kamosky?

inak niekde som pocul teoriu, ze ak ma aspon jeden z partnerov pri pocati vek, ktory ma v sebe nasobok 7 tak sa rodia chlapci....takze ak ste mali 21,28,35...pri pocati vy alebo vas partner tak by ste mali mat chlapca...v nasej rodine to sedi nahodou stopercentne, ale to ba sa podla mna muselo rodit nepomerne viac dievcat keby to fungovalo... 😅

lienka2
23. sep 2009

tak Jakub je este v pohode, ale take ze Hugo, Rene.. to je pre mna nepredstavitelne.. neviete kto nahlasuje meno dietata v nemocke? 😀

martinaj
23. sep 2009

ked sa narodi, pytaju sa to hned na sale 🙂 takze lienka ty 😉

alex
23. sep 2009

zoska u nás to tiež platí, manžel má 28 a čakáme chlapca.

Lienka Hugo sa celkom dá 🙂

lienka2
23. sep 2009

zoska, tak u nas to sedi, lebo ja mam 28.. aj peknu plet teraz posledne mesiace a zda sa mi ze spicate brusko trocha..

ja som tiez tak vedela, ze pri porode sa pytaju, ale manzel ma uzemnil, ze sice hej, ale na matriku ide on..

mne sa hugo nepaci, a uz vobec nie k nasmu priezvisku.. kebyze si vyslovim to meno cele, tak mi to pripomina tamagoči.. okrem toho ja chcem dat dietatu "normalne" meno, nie aby sa mu smiali ostatne deti.. 😖

ruzi23
23. sep 2009

zoska, tie nasobky 7 nesedia akosi, teda aspon nie pre mna. Ja mam 28 a pravdepodobne cakame dievcatko. Aj ked muzik tomu stale nechce uverit.Predtym povazoval 3D za zbytocne no teraz to bolo hned prve, ze pojdeme si overit to pohlavie. Strasne by chcel chlapca, nevie ako sa bude s dievcatkom hrat 🙂) Ale inak samozrejme je rad, je to jedno, hlavne nech sme vsetci zdravi.
Inak Jakub bol tiez nasa chlapcenska varianta. S dievcenskym menom mame vacsi problem.

zoska
23. sep 2009

hmmm no tak zeby na tom cosi bolo??
tak potom u nas to nesedi a ked mi povedia ze cakam dievca tak sa nad tym nik nepozastavi, lebo v nasej rodine su same baby...

inak mne sa hugo tiez nepaci...a hlavne deti vedia byt krute ked sa vysmievaju...
ale tak nikoho sa nechcem dotknut...

zucana
23. sep 2009

moj muz ma 35 a cakame viki 😉 takze nesedi...
akurat mi varil veceru...taku polievku.....mrazenu 😀
a zosi poznam aj tie tvoje starosti...hlavne mysliet pozitivne 😉 to ta prava vravi 😅

zoska
23. sep 2009

ruzi
som sa normalne zasmiala, ze tvoj muz tomu nechce verit 😀 no moj keby si mohol vybrat tak by sa asi tiez priklonil k chlapcovi, ale hlavne moj ocino by to od radosti mozno aj neprezil, keby zistil ze bude vnuk 😀

ale alex s lienkou ma prekvapili ze to u nich sedi 🙂 som cakala ze ma obe zrusia, ze u nich to nesedi vobec 😀

alex
23. sep 2009

Hej, deti vedia byť zlé a je kopec pekných a normálnych mien, takže treba argumentovať mužíkovi.

Zoska u nás tiež sú samé baby, no a na mňa padol chlapček 🙂

lienka2
23. sep 2009

zoska presne to som hovorila manzelovi, ze nechcem aby sa mu deti smiali.. lebo vedia byt krute.. no hadam si da povedat.. vraj si mam urobit zoznam mien aj on si urobi a ci sa na nejakom zhodneme.. pri jeho vybere doterajsom asi sotva.. 😒

zoska
23. sep 2009

noo dobre tak ani u zuci to nesedi...takze teoria pada 😀

alex
23. sep 2009

inak ja som to počula tak, že aj napr. žena má 28 a muž 30, tak to je baba. Krv sa mení každých 7 rokov a kto má čerstvejšiu, určuje pohlavie.

zoska
23. sep 2009

ale kedze teoria pada tak mozno motyka vystreli a budeme mat chlapca...ja som uz taka zvedava...ale usg bude az 6.10. a to este ani nemam istotu ci sa drobec ukaze..

a k tym menam este...my sme sa na dievcenskom zhodli rychlo vsetky co sme vybrali sa nam pacili...nakoniec vysla vitazne nelka
ale pri chlapcovi nas nenapada nic...akurat ten matusko...len sa bojim ci ich nie je v posl. case vela....
mne sa velmi pacil Damian, ale k nasmu priezvisku teda nepasuje vobec...potom este prisiel do uvahy Oliver, ale ked som si predstavila ze by ho mohli volat olino tak som to zavrhla a Adamko sa mi paci ale muzovi nie...takze asi zostavame pri matusovi

lienka2
23. sep 2009

alex tak toto u nas zase nesedi.. ja mam 28, manzel 29, takze moja by mala byt cerstvejsia cize by malo byt dievcatko?? A je chlapcek..
inak v mojej rodine boli stale baby, v manzelovej zase prevladali chlapi.. takze to bolo 50:50.. pri ivf nam vkladali dve babatka tak mozno to druhe bolo dievcatko..

zucana
23. sep 2009

zosi aj my mame vybreneho damiana...na dalsi pokus 😀
a my sme sa baby akoze zhodli na menach ze hned...potom sme mali este valentinu a saru ...
a inak my ked sme boli na prvej dovolenke na Sicilii tak tam sme vecerali na takom romantickom namesti a sme rozpravali uz vtedy ako sme o 3 roky prideme s viktoriou 😎

zucana
23. sep 2009

baby poradte ktore je krajsie...k tej jednej kde skrinka nieje si predstavte taku istu ale bielu...
http://www.pali.it/prodotti.php?act=sez&cat=2&s...
http://www.pali.it/prodotti.php?act=sez&cat=1&s...

zoska
23. sep 2009

takychto teorii je viacero.... akurat u nas v rodine to pri asi 6tich detoch uplne sedi.... aj s tou mladsou krvou som to pocula...no tazko povedat ako to je...jedno je iste, za pohlavie moze muz...lebo spermia je nositel XX alebo XY...takze vsetci nespokojni muzi nech si to vybavia sami so sebou 😀 😀

alex
23. sep 2009

no veď to sú len také teórie, na niekoho to sedí, na niekoho nie.

zucana
23. sep 2009

a nespokojne zeny s muzmi 😀
a spermia je zosi nositelom X alebo Y (vajicko je X) a ktore sa pripoji X alebo Y vznika bud XX ale XY (aspon takto som to pochopila ja)

alex
23. sep 2009

zoska presne tak, všetko je to na chlapoch. Ja som môjmu nadávala, že ako to zamiesil a on že tak, ako som potreboval 🙂

zuci, ja som za tú s tými mackami 🙂

zoska
23. sep 2009

😀 tak presne za vsetko mozu chlapi 😀 zuci tak asi je to tak ako si to napisala ty...to ale nic nemeni na prvej vete 😀

zucana
23. sep 2009

😀 😎
ved jo....hlavne ked to este svokra zahlasila svokrovi tak je svokor asi nastvany na mojho muzika chudatenko moje 😕

loginka
23. sep 2009

ja mam tiez ovela viac tipov na dievcenske mena, na chlapcov je to uz horsie v rodine mame teraz maleho Olivera, Matusa, Simona, Michala, takze tie nie, mojmu mutzovi sa paci Tomas, a to je moj brat, neviem co by on na to
no ved uvidime, aki budeme potom tvorivi, ked budeme vediet co to bude

zoska
23. sep 2009

ja myslim zuci, ze ten tvoj svokor ked princeznu uvidi tak zmakne okamzite....
aj tak je to zvlastne, ze Taliansko je skor take patriarchlne (podla toho co si zatial pisala)...to by som na nich nepovedala.... tak mozno to zmenite a vasa baba zacne vladnut rodine aj biznisu 😎

ruzi23
23. sep 2009

zucana mne sa paci ta druha...inak som pozerala ze v taliansku celkovo sa oplati kupovat veci, napriklad kocik som tam nasla o dobrych 150 eur lacnejsi v porovnani so slovenskom

zoska
23. sep 2009

logi a ked budu dvaja chlapci tobude dilema coo? 🙂

zucana
23. sep 2009

ruzi a aky kocik?
inak mne sa tiez pacila ta cisto biela ale teraz som skor za tu s mackami lebo je taka viac deckejsia a nie taka stroha 😕
a aj svokre sa viac paci ta mackova a plati ona 😀
tak este nejake nazory?

zucana
23. sep 2009

zosi ty si dobra rypacka 😀

ruzi23
23. sep 2009

zucana pozerala som vtedy peg perego na stranke
http://www.primimesi.com/product.php?id_product=24
ak som to dobre pochopila, tak by to mali aj dorucovat na Slovensko na zaklade nejakej diskusie..ale to uz bolo aj pred mesiacom tak si to dobre nepamatam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre