Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
23. sep 2009

zuci ja by som to asi urobil tak, ze ak bude izba vymalovana nejakou farbou a trebars tam bude aj taka ta detska tapetova bordura...tak by som volila tu bielu a ak bude izbicka bielo vymalovana bez tapiet tak by som brala tu s mackami 😉

zucana
23. sep 2009

tak je to taliansky vyrobca tak moze byt 😉

zucana
23. sep 2009

izba bude urcite jednofarebna...mozno do broskynova alebo do zlta ako je ta farba

zoska
23. sep 2009

rypacka 😀 nieeee ...ved ja nic...len aby rec nestala 😉

zucana
23. sep 2009

jasne zoska nic...len kominar 😀

zoska
23. sep 2009

no my mame izbu bledo zltu,nabytok bude z bukoveho dreva a na ozivenie este chcem dat taky ten pás s detskym motivom... aby to bolo take milsie...mne sa totiz tie bordury velmi pacia

loginka
23. sep 2009

aj mne sa paci viac ta cisto biela, ale aj druha je zlata
ja som pozerala takuto, taka jednoducha, a paci sa mi biela

http://www.obchodny.sk/product/postielka-alenka...

loginka
23. sep 2009

ja mam vymyslenu kombinaciu fialovo zlutu n a steny a biely nabytok

zucana
23. sep 2009

pekna logi 😉

zoska
23. sep 2009

logi fialova je vraj in 😉
no moze to byt pekna kombinacia...ked bude hotove tak odfot a daj do albumiku 🙂

ja koncim kocky pre dnesok, dobruuu

zucana
23. sep 2009

dobru zosi 🙂

loginka
23. sep 2009

zacal celkom dobry serial serial na Prime, vola sa Preslapy, hraju tam Norisove, vyzera to tak, ze sa bude dat pozerat, lebo mna tie Ordinacie uz ani Panelak vobec nebavia

loginka
23. sep 2009

aj ja uz vypinam book, tak dobru

zucana
23. sep 2009

tak dobru...kde je olif a blumka ? 🙂 a spol vecerny? my mame fotbal ...
inak som sa rozhodla teda ak sa bude dat ze ta s mackami ale biela bez tych zltych spodkov ...

ruzi23
23. sep 2009

ta je fakt pekna, ako si hovorila taka viac detska. Idem uz aj ja spat. Dobru noc vsetkym

olifcek
23. sep 2009

bry vecer sa praje x;o)

SVADBA.
den zacal skoro, uz o 6:00 som vstavala, drahy o hodinu neskor, to ja som uz bola u kadernicky, no nakolko sme boli dohodnute na 7:30, cakala som ju pol hodiny. jj, prisla presne x;O) ale aspon, ze nemeskala. hned ma vzala do kresla, umyla vlasy, natocila, a dala takmer na hodinu do ,,susicky,,. tam som si upravovala nehty, kedze som to skor nestihla. drahy bol zatial v hoteli zapojit repraky s notakom, vziat kolaciky a vinko na matriku, kedze vecedr predtym sme to tam nechali, stretol sa s tetou a babkou, skocili po kyticu a pierko, drahy skocil i po svadobne pohare, hehe, ktore, kebyze nemaju otvorene v predajni, kde nam ich pan nechal otvorene, by sme nemali, ale stastena bola na nasej strane x;o) proste drahy na ne vo stvrtok zabudol, ved sme boli po saty, teda po tie len ja, a potom sme kupovali koselu, kravatu a tielko prenho...v ten den som sa ako naschval na pohare ani neopytala...v piatok pripravy vrcholili, takze draheho pohare opat nenapadli a mne az takmer o polnoci, chi. no nastastie i tie sme mali, takze pohodenka.

prisla som domkov, uz aj s kamaratkami, kde ma jedna obliekala, druha licila, jasne, v opacnom poradi 🙂 i ked obliekali ma obe nakoniec x;o) draheho rodicia prisli o takmer pol hodku skor, co nebolo moc stastne riesenie, lebo ja som este navlecena nebola a drahy este tiez moc nie. no ale kratko na to prisli i nasi, takze sa hned zoznamili a my sme sa prvy krat videli obleceni, ja som pripla pierko a dostala som kyticu, naaadhernu kyticu /sama som si ju vyberala podla jedneho katalogu a teta mi ju kupila ako svadobny dar, ruze su z holandska, chi/. potom sme nechali rodicov samych a sli sa fotit vonku. mame vela peknych fotiek, i napriek tomu, ze to nefotili profici. akurat, ze fotaky boli jednej baby, kde druha to moc nepoznala, tak na niektorych je vidiet pravdepodobne i clonu, ale to neva, v pohode sa to da orezat x;O) po foteni sme este skocili k bloku nasim, sli i hore, urobili par fotiek a sli zase dolu, priamo na urad, kde uz o 15:30 bolo stretko. prisli vsetci takmer nacas, kedze do akademickych 15 minut sme sa zissli vsetci do nohy x;o) kamaratka poprivazovala nastrihany krepovy papier na auta, kusok sme este postebotali na slniecku pred matrikou, paq sli dnu. draheho babka odovzdala matrikarke kolaciky, teta vinko, pekne nas zoradili a slo do tuheho. velice citlivo citali dojemne uryvky, no ja som nevyronila ani slzicku, fakt, ze nie...viete preco? bolo mi podarene, ze su oci prepojene so zadkom. proste, ked ide do placu, je nutne stiahnut zadok, a ono tp prejde. pre istotu som i prerusovala nervovu sustavu dlubanim sa do nehta...neviem, co pomahalo, kedze som to kombinovala, no fakt to fungovalo. az kym...neprislo ku gratulaciam. zbadala som ze prisla i kolegyna, a draheho uplakanu mamku, co i u mne spustilo slzicky...ale nie na dlho, co som i rada bola. zatial nik nevedel, ze som tehu...teda nik z tych, co to vediet nemali, hehe. posadali sme do aut, sli do hotela. tam sme sa navzajom pockali, urobili paq fotiek a sli donutra. tam sme kusok upratali, kedze rozbili tanier pre nas...sadli za stol, drahy ich privital slovami ,,budte nasimi hostami,, no a spapali sme prejdedlo, my spolocne polievocku, ktoru nam kamarat prisiel ,,fajne,, okorenit, ale podla jeho slov nas setril este /nastastie/. dali sme pauzu 15 minut a dali si prvy hlavny chod. to uz konecne prisla i moja sesternica s manzelom, ktori meskali, lebo im to skor nevychadzalo kvoli detom, no ja som bola rada, ze ju vidim, ze prisla x;O) po najedeni sa, mal drahy prihovor, kde im aj oznamil, ze my sa pojdeme fotit a pre nich, aby sa nenudili mame prekvapenie, ktore im cosi o nas prezradi v podobe zlozenej vety. napoveda znela : odpoved je priamo pred vami. je nutne spolupracovat. draheho rodicia boli ale mazani. otocili karticky s menami /menovky/, kde uvideli, ze ma jeden nulu a druhy cosi ine. kym sme odchadzali, uz sa zapajali i ostatni. my sme sa v meste fajne presli, pofotili, kupili mi aj zmrzku, akoby som uz tak nesla prasknut, ale fajna bola, zjest som ju nevladala, skoda veru. prisli i uz mojho manzela rodicia, ktori sa sli prejst...ze oni to tusili, a ze su radi a podobne. opytala som sa na rodicov, kedze oni fakt nic netusili, a v satach bruskko fakt vidiet nebolo x;0) odpoved ma potesila...tesili sa, len to rozdychavali 🙂 pomalicky sme sa este presli mestom a sli spat do hotela. tam sme sa neskor dozvedeli,ze oni nevylustili celu vetu. jedna strana stola poskladala jednu cast, druha druhu cast. cize......jedny vedeli, ze : nasa Olivka R~I`HOVA`
druhi, ze : sa narodi` vo februari! /jasne, ze tam bola diaktritika, no na notaku u draheho ju nemam, kedze anglicka klavesnica/.
no objasnili sme im to, ked sme dosli, ze cakame dievcatko Oliviu. nasi boli veeeelmi spokojni, uz davno si priali, aby som babo mala. mamka, co spoznala draheho, vzdy prizvukovala, ze bude uzasny otec a skvely manzel, o com som ja veru nepochybovala 😉 /mamka mi vlastne vola kazdy den aspon na chvilku 🙂 /. potom sme si dali novomanzelsky tanec, rodicovsky tanec a spustila sa zabava.

bolo super...draheho babka s tetou museli ist skor prec zo zdrav. dovodov, tak sme urobili cepcenie. nebolo to planovane, no babka vlastnorucne urobila cepcek, vysila ho, a bolo to jej prianie, ktoremu sme vyhoveli. ja som len sedela, drahy pustil hudbu original k cepceniu /on bol i DJom cez mobil x;o)))/, vzali mi zavoj, dali cepcek, drahemu vzali pierko, potom sme si dali pusu a pockali, az skonci piesen. daLI babke i tete vysluzku a davili sa dalej. o 23:30 som uz bola prezlecena a slo sa na redovy. no veru, nechcela som sa prezliekat, ale akosi som si slapala pri tancovai na saty, tak som sa rozhodla pre pohodlie x;o)

svadba koncila o 2:00, my s manzelom sme zaspinkali okolo 3:30, chi. bolo to uzasneeee....

od sobasa sa citim skvelo, uzasne, dokonca i moje nulove sebavedomie mi stuplo, comu som velmi rada x;O)

sefka sa dnes smiala, ci som si to brucho doma nechavala...ze uz od vcera mi riadne trci, chi...

ak mate cas a zaujem, kuk fotocky x;o)

http://picasaweb.google.com/olifcek/SvadbaCast1...

http://picasaweb.google.com/olifcek/SvadbaCast2...

olifcek
23. sep 2009

..tym fotenim som sa tiez uchranila pred prudom slz..kedze vsetci mali cas vytesit sa kym sme prisli spat a tak nik neslzil. iba mamka kusok, ale to bolo v pohodenke, nerozplakalo ma to 😉

sry za dlhsi prispevok 😉

zucana
23. sep 2009

olif nebudem dlhy prispevok lebo idem haji ale precitala som pozrela foto a poviem ti ze som rada, ze som ti poradila tieto satky lebo si bola nadherna....ale nadherna a aj v tych redovych a mate nadhernu postielku a ste nadherni par a nech vam to vydrzi a nech sa lubite aj s olinkou a ste sikovnucki ze ste to tak krasne zvladli 😉 🙂 😵

janielah
23. sep 2009

oli, tak paraaada, gratulujem este raz. kraaaasna nevesta si bola, veru, len co je pravda 🙂
a perfektne ti aj saty sadli, ja prisaham, to moje brusko by som tam do nich takto paradne nevedela zamaskovat, ani keby co bolo..
fakt uzasne 🙂 neni aj smutno teraz trosku, ze to uz mate za sebou?
mne bolo, hlavne ze sme tolko o tom hovorili, pripravovali a planovali, potom jeden den a vecer a bolo po vsetkom..
tak vitaj medzi nami manzelkami 😀

ewelyne
23. sep 2009

olifcek-
taketo udalosti sa tazko opisuju slovami... no nadhera... a tych klikov, co som urobila, tolko fotiek...
a su nadherne a vobec nie je vidno, ze nefotili profi. klasicky, najkrajsia septembrova nevesta, ktoru som videla 😉 tie fotky su super, tie v prirode, na schodoch a po meste 😉 ked sme este byvali v KE, snivala som, ze sa budem fotit pri fontane 😉 e tie kde ti masiruje nozicky 😉 a vobec nebolo brudko vidno v svadobnych az v tych druhych 😉 no a prekrasny cepcek babinka urobila.
a ze sebavedomie nemas, ved si jedna prekrasna bududca maminka 😉
a velmi vam to spolu svedci...prajem zasa len kopec krasnych dnickov spolocnych a nech sa vydari vsetko,
na co siahnete a urobite 😉 drzte sa rodinka 😉

inak v akom hoteli ste to mali? velmi pekne posobi- myslim taka pohodova domaca atmosfera 😉
a ta izba pre novomanzelov...cssstsssstsstss... ta postielka bola rozkosna 😉

milene...

opatrujte sa.

bru nocku. 🙂

blumka
24. sep 2009

dobre ranko
olifcek, kraaaaaasna nevesta a ako pises tak aj krasny svadobny den bol...este raz gratlujume...naozaj vam to dvom velmi svedci 😉
Prajem vam aby vam cely zivot vychadzal aspon tak dobre ako ten svadobny den 😉

lolka
24. sep 2009

olif, este raz gratulujem k stavu manželskému 🙂 prežii ste krásny den a prajem Vám, aby ste boli v živote stastní aspon tak ako v den svadby. fotky máte krasne, počasie Vám vyšlo, vsetci sa dobre bavili a ktomu to prekvapko s Olinkou - to musela byt bomba 😀 bola sti krasna tehulkovska nevesticka 😉

mmaarrttiinnaa
24. sep 2009

olif bola si nadherna saty ti velmi sedeli aj ten uces proste kraaaasne obom vam blahozelam az som sa pri tom tvojom pribehu rozplakala vies hormony

andrea2603
24. sep 2009

Ahojte.
Blumka, ty si taký ranostaj? To dobrovoľne alebo ťa dcerka budí?
Ja posledné dni sa zobudím o 5.00 a už neviem spať. Možno je to znamenie že budem rodiť o 5.00-nech si zvykám 😀 .

blumka
24. sep 2009

andrejka, nooo o 6:45 uz zvykne byt mala hore ale dnes som hore uz od pol siestej, nemohla som spat, tak som sla na pc...inak spim dokym mozem 😉

loginka
24. sep 2009

cafte,
olif este raz srdecne blahozelam!!!!!!!!
super si nam to opisala, a tia hrba fotiek, no ako keby sme tam boli, ved vies, ze aj trosku hej, ved sme na teba mysleli 🙂 bola si krasna nevesta, vidno, ze ste si to uzili a fakt si to brusko super zamaskovala, normalne neverim
ja ta obdivujem ako si to super zvladla, ja by som uz nemohla

kakatka1
24. sep 2009

Ahojte! No parada Olif 😵 Nech ste takyto stastnucky cely Vas spolocny zivot.

kika58
24. sep 2009

Olifcek, prenadherna nevesticka si bola aj so svojim manzelikom.
Všetko krasne vo Vašom spoločnom živote, nech ste šťastní a nech sa Vám darí vo všetkom do čoho sa pustíte.

olifcek
24. sep 2009

zuci: velmi pekne dakujem. jo veru, bola som spokojna, ze sotali tieto saty veru x;o) jj, to bola postielka v hoteliku, novomanzelom ju dali zadarmo...ved pri tych cenach... 😉

jani: no ja nemam male brusko, ale..ostal mi v celku pekny pas, co dost pomohlo...porastlo brusko ale i prsia, tak to vyzeralo v tych svadobnych celkom pekne...v redovych uz vidno i brusko, chi...a kusok giganticke prsia...neva 😉 jo, kusok i pride na mna take, ze...a to uz mame vsetko zasebou? uz sa nie je na co tesit? ale jeeee, na nasu Oliviu a kazdy den prezity po boku skveleho manzela 🙂 ..aaa dakujem

ewe: Ty lichotnicka, chi..alebooo...vsak si nevidela len mna septembrovu nevestu? juuuuj, asi, keby prsalo, tak mi naprsi do nosa z tolkej chvaly x;o) no, na svadbe som vyzerala inak ako v bezny den, ale ano, citila sm sa byt krasnou..i hrdou, najma po obrade, pretoze si ma moj drahy ozaj vzal, juuuuuuuuuuj 😉 jj, urobili sme i par ,,steklivych,, fotiek, ale nebol to nas napad, hehe, my sme sa len s radostou sme to realizovali 🙂 hotel bol GOLDEN ROYAL**** x;o)

blumik: jo veru, my sme sa nasli x;o)

lolka: veru, pekne nam vsetko vyslo...ani som unavu necitila, chi...len chvilku pri prvom chode chrbatik, ale ten paq presiel x;o)

martinka: dakujem..naozaj som si pripadala byt inou v ten den x;o) a len si poplac, i mne slzicky tiekli, ked som citala vase krasne pismenka na adresu nasej svadby x;o)

DAKUJEM VAM BABY, NAOZAJ MOC MOC MOC
😉

maculik
24. sep 2009

dobre ranko kocky,
ja som vcera dostala najlepsi telefonat v poslednom case - VYSLEDKY AMNIO MAM V PORIADKUUUUUUUUU!!! 😵 😵 😀 😀 😀

a teraz vas idem docitat pri cokoladovom kroasantiku (pis ako pocujes 😀 a malinovom jogurtiku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre