Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
7. okt 2009

caute zavislacky 😀
boooze vas docitat to je drina, ste mali abstak po vcerajsku asi, coo?

no ewe- akoze s tym zajkom...normalne by som asi tej kocke povedala ze ci ta zavolali na navstevu alebo opatrovat deti a zajaca? uzas, nemam slov ani...ty s prosim ta netrap kvoli tomu, ved hadam im to dojde...
a tie spotrebice- pracku mam elektrolux-zhora plnenu, podla mna je super, nedam na nu dopustit, chladnicka gorenje- zatial ziadne problemy, umyvacka - ariston- tiez spokojnost 😉

katina ahoj 🙂 mame podobny termin, ani ja este neviem co cakame, vcera som bola na utz, ale dr. si nebol isty, vraj na 75% dievcatko 😅
este chcem ist na 4D, ale este niesom objednana...

zoska
7. okt 2009

inak aj ja sa idem napapat, robila som slany cuketovy kolac a uz je konecne hotovy, tak idem na to..mnaam

granado
7. okt 2009

Ahojte babky tak sa hlásime aj s Nelinkou. Máme to aj teraz potvrdené 2 oma lekármi. Bolo to tam o držku od 12.30 do 15.30 ale nesťežujem si stálo to za to. Dobre sme pokecali s tehulkami len hladné sme boli. Dnes sme začali 21 týždeň a vážime 430 gramov. Tááákže nič nemením, a hneď som išla zaplatiť aj overalík a zajtra mi ho pošle. Som strááášne natešená ako to dopadlo. 😀

katina2209
7. okt 2009

Zoska ja by som tiež chcela dievčatko do páriku zajtra idem na morfo tak možno sa ukáže ja som sa už napapkala,tak slaný cuketový koláč som ešte nejedla musí to byť mňamka mne teraz dosť chutí už som pribrala 6 kg a ty si ako na tom zoska?

zoska
7. okt 2009

granado gratulujem 🙂 ak budeme mat my babu tak bude tiez Nelka 😉

kati- ja som dnes rano na vahe mla presne + 5kg, ale brusko mam zatial velmi male takze vcsina je na nohach 😅

katina2209
7. okt 2009

Jééé granado tak tebe to vyšlo ty máš párik som zvedavá aký my budeme veľký a hlavne čo to už bude 🙂 To musíš byť šťastná aj ja by som chcela malú princeznú a synček stále vypytuje sestričku, dúfam,že keď bude chlapček tak sa poteší aj jemu 🙂

katina2209
7. okt 2009

No tak to by sme mali 3 Nelky pretože aj mi by sme dali dievčatku meno Nelly 😅 no ja mám už dosť veľké bruško a hlavne malé kope ako malý futbalista možno gymnastka 🙂 Minulý týždeň som fotila fotku v 20t.mám ju v albume

zoska
7. okt 2009

tak ako vidim tak nelka a viktoria su v kurze 🙂
ja mam brusko mensie- tiez v albume, ale ty uz cakas druhe babo, a to vraj brusko rastie rychlejsie ako pri prvom

katina2209
7. okt 2009

Zosi ty si inak aká chudučká však máš úplne malé bruško kde máš tých 5 kíl 🙂 A na nohách však si štíhla ako modelka

katina2209
7. okt 2009

No ja som zvedavá inak koľko priberiem, pri Markovi som pribrala 14 kg, za dva mesiace som mala spať pôvodnú váhu kojila som rok tak sa tuky pekne premiestňovali do mliečka

zoska
7. okt 2009

no ved prave aj dr. sa pytala ze kde mam tie kila 😅
tak daco na prsiach daco v brusku a na brusku a zadok a stehna mam v inak volnych gatiach uz obtiahnute takze asi tak...ale citim sa o.k.

ale myslim ze niesom nejaka vychrtlinka- 180cm a momentalne 66kg

granado
7. okt 2009

Ďakujeme ano vyšlo nám to presne tak ako som chcela. A katina chlapca som mala pripr. Marka takže výber rovnaký ako ty 😉 Ja sa tak teším a od radosti som mala chuť si niečo dať a neviem 😉 od dobroty čo.

zoska
7. okt 2009

do dvoch mesiacov povodna vaha- waw, tak to si mala super...
ja by som vraj pri mojej vyske mala pribrat 13-17 kg 😅 neviem si to predstavit

loginka
7. okt 2009

granado, blahozelam !!!! 🙂

zoska
7. okt 2009

no ja po slanom kolaci som vytiahla kysele zizalky - gumene cukriky to je moje 🙂

katina2209
7. okt 2009

no ja mám 170 cm a teraz už 68 keď som otehotnela tak som mala 63 ale ja mám dosť ťažké kosti po mame tak to na mne tie kilá tak nebolo vidno... no však zosi potom sa pochváliš koľko si pribrala myslím,že tebe toľko asi nehrozí pribrať...
no pekne granado s tými menami, ešte máme baby aj podobné termíny no ešte keby mi vyšlo to dievčatko ako vám...

zucana
7. okt 2009

grandao druha gratulace 😉
inak ja som varila krkovicku s horcicou cize cigansku a topinky s cesnokom a jak som to klepala tak vika tak kopala a cele varenie akoze bola som dost hladna tak to moze byt tym?zeby si fakt pytala lebo teraz asi spi 😕

zoska
7. okt 2009

zuci tak to netusim ci ta moze kopt od hladu, le aj mna dnes babo kpalo ked som bola hladna...mozno na tom cosi bude 😅

blumka
7. okt 2009

ahojky, ja som tiez zatial pribrala 5-6 kg..som zvedava kde skoncim ale nebojim sa uz ani 22 kg naviac, lebo viem ze pojdu dolu 😀
zuci, moze to byt...mne sa velakrat lekari pytali ze ci som jedla, ked babo tak skace 😉

zucana
7. okt 2009

ty modelka nasa 😉 ty byvas aj hladna? inak ja som pribrala 7 kil a som uz 24 tyzden 😎

martinaj
7. okt 2009

baby, tak sme konecne doma a cakame chlapceka 🙂
tak sme chceli dievcatko, ale hlavne, ze je OK 😵

katina2209
7. okt 2009

No mňa tiež kopkalo keď som bola hladná,ale vačšinou takto na večer si vyklopkáva tak do jedenástej potom už asi spinká lebo je tichúčko

janielah
7. okt 2009

ahojte babky. Tak my sme dnes boli na 3D. Doktor potvrdil dievku, takze je to nasa Simonka. (zrejme) 😀
Nic moc sme vsak nevideli, doktor skonstatoval, ze nakolko som neni maly spunt - ale vyssia, tak sa ma kam mala schovavat a veru sa aj... na chvilku sme zahliadli tvaricku, ale ona ako to zbadala, tak sa hned odklonila... 😀
Ocinko tvrdi, ze je taka krasna, ze sa nam naschval schovava 🙂
Objednal nas opat o dva tyzdne, tak sa tesime, ze ju zasa uvidime... 😀

katina2209
7. okt 2009

zuci ty ideš podľa tabulky to je fajn akurát a martinaj gratulujem k chlapčekovi však párik je super

zoska
7. okt 2009

martinaj gratulujem budete mat pekny parik 🙂
a preco by ste radsej dievcatko? to som este nepocula ze by niekto chcel druhe babo rovnakeho pohlavia

katina2209
7. okt 2009

baby inak aj vy ste také citlivé akurát dávajú modré z neba ja nemôžem nič pozerať,lebo všetko ma rozplače

zoska
7. okt 2009

jaaaj zuci ja zjem niekedy viac ako moj chlap 🙂

jani tak Simonka 🙂 peknucke
ja by som tiez rada sla na 3D/4D, ale asi az v 25tt tak snad uvidime viac hlavne pohlavie!

zoska
7. okt 2009

kati pri modrom z neba som minule revala jak najata, dnes to nekukam 😉

katina2209
7. okt 2009

Zosi a na morfologickom utz si už bola tam nebolo nič vidno? Ja idem zajtra 8,15 tak som zvedavá či sa niečo ukáže

martinaj
7. okt 2009

my by sme brali cely babinec 😀 ja som zo 4 sestier a je to super..... dufam, ze sa aj parik dako zahra spolu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre