Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
8. okt 2009

olif mozes, raz za cas je v pohode, ved aj pecienku tu baby minule spominali, ze papali 🙂

olifcek
8. okt 2009

maculik dakovala...ja som ako decko nemohla tento pokrm, ale niekedy pred rokom som zistila, ze to teraz zboznujem....no a odkedy som tehu, som to tusim ani nejedla...x;o)

maculik
8. okt 2009

a ja ani neviem, co je pecenovy syr - to je nejaky specialny? lebo ja pecienku neznasam, ale syry milujem, takze pecenovy syr si fakt neviem predstavit, ako chuti - ci viac ako syr, alebo ako pecienka 😀

olifcek
8. okt 2009

viac ako pecienka x;o)

olifcek
8. okt 2009

a pravdupovediac....syr tam nie je vobec, chi...takze nazvu nerozumiem x;O)

katina2209
8. okt 2009

Čaute babenky tak sa hlásim prišla som akurát z morfo a doktor mi potvrdil na 100% chlapček tak budeme mať dvoch synátorov nevadí hlavne,že je zdravé a všetko je ako má byť má 428 gr. Bude to malý Maťko manžel už rozhodol. Bol krásne vidno aj pipík aj guľky a keď doktor povedal,že je to chlapec tak malý zakýval ručičkou.
Inak Maculík ten herpes som aj ja mala pri konci tehotenstva pri prvom vzadu na chrbte a chvalabohu všetko bolo v poriadku je to z oslabenej imunity.
Olifcek ja som si včera tiež kúpila pečeňový syr a teším sa,že si ho dám keď to s ničím nepreháňame nič nám nemôže uškodiť z jedla aj pečienky kuracie milujem aj tie som jedla.

lolka
8. okt 2009

olif, ja som tiez uz mala afty a aj herpes, ale nastastie to uz nemam tak casto ako v puberte 😅
katina, gratulujem k malemu chôpovi 😉
ja som si tiez pred 2 tyzdnami dala kuraciu pecienku, boli sme na husacine....no a nedaj si s loksou 😀 hlavne to netreba prehanat

olifcek
8. okt 2009

katina i ja zboznujem kuraciu pecienku...ale len ked si ju doma urobim...ja musim mat istotu, ze je dostatocne uvarena x;o)
kati gratulujem k dalsiemu pokracovatelovi rodu x;o)

herpes moze byt aj na chrbte?

jj, ja nic neprehanam, nicoho nejem vela a preto verim, ze malinko nemoze uskodit x;o)

a oliv je spokojna, lebo tak slabucko kopka...takze jej asi chutilo...take este nepapala, hehe x;O)

zucana
8. okt 2009

olif no idem ja teda dopisat a domerat 🙂 rozkaz ! (vsak hlavne ze to bol moj napad dat to tam 😅
inak uz som chcela pisat ze kde si vcera byla a vy ste si hudbu pocuvali...ja som zasa malej vcera rozpravala : Kam karluka mala kam...a spievala 😎
ale tiez rozmyslam nad sluchadlami lebo moj spev no neviem neviem....
inak stale nevieme kde budeme byvat...ti kupci zasa nieco vymyslaju a nam sa to prestava pacit...aj projekt co sme chceli nam zamietli ale nieco ine sa rysuje.....nakoniec zostaneme tu a predame az ked bude nieco iste tak o rok az 2 max....ale uz by som chcela vediet ze kde budeme ved treba poriadit ....

olifcek
8. okt 2009

zuci f poho x;o) to bolo take nenapadne ,,nakopnutie,, pre kazdu odtial, nech si na gmail pisu obvody brusiek merane rano a cez pupok x;o)

jj, my uz zaciname tento vuikend malovat...normalne som zvedava, na co vsetko budu peniazky...hech...ale na prerabku uz asi nie...trosku ma to zacina desit, ale bude bre, musi byt x;O)

zucana
8. okt 2009

olif no ja som jak na spendlikoch....ale buduci tyzden to uz bude iste.....co sa ma stat sa stane 😉

zucana
8. okt 2009

inak gratulujem k pohlaviam....ja idem uz buduci tyzden na ten glukozovy test...juj ja kazdy den dlobnem nieco sladke tak dufam,ze vsetko oki
inak pecenovy syr sa tak vola podla mna preto,lebo ma iba taky tvar ako syr na krajanie 😀

maculik
8. okt 2009

kati, tak gratulujem k Matkovi 🙂
olif, moze to byt hocikde na tele, je to vlastne pasovy opar, ja som to mala taky asi 4cm kruh nad prsiami a trochu mensi medzi lopatkami, ale napr.svokra to mala na pase od chrbta po brucho.
Ja som sa velmi bala, ci to neuskodilo babu, kedze som bola v 10tt, ale dr ma ubezpecil, ze tento opar nie je skodlivy geneticky, ale ten iny druh uz je.

ja brusko poctivo doplnam, teda hlavne kvoli sebe, lebo som zvedava, ako rastieme 😉

maculik
8. okt 2009

inak, akurat pozeram tu stranku, co je tu naboku reklama ze Vyhodne nakupy v Anglicku a na jednej stranke maju take pekne a super lacne veci, ze mozno sa tam pohrabem a nieco aj objednam. Kuk sem
http://direct.asda.com/Girls/600115,default,sc....

zoska
8. okt 2009

ahojte,
kati gratulujem k chlapcekovi 😉 no takze budu dvaja zbojnici doma 🙂

dnes som akasi leniva, ale musim sa premoct, treba mi ist do mesta 😒

katina2209
8. okt 2009

Aj ja samozrejme doma robím pečienku v reštike by som ju asi nezjedla, ďakujem pekne za gratuláciu najlepšie bolo, hovorím doktorovi,že ja mi som chcela dievčatko 🙂 a on hovorí,že reklamujte u výrobcu tak ma to rozosmialo, možno ešte niekedy to tretice aj ja by som chcela malú princeznú 🙂 No možno sa dožijem vnučky 😅
Ja som mala ten herpes vzadu na pravo ako je ladvina a nič som na to nemohla brať muž mi to umýval s tým hypermangánom je to taká fialová vodička a hrozne to svrbelo lekár tvrdil,že je to z oslabenej imunity

zucana
8. okt 2009

inak aj ja som sa strachovala nad herpesom min.tyzden lebo mamina mala....ale ja som ho na ustach uz mala...a vraj iba keby sa to dostalo prvykrat v tehu tak sa moze nieco stat....ale uz to neriesim a nemyslite uz na to lebo ja uz som pretala a takto sa zasa vratim...to jak vcera ten film....normlane ked vidim nieco take ze jedna zomrie pri porode tak sa tak bojim potom ale uz menej 😉

olifcek
8. okt 2009

zuci jj, tiez i napada len tento dovod k tomu syru x;O)

maculik jaaj pasovu opar som uz videla..na fotkach...bo manzelikov ocko to mal nedavno x;o(

jj, vidim, ze niektore to podctivo doplname x;O)

katina2209
8. okt 2009

ďakujem no uvidíme čo to bude za zbojník,lebo Marko je taký kľuďas skôr ako dievčatko sám sa pekne hrá a veľmi nevyvádza mne sa tiež nič nechce mala by som trošku poupratovať a potom ísť pre malého do školy nech sa dozvie tú skvelú správu

zucana
8. okt 2009

katina aj moja svokra mala 2 synov a strasne chcela dievcatko a teraz bude mat vnucku 😎 aj ked sa teda teraz trochu durdi lebo sa mame stahovat dalej od nej....a pritom to este neni ani iste ona sa asi mooc silno modli aby nam to nevyslo ked sa to takto zauzluje 😒

martulanr
8. okt 2009

ahojte
maculik ja som sa vratila v nedelu z Londyna a tam mi sanka padalla ake lacne maju detske veci a kvalitkaaa tak som malemu nakupila ani kufor mi nestacil 😀

gratulujem vam k zisteniu pohlavia u nas to bude asi chlapček ale este chcem ist na sono do Hlohovca aby sme mali 100% istotu 😀 😀 😀

zajtra zas letim dufam ze zvladnem let inak ked som isla do Londyna malemu sa nepacilo cele dve hodiny kopal ako o závod ani sa mu necudujem ani mnne sa to nepacilo 😒

zucana
8. okt 2009

marti no dlho si nebola...gratuljem aj tebe k chlapciatku 😉

ewelyne
8. okt 2009

ahojte baby,
gratulujem k novym zisteniam 😉
ake je skore????

inak my sme tiez este nic nekupili... a ani po malom uz velmi nemam, lebo sa mi vela veci este nevratilo....
no a niektore su uz v nenavratne... no moja svagrina a niektore "kamosky" nevedia co si od koho pozicali...
takze sa bude nakupovat...

baby ja som ten pecenovy syr hadam este nikdy nejedla, ani asi nevidela... iba ja co jem maso iba sem tam,
lebo mi nechuti, som praskala husacinu a husaciu pastetu... co ja pastety od zakladnej nejem,....no sranda tie chute...

zucana, pocuj, mala ked sa naarodi, tak vam bude rovno spievat 😉 ale inak ja to mam odskusane na malom,
aj rozne relaxacne cd pre babatka a Mozart for mother and baby... a malemu sme namiesto tych kolotocov nas postielkov, co strasne vrzgaju, ked ich natacate a este maju aj hlupu melodiu, pustali cd a hlavne spievali-vas hlas je pre mimi straaasne dolezity... 😉

Olifcek a kam sa to stahujete-myslim cast KE a tak 😉

Inak ten herpes zoster- pasovy opar, sa tak vola, ten sa vam urobi na celom svale, ako ide sval, tak na celom sa urobi, ja som mala na strednej naposledy na celom prsnom svale-kt.konci az vzadu a na pase-tam vamide sval od pupka a konci v strede chrbta,... takze setrit sa a hlavne posilnovat imunitu v tehu... ja si zatial stale davam rano 20 sekundovu studenu sprchu...a preventivne prir. vit.C 😉 no uvidim dokedy mi to vydrzi, ked zacne byt kosa a este nekuria 😀 😎 😅 😕

a maly ked som ho sla sprchovat vecer, tak si taku studenu vodu pustil a velmi sa mu to pacilo 😕 ... no sam sa otuzuje a ja som mu to potom upravila na teplu. on ma z toho strasne smiesky.

aj ja som dnes lenosko, a mala som akcnu noc, zaspala som rano o stvrtej 😠 a o pol siedmej vstavala, tak sa tesim, ze si pospim pooobede aj s malym.

maculik
8. okt 2009

marti, a to lietas na sluzobky alebo si robite vylety?

mne sa tiez nic nechce, pritom mam roboty strasne vela. Zase by sa hodil vypadok konika aspon na 2-3h, nech nieco urobim 😀

ewelyne
8. okt 2009

martulanr, a kam zasa letis 😉
neboj zvladnes. ja ked idem k sestre do Londyna, tak stale nakupim, pripadne mi ona posle, to sa neda porvnat..napr. znacka NEXT, to so u nas stoji 50 EURO, tak u nich stoji ani nie 20 Euro.... no take si davaju palky... az nechutne. ale kvalitovo som s tym bola spokojna velmi.

olifcek
8. okt 2009

juj, i ja chcem niekoho v londyne, co by mi kupil nieco za rozumnu cenu...ide zima a ja som zufalejsia a zufalejsia...je mi luto vyhodit vela penazi za tehu oblecko x;O(

megg
8. okt 2009

hello,
kocky to stretko bude?

No a ja som sa akurat dozvedela, ze som chudokrvna😒 s tym bojujem stale, takze preto ta unava....achjo

olifcek
8. okt 2009

ewe z podnajmu na podhradovej na sidlisko KVP x;o)

olifcek
8. okt 2009

megg vidis? a mne vlastne robili komplet krvny obraz i dalsie testy z krvi, kvoli srdciarovi a vsetko je Ok...aj zeleza je akurat, i ked skor dolna hranica ako horna, i krvinky su Ok...hmmm

tak z coho som niekedy tka unavena? ale asi z toho, ze malo spim...spim tak cca 6-7 hodin v noci...a paq do prace...asi by som skor mala ist hajat

megg
8. okt 2009

Olif, to fakt malinko spis 🙂 skus to upravit a naozaj viac oddychuj, pomoze...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre