Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
10. okt 2009

Baby som si merala brusko a ze 89 a pred par dnami len 83. Ale vecer sa mi vzdy zda vacsie, ale zeby az tak?

olifcek
10. okt 2009

teus jasne, napapana a npita si, to je f poho....x;o) uvidis, az ho zmerias rano x;o)

teuska
10. okt 2009

no to je pravda 🙂
Olif, prave pozeram, ze Kosice, to by som ho chudaka velmi prehnala, tak si ho teda nechaj. No co som si vybrala, to mam, ze? 😀 😀

olifcek
10. okt 2009

teus...no drahy ma rodicov v novom meste nad vahom x;oD ale mas pravdu, necham si ho, a ako rada 😎

teuska
10. okt 2009

nevies nahodou, kedy sa zacina 6. mesiac, ktorym tyzdnom?

olifcek
10. okt 2009

teus o tyzden si v nom x;o)

teuska
10. okt 2009

v 22.t? to je uz zajtra 😀 sa tesim. Ty si uz bola na morfo ultrazvuku?

olifcek
10. okt 2009

ja som nebola na morfo vobec....asi preto, ze som bola 2x na 3D....kvoli zlym triplom...

zucana
10. okt 2009

teus ja mavam vecer o 3 cm viac ako rano a aj vazim 63 rano a 65 vecer 😒
tak my uz ideme...dala som si saty od mamci co mi boli velke ako svina a ze mi teraz budu a ledva zapnem cez prsa....dam potom foto
packo a pekny vecar

teuska
10. okt 2009

pekny vecer a dobre sa napapaj 😉 🙂
aha, ale je vsetko o.k., pravda?

olifcek
10. okt 2009

inak...ak by ste chceli kupit tu prutenu postielku, maju ju v kike za tusim 4500Sk 🙂

olifcek
10. okt 2009

idem sa ja povenovat muzikovi a kusok si polezat x;o)

pa zatial x;o)

teuska
10. okt 2009

tak sa maj pekne, pekny vecer 😅

andrea2603
10. okt 2009

Ahojte. Ako je tu ticho. Aj ja som síce len nakukla, že o čom diskutujete, lebo onedlho začína futbal a nechcem si to nechať ujsť.
Ozaj sa blumka dávno neozvala.

olifcek
10. okt 2009

no ja asi idem spinkat...futbal ma nezaujima x;o)

andrea2603
10. okt 2009

Môj mužík je v tomto šťastný muž 😉 . Ja pozerám s ním a myslím si, že sa futbalu celkom dobre rozumiem, tak si aspoň má s kým vymieňať názory na zápas.

andrea2603
10. okt 2009

Dievčatá, pekný večer, nech ho trávite akokoľvek, hlavne príjemne. 🙂

loginka
10. okt 2009

cafte, moj drahy je na zapase, takze ja som sama doma a pozeram komediu na markize 🙂
zuci, aj mna tak taha pri pupku, dnes dost, hlavne ked vstanem a nieco robim
blumi kde si????

maculik
10. okt 2009

ahojte, tak manzel konecne dopozeral futbal, teda resp.pozeral Cechov a pocuval Slovakov (lebo Slovaci nesli na nete chytit), tak pojdeme pomaly spat. Ja som citala, lebo futbal ma sice bavi, ale len nazivo.

teus, mate vybrane take iste meno, ako my - u nas zatial tiez vedie Petko 🙂

Tak dobru noc a pekne snicky 🙂

zucana
10. okt 2009

dobru baby...prehrali sme posledna sanca v stredu s polskom...
inak dala som foto siat od mamci 😀

petuskaxfun
10. okt 2009

zucana ahoj prosim ta aka je to znacka toho kociu co mas v albume ten strieborno cierny

petuskaxfun
10. okt 2009

siceja uz mam asi vybraty ale aj ten sami velmi paci 😉

maculik
10. okt 2009

veru prehrali, a to si vsetci boli isti aspon tou remizou, aj manzel chcel vsadit, nastastie sa tu v Nem.na Slovakov nedalo stavit.

Inak, uz sme kupili letenku na koniec novembra, pojdem na SK 26.11.-11.12., tyzden u svokrovcov a tyzden doma. Len ja a Adelka, lebo Vladko pojde na skoro 3t na sluzobku do Kodane.
Len som nikde na stranke Austrian airlines nenasla podmienky prepravy tehotnych zien. Viem, ze vacsina spolocnosti od 28tt pozaduje papier od dr a od 36tt neberie na palubu. Ja budem pri odlete zo Sk akurat koncit 32tt, tak by nemal byt problem, len dufam, ze nic specialne nebudu pozadovat. Este tam musim zavolat pre istotu.

Ale hadam to vyjde a stravime pekne predvianocne tyzdne doma, aspon by mi svokra napiekla vianocne kolaciky a zobrala by som si sem.

dobru nocku, uz ma Vladko vyhana 🙂

petuskaxfun
10. okt 2009

aha to ten mako no velmi pekny ale ked zratam vsetko dokopy aj dost drahy 😝

petuskaxfun
10. okt 2009

oki tak uz tuasi nikdo neni tak idem aj ja papa a dobru noc vseem 🙂

zucana
10. okt 2009

peti to je s playmoonom a dal mi cenu aj s taskou a 3kombinacia 636 eur...ale zatial chceme zeleny....

zucana
10. okt 2009

taliani hrali s irskom a remiza takze ti su uz isto kvalifikovani a my teda v stredu uvidime....dobru

petuskaxfun
10. okt 2009

no aj ja ma vybraty cierno biely alebo cierno zeleny ale tako jumper x

petuskaxfun
10. okt 2009

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre