Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. okt 2009

bry vecer...
kukam film...muz tu spi uz pol deviatej
inak ja teda tiez sa nebudem bat a teda ja uz teraz myslim na to ako schudnem budem cvicit a postavu budem mat este lepsiu ako pred tehu 😉
inak kedy hodlate zacat zariadovat izbicku?

zucana
16. okt 2009

babce a muz chce u nas robit v stredu veceru pre 6 ludi...a mne sa moc nechce...aj preto ze teraz je kosa a zacinaju chripky a tak...myslite si ze som vadna? ked nie tak ja mu to mam povedat.... 😒

katina2209
16. okt 2009

ahojte baby zuci to je normalne,že sa bojíš o seba a o bábatko ja som tiež taký strachopud u nás sú baby choré v práci a mne to hrozne ide na nervy,že ma nakazia keď sú choré nech zostanú doma a to oni neostanú,pretože by dostali chabú pn a na druhých nepozerajú,že to roznášajú inak dnes som bola na kontrole u gyn. a zatiaľ všetko v poriadku aj krčok aj bruško pribrala som 6,5 kg a mala som nízky tlak samozrejme ja som inak doteraz žehlila som sama doma s Markom Tatinko má teambulding tak si užíva v Piešťanoch 🙂

petuskaxfun
16. okt 2009

no z tym krvacanim z nosa je to praveze zevraj vysoky tlak

granado
16. okt 2009

tak u mna je to na opak 😀

katina2209
16. okt 2009

petuska mne teraz hrozne krvácajú ďasná, keď si umývam zuby to bude asi aj tým, že teraz máme aj viac krvi a máš vysoký tlak keď ti merali na kontrole si mala aký?

petuskaxfun
16. okt 2009

a zucana neboj vadna urcite nie si urcite to takto precitujeme vsetky....teraz predsa mame ovela vacssi strach o seba ked nosime v bruskach tie male zazraky 🙂 katina ty si sama z malym?aj ja commozme robit 😉 vydrzat nizky tlak mam stale ale taky ze 80 na 49

katina2209
16. okt 2009

no vlastne sme traja 🙂 bez tatina tatino oddychuje a užíva si 😀

petuskaxfun
16. okt 2009

granado no to mi povedali uz pri prvom cez telefon ty dr.z pohotovosti
ja uz fakt neviem sa opytam dr.,lebo aj ja mam stale nizky a to dost myslim

granado
16. okt 2009

no tak je to potvrdené, aj ja mám 80/60 a tiekla mi krv z nosa ale teraz to neako neriešim, myslím si že to všetko po pôrode bude v normále 😉

petuskaxfun
16. okt 2009

anoo anoo traja trajaaa 😀

katina2209
16. okt 2009

ja som mala dnes 110/60 ale keď som nebola tehotná tak som mala 90/50 a to sa mi už krútil celý svet ale z nosa mi nekrvácalo

petuskaxfun
16. okt 2009

aj ja si myslim,mala som to aj pri prvom a potom ako som porodila to preslo tak dufam,ze je to aj tento pripad

katina2209
16. okt 2009

petuska a ty si netúžila po dievčatku? ja strašne, nuž môj muž robí samých chlapov tak sa teším aj chlapom 😀

petuskaxfun
16. okt 2009

katina tak niez nizssi tk teda ale aspon taky kebyze mam,som stale nejaka unavena,ubolena,bez energi a ked to prezeniem tak uz aj sa choroba na mna lepi 😠

petuskaxfun
16. okt 2009

kati vies co ja som dufakla uz len kvoli muzovi aby to bola babika,no ale co zamiesil to ma na mne to nezalezi hehe ja si myslim,ze by si mohol otvorit tovaren na chalanov

katina2209
16. okt 2009

inak ja keď som porodila tak mi strašne hučalo v ušiach a všetko sa mi krútilo musela som mať hrozne nízky tlak a na izbu prišla sestrička a začala mi vysvetovať ako naširoko mám baliť som myslela,že sranduje 🙂som ju ledva počula

petuskaxfun
16. okt 2009

alee co hlavne nech su zdravucky 🙂 my podla mna kebyze mame s muzom 10deti tak samych chlapcov

katina2209
16. okt 2009

no to tvrdím aj ja o mojom chlapovi,ale on by chcel najradšej futbalovú 11 😀

granado
16. okt 2009

no ale to jedenáste by bolo určite dievča 😉 Dobrú noc vám tu prajem 😔

petuskaxfun
16. okt 2009

noo ten pocit na odpadnutie a tocaky poznam,jasom chcela byt hrdinka hned dve hodky po porode,ze sa idem sama vycikat no vies si predstavit

katina2209
16. okt 2009

však jasné budú to chlapi ako buci ja keď som bola na morfo tak mi povedal,že riadny chlapisko,že podľa veľkosti o týždeň vačší od termínu podľa menzesu

petuskaxfun
16. okt 2009

aha tak futbalova jedenastka 😉 papa dobru nocku

petuskaxfun
16. okt 2009

heej je vacssi no teda bere si teda dost zivin no my sme podla tabuliek zatial 🙂

katina2209
16. okt 2009

no ja som išla tiež a sestrička,že ja vám pomôžem a ja že netreba a prásk a už som bola na zemi,ale cikať mi nešlo museli ma vycievkovať

petuskaxfun
16. okt 2009

a prvy syn kolko vazil ked sa narodil???

petuskaxfun
16. okt 2009

jojooj no neprijemny zazitokmasi,zee???a to preco ti neslo???

katina2209
16. okt 2009

Marko mal 3690gr. a 50 cm a tvoj?

katina2209
16. okt 2009

no to vôbec netuším boleli ma hrozne ladviny cikať som nemohla tak ma musela sestrička vycievkovať

katina2209
16. okt 2009

my sme inak aké nočné múry a petuska ty prečo nespíš nechce sa ti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre