Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
19. okt 2009

Ahojte tehotne zeny 😀 , som tu spravne? 😀
Zosi, Olif, dakujem za blahozelanie 😀 Boli sme u babicky, tak som moc nebola na nete 😀 Predstavte, nic mi nekupili, lebo ja nechcem ziadne oblecenie XXL a na to svoje malicke oblecko si musim pockat, tak mi dal kazdy len peniazky 🙂 tak som teraz bohacka, sme sa s manzelikom smiali 🙂
Zuzi, to je iste, ze iba do 28 tt mozes ist na gluk.test? Lebo ja ho tak stale nejka odkladam...

Dnes uz som aj skusku zvladla, tak sa vytesujem, bol to taky mily profesor, a este mi aj prvej opravoval a zapisoval, lebo ze vidiiii brusko 😀 tak nakoniec mi prvy krat pomohlo 😀

hajdylca
19. okt 2009

zoska dakujem za ospravedlnenie 😀 😀 dobre, dostala som C, nato co som mu tam povedala 😲 velmi dobre skuska dopadla... ten test som nasla na nete ze sa robi- Těhotenská cukrovka je nejčastěji diagnostikována na konci druhého trimestru gravidity mezi 24.-28. týden těhotenství. tak sa zrejme dohodnete na nejaky presny datum...

hajdylca
19. okt 2009

Janka je to iste- aj na tehotenstvo academy je to pisane http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=34 gratulujeme ku skuske 😀 s kym ste ju mali??

hajdylca
19. okt 2009

zuci doky povedal, ze je to ok, ale nevysvetlil cim to moze byt, ze ho tak malo citim, asi tym, ze ma neprekope cez tu slaninku 😀 zrejme este moc slabucky... inak mne ked robili naposledy morfo (8.10.) tak doky tiez maleho hladal po celom bruchu, teda skor nahanal, lebo sa stale uhybal, ja som aj videla ako sa hybe, ale vobec necitila... a moj drahy ho este vobec necitil ako kope, raz ma tak silno kopkal, ale to on uz hajal, a som sa bala ze ked ho zobudim, ako vzdy prestane 😕

zucana
19. okt 2009

😀 hajdy nebol este bude citit...
moj citi ale tiez niekedy tak silno kopne prave ked da prec ruku....
dnes som konecne dorobila veci v kuchyni a jedlani a zajtra idem na vikinkinu izbu teda iba veci podavat do krabic ktore nepotrebujeme aby bolo pripravene na prichod sedacky a na neskorsiu pripravu izby...
jani gratulujem tiez k skuske...
uz ti hajdy odpisala na glukozovy 🙂

lolka
19. okt 2009

jani, dodatocne gratulujem k narodeninam 😉 aj som si spomenula, ale cez vikend som vobec nebola pri compe 😅 peniazky vzdy potesia a aspon si kupis co budes chciect 😉

hajdy, ahoj 😉 mna caka sladka voda buduci piatok - sa tesim 😖 dufam, ze to udrzim s mojim labilnym zaludkom.

idem hodit fotky mojho dnesneho ulovku pre Viki 😵

zucana
19. okt 2009

jani ty bohacka...ja som tiez od svokry dostala ze pre viki a co ostane je pre mna ale vsatne tiez pre viki...
a od manzika a maminy mam satku a segra mi kupila take tehu tricko 🙂

lolka
19. okt 2009

kuk, uz je to v albume.....len na dennom svetle by boli tie farby asi krajsie 😅 ta zlta je ako slniecko, nie ako na fotke.

hajdylca
19. okt 2009

lolka krasne vecicky, kde si bola nakupovat? ci mam si docitat asi dozadu, ze?? zrejme si to v robote vytlacim, a niekedy docitam, vsak toto nestihaaaammmm .... neboj vydrzis, ja som to tak pomalinky pila sestricka sa smiala, ze ci mi to nebere.... inak na obed som zvladla este palacinku, no ked sme prisli domov, tak este pred schodami som ju "vyplula" 😒 😖 asi bolo na brusko dost sladkeho dnes.... zuci ja si tiez myslim, ze este bude citit, len mi je to vzdy luto, ze ja ked citim ,ze kope, co by mohol aj on, tak ked ta paprcu na brusko tak prestane 😅 a potom vyzeram, ze si s muza srandu robim 🙂

mmaarrttiinnaa
19. okt 2009

lolka krasne tie vecicky 🙂 to zlte nadherne

lolka
19. okt 2009

hajdy, objednala som si to cez net, stranka kojenecke-obleceni.....tu na MK je reklama 😉 maju dost velky vyber. a ten ruzovy komplet je Cheeroke.

to si asi mala naozaj vela sladkeho. baby tu radili, ze je dobre si zobrat kyselku alebo citron a dat si trochu do tej vody. neskusala si ?

hajdylca
19. okt 2009

loli nebola som doma, moja mami neviem, ci nieco podobone ako kyselka ma, a od svokry mi bolo hlupe citron pytat 😒 ale inak si neviem predstavit tu chut- nelubim ked mam caj osladeny a pridany citron, blee 🤐 mozno by to bolo lepsie, ale ani som sa nespytala, ci sa to moze... sestricky som sa len pytala, ci moze pit, tak povedala, ze len par glgov- a inak ta voda nebola az tak strasne sladka- neviem, ci to bolo tym, ze to bolo ale v 3 decovom pohariku, ale mne hlavne vadilo, ze je taka vlazna... idem popozerat... inak my sme kupili podbradniky- mali v tescu v akcii za 1euro kus...

zucana
19. okt 2009

loli krasne vecicky....

lolka
19. okt 2009

dakujem 😵

lolka
19. okt 2009

tak som sa napapala....hned je cloveku lepsie 😀

petuskaxfun
19. okt 2009

Ahojte jejej musim Vas rychlo docitat 😉

janielah
19. okt 2009

loli, dakujem 🙂
a my ideme v stredu na 3D pre velky uspech si to zopakujeme, lebo ked sme boli prvy krat, tak sa mala skovavala 🙂
lolka, co si papala? ja mam tiez na nieco chut, ale asi uz iba z pazravosti....
hajdy, u nas je to s tym kopanim prave naopak. ked ma ocinko ruku na brusku, tak kope a predvadza sa a ked niekedy dam ruku ja, ze ci to citit aj z vonku, tak akokeby prestala 😀 moja vymyselnicka to je 😀

lolka
19. okt 2009

robila som si toastiky so syrom a slaninkou, mnam 😝
dosiel muzik, tak mu idem chystat veceru ...
aj nasa Viki reaguje na ocina, ked sa brusku prihovori a da pusinku, tak ho kopne 😀

olifcek
19. okt 2009

gratulujem ku skuskam a zvladnutym gluko testom, vysledky budu iste dobre x;o)

baby, nevladzem chodit ani dve hodiny...normalne mam take tlaky v podbrusku, ze nevladzem ani chodit, a ked, tak len s namahou...esteze mam vstredu poradnu, poviem to lekarovi...

pekne vecicky kupujete veru...a aka to radost, ked sa cosi fajne a lacne najde...super

zucana
19. okt 2009

ja som si dala gnocchi s rajcinovou omackou a idem si ich este spravit asi aj na sladko....samoska bez masla a ineho tuku dam si trochu lekvaru 😉

olifcek
19. okt 2009

moja olivka tiez stale prestala kopkat, ked ocko dal rucku na brusko, ale...odkedy sa s nou zacal zhovarat, tak kope a kopeeeeee....chi....az sa bojim, ake to bude o par tyzdnov, ci sa neprekope 😵

olifcek
19. okt 2009

viete co? idem i ja kuknut, co mame x;o)

janielah
19. okt 2009

pažrošky !!! vsetky ste prec a tlacite 😀 idem aj ja 😀

olifcek
19. okt 2009

cottage cheese mozeme? neviem sa nejak dopatrat, z akeho je to mlieka 🙄

olifcek
19. okt 2009

jani ja som dnes praveze zjedla len 4 krajce chleba x;O( ale napravim to..ved drahy pride itak okolo 23.00 tak i pretravi x;o)

blumka
19. okt 2009

olif, mooozme...ked moze moja tete aj cely na jedno posedenie, mozme aj my 😀
Baby, svagrina odisla...dnes odstahovala posledne veci...uvidime kedy pojdeme hore, lebo nechala taky bordel, mozno bude treba aj vymalovat, kupelne dorobit ale to necham na manzela...

petuskaxfun
19. okt 2009

no konecne som Vas docitala 🙂 no zaver je taky ze sme vsetky momentlne hladne alebo mame aspon na nieco nejake tie nase tehu chutky hm vcera som bola do druhej v noci hore tiez som rozmyslala,ze ci ist na pohotovost,dnes som to mala cez den zas ale menej intenzivne.Dnes inak clkom vytazeny den sme robili taku mensiu oslavu pre syna 🙂 zhanli sme party balony,konfety a veci co k tomu patria a darceky hehe.Teraz som sa konecne posadila a maly zacal tak kopkat konecne,lebo som ho moc 2dni necitila 😒

olifcek
19. okt 2009

blum waw, a to sa ako podarilo, ze odisla??? x;o)) gratulujeeeeeem x;o)

blumiq a dakujem za odpoved x;o))

petuska ja ked sa postavim, neviem sa narovnat ako ma boli hlavne prava strana podbruska...mavas take cosi?

blumka
19. okt 2009

olif, svokra jej ponukla byt, ktory aj tak nakoniec odmietla....ide vraj byvat k priatelovi...

olifcek
19. okt 2009

blum a neuvazuju hypo ? chi

chudak priatel...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre