Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
23. okt 2009

ahojte.....
specialne zdravim oslavenkynu!! 🙂 zelame vsetko naj!! 😉

katina2209
23. okt 2009

Dobré ránko aj ja sa prípájam všetko najlepšie Zuci, mne sa každé ráno horšie vstáva a to som už od pol ôsmej v práci Petuška vylieč sa čo najskôr aj davidko je chorý? Tak to si s ním doma ani do škôlky asi nešiel? Peťuška a nemal aj Davidko teraz niekedy narodky či to sa mi zdá?

lolka
23. okt 2009

dobre ranko 😉
vsetko naj, naj, naj oslavenkyni 😉

maculik
23. okt 2009

dobre ranko, aj ja sa pripajam ku gratulaciam - krasny narodeninovy den prajem a este krajsi cely nasledujuci rok 🙂

zucana
23. okt 2009

dakujem krasne za priania baby 🙂 vcera muzik cakal do polnoci aby ma mohol prekvapit aj ked som dostala uz satku som vedela o pyzame lebo sme ho kupili spolu tak to dole balil....
na krabici bolo napisane MAMMA IN (znacka pyzama) on preskrkol INN a dopisal vsetko najlepsie MAMMA lubime ta neno a viki ... take zlate to bolo...no a samozrejme tam bola dalsia skatulka.....
idem kupit nejake ryby mu urobim super veceru so svieckami a tiramisu 😎
juuj jak by som vas vsetky pozvala 😵

zusika
autor
23. okt 2009

Kati, aj ja uz odmietam vstavat, cim blizsie je koniec tyzdna - tym horsie... ☹ ale uz len tyzden a potom ziadne vstavanie!!! teda aspon nie pred 7.30 🙂

kocky, mne je dnes nejako divne.... akoby sa mi drobcek posunul az uplne dolu..a tlaci ma to ked sedim, vadi mi ked chodim... uplne nepohodlne to je.... a mam pocit, ze sa tam stale nieco deje - mota sa... a to bol cely tyzden taky pokojny..... 😒 najradsej by som lezala doma v posteli...

zucana
23. okt 2009

zusi aj mne sa tam niekedy posunie uplne mi tlaci na mechac... 😉 skus sa poprechadzat...

zusika
autor
23. okt 2009

uz chodia v TV vianocne reklamy....aj s pesnickami... ?!?!? 😲 🤐 😠

zucana
23. okt 2009

tu nie ...este

zusika
autor
23. okt 2009

Zuci...zlaty je ten tvoj manzel.... 😉
no a poprechadzat sa... teraz sa mi neda, vela prace... ☹

zucana
23. okt 2009

tak aspon na wcko sa chod prejst....

zucana
23. okt 2009

ozaj hajdy vsetko dobre k vyrocku nech vam to vydrzi dalsich 50 rokov minimalne 😎
inak musim cakat jedneho cloveka tak snad potom este budu ryby...

joanna333
23. okt 2009

zuzi, aj ja sa pripajam k blahozeniam............................

mna tiez tlaci dole,aj ponozky si ledva navleciem...citim sa jak korytnacka 😎

joanna333
23. okt 2009

zusika, to ti verim ze sa ti nechce vstavat. ja vstavam o 7, musim maleho vypravit do skoly ale niekedy sa veru supnem este do postele...ale radsej nejdem provokovat 😉

katina2209
23. okt 2009

zuci a ako budeš robiť tie ryby? no to bolo od neho krásne ja by som sa aj rozplakala 🙂zusika to myslíš kôli zmene času? 😀 No ale zase o 17,00 už bude tma také deprimujúce a ja sa teším ako si na vianoce všetko pekne prichystám len ešte vôbec neviem aké darčeky budeme kupovať nemám nápad čo komu ja budem chcieť asi iba nejakú kozmetiku a knižku oblečenie nechcem až keď schudnem 🙂

katina2209
23. okt 2009

a moje srdiečko v brušku dnes malo štikútku asi sa napil veľa plodovej vody tak štikútal pravidelne o stošesť sa mi len bruško natriasalo 🙂 a konečne som sa objednala na ten glukozový test tak idem vo štvrtok dúfam,že to tam prežijem tú sladkú vodu 😝

zucana
23. okt 2009

kati no v trube nie lebo nemame 😉
urobim pre muzika surove syby ako predjedlo....a lososa na panvici s cherry rajcinkami, cesnakom a olivovym olejom a bazalkou...
inak ja uz mam vianoce viac menej vybavene...
segra dostala injekciu teda 3 proti HPV...mamina si vybrala koberec a este nejaku drobnostku...s muzikom si davame tu supis stolicku pre viki a svokrovci to kupim nieco talanske... 😎

zucana
23. okt 2009

baby inak v aladdinovi v hlohovci maju original fusaky casualplay v akcii teraz za 40 eur 😉

zusika
autor
23. okt 2009

Jani, nemdrazdi!!! ja vstavam striedavo o 5.20 alebo o 6.00

kati - nie kvoli casu.... ale od novembra uz budem robit z domu, takze uz ziadne skore vstavanie, ziadne cestovanie (iba vo vynimocnych a nutnych pripadoch) ... viac volna a hlavne pohody... konecne si mozem citat tehu knizky a ked bude zlozena detska, tak mozem aj poprat vecicky a pomalicky nachystat co treba 🙂 jaj, sama sebe zavidim.... 😀 ale cim je to blizsie, tym dlhsie to trva

katina2209
23. okt 2009

jaj zusika ty sa teda máš ja som myslela že kôli zmene času budeme o hodinu dlhšie spať relatívny pojem 🙂

loginka
23. okt 2009

zuzi, aj ja sa pridavam ku gratulacii, pekne si to uzite s drahym 🙂

ja sa budim pocas celej noci, muz do mna ze nechrap a ja sa s nim hadam, ze nespim 🙂 ale uz som si kupila sprej do nosa, tak uz to hadam bude lepsie 🙂

objednala som si z mimibazaru zimne ciapocky 🙂
dnes som bola na odbere na hematologii, v po mi daju vediet ci nebude treba chodit na injekcie
ale mala som dost ambulancia bola na 3.posch a bez vytahu, ja nalacno, no ledva som sa tam vystverala 😝

andrea2603
23. okt 2009

zuzi, všetko len to najlepšie a najkrajšie a najzdravšie k dnešnému sviatku 🙂 .
Na fotke v albume Ti to pristane.

alex
23. okt 2009

ahojte,

zuci všetko najlepšie prajeme! Krásne to s mužíkom oslávte.
Ja som dnes nešla do práce, písala som kolegyni, že si beriem dovolenku a pred pol hodinkou som vstávala 🙂

zusika
autor
23. okt 2009

sa niekto ma, vsak Alex....

ozaj, nezacneme planovat dalsie stretko v BA?? na november?? ja viem, ze staci tak dve tyzdne pred... ked uz budeme vediet, ako mame poradne, ale mohli by sme.... hmmm??

alex
23. okt 2009

ja som za 😉

zoska
23. okt 2009

ahojte 🙂
Zuci- všetulinko najlepšie prajem, hlavne zdravíčko a nech si šťastná 🙂 krásne narodeniny!

vrátila som sa od kaderníčky, bola som na melíre tak mám dnes krajší den ked som aj ja krajšia 😀

zusika
autor
23. okt 2009

babyyyyy... teraz som si vsimla to moje cislo - fuuuu... ze 26tt.... az strach.... este nejakych 10tt a ja mozem aj rodit.... 😲

zoska, nie je lepsi pocit a "cerstve vlasy" - pripadne dobra kozmetika...
ja teraz tuzim po masazi.... uz ste boli niektora aj s bruskom??

maculik
23. okt 2009

zusi, ja nie, ale chystam sa. Lebo su aj speci masaze pre tehotne, tak sa tesim, ja zboznujem masaze 😵
a tyzden uz ma krasny, ja zacinam 26.zajtra, akurat som vcera rozmyslala, ako to leti 🙂

oki, idem papat, dobru chut aj vam 🙂

alex
23. okt 2009

zusika letí to, ani si to nestačíme uvedomovať.

zucana
23. okt 2009

babce uz som spat...no hroza akoze ti ludia nepracuju????tolko ludi a nedalo sa parkovat...mala som svoje auto a som zvyknuta na mensie sikonvejsie a ze sa s nim dostanem vsade...tak som dala na zakaz s blikackami a bez pokuty juuj asi lebo mam narodky 😉
inak som bola hladat leginy tehu a ze vypredane tak pojdem do H&M neviete ci by tam mohli mat?
dakujem este raz za gratulacie idem robit gulasik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre