Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
9. nov 2009

zucana aj ja som myslela že ma s dieťaťom už nikto nezamestná a kazila som si celú materskú takýmito myšlienkami a neuveríš dostala som ponuku od advokátky takže aj tebe odkazujem klud a nohy v teple 😉 , veď ešte nemáš ani pôrod za sebou. Inak aj ja som sa začala zožierať touto myšlienkou keď som ostala teraz tehu že s 2deťmi ale na čo si mám kaziť tie život už teraz, teraz sa chcem iba pripravovať na Nelku a venovať sa rodinke a uvidíme čo nám život prinesi 😉 Píšem ako neaký maník taki radšej to už stopnem.

janielah
9. nov 2009

ty ! a co keby som nedostavala vobec nic??? nevadi ze som do systemu prispievala vyse osem rokov prispevkom vyssim ako 8.000 korun...vsak ja rada...nech daju radsej tym, ktori to OZAJ potrebuju 😀

granado
9. nov 2009

zucana či si niečo pokašlala na to ti ja odpoveď nedám ☹ Zucana tebe určite zaručím že sa budeš najskôr z nás všetk. kúpať aj s malou v mori 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucana
9. nov 2009

granado tu je teraz taky problem zamestnat sa aj bez deti 😉 🙂 ale jasne ze myslim pozitivne 😅

zucana
9. nov 2009

granado dobre zaruky 😉
ja uz mam aj plan na leto ... mesiac na sardinii a mesiac v Blave 😀

granado
9. nov 2009

Jani prosím ťa ako by sa potom mohlo do nekonečna stavať nové ubytko pre tých opálených čo už od narodenia vedia čo sú socialne dávky a berú to tak že to tak má byť a stáááááááále sú práve oni diskriminovyný 😠 fuj a už začínam byť zlá ☹

granado
9. nov 2009

Zucana vidíš ako mi to vychádza to moje zaručovanie 😉

matka331
9. nov 2009

juj baby pisete tu o peniazoch tak mi je az do placu ..moj milacik sa minule rozplakal preto ze saa bojii ze nas neuzivy ze budeme mat malo peniazkov ale ja veriim ze to neako spolu prekoname a bude dobree

zucana
9. nov 2009

granadko nebud zla 😀
vies ako to chodi...niekto robi deti pre peniaze a niekto z lasky ....
inak co je pravda na tom ze 7my mesiac je kriticky?

zucana
9. nov 2009

granado no som zvedava..lebo na sardiniu chcem ist do domov svokrovcov ale je na predaj kvoli krize tak snad sa dovtedy nepreda 😀

olifcek
9. nov 2009

Baby, draheho notak nechce startnut, fnuk. Dam si veceru, paq to s nim skusim este. Cez mobil je to dlho pre mna, tak ked, pripojim sa zajtra z prace, fnuk

granado
9. nov 2009

Nie je kritický jedine v tom že už sa ti to kráti 😀 . Práve že ja som počula že ak treba porodiť tak 7 je lepší ako 8 pre vývin plúciek, také niečo. Ale vlasne je kritický lebo sa ti môže stať že sa zasekneš vo vani a nebudeš sa môcť z nej dostať ha ha ha ha to bolo na rozveselenie, ja sa tu nahlas smejem a malý sa na mna pozerá či nevoláme na psychiatriu. 😀 😀 😀 😀 😀

granado
9. nov 2009

Zucana aj v stane je velká romantika 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj veď práve pre krízu sa možno tak skoro nepredá 😉

blumka
9. nov 2009

niekto tu ma dobru naladu 😀 😀 😀 😀 ...
baby, my to zvladneme..nebojte sa...mozno sa budem musiet viacere uskromnit..ale to je to najmenej...budeme mat krasne deticky..to je najhlavnejsie 😉

granado
9. nov 2009

No blumka konečne ma niekto podporil, mne už dochádza vtip ale s tou vaňou to myslím vážne, ja keď sa z nej mám postaviť tak ako velryba. Sused povedal že nech sa idem pozrieť u nich k vani že on tam má pripravený obuvák pre ženu aby ju od tial vedel dostať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucana
9. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 granado my nemame vanu ale take veelky sprchovy kut ze 120 x 90 (tam sa zmestim aj ked budem veelmi velka ) 😉
granado ja som sa teraz tiez rehlila...
inak jani my mame presne take obdobie ako vy...byt sa nam nepredal...prisli sme o peniaze za najom...vsetko sa nam doma kazi: napr. kuchyna- truba, sufliky, bateria, kupelna - preteka sprcha, stresne okna tesnenie, kotol predtym sa pokazil a este ani neviem co vsetko...
leasing nam konci a musime odkupit afto a kazdy den nejaka novinka 🙂 takze zatial veselo...
no a kamoska ma velmi sklamala (co je najhorsie teda zatial) a este aj svagor vsak ako obycajne a tak...

janielah
9. nov 2009

akurat som si citila na fb umysel pana Caplovica..neveriiim, tak ja sa na to vykaslem...
tak mile buduce mamicky...nezalozime nejaky fond, zeby sme kazdy mesiac posielali nejake to euro na podporu tych chudaaacikov...??? 😀 heslo: nebudte lakome a pripojte sa 😀 !
ja sa musim uz len smiat z tohto vsetkeho....fakt ..to aby mi nepreskocilo 😀

mmaarrttiinnaa
9. nov 2009

matka ja budem rodit v Presove preco?

zucana
9. nov 2009

blumi no ano...uz dostavajte ten palac aby ste nas tam potom ked nebudeme mat strechu nad hlavou prichylili oki??? 😀 😀 😀 ako tete?uz lepsie?

granado
9. nov 2009

Jani povedz niečo bližšie o tom umysle nech si aj ja zanadávam a dozviem sa ktorých chudáčikov máš na mysl. 😵

blumka
9. nov 2009

granado, keby si videla mna ako vstavam rano z postele alebo z gauca, ked si sadnem prilis hlboko...no fakt by sa zisiel obuvak 😀 😀
ja neviem preco, ale ja vobec nemam strach z buducnosti...a pritom mame dve hypoteky, staviame dom, manzel nema robotu len same fusky, ja som na materskej, druhe dieta na ceste, v planoch dalsie dve...nejako mam pocit, ze to zvladneme...a moj muz sa tvari tak isto..aj ked viem, ze je to nanho dost uzivit nas...ale jednoducho viem ze to pojde...su ludia ktori su na tom horsie ako my a predsa su stastni aj ked ich je doma povedzme 5 alebo aj viac...
Ked bola Terezka v sobotu chora, mala vysoke horucky, myslela som ze sa zblaznim, zacali mi po rozume chodit same prasacie a ukrajinske chripky...vtedy som si uvedomila co to je mat okolo seba zdrave deti... 😉

granado
9. nov 2009

Mna zajtra tie sradičky prejdu keď vypijem a hneď vy... tú sladkú vodu ráno. Dnes som si na lačno dala džus lebo som bola smedná a ledva som dobehla na WC. 😒

blumka
9. nov 2009

zuci, hej uz je lepsie...myslim ze uz je zdrava...vyvadza, nechce spat, a pyta si sama jest..to su u nas znaky ze je vsetko tak ako ma byt 😀 😀

granado
9. nov 2009

Blumka lepšie by som to ani ja nenapísala. 😉 😎

granado
9. nov 2009

Inak baby prečítajte si motto blumky, veď ona naozaj musí byť šťastný človek. Skúste sa aj vy toho držať a bude lepšie 😉

blumka
9. nov 2009

ooo granado...sa cervenam teraz 😀 😵
no ja som stastny clovek, lebo mam vsetko co potrebujem 😉

granado
9. nov 2009

Idem do vane ak sa tu dlho neukážem tak mi už ani obuvák nepomohol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
9. nov 2009

ahoooojky,

no ja som teraz videla nejakú ukážku, čo bude v správach, na Luníku zase rozdávali nájomné byty. Aj neplatičom 😠

zucana
9. nov 2009

to neni vyrok blumky ale Coelha 😉 😎

janielah
9. nov 2009

granado - umysel postavit nove byty pre nasu mensinu - romov z vychodu - vsetko za neuveritelnu sumu 200 milionov eur...takze tak..
blumik, inokedy som i ja plna optimizmu, ale ked je toho vela, tak vela...ved asi vies ako to chodi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre