Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. nov 2009

ale...navliekali sme tie navleky na sedacku a ja som nemohla moc pomahat a muz bol z toho nervny (lebo fakt to islo tazko a robil to 2 hodiny) a nakoniec sa tvrail akoby to bola moja vina ze som si zasa vymyslela pranie navlekov a potom poskrabal dost parkety (aj ked som len poznamenala) a potom je tu toho este tolko dokoncit a nemam ani uz chut ...
tak mi to doslo tak luto ze predtym som si vsetko sama spravila a teraz sa tu musim nervacit...
pritom on to rad robi len ked mu nieco nejde tak je strasny nervak a ja sa na to nemozem pozerat....
teraz spi a ja pozeram nakoniec tri oriesky pro popelku...
a maci aj on tu mal same plagaty stinga a hovadiny tak som to odstranila (nechala len jedneho stinga) a aj to je smutny...
jaaj a zas bude nervny lebo je sobota a nikam nejdeme...a pritom sme boli v centre doobeda a je zima a ja chcem byt doma v klude a nie brazdit ulice a bary a restiky...a on bez toho nevie byt...
takze tak

olifcek
21. nov 2009

Zuci, budes brazdit ulice a moze byt zle. Teraz si dopraj odpocinku.tie, co uz raz potratili, sa maju v 3trimestri vela setrit a vela lezat - prevencia pred precasnym porodom...

zucana
21. nov 2009

ved ja viem olif a preto sa setrim a nebrazdim a este mame aj setrit...ale on to nejak nevie prekusnut....
a citim sa ta zla...
uz ale niekam isiel...
ty co porabas?co si dnes papala?
ja sa chystam na lososa...ale dam predtym este sprchu a vlasky umyjem

zoska
21. nov 2009

ahojte babule,
vsetkym dakujem za gratulacie 😉 ste zlate...
vcera som cely den lezala v posteli, s opucnutymi ocami, ale dnes som konecne pouzitelna do zivota, aj ked zdrava este ani zdaleka...

olif, vidim ze tvoj prichod do nemocnice bol dost divoky....akoze dobre dlho ta nechali cakat 😠 no ale podla tvojich sprav si celkom v pohode, tak to som rada 😉
a zachvilku uz pride tvoj muzik, tak bude este lepsie 🙂

zuci, gratulujem k dobrym vysledkom u dr.
pri tych navlekoch na gauc som si spomenula na rodicov...oni ich peru raz alebo dva razy rocne a to mamina vzdy dopredu lamentuje ako ich bude zase davat naspat 😀 sestra na tom klaci, mamina to tam pcha, ked je moc zle tak musi prist na pomoc aj ocino, vsetci pri tom fucia ako jezkovia...ale sedycka je cista 😀

joanna333
21. nov 2009

logi, aka nahoda, ze sme sa stretli v kocikove ...🙂 neuveritelne, ze?
nekupili sme nic, my sme sli len kuknut. mali tam celkom dobry vyber, a kde este v blave sa da kupit kocik?

maculik
21. nov 2009

Zuci, pekne oddychuj, ved manzel nech ide s kamaratom, ak chce ist na chvilu von. Moj tiez minule mal pripomienky, ze nikam nechodime, ze stale sedime doma, tak som mu povedala, nech niekoho zavola, ale on ze nie, ze chce so mnou. Tak sme sa aj trochu pochytili, som mu povedala, ze ja by som tiez niekedy rada niekam vypadla a nemozem, lebo nam nema kto postrazit malu a predtym som kojila, tak tiez sa nedalo, no a ze to musi pochopit. Nakoniec pochopil, ale neviem, na ako dlho a aj tak som sa citila presne tak, ako ty teraz - ze ja som ta zla a ze je to len kvoli mne.
Ach ti chlapi... Pritom oni nas chapu, ja to viem, len niekedy na to akosi pozabudnu... 😉

Neboj, hlavne, ze mate cistu sedacku 🙂 😉

zucana
21. nov 2009

zosi tak postupne k zdraviu 😉
ja mam trosku zapchatu pravu dierku ale to asi (dufam) ze z placu ....
maci no len ja sa bojim ze to bude este horsie potom....
inak uz volal ze ma lubi a ze zohana firmu na vycistenie koberca a ze co sa nam zlomil podstavec na monitor tak ten nevie zohnat...
ale teraz mu musim dat velmi vazne najavo ze to musi pochopit a nespravat sa jak male decko...
a idem robit toho lososa...

maculik
21. nov 2009

zuci, tak dobru chut k lososovi 🙂
a najavo mu to daj, ved ty budes vladat menej a menej a ked sa narodi drobec, tak tiez nebudes mat zo zaciatku neviem kolko energie, minimalne kym si najdes svoj rytmus.
Ja sa tiez po dnesnom prezliekani Adelkinej postielky chystam Vladkovi zajtra oznamit, ze odteraz tam plachtu meni on, lebo ja s tym bruchom sa uz neviem zohnut cez tycky 😀

oki,mala uz buva, ja idem do sprchy a potom si dam zmrzlinku so slahackou, kedze tieto 2dni som okrem mafinov nic sladke nemala 😉

hajdylca
21. nov 2009

zuci hlavku hore, a nebud smutnucka 😀 zoska vsetko najlepsie k narodeninkam prajem, hlavne nech si cim skor uuuplne zdravucka 🙂
logi aku /ake ste kupili autosedacky?
my sme boli dnes v DS pozerat autosedacky, no ale tety v obchode vedeli o autosedackach menej ako my 😒 😒
pekny vecer vsetkym 🙂

inak sa nam dlho uz orchidka neozvala, ani ta kocka marhulka- co trojicky caka, ani dianab....

loginka
21. nov 2009

joanna, veu sranda 🙂 ja som videla v alltoys avion, babymarket na vajnorskej, predeti na kosickej a iste je viac

zuci, ja mavam presne tie iste pocity, ze ako by som rada nieco urobila doma a musim niekedy nutit muza, a som z toho tiez nervozna, taka bezmocnost

olif, klobuk dolu, ja by som nevedela takto zamlcat pobyt, ale ked ty si aj svadbu tajila 🙂 kedy pride drahy?

zoska, vy ste kupovali monitor angel care a aky typ? mna zaujalo to, ze jeden je aj ako vysielacka, len neviem ci sa da normalne pouzivat aj mimo postielky

lolka
21. nov 2009

zoska, dodatocne prajem vsetko naj, naj, naj k narodeninkam 😉
zucana, aj moj muzik vyrazil do mesta....najskor som myslela, ze pojdem aj ja, ale nechce sa mi
😅 budem pekne v teplucku pozerat Bobule 😵

aj moja poradna vcera dopadla dobre, krcok ma 3,89 (norma 4), len ma doki sprdla, ze neberiem zeleze (som sa priznala, ze len ako si spomeniem resp.kedy mi to muzik pripomenie)....tak povedala, ze musim spolupracovat 😅 uz budem dobra a poctivo papat vitaminky 😵 o 2tyzdne bude velky ultrazvuk + kontrola prietokov

olif, ty si dobra tajnostkarka 🙂

logi, ja som videla na mimibazare monitor angel care 2v1 (monitor + vysielacka) za 101 eur 😉

andrea2603
21. nov 2009

olif,to viem že manželíka nemáš doma, skôr som myslela rodičov. Moja mamina by sa určite nahnevala, že by sme jej nedali vedieť, že som v nemocnici,to by bolo výčitiek 😔

zuci, tak dnes bolo pravé talianské manželstvo 😖 , ale už je dobre,ano?

hajdylca, ozaj orchidka tu zvykla byť skoro každý deň a potom sa tak odrazu odmlčala, hádam je všetko o.k.

olifcek
21. nov 2009

Adi, ja mamke poviem, ak ma pustia do stredy, ze som ju nechcela stresovat a ani seba, lebo navsteva by ma rozrusila a plakala by som, a ja mam byt pokojna a lezat. Navstevy su tu itak zakazane, ak, tak treba ist az dolu a to uz nelezim...

loginka
21. nov 2009

lolka, pozerala som tieto, ale neviem sa rozhodnut a neviem, ci ten za 120 eur je tiez s vysielackou a ci to normalne funguje a blahozelam k vysledkom! no musis to zelezo papat poctivo, co to su za moresy 😉
http://www.maderna.sk/hladaj/?ftext=angelcare&kat=

loginka
21. nov 2009

hajdy kupili sme baby design, nejako sme to moc neriesili, vyzeraju pohodlne, makkucko , tak dufam ze budu dobre a vysli nas po 54 eur

lolka
21. nov 2009

logi, tak to presne neviem ktory to bol 😅
ano, ano, uz sa polepsim 🙂

zucana
21. nov 2009

no muz sa sice uz vratil ale moc sa nebavime...
inak preco mne doky nepovedal kolko mi meria krcok ? 😒
a ktory je dobry ten monitor?

lolka
21. nov 2009

zuci, tak ten moj sa vrati v noci 😖
mne az teraz 1x merala krcok tym vnutornymi ult., doteraz to bolo len po hmate a vzdy len skonstatovala, ze krcok ok.
mne kamosky odporucaju Angel care, ale ktory presne este neviem

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea2603
21. nov 2009

ani ja neviem koľko mi meria krčok, ale vždy mi povie, že sa neotváram a bábo netlačí na krčok, tak asi to znamená, že sa neskracuje.

zucana
21. nov 2009

tak mne ho vzdy pozera tym vnutornym ale nemeral....

maculik
21. nov 2009

no mne tiez pozerala len po hmate, teda bola som u tejto novej len raz, tak uvidim, ako dalej. Ale povedala, ze vsetko ok.
akurat papam Macadamy nuts ice cream so slahackou, mnam 😵

martulanr
21. nov 2009

ahojte
mne krcok este nemeral idem az 8.12 buduci tyzden na sono 😀

lolka
21. nov 2009

macu, teda ty mas inu dobrotu 😉 idem si aj ja nieco pozriet 😀
zuci, urcite to doki sleduje, to je dolezita vec, neboj.

martulanr
21. nov 2009

nerobte mi chute zasa pojdem hladať čokoládu 😀

lolka
21. nov 2009

dnes som robila zdravu veceru - zapekanu brokolicu a zem.pyre, tak si doprajem nieco sladke 😀

martulanr
21. nov 2009

lolka tak to by som si dalaaaaa 😵

martulanr
21. nov 2009

vlastne by som si dala cokolvek ale uz nemozem musim sa krotit potom mam kyselinu celu noc 😠

lolka
21. nov 2009

marti, este ostalo, tak dojdi 😀

inak, ked mam comp na kolenach, tak sa mi zda, ze Viki viac kope. asi pocituje to ziarenie a nerobi jej to dobre 😒 myslite, ze to moze nejako pocitovat ??? 😕

martulanr
21. nov 2009

lolka az 6.12 idem na letisko pre kamošku 😀 daj do mrazaku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre