Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
6. dec 2009

Maculik, ja som tasku mala ku kociku, ale platila sa zvlast. Pravdupovediac, si to bez nej neviem predstavit... vela som ju vyuzila pri synovi...

olifcek
6. dec 2009

maminka, macu, tak si ju zadovazim i ja, i ked asi sa farbou netrafim, ale neva x;o) ja musim kupit aj sietku proti hmyzu a plast proti dazdu...x;p tak ale kociarik i vajicko i fusak mam zadara, takze super...

maminnka
6. dec 2009

jaj a zabudla som, Maculik, najlepsie ak pozriesa taku znacku aky mas kocik, bdue Ti to sediet aj dizajnovo, aj farebne, oni vacsinou stoja tych cca 60 EUR

Olif, moja princezna si v brusku sedi KP, a tiez sa vypuluje dopredu..

olifcek
6. dec 2009

KP?

danka2920
6. dec 2009

ahojte žienky . mohla by som sa pridať k vám .ja mam termín toho 21 , 28 februára . rada by som si s vami pokecala

olifcek
6. dec 2009

http://deti.bazos.sk/inzerat/2559697/Taska-ku-k...

mile, chi....ale ine hladamem ze jo? 😉

maminnka
6. dec 2009

Olif, heheh, mile, ale asi fakt nieco ine 🙂 🙂
KP - koncom panovym

zucana
6. dec 2009

cafte baby tak sme spat...
selyma tiez mam nazor ako ty ale na druhej strane pokial nepovies svoj nazor a nechas ich hovorit to svoje nikdy si neuvedomia ze to moze byt aj inak...ja mam aspon dobry pocit ze som sa vyjadrila aj ja...
inak sme boli v meste som si dala varenu hustu cokoladu a kupila vetvicky na vianocnu vyzdobu tak si idem robit sama atmosku...
inak aj ja lezim na chrbte ale mam 2 velke vankuse...tak snad to nemoze vadit

maminnka
6. dec 2009

Olif, ja mam tuto: http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/teuton... akurat v cervenej

zucana
6. dec 2009

maci ja som mala tasku ku kociku taku malu ale...
ink stoji 55 eur
a nech to malej prejde a ked nie tak treba tie natibiotika aby to nemala chronicke...

maminnka
6. dec 2009

Danka, vitaj medzi nami...

olifcek
6. dec 2009

no ja som zatial nasla tieto...
http://www.babytrend.sk/inglesina-prebalovacia-...

http://www.babytrend.sk/inglesina-prebalovacia-...

http://www.babytrend.sk/inglesina-prebalovacia-...

farbu sedu alebo ciernu, zrejme...kedze biela mi pride neefektivna x;o) mam sedo biely kociariq

zuci tie vankuse mas pod hlavkou? ja mam taky ortopedicky s pamatou..to mi predpisali pred takmer dvoma rokmi, kvoli krcnej a vlastne celej chrbtici...na recept vysiel len 500sk, inak nieco cez 1000sk vychadzal...takze super, aspon som raz pocitila, ze si platim zdravotne...x;o)))

i ked...aj bandaze na ruku som mala lacnejsie, aleluja zdrav. poistovne, hehe...

maminka prijemna tasticka x;o) prakticka veru

olifcek
6. dec 2009

no mne antibiotika nejak nepomohli a v tele nemam nic...ziaden zapal...hech...proste sa telo voci comusi brani a zatial vzdy vyhra 😀

ale macu prajem malickej skore uzdravenie....nech si obe oddychnete a vydychnete

olifcek
6. dec 2009

tak a mam bruch zmerany...sice nie krajcirskym ako predtym, ale pasmom, to j ten plechovy, takze mozno maly rozdiel bude, no...x;o)

maminnka
6. dec 2009

Olif, teda netromfla si ma... ale hehe, ja som to ani necakala 🙂

ozaj, aky je to ten vankus, na co je dobry? moj muz ma stale problemy s vankusom, tak mozno by to bolo pre neho fajn

olifcek
6. dec 2009

maminka je to vankus s pamatou...je to vlakno, ktore sa stale vrati do povodnej polohy...ziaden molitan, ziadne hluposti x;o)

uz nepamatam aku mam znacku, ale i dormeo uz take robi. akurat sa fakt oplati vyuzit zdrav. poistenie, zajst ku obvodakovi, nech sa papier ku ortopedicke a ta da papier na rehabilitacie, a lekarka odtial predpise vankus, je fajn usetrit...x;o)

vankus vlastne posobi priaznivo na chrbticu, najma krcnu...a ked je ta v poriadku, tak i cela chrbtica sa ma lepsie.....spociatku, par dni, ked si moja krcna chrbtica zvykala na spravnu polohu to gbolo divne, ale potom ulava..uz ziadne stuhnutie sije, ziadne bolesti hlavy sposobene skripnutym nervom...

narok ma jeden poistenec na jeden taky vankus na dva roky...cize drahemu budem musiet kupit bez tej ulavy...i ked...mozno poprosim maminu...len ona nema moc cas zase....chjo...ale chcemmu kupit taky vankus na pokojny spanocek...

zvykne byt i potah na nich, ktory sa rozsipsuje a da vyprat...

napriklad...

http://www.dormeo.sk/2x_dormeo_memosan-47267-76...

olifcek
6. dec 2009

teraz mi napadlo...brusko som stale merala rano, pred papou...takze este raz to zajtra zmeriam x;o))

zucana
6. dec 2009

pod hlavou a sem tam aj pod lopatkami...zavisi od polohy...
ohladn tych antibiotik ....su rozne virusy teraz a pokial telo nezabujuje same a nezprejde to, su potrebne antibiotika lebo virus moze napadnut dalsie organy a sposobit na nich chronicky stav...to nemusi byt iba nejaky zapal...takze asi preto ma maci pockat ci to organizmus malej adelky vydrzi a ked nie je lepsie podat antibiotika...

maculik
6. dec 2009

tak uz sme so segrou tasky pozreli na nete, aj sme nasli, ale zhodli sme sa, ze asi pojde popozerat aj osobne a podla toho vyberie. Je tu tema tasky na kocik a tam su nejake tipy.

mala zase trosku buva, segra s frajerom uz isli domov, bracho na intrak a nasi na nakup, kupia aj vrecka na moc a poprosime nasu znamu dr, ci nemoze dat preventivne vysetrit (ci nahodou zase nema zapal moc.ciest, lebo aj vtedy mala horucky).

Ja idem citat trosku a konecne som si dala z tej babovky, co som vecer robila.

olif, maminka, a kolko mate obvod? nechce sa mi teraz hladat hesla na tabulku a som zvedava 😀

zoska
6. dec 2009

ahojte 😉
tolko vela sa tu cez víkend este nepopisalo myslim 😀

macu snad to malej cim skor prejde...
inak v Rak. sme nakupili oblecko, hlavne manzel si nakupil kosele, sveter, bundu...no proste maniak 😀
ja som si len sveter a mikinu, a to mi vlastne donesie jezisko 😀

dnes som este kupila v BA nejake bodynka, dupacky, rukavicky...

u nas bola mamina a nechala nam balicek a kolacik na Mikulasa...no zlata 🙂

a pisal mi jedna kock, ze ten kocik co chcem kupit ze uz videla v MT trikrat... 😖 mam dilemu ci rasej neobjednam v inej farbe

zucana
6. dec 2009

zosi tak pekneho mikulasa ste mali 😉
kocik si kup aky sa ti paci nehlad kto ma aku farbu 😎

olifcek
6. dec 2009

macu mne lekar vravel, ze zrejme zapal hrtana mi tie horucky sposobuje, ale isty si nebol nikdy, hech...som rada, ze malicka spinka, musi jej byt hrozne ☹ Tebe ako jej mamine samozrejme tiez... 😖

zosi no tento vikend to tu zije x;o))) ale ved nevadi, ze taky uz je v meste....ci? x;o)

este vankus...
http://www.dormeo.sk/vankus_dormeo_memosan-4777...

no ja mam teraz vecer po pape 103cm, a merane nie prave najlepsim metrom na to...rano este premeriam x;o)

olifcek
6. dec 2009

zuci a Tebe ten mikulas prisiel nakonieC? 😅

zucana
6. dec 2009

ja mam rano 100 a vecer 102 😅
ideme na veceru k znamym a kedze na veceru bude kaviar s udenym losom a roznymi syrami tak si idem kupit pizzu 🙄

matka331
6. dec 2009

ja som si akurat dne merala a mam 108 sa mito zda neako vela ale vecer sa odmeram este raz 🙂

zucana
6. dec 2009

robila som ozdobu a davala som aj taky vianocny bodliak neviem ci poznate...take s cervenymi bobulkami to je...a trosku som sa pichla a isla mikvapocka krvi...nie je to jedovate ze?

maculik
6. dec 2009

danka, vitaj 🙂
zuci, ja si myslim, ze nie. Ale keby aj hej, to minibodnutie by nevadilo, to by si musela zjest, aby to vadilo.
a to mate teda riadnu veceru, fiha 🙂 Ja ale kaviar nemam rada, akurat syry a lososa, ale obycajneho. A mnam, dala by som si susi napriklad 😵
Tak dobru chut. A pizza je tiez dobry napad, zajtra mozno pre mna a nasich objednam, taku dobru cesnakovu by som si dala.

Adelka uz buva, zase sa po 6 zobudila s 39,9 po odpocitani, tak sme dali kupel, cipok, tabletku proti krcom a vypila mliecko a do postielky. Ja idem do sprchy, nieco zjest, este sem kuknem a asi spat, kym sa da.

a obvody uz mate krasne, ja este asi ani 100 nemam, pritom sa mi zda, ze mam ale vacsie, nez pri Adelke v tom istom tyzdni. Musim odfotit a porovnat foto 🙂

olifcek
6. dec 2009

mati tak ale brusko mas ozaj pekne velke uz 😉

zuci...zijes este? mala kopka? ak jo, je to ok, neboj 😉 jedovate to nie je, pokial viem 😉

olifcek
6. dec 2009

macu snad uz zajtra bude lepsie...x;o(

olifcek
6. dec 2009

inak...je hrozne, co s nami robi tuzba po zdravom babatku...ale tak je to spravne x;o)

zuci neboj, to pichnutie neuskodi x;o) i ked viem, ze mne sa pise...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre