Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. dec 2009

lolka len pozor na tak dlhe prechadzky ;o) a super, ze sa mas fajne, odpociiiivaj ;o)

olifcek
10. dec 2009

baby a kupujete malickym perinku resp. paplonik, ci deku? a co to asi tak ma stat? nech viem, na ktoru cenu sa zamerat...

olifcek
11. dec 2009

Dobre ranko prajem

andrea2603
11. dec 2009

Dobré ránko 🙂

olifcek
11. dec 2009

Tak sa idem supnut pod sprchu, obleciem sa a pockam na kamosku, lebo o 8.0 idem na to EKG. Manzelik uz na ceste na stanicu, paq smer zapad SR...

andrea2603
11. dec 2009

olif, tak nech dobre dopadne EKG 😉

olifcek
11. dec 2009

Adi daki. Ja len dufam, ze krvne testy bre dopadnu...tak ale ked i tie prve, na Hiv, syfilis a pod.dopadli bre, tieto na Aids a pod.by mali byt tiez bre, ze?

andrea2603
11. dec 2009

ja myslím, že hej, veď kde by si to nachytala za ten čas!?

olifcek
11. dec 2009

Ani predtym nebolo kde, ved som nevystrajala a manzelik je anjelik, ten mal len jednu predomnou x;o) len ja uz fakt nevim x;o) som jak vyplasene kuriatko

olifcek
11. dec 2009

Ale ani v bazene som nebola, takze fakt to bude bre, hech...sibka mi. Oliv uz kopka asi mi chce rozum prihnat 😅

alex
11. dec 2009

Dobré ránko kinderká,
tak ja mám po poradni. Chlapčiatko sa nám opäť otočilo zadkom dolu, máme 1350g, sme taký akurát. Nemal by byť veľké bábo podľa lekára, čomu sa veľmi teším 🙂
A už mám aj vypísanú materskú od 1.1.2010 😵

martulanr
11. dec 2009

Dobre ranko konecne som sa ako tak vyspala neuveritelneee vcera som ledva chodila co ma tak boleli kosti a kostrc

lenica81
11. dec 2009

Dobre ranko, vcera som bola na utz + prietoky... vsetko v norme... mame uz 1.5 kg... 😕 teda maly... sa mi ale zda, ze ma velku hlavu... 😀

supi
11. dec 2009

Maminky, myslite ze si mozem dat v januari vybrat znamienka? Alebo je to nebezpecne pre mimi? dakujem

alex
11. dec 2009

my sme boli včera večer na vianočných trhoch, tak bolo dobre. Aj v sobotu ideme. A boli sme aj kočík pozerať, tak už sa len rozhodnúť, lebo ja som chcela 4-kolku a mužíkovi sa páči 3-kolka, takže musíme sa dohodnúť.

Inak ma dnes teda bolí hlava, neviem aký tlak je 😒

Supi ja by som asi počkala s tými znamienkami.

Leni bábätká majú hlavičky väčšie 🙂

Ja som dnes videla pekne guľky a pipíka 🙂

zucana
11. dec 2009

bre ranko leni a alex gratulujem...alex neboj maly ma este vela casu otocit sa 😉
olif drzim aplce...neboj vsetko dobre dopadne aj krvicka aj ekg 🙂
co sa tyka paplonika tak ja som kupovala sadu paplon, hniezdo, navliecky a vyslo ma to strasne vela..149 eur...ale je to do sady nabytku to preto...
supi ja by som pockala ale neviem odpovedat co to moze ublizit...je to zakrok do tela a keby nastala infekcia musis brat lieky...

olifcek
11. dec 2009

ahojte

tak EKG je super x;o) sestricka aj lekarka somnou podebatili, prijemna navsteva to bola. a kupila som si kalciovu mast na bradavky po porode, dvoje sietkovane nohavicky, daju sa aj prat, vzala som zatial dvoje, vraj to aj v pohode staci, velkost som sa nevedela rozhodnut, tak som vzala L, lebo sa riadne natahuju, hech, kamoska sa pytala, ci mi M nepostaci, tak snad zo mna nespadnu, hehehe ;) a dvoje balenie poporodnych vloziek original x;o)

drahemu necham zvysok kupit, presne mu spisem, ze coho kolko a aku znacku a parada 😉

zuci ked ja uz baldachyn mam, chi, kupila som s postielkou a uz mi treba len paplonik, vankusk a hniezdocko, nech sa mi nebucha mala neskor x;o)))

znamienka? babu to neublizi, ale ako pise alex, ak by sa Ti nahodou ranka zapalila...pockaj s tym radsej x;o)

olifcek
11. dec 2009

hehe, normalne som zvedava, kolko moj maly obrik bude mat toho 17.12 vahu.,,,teda ak mi ju aj bude takto pozerat...urcite to uz bude cez 2,0kg, hech...zacinam mat obavy....ale je i dlhsia x;o)) asi modelka 😉 😉

hajdylca
11. dec 2009

ahojte, ja som tiez kupovala taku sadu do postielky, ale babetku malinkemu este netreba paplonik, a ani vankusik. kocky co uz babenka maju pisali, ze lepsie su tie spacie vaky, lebo sa nemoze babenko z nich odkopat...

supi videla som ze zhanas belted base- aj sa Vam niekto ozval? my ju tiez chceme kupit, sme v babymarkete v poradovniku 😒

olifcek
11. dec 2009

hajdy ahaaaa....no mne sa zdalo, ale tu to najst...x;o)))

ja budem mat malicku v perinke, mam ju aspon dekou prikryvat?

tak nemam rada, ked sa mi kycha...vzdy bojim, ze zatka povoli...mne fakt uz sibe...x;o) ale este to somnou vydrzte prosim x;o)

olifcek
11. dec 2009

macu asi uz aj doma je, ze?

olifcek
11. dec 2009

baby asi ziadna nieste z Michaloviec, ze?

garonka
11. dec 2009

ahojte 😉

som už doma, ruky mam dopichane ako narkomanka 😀 juj a ľava bolí a ta modrina? fialovomodra 😎 mi pani sestrička nevedela vziať krv tak len s tou ihlou vrtala do žily a vrtala ah jaj to bolelo 😝 vysledky sa dozviem až po vianociach no super tak ma čakaju týždne strachu 😕

včera som si objednala bavlnene plienky i poštolky a dnes mi pre veci ide drahy parada

olif a popôrodne vložky su značky Hartman? ja mam take ale na balíku napísane mini no zdaju sa mi male tak musím asi zadovažiť väčšie 😅

garonka
11. dec 2009

myslím tie ktore si dnes kupila 😉

olifcek
11. dec 2009

garonka jo pisu mini, ale pani o inych velkostiach ani nehovorila, pri inych veciach vzdy upozornovala na velkosti...a ano, hartman, len som ich notvorila, hehe x;o)

garonka
11. dec 2009

no i ja mam hartman a sa mi zdaju nejake male 😀

olifcek
11. dec 2009

tak neviem, ci mam otvarat, abo nem...pockaj, zavolam kamaratovi lekarnikovi, snad bude mat chvilku

garonka
11. dec 2009

jaj moja ty si podarena 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre