Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
11. dec 2009

zoska, tak super, ze je vsetko ok 🙂 Ale je divne, ze ti povedal, ze KP mozes rodit prirodzene. Ja by som sa bala 😒
olif, ved mala je velka, tak asi papa za teba 🙂

zucana
11. dec 2009

zosi super ze je ok a neboj mozno sa mala otoci...rob vela macacich chrbatov pomaha to...a lavy bok 😉

olifcek
11. dec 2009

zoska paraaaada. v knihach pisu, z teraz sa babatka zacinaju otacat, takze snad pohoda x;o)

zuci to mozete mat cely rok ten stromcek xo)

macu vidiiis? fakt...ale az bude mat nad 3500g alebo nad 4000g nebudem ju rodit prirodzene....tak nech si rozmysli, co chce, chiiiii

zoska
11. dec 2009

no vraj ked je zadockom dolu ale nohy nema skrcene pod sebou tak sa da rodit prirodzene 😲
ja nie som zastanca cr, ale tak toto ma netesi...no ale vsak hadam sa este krpata otoci 😀
jo a vaha 1440g 😉

s manzelom ideme objednt kocik zajtra 😵

no ale som akasi unavena, tak si asi idem lahnut na lavy bok do postielky k muzikovi...uz na mna volal, ze kedy dojdem 😀 on uz lezka, dnes mal tazky den v praci 😒

zucana
11. dec 2009

baby no ideme my hore do postele...
inak sa musim pochvalit lebo sa tesim...som cez MK objavila jednu slovenku co sa pred 2 mesiacmi prestahovala s muzom do Padovy a ma 3mesacneho chlapceka....sice su teraz na slovensku na vianoce ale vracaju sa v januari tak budem mat s kym kocikovat 😀

loginka
11. dec 2009

my budeme mat stromcek urcite, a zivy musi byt aby bola vona
suzon aj my sme boli na umelom, setre drzim palce!
inak ani mne nepride ze uz su vianoce, ked som robila, to na marketingu sme o vianociach tocili od septembra, potom ta atmosfera aj v robote, vianocne trhy, chodili sme robit mikulasa do detskeho domova, varili sme si v robote kapustnicu, no ale je jasne ze teraz budu ine, ale aj tak sa tesim 🙂

olifcek
11. dec 2009

zosi i ten moj uz asi polhodku spinka, mozno aj tristvrte hodku uz....asi ho zmohlo 5 hodinove cestovanie vlakom k rodicom...lebo doma nejde hajat skor ako o polnoci...tssss....

len si odpocin a verim, ze sa mala otociii

olifcek
11. dec 2009

zuci wooooow, aka super nahoda....ta paradicka x;o)) a sladke snenie

logi x;o)

maculik
11. dec 2009

ja budem este 2 noci sama, ale potom uz dojde manzel, konecne 😵
a poradnu aj ctg mam v pondelok, uz sa tesim, co nove.

zuci, tak super, ze tam budes mat kamaratku a mala kamarata 🙂 Ja som tak objavila jednu Cesku, uz sme sa 2x aj stretli a zase planujeme, ked sa vrati z Ciech.

a dobru nocku teda 🙂

zoska
11. dec 2009

zuci tak super...svet je maly 🙂
maculik pridala som si ta uz na FB 😉

caute babule, sladke snicky vsetkym

maculik
11. dec 2009

zoska super 🙂
oki, Panelak skoncil, tak aj ja idem buvat, dobru nocku.

olifcek
11. dec 2009

macu i ja este dve noci a mm priiide

tak sa vyhajajte baby....mne to nejde samej... 😅

olifcek
11. dec 2009

ewe bola u lekara dnes....a nedosla este, glg....

olifcek
11. dec 2009

idem sa pokusit hajat x;o))

kakatka dnes bola nejak malo

kde je blum? janielah? uslo mi cosi?

maculik
12. dec 2009

Dobre ranko
Este vsetky buvate? Ja robim nejake bank.prevody a ideme na chvilu von, kym neprsi.

garonka
12. dec 2009

krásne uzimené ránko vam želáááááám 😉

maculik tu v KE nevyzera na daždik ale mohlo by snežiť a aby bol mraz -15 😀

olifcek
12. dec 2009

bre ranecko

olifcek
12. dec 2009

neeeeem, mraaaaz neeem...alebo....nech si mrzne, ja itak nikam nemozem, chi 🙂

garonka
12. dec 2009

jej olif ako sa ti hajalo samej? i ja som sama chrapala som draheho vysankovala do obyvačky, prišiel o pol noci a smrdel za tym vareným vínom ah jaj ale rano už ma čakala vianočna sviečka na stole ako oľutovanie 😀 tak ho musím častejšie vyhadzovať zo spálne 😀

garonka
12. dec 2009

olif ja mrazik milujem a ešte aj -15 a to som sa narodila v lete 😀 ako mi vyštípe líčka do ružova jaj to je moje 😀

olifcek
12. dec 2009

garonka hehe...aj ranajky mal urobit 😉 som bola uz tak unavena, ze som spala ako zarezana 😉

olifcek
12. dec 2009

gari ja lubim jar a jesen, chi...teploty tak okolo 11-20 stupnov, ale moze aj 0-25 no bez hnusneho vetra, bez prehnaneho tepla....chi....nejaka som narocna, ci co..ale dazd mi nevadi

garonka
12. dec 2009

joj a mne sa o pôrode a krstinach snivalo bože to neni normalne, take sny mať že som zo šace utiekla 😀

garonka
12. dec 2009

jaj moja i ja mam rada jar ale zimaaaaaaaaa to je moje 😀 a hlavne sankovačky 😀 hoci sme minuleho roku na Jahodnej sane polamali, hanba drahy ma dlhe nohy 😀

olifcek
12. dec 2009

gari ja trpiiim ked mrzne, nelubim to...ja som taky maly vodnik...milujem vodu, rada v nej plavam a trplotu lubim tiez taku ako rybky 🙂

garonka
12. dec 2009

moja idem na logy fogy do mesta, kupim si gaštany budem myslieť na teba lebo aj ty ich ľubiš 😎 a kuk i pasikyyyyyyyyyy 😵

olifcek
12. dec 2009

gari juj, ci by som sla s Tebou von...jo, daj si gastany i za mna...ale len ked ich kupis od certa, tam ich maju, ze woooow...

baby, mam kupit aj zavinovacku, ked bude mala v perinke? vcera som uz uhradlla osusku s tou kravickou, co som link posielala aj tu deku, co sa da do fusaka urobit, tusim cosi ako francuzska deka...

zucana
12. dec 2009

bre ranko...tu svieti slniecko a je asi takych 7 stupnov..muzik siel pre koberec, kupit vodu a taky neviditelny spagatik na stromcek a ked sa vrati ideme na stromcek 😀
inak aj zusika sa dlho neozvala...nejak to tu pada spod kontroly...
olif ked sa ti bude chciet a nebudes mat co robit tak mozno by bolo dobre refreshnut tabulku 😉
inak ja som tuto nec precestovala trosku svet....canada, america a nakoniec sme sa smuzikom vratili na Bora Bora na svadobnu cestu ale nemali uz nas apartman 😀
prisiel kamosky amicky priatel a pozyva nas na veceru ... len sa bojim do restik moc chodit...ale ked pojdeme do takej mensej velmi kvalitnej tak snad nic nechytim 😉

olifcek
12. dec 2009

zuci a co mam refreshnut? x;o)

olifcek
12. dec 2009

zuci? ked je zavinovacka, nemusi byt perinka a naopak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre