Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. dec 2009

andrejka, kebyze mozem tak si vsetko vyupratujem sama aj navarim aj napeciem...nikdy nebude dokonale upratane kym sa toho nechytim ja 😅 ale co uz ked nemozem 😉 ale sak vianoce budu aj ked nebude vyupratovane na 1)0% ne?

blumka
23. dec 2009

zuci, ty uz mas 35 tt? wau...ved ty mozes o 3 tyzdne uz porodit 😅 😕 😵 😵

zucana
23. dec 2009

jaska blumi 😉
mne pride zajtra doobeda este upratovacka a pomoze mi a ja potom uz budem len varit a davat darceky pod stromcek a dobalovat...
tu je 24 normalny prac.den...moj muzik ide iba doobeda do roboty...ale sila zejo?oni totiz oslavuju 25.na obed

blumka
23. dec 2009

zuci, poznam...v usa tak isto...nastastie moj muz robil v polskej firme takze mali 24. volno 😉

zucana
23. dec 2009

blumi nestras...ja nastastie na porod este nemyslim 😉 v nedelu zacinam 36tt ty brdo...
ale niekedy ma uz tak akoby pichne pri vychode...a mala teraz zacala dost strajkovat napr.do rebierok a zaludka 😅

blumka
23. dec 2009

zuci, ved to nie je strasenie..to je realita...v 38tt je uz babo uplne donosene 😉 ani na porod nemysli ...teda az vtedy ked to zacne..naco sa stresovat dopredu...
aj malicka je uz otocena dolu hlavickou?

maculik
23. dec 2009

olif, super, ako krasne malinka papa. Potom daj vediet, ako vysledky.

blumka, adi, ved ja sa snazim setrit, ale ked ja neviem obsediet, musim sa premahat. A je mi blbe, ked to bude vsetko manzel robit, aj schodisko sa chysta poumyvat po stahovakoch, nech susedia nefrflu, aj dlazky bude treba, okna kaslem, ved len my sme tu 😀
tie kontrakcie su len slabe, uz som to mala, ale takto dlho este nie. Ale viem, ze to je len z presilenia, tak poctivo oddychujem, kym mala buva. Idem asi k nej.

Este som manzelovi teraz pisala, ze plienky treba kupit, uplne som zabudla, ked teraz nechodim na nakupy ja, tak mi to ani nenapadlo.

Zuci, drzim palce, nech sa im to podari namontovat 🙂 My telku nemame vobec, len dvd, ale ak sa na jar prestahujeme do vacsieho (CO DUFAM!), tak uz si zavedieme, aspon zopar programov kvoli spravam a manzel kvoli futbalu.

A blumka, manzel vari asi aj preto, lebo ja varenie bohvieako nemusim, teda teraz uz je to lepsie, ale ked sme sa spoznali, tak som si varila take tie svoje jedla ze hrianky a cestoviny a vlocky s jogurtom 😀 😀 Maso som jedla malo. A jeho to bavi, vari len tak podla seba, bez receptov, takze vzdy je to ine.

blumka
23. dec 2009

maculik, ver mi ze aj mne je blbe ze to vsetko musi robit muz a ja si tu lezim a nohy vylozene...ale ti poviem, po tej mojej skusenosti v nemocnici, radsej takto ako sa tam vratit...mysli fakt na to, ze aj manzel to robi radsej akoby bol doma bez teba sam s adelkou a ty by si lezala kvoli tomu v nemocnici... 😉

zoska
23. dec 2009

caute, tak som naspat...
maculik-setri sa, vianoce budu j ked nebude byt upratany...teraz su dolezitejsie ine veci 🙂 jo a minule som zabudla pochvalit novy uces, si aj trosku tmavsia vsak? 🙂

zuciii prid mi pozehlit prosiim 😀 mam plny kos a na nom asi este polmetrovu kopu 😅

no ja som tiez manzela zapojila 😀 volal ze pride skor a ze co budeme robit...tak som mu oznamila, ze povysava a oblecie periny 😀 ale chvalim ho, lebo absolutne neprotestoval 🙂

zucana
23. dec 2009

blumi ved ano ja som pripravena skoro 😅 aj na skor...ja to nejak citim na polku koniec januara...
malinka je hlavickou uz od 20tt tak snad si to nerozmysli! stale vyduva chrbatik nalavo ... 😀
inak dnes si pripadam ako vratnik...svokrovci totiz nie su doma a ludia zacinaju nosit veci ako napr.rano 4 debnicky pomarancov zo sicilie teraz velkeho moriaka...a chcem uz aby skoncili tito uspesne samoska...a ja isla do sprsky umyt hlavku a potom trosku oddychnut a dozehlit...a este musim do roboty par platieb poriesit 😒

maculik
23. dec 2009

blumka, no ved to si aj hovorim... Lebo sice verim, ze by sa nejako postaral o nu, ale este s nou nebol sam viac dni a aj cez noc, takze je to ine, ked je s nou, ale ja som stale poruke 😉

zucana
23. dec 2009

zosi toto co zehlim ma aj 3 tyzdne a uz som musela lebo ked pride mamca nechcem aby povedala ze minema kto pomoct...
ale uz nevydrzim moc stat a po sediacky neviem zehlit 😖
a muzik bude protestovat asi az ked pride domov 😀

blumka
23. dec 2009

maculik..presne ako u nas...manzel bol teraz s terezkou prvykrat sam tak dlho ale ti poviem, ze zvladol to uzasne...ono ti nasi chlapi sa nezdaju..ale ked musia tak robia zazraky.

maculik
23. dec 2009

zoska, dakujem 🙂 Bola som doma u kadernicky si to dat podstrihnut a aj farbu, len taku obycajnu hnedu, nech mi to skaredo neodrasta, lebo ktovie, kedy sa dostanem ku kadernicke. Teraz som spokojna, mam aj zdravsie vlasy, lebo pri tomto tehotenstve sa mi vobec nezlepsili tak, ako pri prvom, skor sa mi zhorsili. Tak som dala asi 5 centi odstrihnut a hned je to lepsie 🙂

No, idem si ja lazkat k malej, vecer zase nakuknem. Papa zatial

zoska
23. dec 2009

maculik len pekne oddychuj 🙂

inak blumi u nas je to tak, ze ked predcasne narodene babo je zdrave, tak ho pustia ked dosiahne vahu 2400g

zucana
23. dec 2009

uz davaju satelit 😉

nudlik
23. dec 2009

ahoj budouci maminky,pridavam se k vam,termin mam 14.2.2010 ,chtela jsem se jen zeptat,jestli vam taky tak tvrdne bricho?I kdyz nemam tak velke bricho,tak si pripadam jako meloun a vecer nevim jak mam lezet a sotva se hybu 😅 .Tak snad to mate taky podobne.Dekuju za vase zkusenosti 🙂

maminnka
23. dec 2009

Marta,
myslime na Teba!

Olif,
mam ozaj velku radost z toho mliecka, podarilo sa! Teraz uz ho bue stael viac a viac a Olivka bude silniet jedna radost.

Zuci,
ako satelit? uz funguje?

blumka
23. dec 2009

baby, a co je s matkou, sla dnes ku lekarke, ze? dufam, ze nema ziadny problem

olifcek
23. dec 2009

Dakujem za podporu...baby, ked si predstavim, ze som doma fakt podctivo lezala, manzelik okolo mna kmital a itak...nefer! No dnes uz budeme mat 4dni na druhu stranu. Len to budu teda vianoce...ale urobime si ich, verim, ze v prvej 1/2 januara

olifcek
23. dec 2009

Zuci, uz kukas? Blumi, inak, zajtra pojde Vierka dom, ak mala nebude mat bilirubin, chi

blumka
23. dec 2009

olifcek, vy mate krasne vianoce..sice nie take ligotave, nie take co sa ludia doma prezieraju ale krasne..zazracne...mate uz na svete vas malicky zazrak a je v poriadku...ved to je to najkrajsie co moze byt... 😵

blumka
23. dec 2009

olif, ona je pri tebe? 😀 😀 😀

martulanr
23. dec 2009

Ahojte ja len na skok idem zdobit stromcek teda ak vydrzim ledva chodim este chcem vydrzat vianoce a silvestra domaaa 🙂
volala som do skôlky maly nastupuje az 11.1.tak som velmi zvedava co bude 😀

Olif super ze mas mliecko len tak dalej 😵 😵 😵

nudlik brusko tvrdne aj mne ale berem magne B6 a obcas zaberaaa 😀

olifcek
23. dec 2009

Blum jo, ma presunuli predvcerom k nej, lebo na prebudzacke potrebovali miesto, hehe. Ina pohodacka, s nicim nema probs. Tieto vianoce ignorujem a fakt ich presuvame. Ale darcek mame, to je fakt. Len...fakt dufam, ze zdravucky darcek

blumka
23. dec 2009

olif, si ju mala vidiet ako doletela v nedelu vecer ku mne do izby..vyskerena ako leco, ze ja idem rodiiiiiiiiiiiit 😀 😀 a o hodinku alebo tak uz bola saska vonku 😉 ..pozdrav ju odo mna...

olifcek
23. dec 2009

Blumi, jj, rychle to bolo, hehe. Hned ako dotelefonuje, tak pozdrav odkazem 😉

blumka
23. dec 2009

aj tak je to sranda...ona tam uz je fakt ako inventar 😀 😀

alex
23. dec 2009

ahojte maminky, ufff... od pol jedenástej som upratovala... doteraz. Som hotová. Ale už budem len oddychovať 🙂 😀

maminnka
23. dec 2009

Blumka, tak ta moja kamoska uz porodila trojicky... mali sa narodit az v marci. Drzte im palce, babulky, budu to potrebovat. Maju iba 1,1kg 1,4kg a 1,6kg. Nastastie dychaju same.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre