Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
31. dec 2009

inak myslim si ze to mohol byt taky 30 tt

maculik
31. dec 2009

kocky, idem ja naspat do postele, tak zatial pa a pekny dnik 🙂

blumka
31. dec 2009

ja lezim na gauci, notebook mam na nohach a Juli ma stucha pod rebra 😀 😀

zucana
31. dec 2009

ja tiez na gauci a stuchance pod rebrami 😀

maminnka
31. dec 2009

ja v posteli, notebook na kolenach a mala mi bubnuje na pravej strane 🙂 brucho mi tvrdne tiez... takze sa pridavam do klubu

suzon78
31. dec 2009

ahojte 🙂 ja cez deň stále v obývačke, gauč podložený knihami a notebook na taburetke pred sebou 😉 a malá buvinká asi

matesl
31. dec 2009

ja tiez na gauci, notebook vedla seba a maly sa tam tiez nejak natahuje a najviac asi nozickou na strane na ktorej lezim, ab ma to asi viac tlacilo 😀

matesl
31. dec 2009

inak tu v BA je hrozna hmla, a aj som zle spala a mam dnes z toho nejake depky...asi to je normalne s bliziacim sa terminom...nie?

suzon78
31. dec 2009

ja mávam pre zmenu ,ako sa termín blíži hlúpe sny a cez deň občas také blbé myšlienky a je to asi normálne matesl, včera písali aj ostatné babenky, že mávajú depky, už sa nám to krááááti a obavy sú prirodzené 😉

matesl
31. dec 2009

no, sak....dlha cesta za nami, niektore mame aj trosku problemiky a z toho stresy...a teraz uz aby ten zaver dopadol dobre...asi je to fakt normalne, po porode zas budeme stresovat z ineho 😅

zucana
31. dec 2009

baby mne sa snivalo ze som obliekala malicku a ze jej bolo vsetko male co sme kupili 😅

olifcek
31. dec 2009

chjo...malicka sa rozpapala, co je super, ale uz treti krat ma trosku vyssi bilirubin, tak je opet pod svetlom...kedy toto skonci? vraj ma malinko vyssie, ale pre istotu...vraj je to normalne...prvy krat bola len den pod svetlom, druhykrat dva dni, teraz je zatial 10minut...

ja som sa uz na porod aj tesila...ale chcela som ho najskor v januari...

olifcek
31. dec 2009

opat

blumka
31. dec 2009

olif, a kolko malicka vazi?

olifcek
31. dec 2009

blumi porodna vaha bola 1940g, klesla na 1820g, co je vraj super, lebo deticky bezne chudnu 10 percent a viac, no a vcera mala uz 1860g, uvidime, kolko to bude dnes...x;o)

maminka a nie, nepytala som sa na manzela...to by potom kazda asi chcela a nebolo by to dobre...no a...manzelik mi vcera prisiel nejaky unaveny...bola by som rada, keby odpocival...boze, kedy uz budeme spolu, ani neviete ako moc mi chyba...chjo...je to ine, nez ked bol na sluzobke, tam som aspon presne vedela, kedy sa uvidime...teraz? netusim...

blumka
31. dec 2009

olifcek, mala krasne pribera..a fakt neschudla vela.. 😉
ja som bola v nemocke 2 tyzdne a tiez mi velmi chybal manzel a moja Tete, je to hrozne ked nemozte byt spolu ani na silvestra, ale ber to tak ze to naveky trvat nebude 😉

olifcek
31. dec 2009

jaaaaaj, obchody tu zatvorili o 12.00 a ja som si chcela chlebik, piskoty a vodu kupit, nech niesom vecer hladna...no do kelu x;o(((

olifcek
31. dec 2009

blum jo, tiez som presvedcena, ze toto na veky nebude...len...je to tazke...ja viem, ze vies...x;o)

uz sa toho neviem dockat ale...x;o) no tesim sa zaroven ako mala...;o) a az odtial pojdem, kupim sestrickam dezertik merci x;o) 😅

olifcek
31. dec 2009

kazdej jeden, samozrejme, ale ten mensi, nech zase...x;)

blumka
31. dec 2009

olif, ja viem ze vies 😀 😀 😀 vieme... 😀
olif a lekarom ides nieco davat?

matesl
31. dec 2009

babulky, je to tiez zle ked mam tvrde bruch, ale ziadne stahy ani bolesti nepocitujem?

blumka
31. dec 2009

matesl, tvrde brusko mozes mat aj z toho ze sa ti maly velmi natlacil...tvrdnutie je trosku ine, aspon teda ja pocitujem take akoby stahy...

olifcek
31. dec 2009

blum ani neviem...sestricky som mala na mysli tie, co sa mi o babo staraju...ale dve z troch lekarok su tam tiez fajn, tak mozno aj im... 🙂 javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

matesl nemala by si mat tvrde brusko dlho....

blumka
31. dec 2009

olif, sa pytam, lebo vacsina dievcat davala sestrickam...ved tie tam odvedu najviac prace...lekari behaju po vizitach a sestricky musia davat infuzky, lieky, starat sa o nas o deticky... 😉

matesl
31. dec 2009

ked sa postavim tak ho mam dost tvrde, ale nemma pri tom nejaky blby pocit...mozno je to fakt chvilkove, ale kedze vacsinou lezim a vtedy je to OK, tak ani neviem ci by bolo dlho tvrde 😉

garonka
31. dec 2009

ahojteee 😵

matesl i ja mam tvrde bruško hlavne keď sa postavím to sa maternica vtedy napne lebo ak ležíme sme v kľude, primar ma ukľudnil, že nemam robiť paniku pokiaľ to tvrdnutie neje bolestive tak ja som už v poho

garonka
31. dec 2009

blumka ja som v šaci dala sestričkam keď som odchadzala kavu a aj upratovačkam do kuchyne a dala som aj tej sestričke ktoru som neznašala 🙂 a Pankuchova dostala dezertík merci

matesl
31. dec 2009

jej garonka dakujem, tiez som si myslela, ze to bude tym ze vacsinu lezim...

baby...a keby nahodou mi teraz odide ta hlienova zatka ako Olifke, treba asi ist do nemocky, ked je to este pred terminom, ze? lebo porod moze zacat do 24 hod alebo do 2 tyzdnov...co som citala, ale ked je to este predcasne, treba riesit inekcie na plucka...je to tak?

maculik
31. dec 2009

matesl, to je v poriadku, ak to nemas s bolestami a tvrde uplne stale.
s tou zatkou neviem, ona moze odist skor, mne nikdy dr nehovoril, ze treba potom ist na pohotovost, ale na Sk su asi opatrnejsi doktori, zda sa mi.
ale myslim, ze Olif odisla len voda, nie zatka, ci?

inak, konecne som prihlasena na porod do nemocnice, manzel tam rano bol a vraj dobre, ze prisiel, lebo ze nemavaju miesto a posledna volna jednopostelova izba bola (zarezerv.mi ju), no ale hlavne, ze som tam uz asi 10x volala a vzdy ma odbili. Tak som rada, ze tam isiel osobne a vedia o mne.

Teraz idem zase lezat, mala buva a manzel upratuje a pojde varit masko so zeleninou.

maculik
31. dec 2009

olif, a neda sa, ze by ti vasi alebo manzel nieco na papanie doniesli? ci uz za tebou boli a pridu az zajtra?
a ozaj, ako vam tam varia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre