Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
8. jan 2010

blumi, tie nosiče sa mi moc ľúbia, určite si taký kúpim

maminnka
8. jan 2010

Suzi, Zoci, mate kraasne overaly 🙂 ja mam v albume taky zvlastny jeden, Suzi, tiez nie je vhodny do autosedacky, ako som ti pisala, bude skor do kocika... aaaaaaaaaaaale nemohla som mu odolat 🙂 vyhoda je, ze do neho babo netreba narvavat 🙂

suzon78
8. jan 2010

zosi a kde si kupovala tú zavinovačku a čo stála?

blumka
8. jan 2010

dala som do albumu fotky, terezka v satke a v nosici...
suzon, ze su krasne..take pestre..uz len preto som bola rada ze ho mam..taku krasu doma 😀 😀
ak sa rozhodnes ze budes nosit, tak si ho vyskusaj najprv..je to dost draha investicia

suzon78
8. jan 2010

mami ten bielučký s uškami? Je bohovskýýýýý 😅

zoska
8. jan 2010

kupovla som ju vcera cez net, stala 20 eur
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

maminnka
8. jan 2010

babulky, kto ste mi dalali ziadost na FB? ja to z mena neveim rozlustit.... teda okrem Ewe a Alex 🙂

blumka
8. jan 2010

babce, mate niekto radio v mobile? za to sa nieco plati? mam novy telefon, vytesujem sa ze tam je aj radio a manzel ma schladil ze ci mi to nestahuje neico z pausalu..nemame s tym skusenosti...hmmm?

matesl
8. jan 2010

babulky a periete aj nove deky? aj ked nepridu v podstate do kontaktu s babom?

ja uz mam poprate a pozehlene, ale ja som od novebra PN a som sa nudila 😉

zoska
8. jan 2010

blumi ja mam sonyerikson radio wlkman...nic za to neplatim 🙂
aj predtym som mala taku sunku staru tiez sonyerrikson a radio nic nestalo...
plati sa len za net a tv

suzon78
8. jan 2010

blumi ja som v podobnom, nosila tú kamoškinu dcérku a bolo to super...dajú sa tie nosiče, čo si poslala link kúpiť aj v SR? Koľko stoja aspoň cca...

zoska
8. jan 2010

mati ja som jednu deku oprala a este rozmyslam ci idem prat aj spanielsku...ale asi hej

zucana
8. jan 2010

ja periem vsetko 😀
moj muz je z toho na nervy ze to prehanam 😎

suzon78
8. jan 2010

blumi kráásny je ten tvoj nosič a Tete v ňom vyzerá evidentne spokojnučká 🙂 😉 , no ktorá, žienka domáca by po takomto niečom netúžila?

lenica81
8. jan 2010

radio je zadara... ako pisala zoska... ja budem prat vsetko... ale hadam sa tie hunatucke veci nezozmolkuju velmi... 😅

blumka
8. jan 2010

ja som prala aj deky, ale neviem ci treba...ja som to vsetko nahadzala do pracky a bolo

maminnka
8. jan 2010

a ja periem deky... chcem, aby krasne vonali 🙂

Suzi, dakujem 🙂

suzon78
8. jan 2010

zosi díky za link asi si ju aj ja ešte dokúpim, je pohodlnejšia...

zucana
8. jan 2010

baby inak chcem upozornit, ze mame omnoho viac stran zapisanych ako januarovky 😀

my mame tento nosic...muzik chcel tento tak dostal od kamosky 😉 (od mojej kamosky 😀 😝)
http://www.babybjorn.com/it/Italiano/Prodotti/M...

blumka
8. jan 2010

suzon, ked som ho kupovala ja tak na sk est nebol ale teraz som nasla stranku na Sk ze dovozca tak kuk http://www.babynositka.sk/modely.html alebo skus vygooglit viac

maminnka
8. jan 2010

Zuci, moj muz je presne opacny typ, ako ten tvoj, co sa tyka prania. Doniesol novu sportovu tasku a chcel, aby som ju oprala. 😀 On by najradsej pral vsetko. Ked mu nieco spadne doma na zem, to uz treba oprat... pritom doma mame cisto. 😒

suzon78
8. jan 2010

aj ja som prala deky, vlastne všetko periem...

zucana
8. jan 2010

tak ja som asi ako tvoj muzik maminka 😀
moj si mysli,ze nove veci z obchodu musia byt predsa ciste 😕

suzon78
8. jan 2010

blumi díky, je tam inak aj ten tvoj s tými kvietkami, no sú naozaj dosť drahé, ale krásne....ja si pokukám aj v bazaroch niekdy majú celkom fajn vecičky a skoro nové, tak ak budú mať podobný tovar tak kúpim tam. Oni sú asi tiež na rôzne veľkosti bábätka, nie sú univerzálne, že?

zuci aj ty máš fajnovučký a dobre vystužený pre dobré držanie chrbátika bábätka... 😉

hajdylca
8. jan 2010

vidim, ze preberate pranie, a ja prave vaham, ci mozem take tie strikovane veci dat prat normalne na 40? nestane sa im nic? lebo ak by som to dala, na nejaky program vlna, tam ide iba studena voda 😕 😕

zucana
8. jan 2010

hajdy ak je to naozaj vlna neper to na 40tke...ale na 30tke alebo na rucne pranie 😉

blumka
8. jan 2010

suzon, su univerzalne...maju novorodenecku vlozku, ktora sa da vyberat a potom to uz je aj na vacsie babo..popruhmi si vlastne prisposobujes ako chces mat babo upevnene...ja som v tom mojom becu nosila terezku od 6 mesiacov v podstate do roka, potom sa uz velmi nechcela ked zistila ze vie chodit 😉

suzon78
8. jan 2010

hajdy ja štrikované vecičky periem radšej v rukách a suším vodorovne na uteráku, síce to trvá dlhšie kým uschnú, ale nenatiahnu sa tak...

teuska
8. jan 2010

ja tiez hodim oprat aj deky, ale mam napisane, ze do porodnice treba deku a ja rozmyslam, ze naco, ked bude maly v zavinovacke a vo fusaku? To staci nie? Ved ho nenapcham s dekou do fusaku.

suzon78
8. jan 2010

tak potom super blumi, tak si začnem od teraz naň šetriť a kúpim jej tiež taký krásnučký a budeme pyšne chodiť po meste 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre