Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
11. jan 2010

baby ja som si dala 2 vyzivy a ta moja tu zasa ma fitness 😕

julietka
11. jan 2010

zuci ja odstrihavam aj nie, podla toho ake su, niektore su take ostrejsie tak tie ano, ale je fakt pravda ze ked som ich odstrihla tak mozno budu este viac skriabat ako pise blumka
ale co som podostavala nejake oblecka od znamych po babatkach tak tam nikto neodstrihaval veru..

olifcek
11. jan 2010

blumi jj, viem, ze minuska je probs. az ked babo bude cakat...ale tak to snad aspon 20 rokov este x;o)))) dakujem za link, zide sa..akurat, ze pocas kojenia toho moc zo zoznamu nemozem,ale saq...

gari, drahusik ju kupoval v hypertescu v lekarni, lebo to bolo v nedelu x;o)

u bociana kupil malickej matrac a aj monitor dychu

a jo, ja uz lutujem, ze som manzelikovi nepovedala ano na elektricku...tak ale, vy budete mat babatka, co budu v pohode sat...moja je zatial slabucka, ale ked taha, tak i 50ml stiahnem sikulka x;o)

cukrus ahojky..v celku fajn...x;o) verim, ze uz v lete budes urcite tehulkou x;o)

blumka
11. jan 2010

olif, s tymi potravinami to nie je az take iste ze nemozes...take typicke napr. strukoviny alebo citrusy by som vyradila na 3 mesiace...ale ostatne skus po troske zjest...kazdy den nieco..mozno to malickej nebude vadit a budes moct jest vsetko...moja kamoska pri prvom nemohla jest skoro nic a pri druhom sa na to vykaslala a jedla aj strukoviny aj kapustu v podstate vsetko a maly nic 😉

olifcek
11. jan 2010

blumi, musim zaklopqat, ale malicka je zatial v pohode s tym, co jem a pijem x;o)))

blumka
11. jan 2010

olifka bodaj by vas tie koliky obisli 😉

olifcek
11. jan 2010

blumi, kedy zvyknu nabehnut?

maminnka
11. jan 2010

Olif, aj ja mam Rh negat. a nemam s tym problem, akurat mi v tehu sleduju castejsie protilatky a po porode jednu injekciu, tot vsjo 🙂 z toho malinkej nic nehrozi...

blumka
11. jan 2010

olif, to je individualne...terezka ich mala tusim od 2. tyzdna..ale tusim sa v odbornych clankoch uvadza ze najhorise obdobie je okolo 4.az 6. tyzdna

blumka
11. jan 2010

ten kon je dnes pomalyyyyyyyyyyyyyy

alex
11. jan 2010

blumi mne to takto blbne už dlhšie.

hajdylca
11. jan 2010

kocky ked tu o rozvodoch, tak i nam sa idu svagrovci rozvadzat, a to maju deturence 7 a 1 rocne... je nejaka pomylena tato doba..
olif mozno budete mat prekvapko a budete mat nejaky novy datum- nove cislo, kt. budete mat navzdy v pamati 🙂 neboj uz tych par dni vydrzite a zvladnete 🙂

blumik ja mam veci z porodnice nachystane: body, dupacky,svetrik,capicu, overal + deka, myslis, ze vela/malo? ak by bolo take pocasie ako je teraz?

maminnka
11. jan 2010

Alex, nechystas sa na EPI prednasku v stredu?

blumka
11. jan 2010

hajdy, myslim ze tak akurat 😉 ja mam tiez tak..body, dupky, svetrik, ciapku, deku a overal este uvidim ako lebo mam len na 3 mesiace, tak aby sa v nom neutopila... 😀

alex
11. jan 2010

maminnka už som nad tým uvažovala, že by som mohla ísť.
Nevieš či sa to platí a či k tomu potrebujeme nejaké výsledky, alebo niečo?

hajdylca
11. jan 2010

blumik dakujem, no ja mam overal taky fialovy tusim 62, a taky modry, ale ten je o dost vacsi, tak manzel bude musiet pretpiet tu cestu domov vo fialovom...
idem ja hajat, nenormalne ma dnes boli hlava, zajtra neviem ci sa mi podari ist na net, takze sa nebudem hlasit 🙂

maminnka
11. jan 2010

Alex, dufam, ze to staci zaplatit dodatocne... a ze nosit si netreba nic...

zucana
11. jan 2010

babce tak ja som zbalena ale viki uz nevladzem...tu zajtra pobalim....asi do muzikovej tasky...ta je mensia 😅
dam caj a idem spat...bolelo ma zas kramovo a preslo to do stehien....

alex
11. jan 2010

maminnka to viem, že epi stačí zaplatiť potom, ale tá prednáška sa mi marí, že okolo 20 EUR, že to stojí, musím napísať babám do témy Antolská.

maminnka
11. jan 2010

Alex, pls, daj potom vediet, ja osm si myslela, ze cena za prednasku je zaratana celkovo v tom poplatku za EPI

alex
11. jan 2010

ahaa, tak to je už v tej cene. Super, ja som síce písala aj do témy, tak aj tam bude info. Inak išla by som teda v stredu. Ty pôjdeš?

alex
11. jan 2010

no práve som zistila, že mám zvýšené leukocity, hlavne že sestrička mi povedala, že je to v poriadku. No dúfam, že to tak aj bude.

olifcek
11. jan 2010

ach jaj baby...mne je tak luto toho u zusiky....cakala som, ze tu zacnete pisat o odtecenej plodovej vode, a ze idete do nemocky a pod. ...

ale asi to takto malo byt. verim, ze osud vybral mensie zlo...

olifcek
11. jan 2010

alex aku mas hodnotu? robili Ti ale aj vyter zospodu v nejak blizkej minulosti??????

maminnka
11. jan 2010

Alex, ano, ja sa v stredu chystam. Hadam sa stretneme 🙂

alex
11. jan 2010

olif 13,63. Našla som že hranica je do 10, a inde že do 20, tak teraz neviem.
Výter mi nerobil, bude mi robiť o týždeň v piatok toho streptokoka.

Maminnka, tak to by sme sa tam mohli stretnúť 😉

zucana
11. jan 2010

alex hranica je cca 11 ...
a rozpravala si sa aj s lekarkou alebo iba sestrickou?
na tvojom mieste by som sa opytala lekarky....
dobru nocku baby

alex
11. jan 2010

iba so sestričkou, tá povedala, že je to ok, tak som to tak aj brala. No fasa, dúfam, že mám nejaký zápal... ma porazí.
Inak ale nemám žiadne problémy, bolesti, výtok. Uvidíme, ako sa to vyvinie.

olifcek
11. jan 2010

ali, ja som mala este na zaciatku hodnotu 12, dalsi odber mi ukazal 14 a dalsi o cosi viac....tu v nemocke ich to hned zaujalo...strop je isto 10, ked som mala 20, to uz odtekala plodovka, a rozhodovalo sa, ci sa ide okamzite rezat...no po podani antibiotik to kleslo na 18, potom 16, tak malicka mohla pobudnut aspon o 24 hod. dlhsie v brusku...

ja som to tiez sestricke len ukazala a ona povedala, z eje to OK. no nebolo...jasne, este na zaciatku, o dalsich vysledkoch som nemala ponatia, kedze to v ten den, ked som tam bola na kontrole hladali v plno papieroch, co to nemali potriedene a zapisali to do knizky, a aj som v ten den skoncila v nemocke...proste, ked su vyssie leukocity maju lekari spozorniet, urobit vyter popripade vziat krv na zapalove markeri, ci jak sa im nadava...

ja som ale nemala vytok, ani nic podobne, tak asi preto sa u mna vyter nerobil a chystal sa az streptokok, kereho....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre