Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. jan 2010

dobru noc

blumka
12. jan 2010

dobre ranko, je tu niekto?

andrea2603
12. jan 2010

dobré ránko, blumka.
ja som tu, ale len tak nakúkam, lebo som v práci 😎

martinaj
12. jan 2010

dobre ranko 🙂 ako sa mate maminy? vcera som tu nebola a akosi nestiham precitat co ste pisali 😀

andrea2603
12. jan 2010

marti, včera bolo veľmi smutno 😔

zucana
12. jan 2010

bre ranko ...nejak som nemohla spat...
andy posledny tyzden v praci co?
blumi a ty co ides porabat?
ozaj olif mala si toho streptokoka aj?

martinaj
12. jan 2010

co sa stalo? 😨 😕

olifcek
12. jan 2010

zuci ja ani neviem, priznam sa...neviem, ci mi robili test nanho...ale kedze sla malicka cisarakom, tak ma nejak netrapil x;o) nepamatam si, ze ked som prisla do nemocky, ci mi robili vyter, ale vysetrenia jo, dve...ale fakt nepamatam, bola som v strese....x;o(

marti citaj zusiku....

martinaj
12. jan 2010

boze 😢 😢 😢 😢 to je strasne 😔 😔 😔
tak toto by som necakala... zusika vela sil .... 😔

zucana
12. jan 2010

baby vy ste mali napisane ze mate doniest aj detske plienky?lebo my to nemame napisane....

maminnka
12. jan 2010

Andrea, vidim, ze drzis so mnou pracovnu moralku 🙂

andrea2603
12. jan 2010

no presne tak, posledné dni v práci.
bola som v banke, robí tam kamoška a hneď ma privítala s tým, že sa jej zdá, že mám brucho dole. No fasa, výtok, brucho dole a ja sa cítim v pohode, vôbec nie,že by som sa mala už rozdvojiť 😀

andrea2603
12. jan 2010

maminka, hej, žiadne flákanie sa 😀

raa2
12. jan 2010

baby pravdu povediac po vcerajsku ako som si precitala co zusika napisala ma strasna depka chytila, zusi je mi to hodne luto..Som sa na nic nevedela sustredit.
Baby a vy dokedy budete este pracovat? pre mna boli posledne 2 tyzdne uz strasne, som sa nevedela uz na nic nkoncentrovat..Hlavne ma stvalo to ranne stavania. sla som na matersku 6 tyzdnov pred terminom.

mne sa tiez zda ze mi uz brusko pomaly pada dole, tak uvidime kedy sa bude pytata babatko vonku. 🙂

andrea2603
12. jan 2010

v skutočnosti som mala nástup na MD 6.1., ale keďže som chcela pracovať, tak mi lekár posunul termín pôrodu, tak aby som mohla byť ešte týždeň v práci.

maminnka
12. jan 2010

raa, ja by osm uz tiez radsej ostala doma, ale nemozem, rana su najhorsie, mam vneveolnosti, trasu sa mi kolena, ale musim vstat, dat malemu jest, odviest ho do skolky, prist do roboty a fungovat. Neviem dokedy :(

maminnka
12. jan 2010

volajaka som precitlivela alebo co, ale fakt uz nevlaaaadzem... to asi tie kila :(

zucana
12. jan 2010

juuj baby ja by som to v tej mojej robote tu nevydrzala tehu....
vy to ale este potiahnite a potom (chcela som napisat ze velky oddych) ale asi nem... 😅
inak sa dohadujem s jednou z konika ze sa stretneme v centre lenze nema ma kto odviest...svokra ochorela muz ma stretnutie svokor v milane a ja tu mam 3 auta a nemozem do nich sadnut...a to mam centrum 5 min autom ..... ach jaj

raa2
12. jan 2010

maminka ti verim, a do kedy este budes takto fungovat? uz ked ratam tak uz by si mohla nastupit, ja som tie posledne dni bola ako mechom otrieskana, ked som dosla z obedu tak som za stolikom zaspavala, som sa nevedela na nic sustredit a len som na hodinky kukala kedy bude pol 5. na figu bolo ze mi tie ruky trpli a v noci som figu naspala a hned bolo rano...
Inak mi celkom dobre na tie ruky robi masaz krcnych stavcov pred spanim..tak uz aj celkom spim.
Andy ja som mala super nastup na MD 24.12 😉 akurat som sa smiala vcera ze posledna vyplata mi dosla 🙂
Tak uz to tam nejako dobojujte a coskoro hadam uz budete domka.

maminnka
12. jan 2010

raa, dokedy budem vladat, oficialne nastupujem na matersku od nedele tohto tyzdna (17.1.) Mna tu nikto nenuti byt, ale nemam inu moznost.

raa2
12. jan 2010

zuci a co si robila predytym ako si otehotnela? Som kukakala tvoje fotky a mas ten isty kocik ako my, len my ho mame limetkovo zeleny. Budes v nom niest babatko z porodnice? Uz radsej nechces soferovat?
ja mam susedu doma , tak sa pojdeme trosku cez obed prejst.
No mami, ked treba tak treba robit, to si clovek nenavybera...To ranne vstavanie je najhorsie.a zas ti cas rychlejsie ubehne, ja by som dokazala tak od tej 10 do 15 byt teraz v praci 😀 a medzitym samozrejme obed 😉

zucana
12. jan 2010

raa ja som robila v jednej firme co otvarala pobocku na slovensku (ktoru som vlastne davala ja dohromady a este teraz vediem) a mala som dost zly pracovny cas az do 8smej som niekedy pracovala lebo tu byva dvojhodinova siesta....ale bola som rada ze som si po 3 mesiacoch v IT a 3 mesiacoch talianciny nasla robotu....
kazdopadne vratiti sa tam uz nechcem takze uvidime co bude...
muzik mi volal ze ma hodi...a aj pride po mna tak nanho cakam...sa tak tesim...prva slovenska v Padove 😵
soferovat ja nemam problem ale moj muz a svokor nechcu....takze musim posluchat 😅 maximalne k lekarovi kusok....
mam dilemu ci viest babo v autosedacke alebo vo vanicke...spytam sa potom v nemocke....ty?

zucana
12. jan 2010

inak aj ja som chcela zeleny ale tu maju len cerveny a modry 😉

raa2
12. jan 2010

mne sa aj ten zeleny pacil, tiez som medzi tymto a tym rozmyslala, len kamoska ma ten zeleny, tak som tento kupila, ak by som s nou isla kocikovat tak nech nie sme rovnake.
Ja preveziem asi v kociku, dam ho do perinky,zabalim do decky a vanicku nechame v aute a tam ho len do vanicky pripevnim, parkovisko je hned pred nemocnicou, ak bude moc velka zima tak aj fusak pouzijeme. Lebo vajicko je super cez leto ale neviem si predstavit ze budem do nejakeho overalu alebo neviem coho davat 4 dnove babatko. vo vajicku ho musim aj cez noho zapevnit. Asi to bude takto lepsie. Tiez este uvidim co povedia v nemocnici.
A s pracou mas pravdu, je to teraz vsade biedne ☹ uvidis co bude ked budes po MD, ako dlho chces byt doma?

supi
12. jan 2010

Ahojte tak som sem vcera s nadejou nakukla ze ma vase prispevky opat povzbudia a zlepsi sa mi nalada...

No, nemam slov 😢 😢 ... Zusika... neviem co povedat... 😢 vela sil a co najskor maly zazrak v brusku...

Ja som dnes bola v diabet. poradni, tak som vyfasovala glukomer a musim merat a pisat na gramy co cez den zjem. Po najedi mi totiz dost skacu hodnoty tak ked aj po tom domacom merani to bude tiez budem sa musiet liecit 😖

Mna uz par dni drzi total depka a som stale v strachu ci je mala ok...

Tak aspon vam prajem pekny den...

matesl
12. jan 2010

ahojte zienky,

pridavam sa do klubu pracujucich brachacok 😉
ja ale zvacsa robim doma, po leziacky, mailom posielam do prace...ale teraz aj kolegyna je PN co sa vieme zastupit...tak je to hroza...musim obcas vybehnut na 2 hodky, ale to je presne o tom, ze kym sa zorientujem, tak uz ubehne ten cas a idem domov zas lezat...a tiez je problem sa tam skoncentrovat...maly furt bucha tak myslim viac na neho ako na to co drzim v ruke 😀

martinaj
12. jan 2010

ja idem oficialne na dalsiu matersku od zajtra, aj ked neviem podla coho to moj doktor ratal 😖 podla vypoctov by som mala ist uz od 9.1. .... ale tak neva, budem dlhsie 😀

blumka
12. jan 2010

ahojte babce...
mam otazku...vyslo zo mna nieco soplavo, mazlavo, krvave, ale nie cista krv...raz a odvtedy nic..je to zatka?

garonka
12. jan 2010

blumi

no mohla byť lebo hlienova zatka je s primesou krvi ale každa ju ma inu a neboj porodiť môžeš aj o 2 či 3 týždne možno i neskôr 😉
presne nato sa ma pytal znamy doki ak som mu žalovala, že som mala vytok čudnej zelenkavej farby a opisal mi presne to čo si písala a spomínal tu zatku

ja som rano prežila riadne peklo môj Tobík bol vkuse ticho som sa poriadne preľakla, až z hodinku a pol sa rozšantil, z toho strachu i tlak mi asi dvihlo

maculik
12. jan 2010

Ahojte 🙂
blumi, to by mohla byt. Ja som mala presne taku zatku, ako ty popisujes. A vyslo to len raz a potom uz nic, nebolo toho len za stipku, ale celkom taky velky kus. A v noci mi odtiekla voda 😅
Ale dufam, ze ty este zo 2t vydrzis aspon...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre