Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
18. jan 2010

Leni, nesmusis sa objednavat, oni zienky beru rad radom...

katina2209
18. jan 2010

no ja tomu hovorim pyzamka co ma rukavy aj nohy 🙂 ked su tenke hrubsie su overaly
garonka neboj moj prvy syncek mal tiez 3700 a ma trochu nastrihli vsetko sa zahoji...
zoska to je super ze sa mala otocila...
lolka tak to sa v porodke mozno este aj stretneme 🙂

zucana
18. jan 2010

zosi gratulujem k otoceniu 😉
inak ja a oddychovat...ked lezim tak mm bolesti...
inak zosi sex nehrozi...muz sa ma boji len chytit a ze teraz som pre neho neni ani ako zena ale ako matka ktora ma v sebe dietatko a to sa sex nemoze 😀 akurat vcera sme sa o tom bavili....som mu tam striptiz robila a sa rehotal ze zlatko nechame si to na potom....ach baby my od zaciatku neto....nemohli sme najprv kvoli MA potom kvoli nizkej placente e ateraz sa muz boji...

olifcek
18. jan 2010

dokedy treba babatkam cistit pupok liehom???

zoska
18. jan 2010

olif tak toto netusim... aspon sa pri tebe zaucam 😉

garon, takze aj ty mas vacsie babo...no ja som zostala tiez zakocena, lebo vraj by za posledny mesiac malo pribrat cca 1200g a to by uz mala vyse 4kg...takze to snád nie 😕 😅
ja uz od dnes neberiem calibrum...mala je vyvinuta, vsetky organy pracuju ako maju...takze zastavujem prisun chemie a snad uz tolko neporastie 😉

katina2209
18. jan 2010

olifcek kym sa nezahoji a neodpadne ta chrasticka a bude pekny to uvidis...

olifcek
18. jan 2010

kati my taky mame davno, uz v nemocke, takze uz nemusim x;o)

dakujem krasne

maminnka
18. jan 2010

Olif, kym tam este ma nejake chrasticky, ked jej vsetko odpadne a ostane cistucke, uz netreba... cca tak 2-3 tyzdne

zoska
18. jan 2010

no zuci ja sa tiez smejem...manzel uz tiez nechce...do 6teho, mesiaca o.k. ale odvtedy uz ee 😅
ale ak bude sex jedina moznost ako malu dostat von tak ho mozno znasilnim 😀 😀

ewelyne
18. jan 2010

ahojte babcule,
ako mate? my sme tu zasa po dlhom case, stale 2v1 🙂
len nejako mam veeeela roboty ...

🙂 😉
co noveho?

dostala som odkaz na mail, ze hajdylca je na pozorovani v nemocke v DS, lebo necitila pohyby, ale su na stastie ok obaja a stale 2v1 ,a ze ich dufa coskoro pustia a nema tam net, tak sa neozvala...

logi, blahozelam, a zelam nech ste coskoro pokope.

olif, ako ide maminkovanie?

suzon78
18. jan 2010

Ahojte babenky 🙂

gari nebojkaj...je to asi geneticky dané, keď aj ty si bola macko, ja som bola tiež a keď to naše maminy zvládli a bez epi, musíme to aj my. Aj moja je o čosi väčšia, ako má byť, som zvedavá zajtra na poradni, akú váhu bude mať.

zosi supeeer, že sa malá otočila 😉 gratulujem

zuci nooo ani mi neto celé tehu, lebo som bola od začiatku riziková a teraz sa mužík, tiež bojí a ja tak isto, ale však potom si to vynahradíme ni? 😉

martulanr
18. jan 2010

olif uz ho mate zahojeny a odpadnuty?

lenica81
18. jan 2010

zosi, zuci .. 😀 😀 😀

ja mojho furt prehovaram, len je nejaky unaveny... 😉 alebo sa mi vyhyba... 😢

olifcek
18. jan 2010

ewe no snazim sa...x;o) dnes dame prve kupanie, predtym okupala mamka x;o)

martu, vyzera, ze jo....asi preto, ze malicka bola 25dni v nemocke...tam to uz odpadlo...x;o)

olifcek
18. jan 2010

ja som mojho manzelika nabadala nedavno...ale tak...nedal sa x;o) teda, nie uplne...asi pekne pockame kym skonci sestonedelie x;o)) su skveli ti nasi chlapi x;O)

lenica81
18. jan 2010

fu... esteze dobre spravy ohladom haydy... 😕

zucana
18. jan 2010

juj tak snad je vsetko oki s hajdy...pozdravuj ju ewe
ja som vraj bola malinka aj so segrou ale tak vikinka na to nevyzera
😀

olifcek
18. jan 2010

jj, baby, ale teraz uz len bre spravy budu x;o) myslim, ze uz dost nestastia od zaciatku tu bolo...myslim, od zaciatku tohoto fora...x;o) snad slo teraz nestastie do hor, a nechodi uz po ludoch

katina2209
18. jan 2010

😀 zoska ty si srandistka to ten môj sa tiez boji ze by sa nieco stalo 🙂

garonka
18. jan 2010

juj baby tak som sa ukľudnila čo ste mi odpísali 😉
len to mi je čudne že ja neberiem ani calibrum, ani kyselinu listovu ale či nenarastlo z vitamínov na pečeň čo beriem
ďalšiu kontrolu mam na buduci týždeň v stredu tak som moc zvedavaaaaaaaaa

zuci preboha 5kg babo? no to je teda ale rekord 😅

zosi a gratulujem, že sa malinka otočila tak ako ma 😉 tak pomohli mačacie chrbty? 😅

zoska
18. jan 2010

aaa ved baby sranda musi byt 🙂 my vlastne sme neto... ako som krvacala, tak sme sa akosi obaja stiahli, ale teraz si to moc ani predtavit neviem akoby sme to... 😀

a hajdy je aky tt? viete niektora? drzim im paste, verim, ze to dobre dopadne...dik ewe za info 😉

olif 🙂 ty nedockavec... 😀 pockaj na koniec sestonedelia radsej, manzelik ma pravdu 🙂

zucana
18. jan 2010

zosi no ja si to predstavit viem...po leziacky zo zadu...ja mam take chute cele tehu ze to dst zle znasam...a tie moje sexisticke eroticke sny 😀
inak baby mam volat este tomu lekarovi?vytok je uz menej ruzovy a tie bolesti no raz za hodku....nezanedbam nic ???

zoska
18. jan 2010

garon...robila som tolko veci ze neviem co zabralo... ale najviac sme sa s manzelom sulali na tom svieteni s baterkou 🙂

ked sme sa raz bavili o sexe vo vyssom stadiu tehu tak moj muz mi zacal prstom pichat do čela a hovori mi no, ako by ti to bolo? 😀 😀 😝

katina2209
18. jan 2010

no my sme pri prvom tak po 5 tyzdnoch po porode to uz som ani nekrvacala ani ma nic nebolelo ale citila som sa ako keby to bolo po prvýkrát 🙂

zoska
18. jan 2010

zuci podla mna ti odchdz ta hlienova zatka podla popisu... ak citis pohyby, tak si podla mna v poriadku 😉

garonka
18. jan 2010

zosi ale baterka pomohla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teuska
18. jan 2010

caute babulky 🙂
ja idem zajtra na poradnu a som zvedava ci mi urobi aj ultrazvuk
Garonka aj ja sa bojim, ze maly bude velmi velky, ked v 30tt vazil 2012g 😖 a normalne asi radsej ani nechcem vediet kolko ma teraz az sa nebojim 😖 a neviem preco je taky velky, ved ja a ani muz sme nemali ani 3kg a moja dcera mala presne 3 kg, toto bude iny valibuk

zoska gratulujem a podla toho, ze mas termin 21.2. by si uz mala byt 30+0tt, alebo ti konik zle ukazuje?

No s tym sexom som sa pobavila, ked som to citala. My tiez od zaciatku nic, lebo som mala stale nejake problemy a uz mi to chyba cim dalej, tym viac. A ked uz budem v 38tt, tak uz na muza urcite vhupnem 😀

matka331
18. jan 2010

zoska gratulujem k otoceniu malickeej 🙂 moja je este tale kp...
zuci tomas dobre moj by len stale sexoval a ja sa bojiim tak mu vysvetlujem ze milacik ved sme cakali tak dlho tak uz tie dva mesiacenas nezabijuu ... 😀 😀 😀
olif musiis okupkat malicku ty to zvladnes a mamka nebude stale chodit ... 🙂 alepodla mna ked okupes raz tak pootmti to pojde jednaa radost ...ja sa tiez bojiim ako budem s malickou ked tobude takee malickee ze sa to budem bat obliekat nieto ete kupat 😉
dufam ze hajdy pustia coskoro domou a ze je vsetko v vporiaadku

zoska
18. jan 2010

teus, snad nebude az taky valibuk...drzim palce zajtra na poradni 🙂
konik mi ukazuje dobre...som 35+1 a to je podla konika uz zaciatok 36tt (podla utz som 36+0 a to je vlastne uz zacinjuci 37tt)

matka dakujem... na tvojom mieste by som tiez trvala na cr pri tejto polohe, ale mozno malicka este prekvapi a otoci sa nakoniec, niekedy sa to stava, len ta neistota je zla 😒

deda
18. jan 2010

zoska gratulujem k otočeniu malej,ja idem do poradne v porodnici v stredu tak som zvedava kolko važi drobček... u nas v tt som sa musela telefonicky objednať na presnu hodinu, ale aj tak tam vraj každy čaka dlhšie, čo sa týka sexu mi cele tehotenstvo sexíkujeme, ale teda teraz je to už dosť zložité a pripadám si ako velryba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre