Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
17. júl 2009

kocky, pomaly koncim...
zelam vam krasny vikend...
inak pozor, hlasia vystrahu 2. stupna na burky mozno aj krupy.....hlavne zapadne slovensko..na zajtra!!!!

alex
17. júl 2009

zusika pa pa krásny dník ešte prajem! 🙂

Zajtra nevychádzam z bytu 😀

loginka
17. júl 2009

zucana, ty by si mohla spisat tie recepty niekde do wordu a poslat 😉 znie to velmi dobre a to ja mala plnenu papriku od maminky - osvedcena dobrotka 🙂
ja sa chodim teraz kupat ku nam do Vajnor - je tam cista vodicka, bagrovisko , sedim si v polotieni - naj pocit 🙂
takze kto chce prist - ozvite sa 🙂
skusim to s tym tamponom - aj ked mne nejako voda nic nerobi

olifcek
17. júl 2009

co je to NT?

kakatka1
17. júl 2009

Ahojte! Vcerajsia poradna dopadla dobre, babo ma uz skoro 5cm. Nejdem Vas ani docitat, nestiham, tak sa Majte pekne a krasny vikend! 😵

zucana
17. júl 2009

baby j aprave robim plnenu papriku na zajtra prvykrat v zivote tak snad sa vydari ale uz vonia ako u maminky...
olif daj si stranku: http://www.fetalecho.sk/
tam je o tom vsetko a citaj nas 😉
kakatka supis a NTcko si nejdes dat robit? to ti uz mohol mozno zmerat

kakatka1
17. júl 2009

Zucana na ultrazvuk idem 4.8., sa tesim a urcite si nezyabudnem vypytat foto. Vcera som babi videla, taky maly snehuliacik. 😀

kakatka1
17. júl 2009

Chcela som napisat babo, vobec po sebe necitam. 😠

loginka
17. júl 2009

ja som to Nt tiez nejako prehliadla, robi sa to vsade? ked je to lepsie ako triple, preco to nerobia kazdemu?

alex
17. júl 2009

logi na bagri som bola raz, ale je to tam fajn. Ja nemám ani kedy sa ísť kúpať a ako naschvál sa počasie na víkend pokazí, normálne som nahnevaná 😠
Ja mám doma tiež plnenú papriku a večer idem na gnochi do reštiky 😀

alex
17. júl 2009

ja idem k lekárovi v 11+5, popýtam sa ho na to NT. Ale ak mi to neurobí, tak neviem, či to stihnem ešte ísť napr. do Gyn-fivu.

olifcek
17. júl 2009

zucana: dakujem...hmm...no mne budu robit vsetko z toho, aspon, co si pamatam x;o) uz teraz v stredu cosi a potom ked budem v 20 tt x;o)

loginka
17. júl 2009

alex inak pekne fotecky na svadbe 😉

alex
17. júl 2009

logi ďakujem 🙂

alex
17. júl 2009

logi inak tú fotečku ručičky toho bábätka fotila fotografka, čo nám fotila svadbu 😉 My sa k nej chystáme urobiť aj fotky bruškové a potom aj s bábom.

olifcek
17. júl 2009

i ked...opytam sa na to NT x;O) pre istotu..

zucana
17. júl 2009

olif to NT je podla mna to co ti bude robit bud.tyzden...lebo sa to robi tak cca v 12tom tyzdni 😉
ale spytaj pre istotu
no tak ja uz pomaly idem
packo
pak sa ozvu

olifcek
17. júl 2009

zucana: budem cakat...x;o)

zucana
17. júl 2009

cafte baby tak sa hlasim...
mame 5,13 cm a siju 1,3 mm takze je to vsetko uzasne este vsak cakame na krv....tak az potom budem uplne kludna.ale bolo to uzasne...videli sme mozog, ruky, nohy,tvaricku a srdiecko este aj frekvenciu srdiecka sme poculi a merali a vsetko je ok a sme presne podla mrchy 🙂 11+5 😀
juj este ta krv a budem mysliet uz len pozitivne ...
inak krasne nam vsetko vysvetlil.
idem si za to nalozit plnenu papriku 😉
inak nozicky mal tak rozkrocene do tureckeho tak moj muzik povedal ze to je jasny fotbalista 😀

loginka
17. júl 2009

zucana, supis 🙂 , fotecku mas?

olifcek
17. júl 2009

zucana: supeeer, gratulujem. a uz aj vidno pohlavie? x;O)

zucana
17. júl 2009

este nevidno pohlavie...mozno uz za dva tyzdne by mohlo...ale az tak v 16tt normalne
a uz som dala foto 🙂

blumka
17. júl 2009

zucana, tak to je supeeeer .... 😉

hajdylca
17. júl 2009

viete ze sa da zistit pohlavie aj z krvi? uz od 10 tyzdna, ale vysledky davaju az po 12 t.

blumka
17. júl 2009

hajdylca tak to som netusila...to odkial vies?

blumka
18. júl 2009

haloooo, kde ste ktooooooooooo 😀

zucana
18. júl 2009

halooooooooo ja som prave vstala 🙂
som bola vcera s kamoskou na veceri a moj manzelik s kamaratmi tak sme sa tesili oddelene ale dnes si to vynahradime 😝
tu je konecne aspon trosku menej stupnov tak sa vytesujema le asi nie dlho .... prajem krasny vikend
p.s. plnena paprika sa moooc vydarila 😉

zoska
18. júl 2009

caute baby,
u nas je zase horuco, predpokladam ze burky dorazia bud vecer alebo az zajtra, ked budeme cestovat do chorvatska...
manzel s partiou vari gulas, ja balim a poobede aj s kamoskou ideme za nimi a zajtra hura na dovcu 😝

Zucana- gratulujeeeeeem 😵 super, konecne taka super sprava, velmi sa tesim 🙂

Prajem pekny vikend, este sem skusim pred definitivnym odchodom nakukunut...
majte sa kraaasne

zucana
18. júl 2009

zosi dakujem moc dufam,ze to takto pojde dalej...a aj krv bude ok a potom u zlen dobre spravy....
prajem krasnu dovcu aj my asi nakoniec pojdeme aj do chorvatska mame to 2,5 hodky 😉

zoska
18. júl 2009

My sa chystame odtial do benatok ale lodou...ideme do mesta Poreč a odtial je to lodou cca2 hodky...mozno aj menej, este uvidime 😉
a neboj, krvicka bude o.k. ked sa ma babo tak dobre u teba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre