Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. feb 2010

no ved aj ja si tak myslim, len som sa dnes na to lekara pytala a on povedal ze sice je to malo pravdepodobne ale ze moze...mozno myslel ze ak sa rozbehne normalny porod a babo uz je skoro vonku a vtedy sa zasekne a robi sa cisarak, mozno vtedy sa to moze do neho dostat

martinaj
2. feb 2010

asi v tom pripade....
inak suzon, ten tvoj dezert uz mam v chladnicke 😀 😝

maminnka
2. feb 2010

dobre ranko princezne 🙂

martinaj
2. feb 2010

hello maminka 😀

ewelyne
2. feb 2010

Ahojte 😉
my sme pokope 😉
noc bola vynimocne fajn 😀 v ramci normy 😀

Mame newsky 😉

"Ahojte spionky🙂
Az vcera okolo 15 sa malý macko narodil 3,5 kg a 53 cm.
sekciou, nezostupoval dole a mal uz opuch na hlávke.
pa a pozdravujem. hajdylca "

😉 maly asi cakal kym bude februar 🙂))))

martinaj
2. feb 2010

jej hajdy gratulujeme a prajeme vela zdravicka 🙂

maminnka
2. feb 2010

Hajdy,
blahozelaaaame a tesime sa s Tebou!

katina2209
2. feb 2010

Dobre ranko ja som este 2 v1 i ked noc bola hrozna zase tie falosne kontrakcie ja uz neviem kedy pridu tie ozajstne ale malicky mi tak narazal hlavickou na krcok ze som vsetkych svatych videla a potom mi to zacalo tlacit na konecnik take tlaky a preslo to okolo jednej tak som si isla lahnut dnes idem na tu poradnu tak mi drzte palce mozno zoberiem aj tasku keby si ma tam mali nechat...
hajdy gratulujeme ake pekne velke dieta 53 cm to je aj dost, hlavne nech ste zdravi a hajdy mala rodit normalne alebo cisarskym?
Inak baby vcera som mala hrozne blby pocit ze to nezvladnem aj som si poplakala mavate aj vy take pocity?Pri prvom ma taketo nieco vobec nechytalo

katina2209
2. feb 2010

Supi aj ja sa asi pojdem pozriet k doktorke v stredu ak dnes nestihnem 🙂 A o kolkej tam asi pojdes? V stredu ma poobede alebo doobeda?

martinaj
2. feb 2010

kati, ja mam tiez strach, ze to dieta nevytlacim....

ewelyne
2. feb 2010

a spionky sme preto, lebo som nasla na nete jej tc. a napisala , ze teda ako sa drzkaju 😉 😉 😉

Malý sa volá Branko, nechápe, že načo čakali lekári, opuch by mal ustúpiť a napísala, že porodila už aj petuskafun 🙂

asi su tam spolu 😉

martinaj
2. feb 2010

kati k akej doktorke? 😕

olifcek
2. feb 2010

wowHAJDY, PETUSKAFUN gratulujeeeeeeeeeeeeeeem

katina2209
2. feb 2010

ku detskej chcem sa ist pozriet tu na stredisko lebo tu co mam pri starsom nie som spokojna tak by som ju rada vymenila 🙂

katina2209
2. feb 2010

aj petuske gratulujeme a petuska ma chlapca?

blumka
2. feb 2010

jeeej, nove babatka...gratulujeme hajdy aj petuske... 😵 😵

zoska
2. feb 2010

dobre ranko 😀

gratulujeeeem hajdy aj petuske...super 😵 sa nam to rozbieha nejako 🙂
vela zdravicka zelam babatkam aj maminkam, nech su coskoro domka 😉

baby ja som vcera cez den spala 3 hodiny a potom som vecer normalne zaspala a spala som vyse 10hodin 😅
no hotova sipkova ruzenka 😀
idem k tete kadernici...sa teskam

ewelyne
2. feb 2010

baby, vy tu behate po kadernickach 🙂))) a kozmetickach 🙂)))
a ja na infuzky 😀 😀

inak my mame s muzikom 3.2. vyrocie svadby 😵 zeby??? 😀 a moja segra ma narodky 🙂
ale ja som chcela az 15.-teho, lebo 13,14 som este chcela jedno skolenie stihnut 😀 ale asi uz nestihnem 😀

maculik ja blahozelam tiez, vcera som nestila 😵

asi by sme to mali zacat robit tak ako ona, nie? nakupy, dlhe prechadzky, tanecky, posedenia pri kokteiloch, a dlheeee filmy 🙂

suzon, juuuj aky neprijemny lekar... 😨 fakt uroven...

tesim, sa ze ste oki aj ostatne a aj babatka 🙂

kati, to uz je asi predfinale, ja to tiez tak beriem, ze telo uz nevladze a boli vseeetko...juuuj

maminnka
2. feb 2010

Petuskafun, blahozelaaame 🙂

hotovy maraton sa nam tu rozbehol 🙂 🙂

ewelyne
2. feb 2010

jani a ty kde si? 😉
skaces na lopte? 😉

som inak pozerala, ze nocna nic,... garonka co?

olifcek
2. feb 2010

zuci v noci sme spali takmer 4 hodky a potom este hodku.....teraz sa s olovkou prechadzam, kolisem ju na rukach, lebo hoooodne papala......ale asi jej este dam prsnik, tlaci a nedari sa...

tak snad sa mi opat nepogrcka...idem volat dokimu, ze ked olivke robil usg bruska, ci aj zverak kukol...

blumka
2. feb 2010

ja som si vcera porevala ze ako to ja idem zvladat s dvoma detmi...a manzel mi na to povedal ze to zvladnem, lebo ked nie tak sa so mnou bude hadat a potom mne bude luto ze sa s nim hadam, tak ze sa rozhodnem sama ze to zvladnem aby sme sa nehadali 😀 😀 ale riesenie 😀 😀 😀

olifcek
2. feb 2010

blumi jo, bude to narocne...ja az pojdem na kontrolu k lekarovi, popytam sa aj na antikoncepciu...drahy este jedno chce, ja som tiez chcela, ale podla mna na to nemam...aspon zatial nie

blumka
2. feb 2010

olif, my sme chceli rozdiel 2 max 3 roky ale kebyze je TErezka narocne dieta tak neviem neviem....ona sa po tom jednom roku velmi zmenila...je z nej velmi spokojne a kludne babo...malokedy je s nou nejaky extra problem..dokonca este aj ked je chora tak je taka opacna..vela spi, cize nemame urevane noci a vycerpane dni...
My chceme este jedno, ale to az po 3, 4 rokoch..a mozno aj viac..

janielah
2. feb 2010

Dobre ranko dievky 🙂

Eweee, si mi nalozila teraz, strasne sa smejem, 😀 strasne 😀
Ja dnes este neskacem, zasa som zacala ucenim, lebo chcem toho stihnut takto co najviac...

Zosi, statnicujem v marci uz, tak to preto take rychlovky aj s diplomovkou a tak...teba som nechcela az tak plasit, ale vidim, ze pomohlo a uz budes finisovat 😉

Gratulujem k novym babatkam...(tisko zavidim ☹ ) ked ma predbiehaju druhorodicky - tak ok, asi to ide ozaj lahsie, ale aby ma aj Hajdy predbehla ??? Toto co uz je 😀
Sa mi celu noc o Maculikovi snivalo...chapete, ja uz to mam uplne pod kozou vsetko...ach jaj...

Blumi a ty neplac, vidis ako to pekne vyriesil tvoj manzel 😀 zlaticko. Tak a aj stavku mate peknu, vcera co som citala, akurat akoze naozaj iba pre teba tam neplynie ziadna vyhoda...no hovorim, sikovny je ten tvoj manzel 😀

katina2209
2. feb 2010

Jani, Zoska a vy sa zvladate este aj ucit no pekne to vas obdivujem ja si uz pisem na papieriky aby som nezabudla a ani to nepomaha vcera som mala ist k zubarovi a zabudla som nuz tehotenska demencia 🙂 Tak ja idem babulky drzte mi palce hadam bude na poradni vsetko v poriadku,uz sa nenecham odbit pekne sa popytam aj na ten ultrazvuk preco nemam vsak ani neviem kolko maly asi vazi

ewelyne
2. feb 2010

katina drzkaj sa a nedaj sa, vsetko sa pytaj 😉

blumi, 😉 bude dobre... ved mala bude v skolke, nie? manzel podareny 😉
a Tete bude mat uz dva... to moja kamoska, mala rozdiel medzi prvym a druhym 11 mesiacov... a to bolo na maslu... toto bude oki 😉 😵 😉 neboj.

maminnka
2. feb 2010

Blumi, no to je teda riesenie... hodne chlapskeho myslenia.
ale chapem ta, mna take uvahy a depky prepadaju casto.. potom si spomeniem na kamosky, co maju 4-5-6 deti a zvladaju to. ONi su moja pozuitivna stimulacia 🙂

ewelyne
2. feb 2010

jani 😉
aj ja by som, ale maly ma nepusti 😀 ten ked vidi tu loptu..
tak vela zdaru pri uceni. ja som s malym este do skoly chodila a koncila 4 r. a tahala piaty...
aky mas vlastne odbor?
ved uvidis, termin mas az 3.-teho 😉 no a druhorodicky, to vraj ide rychlejsie... aj ked mne sa nezda...lebo podla mojich vypoctov, som tu uz nemala sediet 😀 😀 😀

janielah
2. feb 2010

ewe a coze ta maly nepusti? ci ta na nej predbieha a nechce pustit ? 😀
odbor - sociologia, prave drtim celu socialnu politiku a kukam ako blazon, ze kolko davok na tom nasom Slovensku existuje 😀

a ty si si na kedy termin podla seba vypocitla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre