Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
5. feb 2010

jani, napodobne... ale hadam to mesiac nebude... 😠

lolka
5. feb 2010

jani a nemas zle vypocitany datum porodu ? 😅
mne brucho tvrdlo uz dllllho, brala som na to magnezium, ale od 36tt som ho vysadila.

janielah
5. feb 2010

nie loli, praveze uz traja pocitali a furt takto vyslo... a ja som k tomu aj este taky standardny pripad, ze presne kazdych 28 dni menstruacia, presne pat dni, tak hadam sa nemohĺi zmylit...

lolka
5. feb 2010

jani 😅 pozri, taka Zuzana Hajdu prenasala 10 dni, Petra Bernasovska 7 dni......ani "hviezdy" si niekedy nevyberu 😅

alex
5. feb 2010

akurát budú dávať na JOJ-ke Belohorcovú s bábätkom 😉

lolka
5. feb 2010

co sa bude dnes vecer papat ? nejake dobroty, pudingy.... 😀
my ideme k svokre na langose, mnam 😝

alex
5. feb 2010

ja papám práve lízatko, mužík bol v obchode, tak mi priniesol 3 🙂

lolka
5. feb 2010

alex, pozeram 😉

alex
5. feb 2010

juj, mňa tak strašne svrbí nos. Asi sa budem hádať, len neviem s kým, keďže mužík išiel do práce. Našťastie 😀

lolka
5. feb 2010

ja sa momentalne setrim na tie langose, aby som zjedla co najviac 😀 ale po obede boli maskrty 😵

lenica81
5. feb 2010

maskrtnice... provokujete... ja som spravila rizoto zo zbytkov... ale bola som v pekarni cez obed a kupila buchty, tu v petrzke take supis pecu... mnami... 😵

alex, este ze si sama...

alex
5. feb 2010

jéééj malá Salma, aká je zlatučká 😵

blumka
5. feb 2010

ahojtee
ja funim po haluskach 😀
suzon, toho streptokoka sa neboj, ma ho naozaj vela zien, mne lekar povedal, ze pravdepodobne s nim fungujem stale..pre nas nie je nebezpecny, pre babatka moze byt ale na to su tie atb..oni ti ich daju pred porodom a potom aj po porode pravdepodobne a aj babatku...keby roblili cisarsky kazdej co ho ma tak by bolo viac cisarskych ako noralnych porodov

ja som dnes strasne opuchla..ale to preto ze som cely cas na nohach, periem, skladam pradlo, varim na dvakrat za malou beham...uff...

alex
5. feb 2010

lenica a ty kde v Petržalke bývaš?

lenica81
5. feb 2010

blumi, no sak ty to uz mas za par... 😉 takze pripravujes o dusu...

alex, na budatinskej...

martinaj
5. feb 2010

caute kinderka a maminy 😉
ja mam strasnu chut na Mc Donalda 😝

alex
5. feb 2010

lenica naši bývajú tiež na Budatínskej, v tom baráku čo susedí s pekárňou 😉

alex
5. feb 2010

mne je také teplo... aj vy sa tak strašne potíte?

suzon78
5. feb 2010

blumi diky 😉 buem na to myslieť, odpásali mi aj mamičky, ktoré tak rodili, tak som pokijnejšia....písala som ti tu, našla si si? Tá pobočka v KE funguje 😉

martinaj
5. feb 2010

alex aj ja sa trasne potim 🙄 radsej ani v byte nekurim...... iba malej v izbe na noc 😎

zoska
5. feb 2010

no baby, zbalena som do porodky pre klud duse 😉
este sobasny list mi ale chyb ofoteny...original brat nejdem

somtu Belohorcovu presvihla, skoda

janielah
5. feb 2010

alex, ja sa veru potim, dokonca ked vydem po kupani z vane, tak natierat sa idem na balkon (zasklenny 😀 )

Matiiiiiiiiii, to si zabila 😝 ja by som cele menu pukla 😀

blumka
5. feb 2010

suzon, citala som..dakujem 😉
ja som mala asi pred mesiacom taku chut na mc donalda...muz sa rehlil zo mna, lebo ja taketo nemusim a zrazu ze hamburger 😀
leni, ved to, musim tym dvom poprat, poupratovat, este v pondelok im nieco navarim aby mi tu nezahynuli od hladu..v stredu pride svokra, tak uz preberie domacnost ona

alex
5. feb 2010

juj taký dobrý big mac 😀

martinaj
5. feb 2010

jani aj ja 😝 skoda ze nemaju donaskovu sluzbu 😀

maculik
5. feb 2010

olif, my tiez tak, akurat ze trosku aj pospal. Ale inak, ked je hore, tak v kuse na prse, odrgnut, hned zse zacne hladat, hlta, akoby nejedol cely den, povracia sa a tak dokola. Uz som mu skusila dat aj cumel, ze nech sa neprejeda a nevracia, ale nepomaha, pomoze len prilozit. Som zvedava, aka bude noc. Teraz trosku spi, ja si idem pozriet na nete nejaky nosic.
Blumka, ty mas s tym skusenosti - myslis, ze je jedno, ci si kupim Manducu alebo Ergo? Alebo co je este v takej cenovej kategorii, prosimta?

blumka
5. feb 2010

maculik, obidve su ergonomicke nosice, cize vhodne na nosenie...ja som osobne vyskusala len ergo, ale myslim ze su velmi podobne. viem ze na ergu je nejaka extra kapsicka, manduca ju nema...tusim obe maju kapucnu ale mozno na iny princip...to su viac menej take kozmeticke zalezitosti...podobne je este beco, to mam ja...je to v podstate to iste ako ergo akurat ze je dizajnovo krajsie aj usite z ineho materialu...
a co sa tyka cien, to netusim...ked som ja kupovala nosic, poznala som manducu, ergo a beco a este patapum ale to je pre vacsie deti, no a satky...no ale teraz ich je uz viac a to uz taky prehlad nemam 😅

suzon78
5. feb 2010

ja si dám na večeru žemlovku, ale veru, taký dobrý hambáč by som si aj ja dala 😉 mňam

maculik
5. feb 2010

Inak, Adelka prisla zo skolky a hned isla ku gaucu, ze babo, lebo rano tam buval, no a ked ho nenasla, tak aj pod vankusom ho hladala 😀 Len v kuse musim na nu davat pozor, lebo ked ho mam na rukach, tak ho chce bozkavat, hladkat a brat si ho tiez ako babu, a liepa sa po mne. A asi pred hodkou, ked som kojila, ho zacala tahat za dupky na nohach,a si ze vyzliect ho, a uplne sa rozculila, ked sme jej nedovolili, no taky hysak chytila, ze az. Fakt neviem, co budem robit, ked s nimi budem byvat poobede sama a zacne toto robit.
ked som pred chvilou maleho kojila v spalni, tak mi zrazu prislo do revu, som tak plakala ako mala, nechapem ☹

martinaj
5. feb 2010

macu, tohto sa presne bojim ja....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre