Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. feb 2010

ja som v nemocke nikdy poriadne nespala na tej posteli čo som ležala som povedala nikdy viac , namiesto matraca molitan deravy a taky čo sme davali psovi do budi, a pre chrapot jednej tehule som len ovečky počítala 😉

granado
7. feb 2010

ja bojim bojim asi to necham na ráno

granado
7. feb 2010

gari a kolko bolo tých ovečiek nakoniec 😀 😀 😀 😀 Inak to chrápanie tam asi každý rieši, možno ak si zaspala bola si ešte horšia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

blumka
7. feb 2010

gari, ja som mala tiez stastie na chrapajuce spolupacientky 😠 😅
ja len dufam, ze sa mi podari vybavit nadstandard

granado
7. feb 2010

takže nakoniec som dostala odvahu a napísala som Janke. Je jej strašne smutno za vami, že leží na gynde a stále sa nič nedeje. že zajtra ju pozrie jej lekár a budú sa baviť o tom či jej to vyvolajú a všetky vás pozdravuje a posiela aha taký smajlo tu nie je tkaže 🙂

blumka
7. feb 2010

joj, tak naco si ju tam potom nechali, ked az zajtra ju budu kukat...to je na nervy

granado
7. feb 2010

no to tiež vravím že to je na nervy a podla poisťovňe tam traz musí zostať minimalne 3 dni, takže ak ju už prijali tak tam musí zostať ☹ 😠

blumka
7. feb 2010

hej ved to, tie poistovne..na nervy..

garonka
7. feb 2010

bože nech ju tam nedržia nasilu ale radšej nech pomôžu krpke vonku
ja som hnila v nemocke 3 týždne a riadne mi z toho prepínalo i sestričkam som už pomaly tykala 😀

granado asi do 500 som došla viac nie 😀 😀 😀
a jedna baba ako odchadzala mi dala sväty obrazok no podarena bola a čuduj sa svete ja som ju včera stretla spoznala ma a ona ježiš aka som široka no ďakujem pekne

blumi i ja chcem nadštandard, svokra cvakne 😀

blumka
7. feb 2010

gari, sak jej ides vnucika porodit, tak nech sa cini, neee? 😉

granado
7. feb 2010

no a že sa nehamýš takto krčiť svokre veci a ona ti nadštandart má platiť? Aby sa ti tam nenasťahovala za odmenu 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

blumi a dokonca prvorodeny vnuk tak nech cvakne 😀 😀 😀 😀

granado
7. feb 2010

že nehamýš no som dobre na tom 😝

garonka
7. feb 2010

granado preboha nieeeeeeeee, ja ju doma nechcem a ani variť nehc mi nevarí to neprežijem ja akože mam ju svojim spôsobom rada ale nevie variť, včera drahy jedol tu štrudľu a doma bral kreon na pretravenie tak toto nie 😀

ona si take šaty zasluži 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

granado ja som to pochopila dobre 😀 😀 😀 😀 to je tehu demencia písemnka skaču ako chcu 😀

blumka
7. feb 2010

my sme uz zdementovane, ze uz vieme aj tie demencie po sebe citat 😀 😅
gari, no to budete mat veselo ked to je prvy vnuk 😝
pre moju svokru toto bude siedma vnucka 😀

granado
7. feb 2010

ale ja som nemyslela že domov ale na ten nadštandard 😝 😝 😝 😝 😝 to vieš tam môže byť s tebou neobmedzene návšteva. 😀 😀 😀 😀 😀 😝

garonka
7. feb 2010

blumi ta to som zvedava čo to bude hadam bude normalna a nebude vkuse pindať čo a ako, ale jedno je iste maleho tam im nenecham ani za svet

no a pre moju maminu to bude šieste vnuča 😵

garonka
7. feb 2010

jaj nadštandard no určite ešte to mi chyba ale ona vravela, že sa chysta hneď v deň pôrodu ma otravovať? tak je normalna? tie izby sa asi nedaju zamykať nie?
lebo i na wecku tam kľuče niesu 🙄

granado
7. feb 2010

no a tu to máš, to je za to neožehlenie. No klúč tam určite mať nebudeš, ako by ťa potom sestričky kontrolovali? 😉

garonka
7. feb 2010

granado no veď to, tak hadam niečo vymyslíme ja ju tam ozaj nechcem ja som povedala ani navštevy nechcem okrem draheho čo veci bude nosiť ale nikoho tam nechcem
a nieto ešte svokru preboha 😕

čo mam jesť? puding nevarím lebo priberam z neho a nechcem byť slon 😅

granado
7. feb 2010

ja mám pri sebe pomelo, ešte mám polku chceš? 😉

garonka
7. feb 2010

a ananas nemaš? trocha som zjedla a štípu ma usta a ako umyvam zuby tak v poho ale šupnem do seba ustnu vodu tak som myslela, že zhorím aka to bolesť, ta voda Listerine je strašne štipľava joj 😠

garonka
7. feb 2010

hej babky a vy kde steeeeeeee?

granado
7. feb 2010

mne to pripadá že sme tu iba samé čo toooo? 😒

garonka
7. feb 2010

hej len my tu čmarame a zadara a ostatne si hajaju čoooooooo?

baby do pozoru a vstavať nočna začala 😀

garonka
7. feb 2010

som nejaka rozkošna asi preto, že ani zaha ma nepali 😀

alex
7. feb 2010

hlásim sa do nočnej 🙂

blumka
7. feb 2010

ja som zas robila babovku 😀 😅 ale tiez uz nejem, bude mi zleeee

mna boli v nemocke pozriet aj nasi aj svokra aj svagrovci, ale vsetci len tak na 10 minut..teda okrem draheho a mojich rodicov, ale oni mi vobec nevadili, praveze sme si sedeli vsetci na izbe, malu sme mali pri sebe, aspon nieco pomohli ked som nevladala a nenudila som sa ked mala spinkala 😉

garonka
7. feb 2010

alex vítaj si tu davno nebola 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre