Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
10. feb 2010

kati, ked toto vsetko porobis, uz si tam... 😅

katina2209
10. feb 2010

no ja dufam leni ale pri tych tvojich prechadzkach by som tam bola uz predvcerom 🙂

martulanr
10. feb 2010

zuci hej v kociku prespi aj 3 hodiny 😀

garonka
10. feb 2010

kati čakam na druhy autiak a pôjdem na vyletik do optimy 😵
na našom aute nam nepravom zrušili zakonnu poistku debilaci a to kvôli jednej 22 ročnej pipke ktora nema žiadnu prax 😠

katina2209
10. feb 2010

v pohode garonka a pozri co tam maju dobre a maju tam aj autosedacky alebo tam kociky a take nemaju?,lebo neviem nikde zohnat autosedacku na kocik tako jamper kupili sme kocik zvlast a autosedacku som pisala mail do hlohovca tak tam zvlast nepredavaju take vajicko mame este jednu doma ale ta sa neda nakliknut na kocik nepasuje ku nemu

garonka
10. feb 2010

kati autosedačku tako jumper? opytam sa ale videla som zvlašť vyložene tak sa informujem 😉

joj už teraz by som tak šla vonku je krasne a ja čakam na auto 🙄

zoska
10. feb 2010

no okna umyte, zaclony povesane 😀 😝
zajtra periny a finito 🙂

kati, no ja si sice "mozem dovovolit" pribrat, ale 2 kg za 3 dni je trochu moooc 😕

a vybavila som pediatricku dnes konecne!

a uz sa asi idem iba valat...na dnes stacilo!

garonka
10. feb 2010

zosi a pediatrička pride k vam keď prideš s Nelkou domov?
ja sa k svojej musím trepať sama, a to ma ku nam len par skokov 🙄

zoska
10. feb 2010

bolo mi povedane, ze ma prist manzel s prepustacou spravou z nemocnice a dohodne sa prva navsteva...
ja myslim ze pride sem ona...

ale vcera na kurze vraveli, ze uz sa upusta od domacich navstev...uvidime 😕

mmaarrttiinnaa
10. feb 2010

ahojte garonka nasa pediatricka pride k nam len jej musi manzel odniest spravu ze sme doma a ma to ku nam asi 10 kilometrov

mmaarrttiinnaa
10. feb 2010

😨 😨 😨 mne uz svieti 40 parada 😵 😵 😵 uz keby sa malicky pytal aj teraz

zucana
10. feb 2010

marti a v noci ti spi v postielke normalne?lebo mne sa to zda take divne ucit ju v koci spat doma...no neviem...ma s tym este niekto skusenosti?

mmaarrttiinnaa
10. feb 2010

kočky ktoré chcete posuriť svojho drobca toto som našla :
Ak chcete urýchliť pôrod priridzenými metodami:
Do džbánu dajte 1ks škorice ,10klinčekov , 1ks zázvoru zalejte 1litrom vody pijte po duškoch cely deň . Kôli lepšej chuti a zvýšeniu obsahu vitamínu C môžeme pridať šípkový čaj.

Idem to dnes vyskušať kedzoženiem zázvor lebo u nas ho asi nebudu mat 😉

martulanr
10. feb 2010

zuci hej v noci spi v postielke

alex
10. feb 2010

Ahojky,
tak táto noc nebola až taká super, ako tá minulá. Som nevedela dlho zaspať. Až okolo pol štvrtej-štvrtej som zaspala a o desiatej som vstávala, takže dnes to vidím, že budem KO už po paneláku.

babulina
10. feb 2010

ahojky alex, no fiha ze 39tt tyzden, to aby sme zacali s junovkami planovat stretko za tebou do porodnice 😀

alex
10. feb 2010

babuli, no už sa to blíži. Ale myslím, že ešte budúci týždeň to nebude.

liluska
10. feb 2010

alex ty teda budes mat navstev v tej porodnici ked sa za tebou chysta tolko ludi 😀 😵
Ak sa budes nudit tak dnes dobehni,pridi este na svieckovu 😵 😉 😵

alex
10. feb 2010

Leni Michal je doma, ale mohla by som prísť keď pôjde do práce, okolo piatej.

liluska
10. feb 2010

pridi,pridi,cakame ta!!! 😵 😉

alex
10. feb 2010

počuj a von sa nechystáte?

liluska
10. feb 2010

no neviem, je tam velka zimaaaa ale mozno skocime na chvilku,este uvidime 😉

alex
10. feb 2010

však keby niečo, tak zavolaj, by sme sa mohli stretnúť aj vonku. A keď nie, tak sa dám doviezť k vám.

liluska
10. feb 2010

daj sa doviest k nam a potom ak sa ti bude chciet tak pojdeme spolu len tak okolo domu.

babulina
10. feb 2010

baby ked pojdete von, nemohli by sme sa pridat s ninkou? sme neboli doobeda lebo sa mi straaaaaaasne nechcelo 😅

alex
10. feb 2010

babuli to bude ale až okolo piatej, ak ti nie je neskoro, tak by sme mohli vybehnúť na chvíľku.
Liluš, čo ty na to?

liluska
10. feb 2010

ja som za. Mozme sa dohodnut ze sa stretneme niekedy po piatej pri tom nasom ihrisku, moze byt?? 😵

alex
10. feb 2010

Leni ja som tak okolo piatej u vás pod barákom, tak sa tak nachystajte a buďte dole.

Babuli, tak ako pridáš sa?

katina2209
10. feb 2010

Ahojky garoanka ano na tako Jamper myslim ze sa to vola myslim ze sa to vola autosedacka vajicko tako bubo zelenu potrebujem teda zeleno cierna je skus pozriet ci to tam nemate lebo mi to nechcu cez internet nikde zvlast predat 🙂

katina2209
10. feb 2010

Baby tak ja mam zase nepravidelne kontrakcie a vyrazaju mi do krizov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre