Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
12. feb 2010

juj zienky, dnes ma tak bolia krize...na chodbe v cakarni taka kosa bola, im tam prefukuje...aj som mala sveter na krizoch ale asi nepomohlo, uz aj kychat som zacala, super prostredie pre buduce rodicky 😒

martinaj
12. feb 2010

to by bolo fajn keby to prislo cez vikend 🙂 mozno setri sily na cestu von 😀

matesl
12. feb 2010

matka, nenechaj ma tu, ked pojdes okolo, zazvon mi dole, prisadnem k vam, ze aj ja chcem rodit 🙂

garonka
12. feb 2010

blumi jooooooooo v pondelok na príjem a v utorok sekcia
maly je veľky je v 41tt ja mam debilny termín pôrodu vyratany
a bojím ako pes a čo čítam ty už po sekcii riadna herečka počuvaj to mi daš rady ako si sa raz dva dala do laty 😀

martinaj
12. feb 2010

mates, ok ale bereme ta do ruzinova 😀
garon neboj 🙂

blumka
12. feb 2010

gari, ved som ti chcela akurat napisat, ze isto budes tak ako ja behat 😀
rady? co ti ja viem..hlavne to chce pohyb aj ked to boli...musis sa hybat..a ked budes mat spinal, co pravdepodobne budes mat neviem ci ti dovolia pit ale ja som pila, lebo tu na koniku su dve zlate anesteziologicky ktore mi potvrdili ze sa hned po operacii moze pit voda aby sa predislo bolestiam hlavy...takze ja som pila, dve spolubyvajuce nie..potom boli cele zoslabnute..oni sa napili az rano na druhy den a ja som vypila za ten cas liter vody 😀 no a hned ako som zacala citit nohy som ich skrcala a vyrovnavala...prvy den som sa inak ani nevladala pohnut, ale na druhy som sa uz davala na bok, sadla som si s pomocou sestricky, no a na treti rano som sa uz postavila a dnes uz beham tak ze lekari neveria ze som po cisarskom 😀 ...

blumka
12. feb 2010

no idem ja zalahnut, lebo ak zas bude prisavka v noci prisata dve hodiny tak si to pojdem rovno hodit 😀
dobru noc...boze kedy som ja naposledy sla spat o pol deviatej? asi na zakladnej 😀 😀 😀

alex
12. feb 2010

blumi dobrú nocku 🙂

zoska
12. feb 2010

blumi dobru 🙂

no nejak to tu viazne...ale asi sa niet co cudovat, ked uz ste skoro vsetky maminkami 🙂
ja sa snazim uzivat posl. dni, lebo kazdym dnom sa utvrdzujem v tom, ze "sranda" na chvilu skonci ked pride hviezdicka na svet 😵 😅

garon a co manzel? pripraveny na utorok? ci stresujete obaja?

zoska
12. feb 2010

dnes som bola pozriet muza ako mu to ide na svahu- dala som foto 😉

martinaj
12. feb 2010

blumi dobru 🙂
aj ja idem na dnes.... musim ist dat malu spat 🙂
keby nieco, tak sa ozvem 😉
dobru nocku kocky 😀

zucana
12. feb 2010

jaj som si poplakala lebo malinka zas grckala...sa bojim ze nebude priberat...zaspala na muzovi teraz ju dal do kosa a uz sa hmyri....som zvedava kolko tam vydrzi...muzik ma zapas tak dnes pojdeme spat neskor...

lucia411
12. feb 2010

ahooojte dievcata.....aky ste mali den?u nas v poho, mala sa hybe den co den tak menej a menej...ja som chora, bolia ma strasne krize.....uvolnuje sa mi ta zatka, dnes je jej akosi vela.....zeby prisiel cez vikend bocianik???aj sa nudim, muzika mam v praci....myslim na porod...uz si zelam aby to na nas prislo.... 😉

zoska
12. feb 2010

zuci, malinka sa asi prejedla, nie?
Na kurze nam sestricka vravela ze deticky nemaju ten pocit kedy im u staci...ze niekedy tahaju len preto, ze mliecko este ide a potom sa zgrckaju... hadam to nebude take zle u vas, ved to nie je po kazdom papani a olif s maculik maju rovnake probleminky...asi je to normalne...
vystazuj sa muzikovi a porozpravajte sa aj o mimobabetkovskych veciach, aby si bola viac v pohode 😉

mati dobru nocku 😉

garonka
12. feb 2010

blumi tak ja som taka padavka dufam, že to zvladnem nejako
a aka si podarena joj i ja chcem sa tak dať raz dva do laty a myslím, že i olif tak skoro behala nie?

zosi to len ja stresujem, drahy je akysi kľuďas a v utorok ho posielali na školenie do Banskej Bystrice tak odmietol som rada lebo čo ja po cisaraku a on preč? to by som nezvladla
inač aka kočica si na fotke 😉 a s drahym ste veľmi peknučky 😉

zoska
12. feb 2010

garon, hlavne sa neboj dopredu...jasne ze ti nikto nebude hovorit, ze to bude lahke...ale tak zvladli to ine zeny a zvladnes to aj ty 😉
super, ze manzel nebude cestovat, to by nebolo bohvieco...
ty brrrdo, ked si predstavim ze o 4 dni uz budes mamina maleho valibučka, to je sila 😵

to musi byt zvlastna pocit vediet to takto dopredu 😨

moj chlap isiel zapijat kamaratovu dcerku, tak som sa mu vyhrazala, ze ak to na mna pride tak mu nezavolam 😀
ale taka "husta" by som nebola v praxi 😅
ale ja citim, ze tak skoro to nebude 🙄

olifcek
12. feb 2010

ahojteee, prave som zaplatila za
http://eskrina.sk/841-nosic-manduca-hneda.html

tesiiim....

no my uz negrckame...zmenila som sposob kojenia ako annag radila a pomohlo...aj brusko prestalo..akurat, ze to balenie na siroko je horor...malicka sa niekedy nevie vykakat kvoli tomu...a na noc jej to davat nebudem, saq sa jej pindulka zapari x;o( ked je na siroko, tak ju nema tak krytu, ze jo? grrrr...skoda, ze uz nemala obidva klbiky ok, jeden je uz vyvinuty, druhy este nem...hech...hlavna vec, ze ten, co je uz pripraveny, baleny nebol...

olifcek
12. feb 2010

aj kniha dosla, zajtra skocim po nu na postuuuu

zoska
12. feb 2010

olif aj ja budem objednavat tuto farbu 😉
trosku sa bojim, ze ci sa tam nasej malej bude pacit, este zvazujeme pozicanie najskor...

a v akej polohe kojis? mne sa paci ta futbalova...ta je bohovska 😀

garonka
12. feb 2010

zosi no si neviem predstaviť keby som mala byť bez neho sama
a najhoršie je že moja svokra sa dnes tak zrubala vaľala sa v snehu lebo s ňou fajne padlo na zem ja som zadržiavala smiech dvihla sa sama ale ten jej ksicht 😀
a ona že príde do pôrodnice a aj cely deň bude pri mne tak som zakazala nechcem tam okrem draheho nikoho bože veď budem ubolena a unavena nie? tak načo navštevy

dufam, že zvladnem cisarak ale obdivujem blumku a olif ako sa tie dve dali hneď do laty

zucana
12. feb 2010

vsetko vygrckala dala som jej jest vygrckala potom po zobudeni vygrckala zrazene....teraz som jej dala a vygrckala...co to je dokelu?drzim ju na sebe aj 30min pred ulozenim

zucana
12. feb 2010

olif co tiporadila prosim?

zoska
12. feb 2010

zuci nepapala si daco, co by jej nesadlo?

garon, skodoradost najlepsia radost? 😅

zucana
12. feb 2010

nic coby som predtym nejedla....

zoska
12. feb 2010

zuci tak mozno skus napisat toto co sa stalo annag, mozno ti daco dobre poradi...
drzim palceky,
hlavne nestracaj hlavu, to sa stava...nebojaj, bude zasa lepsie 😉

petuskaxfun
12. feb 2010

alex ahoj dakujem za opytanie tak na uplnom zaciatku som sa vytesovala,ze aky je malinky dobrucky,krasne spinkal ani neplackal,napapkal a zas spinkal ale posledne 3dni je vsetko naopak spim tak 3 az 4 h v noci aj to na etapy a cez den vobec pretoze stale len placeme a placeme mame pravdepodobne koliku booozee na nervy nosim ho aj pol dna na rukach polozim zaspi na 5min.a zase to iste dookola ☹ zuci neboj mozno mate teraz len take obdobie a samo to prejde pokial malinka bude pekne priberat aprospievat tak nie je z coho mat strach a ak by to pretrvavalo dlhsie tak povedz dr.inak tusim ked babo stale vygrckava tak moze ist aj o reflux mno neviem nejsom si ista

zucana
12. feb 2010

len ten reflux by nemala od zaciatku?

petuskaxfun
12. feb 2010

neviem fakt nechcem ta klamat ale asi anoo ale pozri na nete ja teraz skumam koliku a idem kuk aj ten reflux nebooj podla mna to nebude nic 😉 uvidis ako prislo tak aj odide

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre