Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. júl 2009

😉
ja som videla po tyzdni ale tiez som na pocitac zaostrovala dlhsie ale do dialky sokor hned 😎

olifcek
25. júl 2009

zucana: jeeej, manzelik Ta premaznava? ale ved to je super, uzivaj si to pekne krasne len 😉 som zvedava, co kupi, az sa babatko narodi x;o)

zuci: ja by som si aj zelala aby si dosla, napriklad...len keby tie km boli mensie, ze? ☹

zucana
25. júl 2009

asi tak olif ... ani domov nejdem...a prave sme hladali dovcu v chorvatsku ...my to mame len 3 hodky tak sme vybrali pulu zatial... 😉

zucana
25. júl 2009

inak hroza som pozerala predpoved pocasia a do buducej nedele stale slnesno a 33-38 stupnov a ziadny dazd!!!!!!!

olifcek
25. júl 2009

zuci: a kedy to idete do tej croa?

mne zajtra drahy o 15.15 leti...z Ke do Pha, tam caka na dalsie lietadlo do Zurichu, odtial cca hodku vlakom do Bernu x;o( prileti az v piatok o polnoci, cize v sobotu pride domov vlastne...tak si aj prajem, aby blesky neboli x;o(

u nas bolo rano zamracene a prsalo, ked sme prisli do mesta ako naschval sa vycasilo, a az ked smme prisli domov, opat zacalo prsat a hrmiet....cize opat bolo vonku neznesitelne a to cele 4 hodiny, co sme tam boli...inak bolo prijemne a dazdivo, tak aspon na balkone si to uzivam...tu vlhkost a vetrik x;O)

zucana
25. júl 2009

juj aj ja chcem dazd...
mali by sme ist 12-16 august len tak na kratko lebo muzik musi pracovat a na dalsi vikend by sme sli k moru tu v IT...
juj chudatko sama budes...neboj vsetko bude oki 😉 🙂
aj blumke sa uz vratil...vidite som vravela z ebude menej na nete 😀 😝

cukruska1920
25. júl 2009

Ahojte..ako vikendujete...? mne je strasne teplo..len vetram a vetram a nic z toho...dnes som sa uz aj tesila ze poprsi ked sa zmrakalo ale nic z toho... uf...

olifcek
25. júl 2009

zucana: ale to plne staci...ja teraz by somm pri vode nemohla velmi byt, kedze sa nemozem ist okupkat....ja milujem vodu...ved som rybka 😉

jj, sama budem...kusok sa este bojim byt sama, ale je to uz lepsie ako prvykrat, ked siel drahy k rodicom na navstevu x;o)

ja sa len bojim toho lietadlaaaa....

no veru, blum tu zatial nepisala odvtedy x;o) ale necudo, ma ine prijemnosti okolo seba teraz...ale mozno len nema pristup na net 😉

olifcek
25. júl 2009

cukru: v KE prsalo rano, a aj pred chvilou...slnko pieklo len ked sme boli vonku, hehe, ako naschval. ale inak fajnucko je dnes 😉 slnko vlastne teraz svieti, ale je na opacnej strane, tak ma netrapi, ale je dost mrackov, tak snad este poprsi

cukruska1920
25. júl 2009

ofik...tak to je fajn... aj tu by sa uz mohlo schladit... s tych tepiel uz hnackujem... dnes som uz bola asi 10krat 😝

olifcek
25. júl 2009

cukru:juuuuj, aj ja chcem takto na wc chodiiiiit..ale nie, pomahaju mi lanove semiacka, ktore tu raz spomiala zusika x;o)) takto to ide fakt hladko a kazdy den aspon raz 😉

cukruska1920
25. júl 2009

noo..tak ja s tym ze nemozem chodit problem nemam...ja chodim az moc 😀

inak natierate si uz prsia a brusko? ja som si uz dnes musela natriet prsia lebo ma strasne svrbeli a skoro som sa zblaznila...

olifcek
25. júl 2009

baby, baby, prosim vas o pomoc...dam si do fotiek navrh na oznamko..pozrite a skuste ked, tak cosi navrhnut....x;o) 😉

joanna333
25. júl 2009

ja si natieram prsia aj brucho. mam modru niveu mlieko, aj detsky olej Aviril.taky modry, co si iste pamatate ako deti. aj v prvom tehu som sa natierala len tymto, a nemam ani jednu striu. tak uvidim ako teraz.......

cukruska1920
25. júl 2009

joanna...ja zatial len obycajnym mliekom ale kupim si niveu aj ja... kamoska ju mala a chvalila si ju...a dnes som si kupila aj centrum materna lebo okrem kyseliny listovej som nebrala ziadne vitaminy

olifcek
25. júl 2009

baby, uz to tam je...len pri konvertovani z pdf. na jpg. sa vyskytla modra farba, ale namiesto nej je klasika, biela x;O)

joanna333
25. júl 2009

ja tiez beriem kys.listovu,ale ziadne vitaminy. snazim sa jest velmi vela ovocia a zeleniny. ja mam ale malo cerv.krviniek tak musim jest zelezo. zajtra idem robit spenatove lasagne, som zvedava ake budu, ja totiz spenat vobec nemusim..........a musim jest vela strukovin, tak som si nakupila sosovicu, fazulu...

twiti
25. júl 2009

Ked rozoberate pocasie u nas dnes tiez prsalo v poprade aj teraz to vyzera ze spchne.
Ja si natieram brusko nejakym kremom proti striam,no som zvedava ci to pomoze.
Inac cukrus ja beriem len kyselinu listovu mne doktor vravel,ze to s tymi vytaminmi netreba prehanat ja mam tiez doma centrum ale neberiem to kazdy den len obcas raz za dva tyzdne alebo raz do tyzdna.
Ja aj moj lekar je skor za prirodne vitaminy a teraz mame toho na vyber dost kedze je leto 🙂

olifcek
25. júl 2009

no ja som brala len kyselinu listovu, femibion 800, ale drahy mi kupil na meniny maternu s nivym zlozenim a este jedny vitaminy, tak uz beriem kyselinu a maternu, ked kyselinu doberiem, uz druhu kupovat nebudem..ci mam?

joanna333
25. júl 2009

olif, velmi originalne je to oznamko. a vyzeras na tej fotke neskutocne mlado. super.

joanna333
25. júl 2009

zda sa mi, ze kys. sa ma brat hlavne v prvom trimestri...

twiti
25. júl 2009

olifcek ani ja som este nic originalnejsie nevidela je to super. 🙂

olifcek
25. júl 2009

joanna x;o) dakujem...zapacilo sa mi to i stym modrym pozadim, ale ta biela je predsa lepsia, myslim. uz len to prekonvertovat tak, aby biela bola bielou a nie modrou x;o)))

no mlado...ved 28 este nie je vela, ciii? 😉

jj, je pekne, ale kusok sme sa inspirovali a urobili po svojom 😀

cukruska1920
25. júl 2009

ja uz cistu kyselinu listovu neberiem ..som sa pytala v lekarni ci ju treba brat a lekarnicka mi povedala ze netreba lebo tam je potrebne mnozstvo tak aby som nebrala zbytocne vela

ofi...zaujimave oznamko 😉

olifcek
25. júl 2009

twiti: DAKUJEM 😉

takze si to nechame v pondelok vytlacit. chceme to dat vo formate normalnej fotky, a na leskly papier, takze asi bude lacnejsie ist do foto ako do kopirky, co myslite?

joanna333
25. júl 2009

biela bude lepsia, modra je posobi dost chladne.

28 je idealny vek, vcera som citala ze v 28 rokoch sa citia zeny najstastnejsie 🙂 a na tej fotke vyzeras tak na 20max. 😉

cukruska1920
25. júl 2009

kolko vam merali miminka v 11tt?

olifcek
25. júl 2009

joanna: wow, lichotnicka 😉 ale dakujem 😉

jj, mas pravdu, modra posobi chladne..original je s bielou a tak to i dame robit x;o)

olifcek
25. júl 2009

cukru: mne v 11tt a 4 dnoch meralo babo 47,5mm x;O)

twiti
25. júl 2009

cukruska ja som bola nedavno v poradni bola som na konci 11tt a mimi malo 40,39mm. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre