Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. mar 2010

teraz mm zohrial veceru urobil salat a ja papam na tacke co mi spravil a vika na mne hajka po kupkani...vy asi uspavate co?

olifcek
10. mar 2010

zuci prebalovAli sme a teraz papkaaame 😉

zucana
10. mar 2010

uz som sla napisat ze si tu sama pisem....inak ty si pisala ze prechladnutie sa neda nakazit zejo?
a nevies co bych mohla na vykasliavanie?

zucana
10. mar 2010

a inak nam tu snezi....cely den....

olifcek
10. mar 2010

zuci jj, prechladnutie sa neprenasa, nastastie...

u nas svietilo slniecko...vcera sneh narobil paseku v spanielsku, hm...ale aj u nas ma snezit este, uz zajtra, bleee

na vykasliavanie? mmnt...

olifcek
10. mar 2010

hedelix sirup odporucil moj kamos lekarnik x;o) aj kukol pre istotu, ci fakt mozeme a jo, mozeme x;o) dokonca i cukrovkari mozu x;o)

a ze radsej nech je manzel mimo nas, pre istotu....tha fajne...v noci sme nespali spolu, ani minulu noc, ale pocas dna sme boli v tej istej izbe...tak verim, ze bude bre, a ze je ozaj len prechladnuty

olifcek
10. mar 2010

rumancekovy caj mozeme?

zucana
10. mar 2010

lenze tu hedelix nie je ☹

matesl
10. mar 2010

zuci, pozri si pribalovy letak na nete, a hladaj nieco s rovnakym zlozenim 😉

matesl
10. mar 2010

a musim sa vam pochvali, cely den sme kojili...a celkom aj dost papal, ale vecer som uz musela odsat co nevypil, bo ma to tlacilo v prse 😅
ale bradavky bolia, aj ked maly sa na zaciatku uz velmi opatrne prisava...ale cely den spi, taky je z toho vycerpany, to moze byt?

zucana
10. mar 2010

moze ak neni zvyknuty 😉

matesl
10. mar 2010

veru, ze nie je 😅 z flasky ked papa sa mi tak nespoti, ako ked taha z prsa 😵
a vcera vecer mal koliku chvilu chudacik, dnes som mu nedala postolky a druhu plienku a nemal dnes ziadny problem, asi ho to zvazovanie dost tlaci na brusko a potom ma problem... 😠

zucana
10. mar 2010

kuk fotku novu 😀

matesl
10. mar 2010

zuci, vy sa uz jak pekne smejete, nas este nereaguje, len obcas sa usmieva, ale asi este len tak, len na mna kuka ked mu rozpravam 😅

kedy zacala reagovat usmevom?

olifcek
10. mar 2010

matesl oliv problem s prdikmi nema, ale ked som ju tie dva dni balila na siroko, tak ich mala x;o( chudinka mala...esteze mame klbiky ok a ja v tomto pripade nebalim...i lolke lekarka povedala, ze nemusime s vysledkom aky mame x;o)

zuci idem kuk

olifcek
10. mar 2010

matesl nasa sa smiala uz v inkubatore...na moj hlad reagovala uz v nemocke...a uz ked sme prisli dom, tak sa zacal arehunat nahlas, chi...ale neviem, odkedy s urcitostou reaguje na okolie usmevom, nepamatam x;o)

zucana
10. mar 2010

asi ked mala mesiac 🙂 a velmi pocuva ked jej hovorim nieco...len teraz ma boli hrdlo.... 😖
a smeje sa ked jej s muzom tancujeme 😀

olifcek
10. mar 2010

zuci milunke fotocky x;o) a fakt, aka je velika x;o)

no, ale tancovat vas este asi nevidi x;O) aspon nie vsetko x;o)

i ja zacinam citit hrdlo x;o(((

zucana
10. mar 2010

podla mna hej lebo ked jej ukazujem tanec a rukami ked robim tak sa smeje aj muz ked pride...normlane rozoznava podla mna uz.... 😉

olifcek
10. mar 2010

ZUCI jasneee, ze roroznava x;o) len som citala, ze az od troch mesiacov uz otaca hlavku za zvukom a vidi vsetko, dovtedy vidi vraj po stredovu ciaru, ci co...nerozumela som moc 😀 ale jasneeee, ze kazde babo je ine x;o) my sme predcasniatko a ideme ako donosene babatka, klop, klop, klop ;o)

zucana
10. mar 2010

olif podla mna ste super a olif je uz velka baba 😉 🙂

olifcek
10. mar 2010

inak...ja, ze iba ja sladke papam, ze si dam sem tam, niekedy i par dni zasebou keksicek mila, a vy tu tiez pekne idete x;o))

matesl
10. mar 2010

olif,

tak ale vasa olivka je vynimocna, sikulka uz od narodenia, a to ze predcasniatko... hiihiii
no takze aj vy ste mali probs s prdikmi, ked boli postolky, tiez mam pocit, ze mu to nerobi dobre

Zuci,

to akoze normalka jej robite tanecky 😀

olifcek
10. mar 2010

zuci palec Ti uz mala sleduje? a pri kojeni uz kuka kade tade, ze? x;O) chi

zuci DAKUJEME 😵 😵 😵 Oliv je hlavne presibana uz x;o) ked chce prso, a je pri mne, otvara pusinku, niekedy sa jej nechce, tak zacne akoze plakat, chi..nie je to moc hlasite, hehe, je to skor take, aby som si to vsimla, hehe x;o)) zacina byt podarenaaaa, uz je to veselsie s nou x;o))

ked babatka komunikuju su tak podarene a nadherne, ze? x;O)

olifcek
10. mar 2010

matesl DAKUJEM.

ach jaj baby...hlavne aby 19.3 uz mala krvinky nastartovane...a ked nas poslu na urologiu, nech je vsetko fajn...19.03 sme same, lebo tatko odide od 18.03 -21.03, tatko ma meniny ale i Olivka treti mesiac, tak verim, ze to opat nie je nahoda a je to znamenim, ze uz budeme mat krvicku ok x;o)

matesl
10. mar 2010

olif,
ja zeriem sladke, nie jem ;) a co...inak mam strasne lepkave mlieko, asi to bude tym 😀

olifcek
10. mar 2010

zuci, napadlo mi, ze uz v nemocke, ked ma bolelo hrdlo, dala som si cinsku masticku a zaviazala salom...ale ked som bola malicka, tak mamina nam sol zohriala v hrnci, dala do utierky a zaviazala na krk...pomahalo..a asi si to urobim

zucana
10. mar 2010

neboj olif bude 😉
a nasa je vychcana 😀 FURBA po taliansky...
a kloktam solou 😉

zucana
10. mar 2010

a hej sleduje 😉

olifcek
10. mar 2010

boze...som tak unavena, az mi skoro padla salka s teplym cajom z ruk, jak som mala mikrospanok 😒 idem si ja s malickou lahnut radsej...snad bude hajat....toto zvykne byt cas ked sa mi nezobudi na presunutie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre