Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
11. mar 2010

mates a tu penu mam, pouzivame ju kazdy vecer pri kupkani, neobsahuje ziadne mydla, parfemy ani chemiu, je fajna 😉

zuci brusko asi nem, kaka a prdka spokojne akoby jej za to platili, rano pri prebalovani ked som jej zdvihla nožky tak na mna vystrelila taky prud, ze ohodila celu moju mocnu koselu, dlazku , prebalovak ...manzel mi to z čela utieral...tak som si na tvoje kakacie zazitly spomenula...

polozila som ju na gauc a este spinka, vau uz 20 minut, asi bola vysilena zo vsetkeho chudatenko ☹

zucana
11. mar 2010

hlavne nech mi to prejde...davam si tuie naplaste

matesl
11. mar 2010

zosi 😀 😀 😀

teuska
11. mar 2010

babulky moj maly ked papa, tak mu vyteka mliecko z pusinky. Niekedy mu aj zabehne. Mam ho zle prilozeneho, alebo cim to je? A niekedy po papani ho hrozne napina. stava sa to aj niektorej z vas?

zoska
11. mar 2010

mates, no do smiechu mi moc nebolo takej nevyspatej...ale ked som zavolala na manzela a ten videl co sa stalo tak spustil dobry rehot 😅 😀
a coze teba este tvoj anjelik neocikal medzi oči? to chlpci zvyknu 😉

teus mozno len hltavo papa, alebo mu mlicko moc strieka do pusiny ak ho mas vela a nestiha prehltat...to je jedine coby ma napadlo...
my takyto problem nemame (skor naopak 😔 )

zucana
11. mar 2010

teu ...rychly tok mliecka! odstriekaj si pred kojenim do plienky 😉

zucana
11. mar 2010

baby ja uz neviem co dnes budem robit....moja opica po jedeni na mne zaspi...necham ju na sebe 15-20 min dam do postielky a ona sa za 15-20 min zobudi.dojdem a usmieva sa ako slniecko ...a spanok nist

matesl
11. mar 2010

zosi az tak nie, ocikal len tak jemne, ruky, a pod sebou, ale pipika mal asi k vajkam prilepeny, preto neslo do vysky
😀

teuska
11. mar 2010

diky zuci, to vyskusam 🙂

olifcek
11. mar 2010

ak mate chut a cas, kuk new foto ...zaktualizovany album ,,fotky nasho drobceka nemocnica-11.03.2010, a pridany novy album 😵 😵 😵

alex
11. mar 2010

zoska no ja som na tom s mliečkom podobne ako ty. Akurát že, náš malý našťastie nereve. Rozhodla som sa zrušiť klobúky, takže sa prisávame už na prso priamo, ale je to naozaj umenie, aby bol dobre prisatý a nechytal len bradavku. On vždy myká hlavičkou, funí pri tom ako ježko a neotvorí pusinku až tak veľmi a potom to je ťažké, aby chytil pekne celý dvorec, ale snažím sa mu pomôcť.

alex
11. mar 2010

olif, maličká je strašne zlatučká 😵

olifcek
11. mar 2010

ali DAUJEM...

😵 😵 😵

olifcek
11. mar 2010

ali som kukla Tvoj album, nejak mi usli fotky, kde je Tvoj drobcek v modrom x;o) a wow, ze i v kratkom bol...i ked...zasoby ma, no x;o)) velmi mu to sekne, juj

fakt mme fesne babatka baby ;o)

alex
11. mar 2010

olif, no nám keď svieti slniečko na obed do izby, tak tam je neskutočné teplo, tak preto sa chvíľku opaľoval v krátkom.
A naozaj musím uznať, že februárové bábätká sa veľmi vydarili 😉 😵

teuska
11. mar 2010

jaj zuci musim fakt podakovat, skusila som odsat a pomohlo to. Sice maly hlados to odsavanie preplakal, ale konecne mohol tahat pokojne. 🙂
Este som sa chcela opytat, maly ma medzi nozickami na zahybe take biele akoby kozu, po kupani mu to pretrem vzdy liehom, ale nenatieram to nicim. Myslite ze mozem skusit bepanten? Lebo asi ho to neboli, ale ma to stale rovnake. Zaparene by bolo cervene, nie?

teuska
11. mar 2010

jeeeej alex mrkla som fotocky a tvoj maly sa mi podoba na nasho maleho. Nie sme rodina? 😀

andrea2603
11. mar 2010

zoska, nevzdávaj sa, jednoducho sú aj horšie dni, zajtra bude lepšie, dodržuj pitný režim a prikladaj, poprípade odsávaj 😉

dievčatá, inak Livka mi robí úplne naprieky. Keď som s ňou sama doma, tak pospáva na cecku alebo v postieľke 10-20min. a keď máme návštevu, že by ju mal aj kto popestovať, tak sa "predvádza". Dnes nás bola pozrieť moja krstná mama aj s dcérou a Livka spala od 13.50 do 18.00hod., odišli o 17.00, čo sa jej nevedeli dočkať kedy sa vyspí 😅

Olivka aká okaňa 🙂

teuska
11. mar 2010

Olifka kukla som aj tvoj album, mala je zlatucka a aka sikovna 🙂 Nadherne vyrastla 😅
Baby jedavate cokoladu? Lebo ja sa bojim, ale uz mam abstak, dnes sa mi dokonca snivalo, ze jem cokoladove kolace. 😀

andrea2603
11. mar 2010

teus, no ja si dám, lebo neviem odolať, a to by som ju nemala, lebo som alergička 😒

teuska
11. mar 2010

jaj asi aj ja dam aspon kusok, ale radsej rano, aby sme v noci neboli hore. Sice dnes spi cely den, tak som zvedava co bude v noci.
Ozaj to je o.k., ked este obcas spi cely den?

andrea2603
11. mar 2010

teus, hlavne nech spia v noci a ked aj cez deň, tak to máme ako bonus 😀

matka331
11. mar 2010

baby kedsi odsavate mliecko potom to babetku aj zohrievate??aleboako topodavate babetku?

teuska
11. mar 2010

no mne to dnes dobre padlo, lebo som konecne prezliekla periny a upratala spalnu, potom som stihla aj upiect babovku, prave sa nou napchavam, ak s tym neprestanem, tak budem hore v noci, ale koli mojmu brusku 😅

maculik
11. mar 2010

Ahojte, tak manduca odskusana, asi 2min mrncal a potom sa tam uvelebil a zaspal a spal asi hodku. Tak parada, hadam ju nebudeme musiet vracat 🙂 Aj manzelovi sa to paci, povedal, ze takto bude kludne aj s oboma von chodit, ked nemusi brat kocik 🙂
Este ju chcem aj teraz vyskusat, ak bude mat zase svoj vecer, aj ked tajne dufam, ze si da pauzu 😅 Vladko pojde pre segru na let., takze o pol10 musi vyrazit a dojdu az okolo pol1-1, dovtedy budem sama.

zoska, toto robi aj Petko, ale asi tak 10 a viackrat za sebou. A tym padom reveme aj 3h, lebo chce pit, trochu cucne, odtiahne sa, rev, niekedy odgrgne (alebo zvyc.najprv dlho reve a potom az odgrgne) a tak dokola. Tiez som uz hotova, dnes som myslela, ze si pospim, no Adelka sa zobudila presne, ked som si chcela lahnut (Vladko bol vtedy na nakupe).

sely, ja hned neprebalujem, ked sa pokaka pocas papania (co je takmer vzdy). Uz som skusala a vygrckal mlieko, tak cakam. Nevadi, lebo ritka mu zatial necervena.

teuska
11. mar 2010

no peknu nocku prajem dievcence, nech si pospinkame 🙂 Musim uz ist, jedno dieta uz je okupane, este jedno aspon nahnat do kupelne, to sa uz kupe nastastie samo 😅

olifcek
11. mar 2010

ali siiice...i my v lete dame plastove okna o mesiac bezpecnostne dvere a paq tu tiez teploooo bude 😵 a to i v zime zimuucej

adiiii Oliv bola taka istaaaa...ale teraz je uz velky zvedavcek x;o))) a dakujeeeeem, jo, krasne ocicka ma, len skoda, ze neviem zachytit tie jej kraasne tmave a dlhe mihalnice....kupime iny fotak, tak snad to zachytiiime x;o)

maculik
11. mar 2010

olif, Olivka je nadherna 😵

inak kocky, Petko takmer cely den prespal, len co papal a trosku pokukal. A v noci buntosieva. Myslite, ze je to preto, lebo cez den prilis vela spi? Len sa mi zda blbe drzat ho hore nasilu 😒

olifcek
11. mar 2010

teus dakujem...ja s atak tesim, ze podrastla...teda, ked to tvrdite takmer vsetky, tak tomusi byt recht a ocividne, DAKUJEM ;o)

teus ja papam coko, len nie horku, ktoru mam radsej ;o) par tabliciek nezaskodi x;o) skusaj postupne x;o)

olifcek
11. mar 2010

macu petrik si to este vymeni...a vraj, ked babatka spi dobre cez den, budu spat dobre aj v noci...len asi niektore babatka potrebuju cas...

macu v tej manduce, pouzivas aj novorodenecku vlozku? a ako ma kolienka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre