Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
26. júl 2009

aj ja si myslim ze by ti doktor povedal ... a na 11y tyzden je to akurat

zucana
26. júl 2009

lucim sa ideme na veceru...kejty nebol kedy ides na dalsi utz?ked babo narastie je vsetko oki a keby nebolo nieco vporiadku nedaval by ti knizku...

kejtty
26. júl 2009

alebo zeby pomalsie rastlo? nemoze to byt tym, ze som posledny mesiac vkuse vracala a skoro nic nejedla? Aj ked doktor mi povedal ze to nevadi, ze to neuskodi tomu malemu. No o 2 tyzdne idem na kontrolu zase, tak uvidime ako podrastlo male, mozno za zbytocne obavam...

olifcek
26. júl 2009

kejty ale tiez si myslim, ze keby bolo cosi nedobre, tak povedia x;o)

olifcek
26. júl 2009

kejty: ak v 12, tak je malicke ozaj male ;o( ahaaa, o dva tyzdne ides znova? nooo, tak to je fajn, tam sa uvidi x;O) ale tiez mi napadlo,ze by Ti nedavali knizku, keby cosi nebolo v poriadku x;o) aspon tomu verim . o dva tyzdne sa dozvieme vsetucko 😉

zucana: kocka, uzi si to 😉

kejtty
26. júl 2009

a tiez ked pozeram niektore fotky z 12tt z ultrazvuku, tak tam uz je normalne vidiet babatko, rucky, nozky a ja som na ultrazvuku videla akurat tak 2 vacsie biele machule, ani som nerozoznala ze kde ma hlavku a kde telo, keby mi to doktor nevysvetlil. Alebo ma blby ultrazvuk doktor? 🙂

olifcek
26. júl 2009

kejty: podla mna budes tak v 10tt najviac...opytaj sa na to lekara o dva tyznde, oki? x;o)

mmaarrttiinnaa
26. júl 2009

zucana prajem pekny vecer a dobru chut 😉
lučim sa aj ja idem si pospat zajtra skoro vstavam lebo idem s dcerkou na kontrolu k lekarke a uz sa tesim na utorok idem do poradne a uvidim aj drobca 🙂dobru noc vsetkym

olifcek
26. júl 2009

martinka: paaa a sladke snenie..i ja sa sem tam snazim pospat si, ale zatial to nejde...x;O) ale tiez rano vstavam skoro o 6.30, lebo chcem ist opat do prace skor, aby som skor mohla skoncit...nech nejdem v horucave v buse, bleeee...a po praci ideme s kolegynami hladat saty x;o)

martulanr
26. júl 2009

ahojte ja mam tak otrasny den od rana mi je spatne ale obed som sa premohla a navarila a teraz vecer vyvrcholennie dna zas nejlepsi kamos wc mi robil spoločnosť 🙂

v noci zasa nic nenaspim a rano by som spala ako bábo ale to mi uz maly nedovolí 🙂

písalli ste o veľkosti bábatka ale to vsetko je OK
ja zajtra zacinam 13 tyzden a babo je velke a podla sona ma strasne dlhe nožky tak to bude urcite modelka 😀

zucana
26. júl 2009

cafte baby tak sme uz spat...bolo krasne...dobre sme sa napapali a rozpravali co bolo pred rokom...dala som si foto najedena z veceri resp. ake mam nafuknute brusko a vyzeram tlsta ako prasiatko a to mam len o 3 kg viac od min.roku ☹

lienka2
27. júl 2009

ale zucana, neblazni, ved vyzeras fantasticky 🙂 si tehulka, tak ake prasiatko 😠 ja som o mesiac menej ako ty tehu, ale brucho mavam tiez poriadne nafuknute, kolegyna sa ma pytala, ze v ktorom som mesiaci, ci vo stvrtom 😀 ale nevadi mi to.. akurat trocha to, ze do svojich doterajsich nohavic sa uz velmi nezmestim, a zase kupovat si tehu nohavice sa mi zda este skoro.. na par tyzdnov si kupim, lebo potom zase narastiem viac? 😖

ozaj baby, pouzivate uz nieco proti striam? ak hej, tak co?

inak prajem pekny tyzden 😵

olifcek
27. júl 2009

zucana: juuuuj, toto mam rada, ked je pariku fajne a spominaju ako im bolo fajne pred rokom, dvoma...
nafuknuemu brusku pomahaju lanove semiacka, daj na lyzicku a zapi vodou x;o) hned aj kuknem foto x;o)

lienka: no ja som si uz kupila dvoje nohavice na gumu, pretoze ked citim, ze ma cosi tlaci, normalne znervozniem...verim, ze ich oboje v pohode ponosim aj v septembri, ak teda nebude moc chladny a paq si asi jedny teplejsie kupit budem musiet...ale tehu maju vyhodu, ze sa prisposobuju 😉 akurat neviem ako poriesim nejaky kabat..snad sa mi podari pujcit si nejaky x;)

no ja pouzivam olej, kupila som si v dm, ale znacku uz nepamatam..nieco ze baby.... doma kuknem x;o)

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

ahojte tak ja som uz bola s dcerkou u lekarky uz je to dobre len este dobrat antibiotika 😝

zucana normalne ti zavidim tak v dobrom my sme si uz dlho neurobili taky pekny vecer vo dvojici ale drahy sa rozhodol ze na buduci rok pojdeme aspon na lepsiu dovolenku aj ked s dvoma detmi ale budeme mat 10rokov od svatby ja by som strasne chcela Egypt ale uvidime co zivot prinesie fotka super aj ja mam take brusko v najedenom stave 😉

olif tan olej sa vola babylove mama telovy olej pre tehotne zeny aj ja som uz bola v dm aj knizku zliav uz mam a chystam sa vyuzit vsetky kupony az na digi teplomer lebo ten uz mame

joanna333
27. júl 2009

dobre rano...

ja sa tiez natieram olejom, a plus modra nivea mlieko. tu vam posielam link ako natierat prsia a brusko v tehotenstve...dole su aj obrazky

http://primar.sme.sk/c/4116784/strie-a-masaze.html

olifcek
27. júl 2009

martina: jj, dakujem , presne tak sa vola tej olejcek 🙂

joanna333
27. júl 2009

ja mam tiez uz odstavajuce brucho, i ked u mna to vyzera ze som normalne pribrala a nie ze som tehu...
vcera som si objednala prve tehu nohavice, zdaju sa mi celkom pohodlne, aj ta guma sa da zvnutra stiahnut. poslem vam link, cena sa mi tiez zda ok, a aj sa mi ta moda paci.

tu je stranka na mimibazar...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=87119

a ja som si objednala tieto...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6193587

olifcek
27. júl 2009

jj, ja mam oboje podobne, akurat, ze su dlhe, a kupovala som ich v mangu a v newyorkeri x;o)

olifcek
27. júl 2009

bozinku, mne je dnes spatne x;o((((

joanna333
27. júl 2009

olif, nepomoze ti nieco pod zub? ovocie alebo nejaka piskota?

olifcek
27. júl 2009

joana : papala som vyzivu, ale skusim i piskotku...

lienka2
27. júl 2009

take ze uplne letne nohavice s gumkou som si kupila aj ja, ale keď sa trocha ochladi nemam velmi co na seba.. rifle moje najoblubenejsie a take trocha tensie uz nezapnem, a neviem.. kupovat tehu rifle.. akoze hej, ze na brusku sa ta guma prisposobi, ale keď priberiem na bokoch, tak mi aj tak bude zase treba dalsie, nie? 😖

olifcek
27. júl 2009

lienka: tie tehu su i na bokoch sirsie, ved...x;o))

lienka2
27. júl 2009

olif, lenze mne zatial narastlo len brucho 😖 vzdy som mala problem kupit nejake nohavice, a vidim ze teraz to bude este horsie.. no nic, pockam este trocha ako narastiem a hadam v septembri uz budem vediet daco kupit.. mam pocit, ze keby som teraz nabehla do tehu obchodu tak ma vysmeju 😒 no nic, ved v auguste bude teplo a vystacim si s tym co mam 🙂

olifcek
27. júl 2009

piskotky nepomohli ☹ ako to dnes v praci zvladnem? som zvedava veru...

olifcek
27. júl 2009

lienka x;o)

zoska
27. júl 2009

cafteee 😉
tak som uz doma, dovolenka ubehla akosi rychlo...ale bolo supeeer 🙂

fuuuha ste popisali riadne...

olifcek
27. júl 2009

zoska vitaj

cukruska1920
27. júl 2009

Ahojte... ako ste zacali tyzden? ja sa valam v posteli 😀 som isla na postu ze poplatim seky a zatvorene 🙄 tak zajtra sa musim prebehnut do mesta...

blumka
27. júl 2009

ahojteeeee....
kym precitam vsetko co ste popisali kym som tu nebola, tak vas aspon zdravim...
cukruska, ty ty ty...vies ako si nam nahnala strach? nonono... 😀 ale vidim, ze si tu, a svieti ti tam 13tt tak sa tesiiiim...
no idem citat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre