Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
19. mar 2010

Olif, tak to nakoniec neboli take zle narodky, hmm?

Macu, ani mne nedalo. ale uz idem spat...

maculik
19. mar 2010

teeeda, akurat som docitala, zuci, tak to si Olif krasne prekvapila, klobuk dolu pred Tebou 😵
A inak, super napad takto, asi nieco podobne skusim niekedy segre, lebo ma to teraz v praci dost tazke, casto mi pise smutne (depresivne?) maily, aku ma blbu sefku. Ona robi v banke, robota by ju aj bavila, len ta sefka. Tak toto by bolo super, mozes mi, pls, do IP napisat, aky je postup, ked chces takto poslat kvety? Dakujem 🙂

Ozaj, neviete, ako casto (alebo ako dlho) mozem davat tie homeo cipky Viburcol? Lebo vcera a predvcerom som to malemu okolo 7 dala a neviem, ci to bolo tym alebo co, ale oba vecery boli bez revu, sice zaspal len na mne a museli sme dudlovat, ale kludne vecery. Dnes bez cipku a to iste. Zajtra skusim zase bez cipku a uvidim. Tak nechcem to zakriknut, ale zeby sa umudril? 😅

Hm, pozeram, ze moj prispevok tam hodilo 2x 😅

maculik
19. mar 2010

aj ja uz idem buvat, kym aj Petrik buva, aj Adelka a manzel uz spia, tak dobru a kludnu nocku 🙂

selyma
19. mar 2010

Ahojte babky. Konecne ide konik. Som vcera par krat pozerala, ci nenabehol. Aj ked nenapisem, citanie mi chyba. Zuci, krasne gesto, ten tvoj darcek pre Olif.

selyma
19. mar 2010

Ahojte babky. Konecne ide konik. Som vcera par krat pozerala, ci nenabehol. Aj ked nenapisem, citanie mi chyba. Zuci, krasne gesto, ten tvoj darcek pre Olif.

ewelyne
20. mar 2010

ahojte all 🙂

som mimo dianie kopec dni ci tyzden???
nestihacka nic....

len som teraz kukla posledne prispevky a...
a Oli, vsetko naj aj od nas tak neskor, objimame a nech ste zdravucke...
Zuci, to bolo krasne gesto fakt... ako to oli napisala, az slzicky sa tisli...

baby ste super srdiecka..., chyba mi internet a tak a toto citanie a pisanie... neda sa... 😖

nejaky suhrn?
dufam, ze ste vsetci ok a zdravi.
nieco nove od suzon?

pekny vikend prajeme a uzite si slniecko a prichadzajucu jar

a cumim cumim akejeto tu nove.... wow, som v soku

😨

blumka
20. mar 2010

sewaste kobylky 😀 😀 uz je po abstaku?
my o hodinku cvalame na oravu, tak som zvedava ako prezijeme cestu 😅

olif, krasne prekvapko si dostala...zuci, ty si ZENA 😉 😉 😉 😉

olifcek
20. mar 2010

mami, nooo...nakoniec nie. no zachranila ich osobka, ktoru poznam najkratsie 🙂

ewe dakujem

jasnee suzon pisala, len nesiel kon

ze do pondelka cakaju na kontrolu, zacali viac papat a aj pribrali. zltacku zmiernili a ak budu vysledky dobre, tak vyckaju na operaciu doma. aj mi poslala aktualne foto babatka, nooo neviem ho poslat do pc z tohto telefonu, no budem skuuusat

olifcek
20. mar 2010

ked si chcete poplakat...

http://www.anjeliky.sk/

osobne ma rozsmutnili tie, kde bolo uz fakt vysoke stadium tehu alebo ked uz boli babatka na svete

blumi jooooj, Ty uz ides? tak stastnu a bezpecnu cestu prajeeem

matesl
20. mar 2010

ahojte kocky,

tak ja som az do vecera peplotovala, dnes uz snad bude lepsie

blumka
20. mar 2010

jj olif, uz ..manzel akurat hadze veci do auta ja krmim juli a terezka je uz ready...akurat ze sa zobudila so strasnym soplom a kaslom co jej vsetko steka dolu, uz sa z toho dnes stihla aj povracat...to bude cesta 😒 ale mozno zaspi a bude ok

zoska
20. mar 2010

ahojkoš 😉
tak sme to prežiliže nam kon nesiel 😀

zuci- super si to vymyslela s tym prekvapkom pre olif 😉 zlata si 🙂

my sme vcera boli konecne na 1. porADNI...vazime 4250g, cize ta tyzden priberame 190g
nemerala nas 😒 ale doma sme sa pomerali a mame 56cm
vravela som dr. ze zacala vrackat, ma sopliky a trosku chrci a ona na to- to moze byt reflux ☹ 😠 😠 no krava...to som si aj na nete mohla precitat
vraj ju mam polohovat, ale nepovedala mi ako a davat jej libenar do nosa a vrchol bol, ze malinku som zacala obliekat a sestricka uz vzala dnu dalsich pacientov, ktori mi stali za zadkom a cakali kedy uz malu doobliekam a vypadnem 😠

po tom zakonnom polroku asi menim doktorku, lebo toto je sila, som si doma aj poplakala 😒

inak manzel siel snowboardovat, ale musel slubit ze poobede povysava 😀 a v noci sa staral o malu- prebalil ju, zobudil ma na krmenie a potom ju uspal, lebo herecka strajkovala...

katina2209
20. mar 2010

ahojte no konecne ide konik, ako sa máte? My vcelku dobre malý včera prvýkrát za 24 hod papal 9 krát 🙂
Olivcek tak ty si mala super prekvapko zucanka je super zena s velkym srdcom 🙂
Dnes má byť 18 stupnov tak chceme ísť poobede niekde s kocikom na vylet?
Vy co budete robit? Náš malý tiež vždy vygrcne a potom ho 3 krát v noci prezliekam 🙂
Maminka tak toto s tým vozíkom v obchode som robila aj ja pri Markovi tak ma to čaká asi aj pri Maťkovi 😀
No už je vonku krásne mohlo by už toto počko zostať 🙂 Inak 10.4. máme krstinky tak sa tesim 🙂

garonka
20. mar 2010

ahojteeeeeeeeeeeee mamky moje

olif prekrasne prekvapko a ako si to dojemne napísala až mi slzy vyšli 😵 super super a inač gratulujem Olivke k 3 mesiačiku 😉

zuci ty si užasna žena a takych s dobrym srdiečkom je malo pekne si Olif prekvapila 😉

aj my sme po poradni važime 4900g a meriame 58cm perinku nenosíme, oblečko som stokrat pretriedila lebo stale niečo nedobre, a to mal Tobi tie veci len raz 😠 to je žirafka 😀

my dnes sa chystame k mamine na lokše mňam mňam , zuci budem na Teba myslieť lebo ty ich maš veľmô rada 😀

a konečne je teploooooooooooo

katina2209
20. mar 2010

Mňam garonka aj ja by som si dala lokše a také s pečienkou mňam no Tobi je aký krásny velikán my ideme na poradňu vo štvrtok tak potom dám vedieť aký sme veľkí my 🙂
olivcek a všetko najlepšie olivke k trom mesiacikom a zucanke k dvom 🙂

zoska
20. mar 2010

baby polohujete babo na brusko? ak hej tak ako casto a na ako dlho ??

garonka
20. mar 2010

aj ja zuci gratulujem k 2 mesiačikom 🙂

zosi ja davam Tobiho na bruško ak sa mu neda odgrgnuť ale nie veľmi dlho na brušku je, on dvíha hlavičku ako pol ročne babo 😅

kati ja si dam lokše s makom ale zjem asi len dve take aby bučika bruško nebolelo 😅

katina2209
20. mar 2010

Zoska mne malý veľmi na brušku nechce zatiaľ byť kričí ako pavian keď ho dám tak ja tak maximálne na 5-10 minút zatiaľ tak 2 krát za deň ale už mi tak raz aj zaspal cez deň tak som ho nechala len som ho stále kontrolovala keďže mi grckava ale hlavičku si otočí som ho sledovala no ešte sa niekedy zaborí do madracu

katina2209
20. mar 2010

No mne minule urobila šarapatu sviečková u mamy malého bolelo bruško 😒 a ja sviečkovú tak lubim

garonka
20. mar 2010

kati i ja sviečkovu ľubim ale naposledy ma prešla na ňu chuť v nemocke akože to bola sviečkova, no mäso take hrube, že sa ani krajať nedalo a omačka v prašku zmiešana s marhuľovym džemom 😠

ale lokše si daaaaaaaaaaaaam, a ešte dobre že existuju kvapky sab simplex 😅

zoska
20. mar 2010

moja tiez na brusku vresti strasne... nedavam ju na brusko skoro vobec kvoli tomu, ale asi zacnem aspon 2minutky kazdy den, dnes to uz mame za sebou, pekne dvihala hlavku a pretacala, len pri tom vrestala 😅

mne na odgrgnutie zacalo pomahat suchanie a buchanie po chrbatiku, nie po zadocku 😉

a nasl som jeden link na efektivne odgrgnutie, aj som to skusala, mala si hned perfektne grgla, ale hned z tym takmer vsetko vygrckla, takze ho skusim najst a maminky ktore nemate grckajuce babatka mozte skusit...

zucana
20. mar 2010

KATI AJ MY MAME KRSTINY 10.4.
🙂
zosi co sa tyka lekarky...z tej nasej tiez nemam dobry pocit 😒
gari mnam lokse ...dam si doniest na kstiny 😀 😝
aj kacky sa budu robit lebo oslava bude na nasom vikendovom dome (teda svokrovcov) kde bola aj svadba a varit budu babky 😎
a dakujem za pochvaly ..nestoji za rec...mne staci ten pocit 😉
a ja polohujem malo...moc sa jej nepaci...ale je na mojom brusku 😅

zucana
20. mar 2010

inak baby viete kolko tu my mame komarov?hejna....

zucana
20. mar 2010

ked som tu ja tak nikto tu nie je...zeby sa obedovalo ? 😝
inak ewe ze aka fotka 😀

katina2209
20. mar 2010

Jee Zuci to je zlate ze mame narovnako krstinky Maťko bude mat presne dva mesiace vtedy 🙂 baby ja som bola teraz na zachode ma prehnalo do toho zacal maly plakat ze chce jest no hrozne, marko sa mu prihovaral, lebo tatinko nebol doma a teraz prisiel a ja na zachode pol hodinu inak nie sme pripraveni na to,keby mi bolo tak zle, ze by som nemohla kojit co potom? asi zacnem odsavat a davat aspon do mrazaku keby sa nieco take vyskytlo no zatial mam mliecka akurat tak pre matka tak neodsavam....

andrea2603
20. mar 2010

ahojte.
dievčatá, moja Livka cez deň prestala spávať 😠 , len na prsníku, alebo na rukách drieme a to len 10-20 min. Ja nič nestíham 😒

zuci, takto prekvapiť olif 😵 . Si úžasný človek s veľkým dobrým srdiečkom 🙂

zucana
20. mar 2010

andy vitaj v klude nasa doma max 40 min inak 20-30 iba vonku v kociku a zapochodu 😠

zucana
20. mar 2010

andy vitaj v klube nasa doma max 40 min inak 20-30 iba vonku v kociku a zapochodu 😠

maculik
20. mar 2010

ahojte 🙂
my treti vecer bez revuuu, dufam, ze som to nezakrikla 😅
v noci sa budi kazde 2h, je to casto, ale hned po papani zaspi a ja tiez.
spanie cez den sa tiez kazi, spi stale kratsie a menej... a v kociku je len ak ho tam dam uz spiaceho a nespi viac ako 30-40min... aj teraz na balkone spal len 20min... 😒

zosi, ta poloha je super, ja som ju praktiz.uz pri Adelke a takmer vzdy nam pomaha 🙂

blumka
20. mar 2010

zdravim uz z oravy. Cestu sme zvladli uplne super. Juli ju celu prespala a Terezka si obcas podriemkala obcas kukala vonku a obcas sme si podebatili... ;)

zosi, aj ja som tak davala Terezku odgrgnut, skusim to aj pri Juli..
ja davam juli na brusko, vzdy ked je hore a ked je tak zhruba hodinku po jedle a drzim ju tak dokym nezacne revat..nech sa trapi 😅 je to pre jej dobro 😅 pomoze to aj brusku, aj svalom na chrbatiku a krku

inak, pre bolave bruska, mi kamoska poradila nejaku masaz bruska I love you, vraj to u nich pomahalo..nasla som na to link tak vam to tu hodim..ja to skusim uz dnes http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=masa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre