Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
15. apr 2010

zosi aj my balíme ale občas lebo slonikovi vadia labky naširoko a včera ako som ho vyzliekla bola plienka mokra neviem či precikana alebo spotena ale ten blaženy vyraz maleho ako nožky natiahol bolo mi ho ľuto a hlavne, že mame I.A i tak mame preventívne baliť no nechapem

olifcek
15. apr 2010

gari my sme mali Ia a druhy klbik Ib, balila som 48 hodin, paq u z nie...v stredu sa uvidi, ci som urobila dobre x;o)

garonka
15. apr 2010

oliv tak dufam, že len žartoval lebo potom videl že som ostala obarena tak povedal maminkaaaaa nehnevaj sa no, to mi už bolo smiešno
lebo keď som vyberala maleho z kočíka a on mal naopak nohavice no ocko obliekať nevie 😀

garonka
15. apr 2010

olif idete v stredu s nožkami? ja dufam, že nerobím zle ak nebalím len občas lebo maly vôbec tu plienku nechce a na kontrolu už ísť nemusíme ta neviem

olifcek
15. apr 2010

zosi jj, Oliv ked spinka, tak ma nozky nasiroko, i preto nebalim...

gari drzy bol, itaq, ts. nas tatko uz zacal malicku vyzliekat pred kupkanim 😵 😵

olifcek
15. apr 2010

gari a dokedy mate balit? jj, v stredu kontrola...chodime na KVP

olifcek
15. apr 2010

gari, lepsi vysledok ako IA neexistuje...takze ja by som nebalila

lenica81
15. apr 2010

olif, moj maly tiez tak nacvicuje, hlavne ked mu umyvam prdel v umyvadle, tak si ich prelozi a ja sa mozem aj poskladat, ked ho chcem umyt... 😅 a ked davam plienku tak ked nepreklada, tak ich tak natiahne a nepovoli... tak ho steklim po chodidlach, aby ich uvolnil... som zla... 😕

inak je velmi zlata ta rozkosnica... 😉

garon, mojho hluk z cesty netrapi...

garonka
15. apr 2010

olif do 3 mesiaca kazal doki ale nebalím lebo ta plienka mu fakt vadí a on ma ešte bacuľate nožky len mama do mňa hučí naj balim lebo niekedy v stredoveku sme boli zabalene až do 6 mesiaca 😠 noa? niekedy bolo niekedy nie? teraz je ina doba a hotovo

olifcek
15. apr 2010

leni jj, Oliv, ked jej davam plienocku, pritiahne si kolienka az takmer k brade a ja sa mozem ist past, hehe...ked jej umyvam dupku, veeelmi sa tesi, normalne bicykluje x;o)))

leni, dakujem x;o)

olifcek
15. apr 2010

gari, teraz je vyhlaska, co to dokonca zakazuje x;o) dalsi dovod, preco nebalim, pri vysledku, ktory sme mali x;o) teraz uz bude isto jeden i druhy Ia x;o))

garonka
15. apr 2010

leni Tobimu vadí len hluk ak sa kočík nehybe ale ak sme v pohybe vtedy je to oki a najviac sa zobudí ak niekto hadže do kontajnera sklenene fľaše a my na prvom poschodí počujeme všetko 😕

garonka
15. apr 2010

no parada tak baliť nebudem a hotovo

garonka
15. apr 2010

no sme horee drichmali sme 3,5 hodinky ale budí sa s revom aky je hladny 😅

olifcek
15. apr 2010

gari Oliv ked dlhsie pospi, tak potom tak tahaaaa...uz to citit viac a viac x;O)

len ona si zvykne cuckat aj popri spani, takze....

zoska
15. apr 2010

gari
tiez nechapem preco ti kazali balit pri vysledku Ia 😕 my mame IIa 😒 tak balim, lebo aj sama vidim ze Nelka nedava nozky tak siroko od seba ako ine babatka 😔

uz som dala malu dnu, ale este haja, uz 3 hodky 🙂 na kopci vedla nas stavaju pannelak a trieskaju riadne, ale jej to tiez nevadi

prisla mi mamina, tak sa idem povenovat kym sa pocujeme 😀 😝

olifcek
15. apr 2010

zosi ja ani nemam ako porovnat s inymi babatkami, tak snaaad....

laxity
15. apr 2010

baby vy teda píšete ako žeravé 😀

olif...no malá je rozkošná 😀 , smejko no úžasné 🙂 .Si jedla encián...a to môžme? To je plesnivý syr, nevadí? 😕

tak ja som malú práve kojila a tak ma prehnalo, že som ju chúďa musela položiť do postieľky, ani si neodgrgla a kým som sa vrátila z wc, tak mi zaspala 😀 ...prvý krát som sa normálne to...bo od pôrodu to mám hroznéééé len problémy s tým ☹

ja mám konečne paprikáš urobený, ale po pravde by som si dala radšej ten encián alebo langoš 🙂

olifcek
15. apr 2010

ja som koza..Olivke sa urobil pupacik, tak som jej chcela pomoct, ze ho jemne vypucim...je vonku, no kusok sa okolo toho zisli tenucke cervene zilky....vsak to zmizne??? x;o((

som fakt koza x;o((

olifcek
15. apr 2010

laxi jj, annag pisala, ze mozeme x;o))

laxi a dakujem za malicku x;o))

laxi ja niekedy i na velku s Oliv musim...nie vzdy ma naladu byt chvilku sama...ale vyplaca sa, ze ju nenecham plakat, pruh uz daavno nevybehol, chiii, som taka hrda na Olivku

laxity
15. apr 2010

olif...ona nemá 16, že sa už jebáčiky vytláčajú 😀 , ale snáď to zmizne 😉

olifcek
15. apr 2010

laxi ved ja viiiieeeeeem, ale som teraz neodolala...inak to vzdy necham, ked cosi take vybehne...nechapem, preco som to teraz nemohla nechat tak, JOJ...

laxity
15. apr 2010

olif...si moc aktívna, moc si Oli obzeráš 🙂

olifcek
15. apr 2010

laxi momentalne mam chut zjest juuuu 😅

laxity
15. apr 2010

olif...ti verím, ja mám tiež ten pocit denno denne 🙂

lenica81
15. apr 2010

takze vsetky mame deturence na zjedenie... 😉
ja minule na wc a maly v manduce... 😅 😕

garonka
15. apr 2010

no som tu zas 😀
slonik napapany, okupany ešte raz si potiahol mliečko a zahajal
ale mm ma naštval akože on chce isť do krčmy vypiť pivo a kuknuť hokej tak bolo razne NIE cely deň je het v robote ja som nestihla si uvariť polievočku a on sa trepe preč, no ostava doma tak si v kuchyni lebedím 😀

olifcek
15. apr 2010

laxi uff, takze niesom cannibal 😵

leni 😀 😀 😀 😀

gariiii, mozno preto mm langose robiiil

olifcek
15. apr 2010

oki, prisla materskaaa....kolko vam ale prisiel ten rod. prispevok???? nie porodne...

olifcek
15. apr 2010

v prepocte 20440sk, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre