Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
15. apr 2010

olif ale ešte sa aj uraža lebo som zakazala aby niekam šiel nebudem tu na neho žalovať ale v pondelok v noci som zažívala stresy 3 hodky mi nebral mobil a on si šiel zahrať bovling tak teraz je pod papučou a hotovo
a langoše sa mu nevydarili su chrumkave 😀 😀 😀

garonka
15. apr 2010

olif a aj plus 5000 ma byť nie?

garonka
15. apr 2010

no super ja tu v kuchyni a maly už nespí 😝 to mu asi pol hodinka stačila 😅

garonka
15. apr 2010

ja tu sama? ha sama so sebou píšem 😀 😀 😀 😀

olifcek
15. apr 2010

gari spraavne, urob si poriadok 😀 😀

jj, tie sme dostali uz skor, chi

garonka
15. apr 2010

zo spalne mi mm kričí že je tyrany a ja som potom čo? strašne

olif to tie 25000 nebudu spolu? či ako?

olifcek
15. apr 2010

gari, Ty sadistka, tyranka jedna 😀 😀 😀

no na tych 5000Sk sli ine papiere, to mi mm len priniesol podpisat este do nemocky...a toto sme az teraz riesili...pracovnicka uradfu prace nanho kukla, ze a to ste si este nevybavovali? asi im casto nepridu ludia az po 4 mesiacoch, hehe x;o)

garonka
15. apr 2010

joj jake ine papiere? to čo tie 5000 su začo? ja som šalena z toho 🙄

olifcek
15. apr 2010

gari ja uz nepamataaam

olifcek
15. apr 2010

ta ale ideme kupovat bezp. dvere, takze dam celych 20.000sk a mm doplatiii...som uz davno slubila...bo mm vsetko plati a kupuje..ja len svoju cast hypo a malej oblecko na kvantaaa

iste baby, ak by ste mali nejake oblecko next, gap a pod., daJTE VEDIET, AK by ste chceli predat x;o)

garonka
15. apr 2010

ja tiež rozmyšľam čo za tie peniaze kupim 😝

olifcek
15. apr 2010

mm , ze a to plati? a ja, ze preco by nie? a on, ci som si nenasla cosi ine na nete a tak...akoze sebe, chiiii....ale ja chcem na tie dvere prispiet 😵 i ked mm tie prasule nechybaju, chi

garonka
15. apr 2010

Výška príspevkov
Od prvého januára 2009 sa príspevok pri narodení dieťaťa vypláca v sume 151,37 €/4 560,17 Sk a príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa v sume 678,49 €/ 20 440,19 Sk.

olif no ttoto som našla ale to treba ešte jeden papier na ten priplatok ? ja som z toho jelenica

olifcek
15. apr 2010

takze dobre som dostala 😵

garonka
15. apr 2010

olif tvoj mm musí byť na zjedenie no a ten môj je občas ako on sam vraví tyrany muž 😀 ale užasny i tak je no
zajtra varí gulaš to môžem nie? bože ja fakt neviem čo jesť aby som malemu neuškodila lebo zatim si vedieme celkom dobre

garonka
15. apr 2010

aha olif to len my dve tu zaplňame stranku 😀 😀 😀

garonka
15. apr 2010

ja som teraz si prečítala že to i nahlasiť trvaly pobyt treba no zajtra pošlem mm hneď na miestny urad lebo presne mame 2 mesiace a to do 3 pracovnych dni od vydania rodneho listu trebalo nahlasiť pana beka ale to same vybavovačky 😕

garonka
15. apr 2010

no idem ja so sprchy a do postele tak vam dobru nocku želaaaaaaaam 😵

olifcek
15. apr 2010

gariiiii, tak skoro spaaaat?

garonka
15. apr 2010

som zakukla či tu niekto a len olif tu ako hlavny admin 😀
no moja ide panelaaaaaaaaaak pri ňom spapam tri jesenky tak čajík a maly sa zobudí na papu 🙂
a ešte aj havo ostal tak toho ma na starosti mm 😀

zucana
15. apr 2010

baby aj ja som tu...musim ist na rehabilitaciu...zacinam v pondeli....chrbat a noha co mam s nou uz dlho problemy...
mala spinka...dnes sme prvykrat cvicili a aha...sice len 2 minuty ale dobry zaciatok...
mala spinka tiez asi bude pol hodku...
pak ideme kupkat a pak papkat a pak spinkat...
musim takto neskoro lebo takto aspon o 23.00 by zaspala...
inak ja by som si dala langos, aj encian a aj paprikas 😀 nabuduce si dam doniest langose ale tesim sa ked dojdem ze sa pojdem najest do Tirolskej izby moja oblubena restika 😎

maminnka
15. apr 2010

ja som si este nevybavovala ani rodinne pridavky, ani prispevok pri narodenia ani priplatok k prispevku 😀 chcem vsetko naraz, ale este som nebola u gynekologa na tej prehliadke, tak nemam od neho potvrdenie

blumka
15. apr 2010

gari, olif sa priznajte ze vam admini za pisanie na konovi platia 😀 😀 😝 😅

zucana
15. apr 2010

ozaj som volal gyndakovi kvoli potvrdeniu a ze nemusim platit nic a odpustil mi aj tych 90 euracov
a tu su tie foto

olifcek
15. apr 2010

gari tak Ty uz mas fakt nie mliecko ale smotanu hustu x;o)))

zuci tak pred seba dava rucicky? ale je podarena, chi...

mami jo, i my sme to preto tak dlho tahali, hehe

blumi psssssst...snad si to baby nevsimnu...ze si na to prisla x;o)

olifcek
15. apr 2010

zuci saq si tam uz itak dost penazi nechala x;o)

alex
15. apr 2010

ahojte maminky, vy ste teda šikovné, že tu toľko píšete a ešte aj o detičky sa vzorne staráte. Ja síce tiež stíham, Jakubko je dobručký, ale kým prečítam čo ste popísali, tak už som mimo obraz.
Maličký hajal od cca 16-tej do 18:45, potom som kúpala a zobrala som si ho k sebe k telke do lehátka, že však určite nebude spinkať a on zaspal, ale len na 20 minút, tak je zase hore. Dala som mu papať a spokojne ležká. Pred kúpaním som ho vážila a má už 5270g.
Inak dnes teda prišla pekná sumička na účet, materská, príspevok, rodinné. To by každý mesiac mohlo chodiť 😵

maminnka
15. apr 2010

Zuci, Vkinka krasne dviha hlavicku, sikovnica je to!

Olif, no a Olivka ma uzasny usmev, taky odzbrojujuci... to sa budu o 15 rokov balit chalani 🙂))

lenica81
16. apr 2010

tak dobre ranko... to som tu prva... 😕

my sme hore od cca 1/4 na 7... maly spal od cca pol 11 do cca 5... sme boli s mm soknuti... ale potom o hodinku opat hore... 🙄 teraz spinka v kociari na balkone... nie je to skoro ho davat von... 😕
teda, po hodinke mrncal a mm, ze sak dlho spal daj mu papat... no, a grckal... uz na to kaslem, prisny rezim, najskor 1,5-2 hod po pape mu budem davat, nech sa deje, co sa deje... potom sa zbytocne stresujem a maly z toho nic nema... iba bolebruch... 🙄

lenica81
16. apr 2010

zuci, ta fotka s levom je bohovska... 😀 😀 😀 uz je to sikovnica...
nasho maleho ked dame na brusko, nie je velmi rad, ale v porodke nam povedali, ze mame davat, ked sa certi, lebo ho vytahovali tym vakuom a nech ma silny krcok... ale uz prisiel na to, ze dalej sa bez ruk nedostane... tak uz si aj tie potiahne... 😀 som rada z tych malych krocikov, ktore spravi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre