Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. apr 2010

a de ste setky? ja uz aj hajat pojdemo chviiilu

lolka
20. apr 2010

olif, ja som len prisla 😀 mala je ulozena, sice este rozhadzuje rucickami,ale za chvilocku zaspi...
dnes sme boli vonku 7 hodin, super den 😉

olifcek
20. apr 2010

lol 7?? a kde si malu kojila a prebalila?

lolka
20. apr 2010

olif, bola som aj s kamoskou (ma o 2 tyzdne starsieho chlapca) a obe sme kojili aj prebalovali vonku v parku. kedze sme mali aj psov, tak sme boli len vonku. dnes bolo u nas krasne, asi 20 stup., tak jej nemohla byt zima - mala overal aj ciapocku. a to prebalenie bola rychlovka 😉

lolka
20. apr 2010

a kamoskin maly bol chudacik aj spoteny, tak im nemohla byt zima. viki mala stale teple rucky a kontrolovala som aj hrudnik.

matesl
20. apr 2010

ahojte ;)

jej aj ja som bola dnes s malym vonku a bolo fajne...ale nie tak dlho ako ty lolka ;) ale keby som mala partacku tak v pohode aj ja by som si trufla 😉

babulky, ja som este nemala menzes, ale este stale obcas pocitujem v podbrusku take predkramove pobolievanie. neviem ci je to normalne po CS, alebo to mam tym kokom co mi nasli...zabudla som sa na to spytat dr. lebo to pocitujem hlavne vecer v klude...a mozno z toho ked dlho chodim, tak to este moze byt ta rana vnutri "unavena"

matesl
20. apr 2010

lolka, moj mal dnes len tielocko, body, pancusky a na tom teplakovu supravicku a prikryty tenkou dekou...a samo ciapocku a ponozky mal...a tiez bol spoteny na chrbatiku...len tu u nas trochu prefukovalo...ale aj tak bolo perfektne
a kade ste sa tulali? v sade JK?

lolka
20. apr 2010

mati, ano boli sme v Sade JK, pri Dunaji, sadli na kavicku, v Auparku v mekaci a tak sme sa len motkali 😵 Viki mala body, polodupacky a overal + ciapocku a zakryta dekou. a kamoska ma uz druhe babo, tak sa pri nej "zaucam", uz je zbehla matka 😀
jasne, mozme sa niekedy dohodnut a vyrazime kocikovat 😉 ty si z vacsej dialky, tak povedz ty a pojdeme 😉
inak, dnes Igor A. zapija Sofiu 😉 Martin siel, aj ked je nejaky chory.....som zvedava kedy dojde 😅

matesl
20. apr 2010

zosi, tak super, ze to uz mas za sebou 😵

a malinka uz lepsie?
my ako kedy, dnes vecer mal strasnu kyselinu, bol dobrunky a potom si vypytal papu a potom to zacalo, tieklo z neho zrazene a vela cireho ale s takym placom, ze dovi...ale po kupani sa napapal a zaspal od unavy co plackal, ale tak zalostne on kvili, chudatenko...

dnes sme boli na to sono, tak nam kazali sa napapat, tak som ho nakojila, ved nech vidia...no a este nas ani dnu nevzali, uz sa mi cely ogrckal a aj mm...tak v nutri hovorim dr, ze neviem ci v nom este nieco ostalo, ale vraj ano a vidi tam reflux..ale inak ma OK pazeracik...takze diagnoza potvrdena a jedine co mozem, tak polohovat...to je zaver z vysetrenia...no...
ale inak este nam odporucila pdiatricka homeo na rychlejsi vyvoj zvieraca a aj chirurgicka povedala, ze je to dobra vec, tak asi este skusim to...

maminnka
20. apr 2010

Matesl, Lolka, aj mna zoberte! 🙂

matesl
20. apr 2010

loli, videla som, ze maju uz malinku na svete, sa tesim, teraz je na rade Andula 😵
no ja si to chcem vyskusat nejak trolejbusom, trochu sa len bojim toho jak oni divoko brzdia ti soferi...aby mi ho tam nevytriaslo a negrckal...lebo naposledy som isla trolejom este tehu a poviem ti, ledva som sa udrzala na sedadle, tak jazdil 😠
a auto nemam, mala som sluzobne..tak som svoje predala 😎

lolka
20. apr 2010

maminka, oki doki 😉
idem zehlit, moc sa mi nechce, ale jedine teraz sa mi da... 😒

matesl
20. apr 2010

mami, nie je probleeem..ty si tusim pojazdna, mozes hoci kam?
my zajtra vyskusame s matkou (martinaj) tu u nas v PB ist sa napapt...dnes pocas vychadzky som okukala nase pohostonstva kde robia obedove menu a da sa papat vonku na slniecku...tak zajtra ideme jednu skusit...sa pridaj 😉

lolka
20. apr 2010

mati, mi hovor, ja som v autobuse skoro porodila co to tak hadzalo.....aj preto som chodila radsej do roboty autom, teda hlavne prve mesiace. ja som este MHD s malou nesla 😅

matesl
20. apr 2010

loli aj ja som chcela zehlit ale som unavena z malinkeho, stale na rukach, bo aj dr kazala ze musi byt vysoko...ale uz som objednala stolicku...teda to kresielko, tak dufam, ze sa mu tam bude pacit...

matesl
20. apr 2010

loli ja som tiez este nesla, ale asi treba skusit...ine maminy co nemaju auto chodia, tak isto sa to da prezit a uz su tu zvacsa trolejbusy tie s nizou podlahou, takze nastupovanie by malo byt OK 😉

matesl
20. apr 2010

a ak by bolo zajtra zle pocko, isli by sme s matkou do avionu, ale to este neviem, ako by sme natrepali do ich auta 2 konstrukcie z kocikov. dnu budu 3 autosedacky a este my a 3 deti 😀 😀 😀

lolka
20. apr 2010

mati, no, ani mne sa nechce, ale su to malej veci a neni ich vela........uz idem, nech to mam hotove 😅

lolka
20. apr 2010

fiiiha a matka ma mikrobus ? 😀

olifcek
20. apr 2010

lol,wow...ja sa bojim este vonku kojit, aby zapal ocicek nechytila malinka, lebo teuska chudacik, ma riadne hysaky z toho, ze jej drobcekovi musia uz 2x vyplachovat ocka 😖

matesl podla mna je to cisarak, mna to i cez dva mesiace pobolievalo, miestami az strasidelne pichalo

oliv haja, tak ja idem do sprchy...

ja ju chcem zajtra obliect tak, aby som ju rychlo vyzliekla u lekara a aby som nemusela nic cez hlavku tahat, chjo...mam nachystane kosielku, svetrik, podkolienky, teplaciky, ciapocku...ale asi to nebude stacit, co? x;o(((

este kuknem na nejaku supravicku zateplenu...nechcem Olivku u lekara stresovat este tym, ze jej budem cez hlavku tahat bodynko...

zeby som jej dala overal ? hmmm

olifcek
20. apr 2010

ja cestujem MHD, je to super...len ked pride nie nizkopodlazny, tak ma ide porazit...

maminnka
20. apr 2010

Matesl, som mobilna, nie je problem... ale zajtra mozem len medzi 12,00 a 16,00. Kedy idete?

matesl
20. apr 2010

mami, no to tak aj my, najskor o 11 sa vysismeme, teda mne to s 1 dietatom trva dlhsie ako matke s 2 😅 darmo, nemam este tie zrucnosti
ozvi sa mi, udame Ti presnu polohu. ja byvam na Kazanskej, hned v novostavbe vedla tatrabanky, neviem ci to tu poznas...a za nasim domom je parking 😉
matka potom chodi domkov po 3 hodinach, malu musi dat spinkat. ale mne ak maly vydrzi, ja sa neponahlam...
tak sa mi isto ozvi

matesl
20. apr 2010

olifcek a vasi soferi nejazdia jak blazni?

matesl
20. apr 2010

loli, ja to asi tiez nevidim realne natrepat sa do 1 auta 😉 😅 no ale za pokus to stoji, alebo si poziciame dvojickovsky kocik a chalanov si budeme tak vozit 😀 😀 😀

matesl
20. apr 2010

tak by som isla spat ale bojim sa ze ked si maleho budem chciet prlozit tak sa mi zobudi a zas ho neutisim a bude musiet spat so mnou..nejak ho ide uspat len pri jedle a to este chcem aby grgol..

baby nebude tazke ho odnaucit od didky...lebo teraz je to jediny sposob ako ho doma uspim, ze si lahneme a on pri pape zaspi...aj ked viem ze to na jeho reflux nie je dobre, ale ani to ze mi nespi nie je dobre...ach jaj

matesl
20. apr 2010

alemyslim, ze on tym potrebije zahnat tu kyselinu, pre to vie zaspat len ked je pricucnuty... 😒

matesl
20. apr 2010

idem hajat baby, caka ma potom vstavanie kazde 2 hodky a od pol 6 uz hore 😅 😅 😅

zucana
20. apr 2010

Cafte babce dnes bol Bush den.rano konzultantka a ze mame 5900g ale jedlo SME predtym.Ale za tyzden cc 200 gramov.pak som letela robit obed pak rehabilitacia a pak od 4do 7.30 sombola vmeste s malou a pochopila som ze byt na materskej chce vela uspor.povedala som si ze zasadne si budem nechavat penazenku doma.
Kupila som:viki oblecko v Disney za 5. A 8 eur hracku co premierà a hra a kozmetiku a plysaka minnie a ja som si kupila 2 podprdy kojacie a topanky a slubukem uz si nicnekupim!
Zosi gratujem;)
olif zajtra idem na pizzu🙂
a nebavim sa s mm lebo som nervna jak ma boli ta nohavickami a ondole kulak futbal ja vsprche A ked. Vyjdemala reve a on ju ma na rukach tvarou k telke ciapk na ociach a on kuka...

maminnka
21. apr 2010

Matesl, urcite sa ozvem, hned ako skoncim. Kazanska viem kde je, TB tam hadam najdem.
Do 1 auta asi tazko, ak to nie je van. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre