Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
23. apr 2010

mame tam chrasticku pod nou trosku tvrde ale hnis to nieje tak nas zaockovala

olifcek
23. apr 2010

blumi, staci, ked olivku obleciem vonku takto?

bodunko s dlhym rukavom, ponozky, nohavice take tensie, na to nohavice na traky, tensie menzestraky, ponozky, capicka a vetrovka?

martulanr
23. apr 2010

oli kraasnucka je super fotky 😉

olifcek
23. apr 2010

martu a toto mavame aj my...ale s tym, ze uz na druhy den to moze byt opat ine, co to? 😕

olifcek
23. apr 2010

martu veru, kazda mame krasne babatka x;o)a kazda to najkrajsie zaroven, ale nam je hej x;o)

oliv bola v hrazdicke pol hodku, ze wow...a ja namiesto upratovania, som si ju natacala a bavila sa na nej, no niesom ja koza????? som riad ohla upratat a celu kuchynu vyutierat... 😒

blumka
23. apr 2010

olif, niekedy nemusim...dnes napr. sa zobudila o tristvrte na sest, o siedmej papala a o osmej uz zacala mrnkat, uz viem ze ak je najedena, prebalena, nie je jej zimka alebo teplo ze chce spat a casovo to tiez tak vychadza, som si vsimla ze vydrzi hore v klude 2 hodky..no tak som ju supla do kociara, pohojdala asi 15 min a spala...obcas ale pocut ako sa mrvi a prdi pri tom a to vtedy rychlo vybehnem na balkon a trosku s nou podrmem aby ju tie prdy nezobudili....no ale pokracujem...o desiatej sa zobudila, napapala a hrali sme sa najprv v postielke kukala a rozpravala sa s hrackami, dala som jej dolu plienku nech si kope, tak az vyskala od radosti, potom sme sli pod hrazdicku, tam sa s nou hrala terezka ale potom sa hrala asi pol hodku sama, normalne si nas vobec nevsimala a kecala s hrackami...uz o dvanastaj bola umrncana, zasa presli dve hodky tak som uz vedela ze bude spinkat, lenze akurat som musela dat papat terezke a vychystat ju ku kardiologovi, tak som juli dala do lehatka, plackala trosku, obcas sa stazovala ale vydrzala asi do pol jednej..dala som jej rychlo papat a uz pri flasi zaspala, tak somju obliekla a supla do kociara...pri obliekani sa zobudila ale v kociari za 15 min zaspala...a este spinka...

ale uz asi do vecera spat nebude..mozno este tak pol hodku okolo piatej a potom na noc...

blumka
23. apr 2010

olif, staci a este ked ju das do kociara a zakryjes..ved dnes je krasne..
a koza nie si, sak oliv je na prvom mieste, ne? ne domacnost 😉

maculik
23. apr 2010

blumi, no Adelka sa hra (my mame obrovske balkony, 1 na vychod a 1 na zapad, takze cely den slnko), ale Petko bol hore, on v kociku nie, ked sanehybe ☹

maculik
23. apr 2010

a uz je maly hore, som vedela, ze to bude 20min 😒

olifcek
23. apr 2010

v hrazdicke

olifcek
23. apr 2010

blumi super...

olifcek
23. apr 2010

zuci ma na sebe teplacky od Teba x;o)

zucana
23. apr 2010

jeej ta je krasna 😵
a som rada ze su jej dobre...
my ideme von a idem reklamovat ten telefon ;)

olifcek
23. apr 2010

zuci su jej akurat, rada jej ich daavam 😉 a kosielku obliekam ku lekarom, ked musim chytro obliect a nechcem nic cez hlavku tahat 😉

reklamace nech prebehne co najskor 🙂

oliv uz uz dojedala, zacali simpsonovci neviem ju od toho odtrhnut 😅

olifcek
23. apr 2010

snad okolo 16tej uz budeme vonku

garonka
23. apr 2010

olif ja som nedavno prišla z prechadzky maly huncut tak reval v kočíku že na mňa ľudia civeli jak na krkavčiu mať a on len chcel zaspať aby som mu cumeľ podavala
konečne haja a ja konečne papam 😀

martulanr
23. apr 2010

u nás je zima a fúka tak sa nam nechce ist von

garonka
23. apr 2010

martu tu v KE je celkom jahoda pohoda ale občas i nam zafuka vietor ale na slniečku super len mne tak blbo samej kočíkovať 😝

olifcek
23. apr 2010

mna neskutocne spat taha, uff

olifcek
23. apr 2010

gari sme mohli ist spolu aj dnes

martulanr
23. apr 2010

garon tu slnko este dnes nesvietilo ☹
ake tabletky mozeme od bolesti?

garonka
23. apr 2010

olif hej mohli tha vidíš a aj by som sa odreagovala lebo dostala som nervovy zachvat, ale drahy zostava do noci v robote lebo zastupuje akehosi lenivca

martu olif pisala že brala paralen a koji tak asi ten liek hm,
a čo ťa boli? hlava?

olifcek
23. apr 2010

martu ja len paralen..ale vraj i ibalgin sa smie, ja ale ten nem...

gari ked si rychlo zdrhla odtial..x;o)

garonka
23. apr 2010

olif doženieme zajtra dame zmrzkuuuuuu mňam a keby mali šmolkovu v tej by som sa i vaľala
a mamka nas pozvala na obedik na plnene zemiaky ale až poobede lebo ja logujem 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
23. apr 2010

olif ale paralen obyčajny? lebo maju aj paralen plus

olifcek
23. apr 2010

gari ja len obycajny x;o)

takze zajtra ides k mamine n aobedik? i ja by sm sla,ale nasi fajcia a to tam s malou ist nechcem, tak ja si cosi objednam x;o) alebo dnes urobim, uvidim x;o)

garonka
23. apr 2010

no a ja idem jesť polievku a v nej nahnile zemiaky nakrajane na kocky take trochen do čierna volam drahemu to čo preboha za bandurky v polievke? on že boli žlte a pri vareni sčerneli, to sa da? hm to mam asi za tie prihorene lazane tak objednam pizzu 🙄

olifcek
23. apr 2010

gari iba ak neboli pod vodou

garonka
23. apr 2010

aha no on tvrdi, že pekne žlte boli joj nemam čo jesť 😠
pizza objednana 4 druhy syra a rozkazala som nech nepotieraju cesnakovou vodouuuuuuuuu

olifcek
23. apr 2010

gari odkial objednavas?

oliv podriemkava nechcem ju budit, hech...asi dnes uz vonku nepojdeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre