Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. apr 2010

blumi fakt krasne fotky x;o))

inak..uz v kratkom doma malicka? ja uz neviem ako vonku obliekat, ale uz asi tu hunatu bundicku jej nedam, lebo sa mi roztopiii

olifcek
26. apr 2010

blumi, dakujem 😉 oliv sa fakt dokaze rehunat cely den, ale musim byt k dispocicii...uzasne je, ze ked mi zaspi na vankusi, vypluje ma, podriemka a o chvilku pusu ako kaprik, ani len ocicka neotvori, ja jej strcim prso pocucka , vypluje ma a spinka dalej x;oDD jak je jej len dobre

inak, na tej prvej fotke Ti to neskutocne svedci 😵 a TeTe ma uzasnu korunu...som si spomenula ako nam mamina take robievala, ked sme este deticky boli

blumka
26. apr 2010

olif, tak sme tu mali prehriate ze sa teplota vnutri vysplhala na 25 stupnov..tak som ju nechala v kratkom kym bolo tak velmi teplo...vonku som ju mala v body s kratkym, na tom tricko s dlhym a tenky svetrik, na nohach len teplacky a ponozky a jasne ze ciapka, a jej bolo takto horuco, musela som ju rozopnut v kociari a aj sveter som jej rozopla a az vtedy si spokojne zaspala...

blumka
26. apr 2010

olif, diky..to su take momentkove foto..mm ma novy fotak, tak ho vsade taha zo sebou a cvaka ako najaty, musim si stale davat pozor ako sa ksichtim, lebo furt cvaka tak aby som bola pekna 😀 😀
som sa v sobotu nudila vonku, terezka sa salila, juli spala tak som plietla koruny z pupavy 😀 😀

olifcek
26. apr 2010

blumi a mas aj deku? takze uz stacia ponozky, nemusim nadkolienky? super...lebo Oliv tiez nevie pokojne hajat, ked je moc teplo...chuda malinke

my mame doma casto nad 25 stupnov, ked slnko svieti, tak ju tiez asi zacnem nechavat v triku...i teraz je tak teplaaaa, opat bude vankus mokry...a to ma len tielko, bavlnenu kosielku, take cosi ako pancusky, ale bez paty, ponozky...

olifcek
26. apr 2010

blumi ja ani neviem, ci viem ak eurobit, hech...snad to zistim, kym Oliv podrastie x;o)

ewelyne
26. apr 2010

ahojte 😵

mate sa?

fotky pekne, hodim aj ja nieco a odttajnim? 😉

nie som v obraze, nestiham citat a ani v novom nebude internet 😒

kukam, ze ockovanie... hmmm, blumka, podpisala si tu verejnu peticiu za slobodnu volbu v ockovani? poslem ti link?

my sme odmietli a vsetky mame docasne posunute na neurcito... ako pchat do decka chemiu a virusy... 😠

pozeram, ze riadny buckosi su tu. ako aj my, je nam presne oblecenie na 3-6 mesiacov 🙂 uz asi mesiac 😀

PEKNY DNIK VAM VSETKYM

u nas pekne svieti slniecko 😵 tesim tesim

blumka
26. apr 2010

olif, juli este ani raz nemala oblecene pancusky ani nadkolienky 😅 stale ma len ponozky, ked je zima prikryjem ju dekou..ale v sobotu uz ani nebola prikryta....lezala rozcapena v kociari total odkryta a bolo jej dobre ani nebola studena 😉 ale to si musis odsledovat na olivke sama, ci jej tak vyhovuje alebo radsej teplejsie obliect...moje deti su asi obe po mne, tereza nema rada ked je velmi horuco a juli asi tiez nie 😉

ewelyne
26. apr 2010

no, s obliekanim mam aj ja dilemu... ked to pocasie je furt ine...
raz teplo, raz zima, zajde slnko, fuka.... joj 😅 😅
a casto neviem ako ju obliect.

olifcek
26. apr 2010

ewe vcera osm na Teba myslela aj som chcela volat, ale paq som si povedala, ze nebudem rusit x;o)

ked mna strasi ten cierny kasel...a to mi ockovanie odporucila jedna pediatricka z netu...z najlepsiavyziva.sk, neviem x;o(

ewelyne
26. apr 2010

blumi a chodis aj von so satkou? ako ju obliekas do satky?

olifcek
26. apr 2010

blumi no ja urcite uz nemozem Oliv urobit co vcera, ze tielko, bavlnena ksielka a hunata bundicka, lebo sa roztopi...mala sice este tenke nadkolienky, mozno podkolienky ale vytiahli sme az nad kolienka x;oD, ponozky a hrubsie menzestraky...kryt z vanicky uz nepouzivam a kryt z kociara tiez niekedy nie...a deku zvylnem rozopnut tak, ze ma az nozicky zakryte

ewelyne
26. apr 2010
blumka
26. apr 2010

ewe, caaaaau...este som nebola v satke vonku, ale ked pojdem tak asi jej dam len nejake body s dlhym a na to nieco tenucke a urcite len ponozky, ja ju nosim v krizi s kapsou a tam ked to poprekrizujem bude mat na sebe dalsie vrstvy satky 😉

ewelyne
26. apr 2010

Baby, Inak asi budeme v juni na vychode dva tyzdne ked nas tato bude v cine,
tak to prideme aj do KE, tak by sme vas radi videli kosicanky a spol. 🙂

matka331
26. apr 2010

dobree raanko.....dnes bola uzastna noc tak dobre sa spinkalo aj malicka spinkala od 21:00 do 03:19 dalasom jej papat a potom sa zobudila az o 06:30 ..paradaaa .....olif malickej doktor stale kontroluje to ockovanie na kazdej poraadni ,,,,,na poradnu ideme az 05.05.....a buduu ju ockovat do noziciek ☹ chuda malickee......ale dnes ideme na kontrolu klbikou tak dufam ze uz nebudeme musiet balit na siroko lebo malickej sa to uz nepaci 🙂 no aj ja neviem ako malicku uz obliekat ,, lebo vcera mala len body rifle a taku mikinu nie hrubuu taku tensiu a bola spotenaa .....mame takee peknee riflicky ,,,,, 🙂 dala by som aj neake foto ale stratili sme usb od fotaku 😀 😀 😀 myslite si ze to sa da kupit ,??

blumka
26. apr 2010

ewe, aj nas tato ide do ciny ale az v juli 😀
tak sa potom ozvi tame stretko 😉

ewelyne
26. apr 2010

blumi, no u nas fici koliska, lebo prso musi byt po ruke 😅
v krizi mi huci ako diva. to ja stale riesim, lebo stale sme obe spotene ako mysky... a to ma len tak ako pises... tak neviem..

blumka
26. apr 2010

ewe, to u nas opak...juli ani za svet v koliske 😀

ewelyne
26. apr 2010

jeeej blumi, to co maju oni teraz s tou cinou? inak mam nervy a bojim sa, ved vies... cina... no a este take obdobie kedy su horucavy a tak...

ewelyne
26. apr 2010

😀
uz sa tesim, ked ju budem nosit tak, ze uz bude vykukat von a rehotat sa 😵 ze je spokojna.
lebo teraz si vacsina mysli, ze "tyram" vlastne dieta. vascina reakcii je negativna... hocikam idem...
smutne , ze? 🙄

ewelyne
26. apr 2010

inak paci sa mi ten novy kon 😀

olifcek
26. apr 2010

ewe super, sa vidime x;o)

ja s tym ockovanim fakt neviem ;(

janielah
26. apr 2010

🙂 ahojte babky 🙂 ewe vitaj !

my sme spinkali ako vzdy od pol 9 do siestej a vcera dokonca zaspinkala sama, bez nosenia na rukach. taka je rozkosna.

Blumi, krasavice tri ste 🙂 Oli, aj vy ste pekne, ako sa usmieva 🙂 boh vie, akej farby bude mat vlasky...kolko mate teraz presne? A neobliekaj ju tak strasne teplo, trosku ju aj otuzovat musis - ako u Blumkovcov 😀 ja sa tiez tak snazim, aby ju potom neofuklo a hned nebola chora 😉
A ked zaspava a duka si zo sna, uz jej nestrkaj prso, nech sa od nej konecne mozes pohnut trochu....to dudkaju deti uz len z cviku, nie z hladu..

My sme dnes same, Krpka uz hajinka na balkone, tak si idem nohy holit a tak podobne...

A ozaj...nikde nas nechcu pokrstit....ach jaj...este ze je cirkev zo statnych penazi dotovana..... 😠

blumka
26. apr 2010

ewe, mne v krzi, juli hned zaspi, takze kazdy si mysli ze jaka super matka som 😀 😀 😀 kasli na ludi, nech si myslia svoje, ne? 😉
ewe, ja na tu cinu ani nemyslim, nechcem ho pustit ale on musi ale tiez mam strach z toho 😒

blumka
26. apr 2010

jani, preco vas nechcu pokrstit? 😕 😕 😕

ewelyne
26. apr 2010

blumi, to sme rovnake, aj ja riesim ako ho nepustit... ale ked musi.... 🙄

jani, dudkanie zo sna, je take mile, ja sa na tom stale sulam 😵

preco vam nechcu pokrstit krpku? 😕
vy ste pokrsteny?
inak v devinskej je velmi "benevolentny" a chapavy farar, skuste.

janielah
26. apr 2010

NO...nemali sme svadbu v kostole a ja nie som pokrstena, iba manzel je...tak asi preto...

Alebo preto, lebo sme ziadnu obalku nepriniesli... 😠 uz aj take som pocula...

Tak skusame dalej, Ewe dik, ked nic, tak sa skusim aj tam obratit....

ewelyne
26. apr 2010

jani, to by nemal byt problem. skuste. nemyslim,ze by robil caviky kvoli tomu. ved zosobaseny ste.

ja nechapem, ved by mali byt radi- myslim tych co vas odmietli, ze ju chcete dat pokrstit, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre