Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
1. máj 2010

olif...ahojky, aj ja som už stihla okúpať...Olivka bola pokakaná tiež? Ja som dala dlhý rukávik a polodupky 🙂 , keď to kýchanie ma znepokojuje...ale vraj je to normálne 😕

garonka
1. máj 2010

olif šak mate v byte teplo tak bodynko s kratkym rukavom je dobre, my mame overalik ale ak Tobi vstane obliekam bodynko s kratkym rukavom 😉

laxity
1. máj 2010

garon...ok mrknem 🙂 , ja mám tu hojdačku tiež v albume 😉

aj u vás tak šialene fúka? 😠

garonka
1. máj 2010

no tak to vyzera a boky sa daju zložiť ak bude Tobi loziť kade tade

garonka
1. máj 2010

laxi tu v KE je bezvetrie ale take divne zubate slnko 😠

garonka
1. máj 2010

laxi ta vaša hojdačka je špicova a Natalka v nej nechce byť? veď to ma ako kreslo a ake pohodlne 😵

olifcek
1. máj 2010

laxi i oliv si rano kychla, to nevaaaaa...sme v kratkom rukaviku, je za krkom tepla, takze jej nie je zimenkaaa

v noci aj krasne hajala, ziadne prehadzovnie a stazovanie sa...asi jej bolo predosle dve noci v dlhom rukaviku teplo...hech

gari jj, mame teplo, tak ale po kupkaniii sme 😉

garonka
1. máj 2010

no ideme papať konečne po 4 hodinach 😅
ešte vas tu prídem zakuknuť
😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
1. máj 2010

inak ja som na nete nasla na predaj hrazdicky rovno s tymi zabranami, samotne zabrany ee

olifcek
1. máj 2010

gari bru xut 😵

garonka
1. máj 2010

olif ja tu tobi zahajal naspäť tak akože fajn ale to potom bude cely deň hore a nebude spať 😠
a ideme dnes k mamke na tu grilovačku lebo včera sa nedalo 😨

olifcek
1. máj 2010

juuj, zavidim tu grilovacku...skoda, ze nasi su panelakovi..a manzelovi rodicia i chalupu maju, tak ale oni su cca 400km od nas...

garonka
1. máj 2010

olif tak naši maju dom i svokrovci maju dom ale radšej chodím k mamine tam je lepší vzduch a pohoda
400km juj to ďaleko nie?
a najbližšie nejdete k nim na navštevu? 🙂

laxity
1. máj 2010

garon...to je dobré, to má aj ohrádku 🙂 , aby nespadol...ja mám hrázdičku ale dávam ju na zem...malá je v nej veľmi rada. No v hojdačke vydrží tak 3 minúty ale v hrázdičke aj 20 minút 🙂 ...brú chuť prajem samozrejme 😉

olif...no moja kýcha často 😕

šak tá moja Naty zase spí...a ja že čo je v spálni tak ticho 😀 . Aspoň som sa pobalila, okúpala, umyla vlasy...bo idem našim a tiež chceme grilovať, ale v tomto vetre asi ťažko 😖

laxity
1. máj 2010

olif...ešte som zabudla, hej mm fajčí na balkóne, ale strašne mi to vadí...lebo keď príde smradľavý, tak ani malú mu nemôžem dať...my sa len za tie .......... cigarety hádame 😠

olifcek
1. máj 2010

gari mozno v lete, zavisi od Olivky, ci bude sediet, ci nie...ale mozno v decembri zajdeme, uvidiii sa...ale v decembri uz ked, tak bez grilovacky x;o)))

laxi jo, ja som stastna ako blcha, ze manzel nefajci a ani nepije...ani na mojich promociach si nedal, ani na nasej svadbe, proste absolutne nepije, ani len pivo,som taka hrda nanho x;o)))

i moja mamina ked dojde, tak darmo, hoc zuvacku ma, ale tie cigi paaachnu, brrr

garonka
1. máj 2010

laxi juj ty bališ do nemocky ☹
tak moj mm prestal uplne sam od seba fajčiť keď mal 25 tak to su už 4 roky a presne na svoje narodky, ja som nezvladala ako ustavične smrdel, a ruky ani nevravím
jeho mama vyfajčí dve krabičky denne tak nevedela pochopiť že cigaretu si nevezme ani za svet ale furt ho podpichovali aby si dal jasne že odmietal

olif aj my kychame ale to asi neva lebo noštek ma suchy

garonka
1. máj 2010

olif no tvoja mamina aspoň žuvačku da a Tobiho baba nie, ta ho takou hubou pusinkuje na ruky, vo štvrtok som bola tak nervozna z nej ja fakt neviem ako budem zvladať ako sa k Tobimu chova a neda si povedať ☹

olifcek
1. máj 2010

LAXI KEDY NASTUPUJES DO NEMOCKY? NA AKO DLHO?

garonka
1. máj 2010

a môj mm? toho prihlasim do relacie 112 minuly piatok zachranil akeho si psa prišiel nadranom a dnes v noci zachranil život akemusi pijakovi tiež prišiel nadranom a našho psa nechal spať v aute to je paradox nie?

olifcek
1. máj 2010

gari, nech da pokoj jeho rucickam, ak ma nahodou helicobaktera, teda toho mame kazdy, ale ak ma jeho zvysene hodnoty, pusti to i u maleho a za par rokov sa i ukaze ten bacil ☹

olifcek
1. máj 2010

gari,, hech..

garonka
1. máj 2010

OLIF kamoška je v šaci v nemocke leží na gynde je v 4 mesiaci ma tu nadštandardnu izbu čo je sama na nej a okolo 1200sk stojí, a furt je nespokojna ja to nechapem

garonka
1. máj 2010

olif no presne toto som vravela mm, či je to normalne, že jedna zrela žena si neda povedať aby ho za ručky nelapala a ak hej nech si ich umyva, ona grilovala mäso a stymi zapachnutymi rukami rovno k malemu aj ho zobudila tym trepanim v kočíku
kurnik ale alergicka začínam byť
a ja vraj prehaňam 😲

garonka
1. máj 2010

veď ja ani cudzie detičky za ručky nechytam a to nosim aj mydlo v taške
lebo ak si predstavim že davaju ručky do pusy a ruky by sme mali špinave no des že?
zas som hladna a už neviem čo mam jesť 😅

olifcek
1. máj 2010

gari a co jej nie je bre? narocna volajakaaa...asi ju mm moc premaznava, cooo? a co je jej, ze je v nemocke v tak nizkom mesiaci?

podla mna ziadna mamina neprehana!

i ja nosim mydlo, to tekute, videla si, ze? 😉

ja som spapala ranajky, 2x krajec chlebika s maslom, sunkou a syrom, teraz si dam milu a potom asi slofika s oliv 😉

garonka
1. máj 2010

no už teraz ideme papať krik na cely byt 😀 😀 😀 😀

pekny dnik vam želam snaď tu babce prikvitnu zakuknuť 😀

ja tu prisadnem k večeru

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

garonka
1. máj 2010

olif no začala krvacať či čo ale nepovie pravdu prečo tam je
noo zaraba si 100 000 mesačne žije na vysokej nohe, cestuje po Dubaji, Egypte a neviem kam ešte a neustale jej dačo zle
a mm do nej podpichol ak sa jej v šaci nepači nech si zaplati komfort vo Viedni ak je mudra
tehotna je už tretíkrat a dvakrat potratila ☹ tak snaď jej to konečne vyjde

no videla mydielko videla 😀 ja nosim takisto aj sa mi raz už do tašky aj vylialo 😀

laxity
1. máj 2010

olif...no to by bol najkrajší darček keby drahý prestal fajčiť...ale nútiť ho nebudem, lebo je to len horšie 😒

V piatok idem na Kramáre za chirurgom, on sa mi na to pozrie a dohodneme si dátum 😢 , bože už nech to mám za sebou. Ale ráno o štvrtej som dala malej papať, vypila 1,5 dcl a ostatné som si odsala 1 dcl presne. Tak zásoby môžu začať 🙂

garon...dobrý mm, keď tak pomáha...tak to má byť 🙂 , ja som tiež hneď v mojom novom aute viezla v kufri kade akých psov a nie malých 😀 , čo sme so sestrou našli na ulici

laxity
1. máj 2010

keď som ešte nemala menzes to je ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre