Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
4. máj 2010

a ja som hrda nato, že mame vlastny byt a rodinku a bolo to pre mňa a mm vykupenie že sme sami

a ja že tobi haja a z postieľky sa ozyva auuuuuuuuuuuu 😅 a cmuľa tie prsty o dušu 😅

olifcek
4. máj 2010

gari chjo...

moja mamina...bola vychovavana, ze co rodicia poedia, to plati...jej mamina chlastala, ked prisla dom, tak niekedy deti len tak zpasie ztrieskala a sla spat...mamka velmi chcela ist na gympel, i preto sa ucila na same jednotky, no jej otec jej povedal, ze co s gymplom, ze pojde za predavacku sa vyucit..nebavilo ju to a rozhodla sa mat mna...oca si vzala az o 3 mesiace na to...

a keby si ho nevzala, mala by sa lepsie i skolu by si urobila aku chcela...ja neviem, ci otec pil cely zivot, ale myslim, ze jo, i ked mozno nie denne, ale urcite jo...

garonka
4. máj 2010

tak fajn sme pokakaní až kdesi hore na chrbte 😀
idem trochen sa vyvenčiť len tu okolo bloku a dam si zmrzku na olif a blumi fajnu trojitu 😵

olifcek
4. máj 2010

gari 😵

a ja som hrda na manzela, ktory nefajci, nepije, je galantny, slusny a moc pokojny, lubi mna, vazi si ma, ja jeho a mame krasnu i ked zatial, malinku Olivku, no zdravuckuuu

olifcek
4. máj 2010

gari super x;oD

zucana
4. máj 2010

baby to je strasne s tym alkoholom.....
svokra sice fajci ale ma respekt ked smrdi ani nedojde vedela by, ze bych pindala...
kati a co to moze sposobovat???nemozem mat potom problemy s dalsim otehotnenim?
inak ta tvoja svokra zatial asi vyhrava....len sa vyrozpravaj
moja je sice ok ale tiez sa niekedy stara do coho nemusi....a prosim pekne teraz uz budem dostavat len tych 200 eur mesacne co teda mi vystaci akurat na splatku auta (185 eur) a este mi supis 15 eur ostane 😀 no a vcera mala poznamku ze no to uz ti vela nedaju to nebudes mat prijem....akoze ona by ma asi robit poslala a stale ze jasle uz mame vybavovat lebo ze byvaju v zoznamoch deti...ona asi nechape ze chcem ostat 1,5roka doma s malou ze asi o robotu pridem a resp.sa tam nechcem vratit a chcem si najst ine a resp.ked si nenajdem nieco lepsie tak nenastupim...som dost stara na to robit sekretarku...mam pomaly 30 rokov vystudovanu americku skolu najvyssi ekonomicky titul a skusenosti...na to som predsa netudovala a nedrhla dlazky prvy rok v USA aby som si tazke peniaze na skolu zarobila....(nechcem vyzerat ze sa vystatujem a som nejak namyslena alebo co len vas chcem uviest do problemu) vzdy som si vsetko vydrela a velmi mi doslo luto ze tu to nikto neoceni lebo pre talianov som slovenka ktora moze mat aku chce skolu a hocijake skusenosti ...no a zacala som robit v diere kde mi bolo kazdy den zle ale uz viac nie...radsej budem doma a uskromnim sa a pomaly si nieco rozbehnem alebo budem ucit a ked nie tak sa prestahujeme....lebo som smutna ze si nemozem budovat svoju karieru ale to by mi ani nevadilo keby tu niekto nemal poznamky..mne by stacilo keby som mala pracu co by ma bavila a nevracala by som sa z nej vystresovana a unavena lebo to nechcem prenasat na malu a na mm....takze to bude este ine peklo...to vam potom napisem
sorry ze som sa rozpisala...dufam,ze to moja mamca alebo segra neprecitaju lebo by ma hned lakali domov 😕

garonka
4. máj 2010

olif to čo si napisala mi to uplne pripomenulo u nas doma
ja som rada, že som sa vydala veľmi dobre ale zas smutna že moja mamina sa trapi, život o ničom, oco pije ako duha prepija peniaze čo vam poviem tyždenne 100 € idu len tak
bracho je v blave a sestra s nami nekomunikuje a ja som na maminu tak citovo naviazana že mi neda aby som jej i stokrat denne zavolala ako sa ma

garonka
4. máj 2010

olif a tvoj mm je fešak fakt, uplny sympoš 😵 😵 😵 😵

matesl
4. máj 2010

garon, som si aj ja minule vsimla ze jesenke 20 sk 😅

kati, my sme kazdy den vonku...od 10.00 - 12.00 a potom od 15.00 - 17.00 tak sa ozvi ty, bo ty si nejakaaa zaneprzdnenaaa 😅 😅 😅

katina2209
4. máj 2010

No ja som mala vtedy taky strach, co keby sa mi tam utopil ja neviem,ale hovori sa ze stari rodicia sa boja viac o svoje vnucata ako o deti vsak to musia mat viac zodpovednosti moja svokra nema ziadnu...
Manzel je tiez z toho smutny len on to nedava tak najavo aj to ze jeho mama uprednostnuje viac jeho sestru...

garonka
4. máj 2010

a ja som rada, že sa tu môžeme vyrozpravať a podporiť sa i keď ja som tu neskôr k vam prišla to ma zuci tu zavolala to užasne žieňa i keď ju nepoznam osobne ale musi byť super

zuci ja som tvoj príspevok normalne hltala ako si to napisala 😉

olifcek
4. máj 2010

zuci nebudes mat robs s otehotnenim, neboj, a mozno mas stitku fakt len z tehu vacsiu este, to sa zvykne fakt upravit..aspon mne tak lekarka vravela na endo..

garonka
4. máj 2010

no kati jasne hovori sa ale ja som si povedala ak by sa fakt moja svokra bala o svoje vnuča mňa by ľudia mali za krkavčiu mater, jej skoro minule z ruk vypadol a včera tym gadžovskym prizvukom na cely dvor ziapala ake mam zle decko lebo reve a Tobi plačkal lebo chcel hajať a ona krava ešte hlavu do kočíka vopchala tak to do mňa pekelna zlosť vošla

olif aj na KVp lejeeeeeee? ježiš ja chcela isť vonku

olifcek
4. máj 2010

zuci len kludne pis...niesi v januarovkach, neboj sa 😀

ja mam nastastie pracu, ktora ma bavi...i ked, aj tam mi nieked rohy rastli, najma, ked som toho mala vela a...nebudem pisat, bo verejne forum x;oD

gari no a u nas..mamina kazdeho podporuje, brat jej chodi do chladnicky a nosi domov k zene, ebo oni nikdy penazinemajudost, nevedia hospodarit, segra, ta ma 4 deti a zivi ich sama, tak jej pomahaju nasi ak vladzu,najmladsi je chrapun, ten si rodicov nevazi, kui zi pizzu, neponukne ich, mmka chcela na chleba, povedal, ze nema a on si vecer objedna donasku...neprispieva im nic, len ich vyjeda, ma full servis zadara...ma strednu elektrotechnicku a on nepojde robit hocico, ve dnie na to studoval, aby drel, no nie??? kokos, bych ho zabila...chudak moja mamina, je na nu toho fakt dost...

olifcek
4. máj 2010

gari daki za mm x;o) tu je suchoooo, neprsiii

katina2209
4. máj 2010

Marko zase hodinu obedoval, teraz robi ulohy a to sme mali ist uz z domu,,,Zuci ty to tiez nemas lahke....
Nie nebudes mat problem otehotniet neboj....
Matesl ok ja sa ozvem a kde sa chodite prechadzat?

olifcek
4. máj 2010

zuci isto citali, ved si pod drobnohladom segricky x;o)))

kati ach ta svokra 😠

garonka
4. máj 2010

olif ja som robila v pohrebnícve no nikdy viac 😅

kriste pane ta tvoja mamina ma ale trapenia, brata by zabila že vyrabuje chladničku a nosi sebe domov 😠
moja môjmu bratovi pomaha a pomahala furt jak mohla no on zabudol na všetko 😠

garonka
4. máj 2010

olif tu dolu lejee do kelu a ja chcela von bo balkone nevieme už spať

olifcek
4. máj 2010

akurat mi mamka volala...nosi mi polievocky z prace...budem musiet mm poslat po nu..zlata je, obetava...len ma tazky zivot...a zbabrany ☹

olifcek
4. máj 2010

gari tak bud dazd dojde aj sem, abo vydrrz a o chvilu to prestane...jo i ten bracho, co domov nosil jedlo na vsetko zabudol, raz si vypil a take sms poslal nasim....akoby spiny boli...no brutal...

garonka
4. máj 2010

olif 😵 😵 😵 😵 a aku fajnu ti nesie?

tu padaju krupy 😎

olifcek
4. máj 2010

krupy???? kokos..neviem, nepytala som saaa 😉

garonka
4. máj 2010

môjmu bratovi mama 3x zaplatila telefonne učty po 5000 takisto mu zaplatila v nemocke primara 1000 € ci pana keby som všetko mala napisať kam dala mamine tie peneži zaplnilo by to celu stranu a ma štve, že zabudol raz dva

olifcek
4. máj 2010

prave som olivke kupila....

garonka
4. máj 2010

olif jj krupy fajne dusno bolo a tu normalne burka naj to ide hore na kvp nie? to nie len dolu ma pršať 😀

olifcek
4. máj 2010

odkedy som mamou, chapem, ake tazke to maju rodicia nevdacnych deti ☹

olifcek
4. máj 2010

gari, Ty carodejnica jednaaa, uz leje aj tuuu

garonka
4. máj 2010

jej toho bociana mam aj ja 😀
u maminky v krabici po bratovych deťoch 🙂

garonka
4. máj 2010

olif šak sa vraví, že Lucia je bosorka nie? a heš heš aj do Krasnej nech ide dažď..........joj to ma blumka zabije 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre