Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. máj 2010

jj,ale uz aj ten byvaly je spokojny, ozenil sa rok po mne, maju male babo teraz, obcas ich stretnem ked som u nasich, myslim ze som dobre spravila 😉 akurat ze palenku zo svadby-nesvadby mame doma mozno doteraz 😀 😀

zucana
4. máj 2010

BLUMI SUPIS TA NE 😀

zoska
4. máj 2010

dobre blumi dobre 😉
ale na toto by som asi ja nemala guraz, co asi- urcite!
musel to byt riadne silny pocit, ked si to dokazala urobit...
mozem sa spytat, co s tym dotycnym urobilo, prezil to v psychickom zdraví? 😅

blumka
4. máj 2010

zuci, my sme sa spoznali cez net v marci 2006, v maji 2006 sme sa prvykrat videli, v juli 2006 som sla za mm do USA, v juli 2007 sme sa brali, februar 2008 Terezka, februar 2010 Julianka 😀 😀 dobra bilancia, ne? 😀 😀 😀

olifcek
4. máj 2010

no veru, neostal mu z toho soku tyk? 😀

zoska
4. máj 2010

zuci
ma 2 bratov, jeden bezdetny, druhy ma skoro 4rocnu dceru, ale zije v BA, takze ju vidava malo, ale svgrina sa tiez stazovala, ze ani nezavola ze ako sa maju...ale vzdy ked idu cez MT tak sa trha aby k nemu prisli

blumka
4. máj 2010

zosi, tak zo zaciatku bol na tom hrozne...ale teraz je ok...ma uz svoju rodinu to je hlavne 😉
ja som si vtedy povedala ze radsej zahodim 7 rokov akoby som mala pokazenych zvysnych 77 😉
inak pikoska, moj mm tiez zrusil svadbu so svojou byvalou, ale on nejaky polrok dopredu a to sme sa este vtedy nepoznali 😀 😀 osud? 😅

zoska
4. máj 2010

blumi tak ste sa teda nasli 😀

blumka
4. máj 2010

hej zosi, dvaja rovnako streleni 😀 😀

olifcek
4. máj 2010

😀 😀

zucana
4. máj 2010

vidim ze nas osudovych je tu viac 😉
zosi tak nechapem...mozno uz staroba'??kolko ma?
ale luto by m ibolo...jak moj svokor co chcel vnuka...a ma vnucku a je z nej hotovy.... 😵

zoska
4. máj 2010

zuci tento rok bude mat 69 iba...
on je asi urazeny na mm ze sa s nim odmerane bavi...ale ked s nim to po dobrom nejde (uz som pisala ako to prehana s jedlom)
kazdopadne nech je urazeny, aleved ja ani nelka sme mu nic neurobili a ja teda niesom ten typ, ze ved pridi sa pozriet na vnucku...to kde sme

starí rodicia od mojej maminy mali uz 70 rokov a uz tu boli pozriet, su z liptova a dotrepali sa...mailom posielam fotky, starka mi volava 2krat do tyzdna ako sa mame a okrem toho skypujeme...takze asi tak

v sobotu mame uvitanie do zivota a v nedelu chceme spravit akoze mini oslavu, tak mu zavolam ja...ale to je z mojej strany posledny krok a asi mu aj poviem nieco k tomu, ze ju len tri razy videl...

olifcek
4. máj 2010

vidite? my sme olivku na bytove nahlasili ale neviem, ci aj na miestnom urade, chi...mozno ak nie, a urobime tak, tiez bude uvitanie do zivota 😅

zucana
4. máj 2010

zosi povedz ja som svagrovi tiez povedala ten ju videl tiez presne 3krat a je aj krstny....ale nepomohlo...ale som si ulavila 😝

olifcek
4. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/us6x/mon...

toho ruzoveho by som bralaaaaaaaaa, juuj...ale uz som toho hodne nakupila...kolko by ste zan dali? predavajuca vraj predstavu o cene ma ale, ze mame skusi urcit si..

blumka
4. máj 2010

jeeej, olif, vies ake to je vo svete drahe ??? 😉 aj ja chceeeeeeeeeeem...ale co ja viem aka cena...netusim

olifcek
4. máj 2010

blum naozaj? hm...ta ruzova je cool...

olifcek
4. máj 2010

kolko by si za nu dala?

zucana
4. máj 2010

ja som napisala ze 10 eur 😀 a je mi jedno ktoreho 😕

olifcek
4. máj 2010

hm...to je dost...ale je to klasika, safra...kupim este toto olivke?

olifcek
4. máj 2010

zuci Ty nakupny maniak 😎

blumka
4. máj 2010

olif, to kup ked bude vacsia, teraz sa s tym hrat nebude a zbytocne ti na to bude prach sadat...ja osobne vela plysakov nekupujem aj ked moncici je klasika a mat v zasobe je ok..ja mam doma etse mojho stareho 😀

blumka
4. máj 2010

zuci som zvedava co ti odpise...potom das vediet oki? 😉

zucana
4. máj 2010

olif este tolko mam a ked nebude predame nie ? 😀

zucana
4. máj 2010

jasne!!!

olifcek
4. máj 2010

blumi tak kupit a odlozit? x;o) ci najdem aj neskor moncicaka?

zuci jaaaaj, jasneeee , cim starsie tym drahsie 😀

blumka
4. máj 2010

mne sa tie nove nepacia...tie tri z 8o rokov su kuuuul 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre