Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
5. máj 2010

Maminnka vsak otec pride na vnucatka pozriet len sam ona nema zaujem nech jej to raz jej dcera vrati ona je uplne bezcitna....

lenica81
5. máj 2010

joj, kati, teda aj ty mas taky tazky zivot... vela sily prajem... 😔

my opat spime, tak idem i ja, bo rano mi dal 15 min... 😅

alex
5. máj 2010

ahojte, juj to sú osudy... no moji rodičia sú rozvedený, to som bola ešte škôlkárka, ale bol to dobrý krok, lebo môj otec pil a bol agresívny. Mama má odvtedy priateľa s ktorým má dve deti. Je nás 5 súrodencov, celkom dobre si rozumieme a máme sa radi. S otcom sa stretávam, chodievali sme k nemu na prázdniny, on sa oženil druhý krát, ale deti už nemal. No jeho žena od neho odišla z rovnakého dôvodu ako moja mama. No komu niet rady...

svetlankat
5. máj 2010

Kati az teraz som si precitala tvoj pribeh, drz sa nech ta v zivote stretavaju len prijemne chvile. Zleho uz bolo dost.

katina2209
5. máj 2010

leni dakujem a pekne snicky

katina2209
5. máj 2010

dakujem pekne svetlanka ja si tiez myslim,ze by uz mohlo zasvietit na krajsie casy....

andrea2603
5. máj 2010

ahojte.
uff, vy ste toho popísali, aj my slzy vyšli 😢

naši sa rozviedli, keď som mala asi 5 rokov, segra 3 a to je asi to najlepšie čo mohli urobiť. Ja si nepamätám, ale že sa hádali a neznášali a pritom sú obidvaja v mojich očiach veľmi fajn, len oni si nesadli 😖 . A keď tak rozmýšlam, tak fakt si ich s ich povahami neviem predstaviť fungovať vedla seba. Každý si našiel iného partnera, ktorých mám rada a sú mi rodinou. bývali sme s mamou a každý 2.víkend + cez prázdniny sme boli u otca. A samozrejme sa postupne narodili 4 nevlastné sestry: 23, 18, 16 a 7 ročná 😵 Je pravda, že niekedy to mala mama ťažké po finan.stránke, ale doma bol vždy kľud a pokoj.

katina2209
5. máj 2010

No baby ako citam tak sme tu skoro vsetky z rozvedenych rodin 😒

alex
5. máj 2010

my s mužíkom oslávime 24. mája 11 rokov, čo sme spolu a 9. júna budú tri roky, čo sme manželia.

Jani, my sme dostali príspevok + príplatok k príspevku a rodinné dostáveme.

katina2209
5. máj 2010

Alex tak ako vidim aj vy ste s mm dlho spolu chodili 🙂

alex
5. máj 2010

hej, hej. Len my sme sa skôr nezobrali lebo som nemala vek na to a potom sa ženil mm brat, tak sme si dali odstup dva roky. Ale svadba to bola krááásna, presne akú som chcela. Moja svokra sa vybúrila na švagrovi a švagrinej a my sme mali aspoň ako taký pokoj pri organizovaní.

svetlankat
5. máj 2010

Aj moji sa rozviedli, ale to uz som bola dospela.

katina2209
5. máj 2010

Matko sa napapkal a ma uz asi 10 minut stikutku tak cakam kedy mu prejde musi sa rozculit... 🙂

maminnka
5. máj 2010

Kati, aj ja som z rozvedenej rodiny, dokonca aj ja som uz bola rozvedena, ale stastne.. som teraz spokojna a aj moj byvaly manzel je druhykrat zenaty 🙂

maminnka
5. máj 2010

Jani, ja osm eset nedostala nic, lebo som neziadala, stale nemam papier od gynekologa.

janielah
5. máj 2010

Kati dakujem pekne, tak my sme dostali iba rodic.prispevok - ako pises - a inak nic.... 🙄

Matesik? SI tu? AKo bolo na Zumbe? Aj ja by som to chcela skusit...kde to chodite? O kolkej?

A ta filmova hviezda Martinaj sa neozvala? Ani mi nepodakuje, ze som ju vypatrala a robim jej propagandu??? 😀

svetlankat
5. máj 2010

Baby, trosku na odlahcenie temy, pouzivate niektora babysitter, tie vysielacky,aby ste poculi babatko napr na balkone alebo v zahrade? Uvazujem nad kupou a rada by som privítala nejake vase skusenosti.

laxity
5. máj 2010

svetlankat...ja používam, keď malá spinká v postieľke, tak jej zatvorím dvere, aby nemala hluk, predsa keď upratujem riady, búcham....alebo keď ideme susedom na návštevu sa to zíde 😀

svetlankat
5. máj 2010

Laxi diky a treba si pri vybere dat na nieco specialne pozor, alebo je to jedno ake kupim?

maminnka
5. máj 2010

Svetlanka, ja pouzivam a som velmi spokojna, aj 150 m sme skusali a fungovalo 🙂 http://www.avent.sk/products/dect-digitalny-mon...

svetlankat
5. máj 2010

Mami diky

svetlankat
5. máj 2010

Mam ponuku kupit pouzivane za 20 ecok a neviem sa rozhodnut, neviem ci su dobre.

alex
5. máj 2010

Na Zumbu aj ja sa chystám, len tu u nás je to dosť neskoro, 19:20 😒

maminnka
5. máj 2010

Svetlanka, ak to chces len do bytu, potom stacia aj obycajne analogove, ale odporucam viackanalove, aby si nepocula ine deticky...

svetlankat
5. máj 2010

Mami asi kolko kanalov doporucujes?

laxity
5. máj 2010

svetlankat...my máme tiež Avent...v Metre majú akciu okolo 35 evri 😀 . My máme tieto:

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

janielah
5. máj 2010

a kde u vas Alex? inak je to aj pre mna neskoro, to uspavam Krpku.... 😒

Skusim vypatrat, ci nie je tu podo mnou v sportovej hale....?

maminnka
5. máj 2010

to neviem povedat, len kamosky, co byvaju na sidlisku a kupili take obyc. s 2 kanalmi, sa stazovali, ze okrem svojich deti poculi aj ine... tie moje maju tusim 16 kanalov a nikdy som ine zariadenie nepocula a tiez sme na sidlisku.

svetlankat
5. máj 2010

Diky laxi a si spokojna, nepocujes ine deticky ako pisala mami? Asi skocim s mm do metra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre