Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. máj 2010

gari ja som malej tolko nakupila... 😅

olifcek
5. máj 2010

kati kraaasne pasieteee a aky vysmiaty 😉 taku istu podlozku mame aj myy

garonka
5. máj 2010

olif 😀 😀 😀
i ja by šla behať ale sa raz dva zadychčím a potom čo? odpadnem 😀

garonka
5. máj 2010

a my pri polohe na brušku dvihame ručku to nevadí? neviem čo dnes špekuloval

olifcek
5. máj 2010

gari 🙂

olifcek
5. máj 2010

gari my davame pravu ako superman a vsemozne nou hybeme...podla mna priprava na otocenie sa 😵

garonka
5. máj 2010

olif asi to tak vyzera ale ja som na mm zvrieskla ako šialena naj dava pozor na maleho lebo on sa zakukal do futbalu a naš zazrak z podložky dvihal ručku tak pred seba hore no ako superman presne
fiha žeby to bolo znamenie na pretačania sa och

olifcek
5. máj 2010

Oliv sa tatkovi na rukach prekakala, tak sme prezliekali 😀 😀

a tu uz do tatka hryzie a cmulka ho...slinky prudom tiekli...skoda, ze nevidiet...mobilom fotene

zucana
5. máj 2010

baby ja musim uz tiez schudnut ale neviem sa zatnut ja som stale taka hladna.....
aha aku opicu mame doma 😀

olifcek
5. máj 2010

zuciii ja opadneeem, aka je podarenaaaa

baby,ake dlhe chodidla maju vase babatka? my cca 9cm

maminnka
5. máj 2010

moze byt aj Avion, len pri Auparku je Sad Janka Krala, da sa tam prechadzat... v Avione nie je velmi kam :(

garonka
5. máj 2010

zuciiiiiiiiiiiii ale ta sa vie škeriť 😀 😀 😀 😀 ta druha fotka je podarenaaaaa 😀 😀 😀

garonka
5. máj 2010

olif my mame cca 12cm ak som dobre premerala

olifcek
5. máj 2010

a obvod hlavky? my sme mali pred tyzdnom, ci dvoma 38cm

maminnka
5. máj 2010

Kati, Matko aky fesaaaak! A ako krasne drzi hlavicku! Nasa Natalka je asi posledna, kto vobec nedrzi :( :( :(

maminnka
5. máj 2010

Olif, nasa ma 10 cm chodidlo

olifcek
5. máj 2010

mami daaaj foto malickej 😵

zucana
5. máj 2010

baby tak podme hlasovat aupark alebo avion...mne vy tiez viac vyhovoval aj sa pacil aupark ale tak uvidime kolkym co vyhovuje 😉

laxity
5. máj 2010

garon...nekúpala som, malú som zakojila a o ôsmej zalomila už na dlho asi 🙂

zuci...v piatok budem múdrejšia, idem za doktorom ohladne operácie a ešte má aj babka 80-tku, tak potom dám info....ale Avion mi veľmi vyhovuje 🙂 .....tešííííím 🙂

garonka
5. máj 2010

baby aj foto zo stretka nahodíte nie?

olifcek
5. máj 2010

saq dajte polovica stretko tam a polovica v iny den v tom druhom obchodaku so zuci,hmm? x;o)

laxity
5. máj 2010

garon...že zakojila 😀 pardón ...hrozne to znie...chúďa moje 🙂

laxity
5. máj 2010

garon...dáme foto jasné 😉

olif...ty tam to moc neorganizuj...Avion mi vyhovuje 🙂

olifcek
5. máj 2010

laxi 😀 😀

lenica81
5. máj 2010

mne tiez vyhovuje skor avion, lebo pri mojich parkovacich schopnostiach tam skor chytim place... 😎 i ked tam park teda nie je... 😉 takze len vnutri...
a radsej 24., 20. mame den po ockovani, tak neviem, v akom stave bude maly... 😕

maculik
5. máj 2010

AHojte, zase som len na skok, ja normalne nestiham 🙂
Drobci uz buvaju, aj ked cakam, ze Petik sa zobudi o chvilu na dopapanie, ale mozno nie. POsledne 3 vecery zaspava okolo 8, co je o takmer hodku skor, nez zvycajne, mohlo by mu to uz ostat.

Minule ste spominali to cumlanie palceka, tak sa pridavame, uz aj my sme ho objavili. Boli sme teraz so sestrou ulozit Adelku do postele a segra isla nakuknut do druhej izby na Petka a zrazu ma vola, ze asi je hore, ze odtial pocuje uplne hlasne cucanie. Tak som tam nabehla, ze idem dokrmit, a on tvrdy spanok (na brusku), rucka polozena pred pusou a palec v pusinke a cumlal o106, ale spal 😀 Takze asi to objavil v spanku a ma to nahradu za prso, alebo neviem 😅

a musime sa pochvalit, od vcera uz krasne drzi hlavku, vydrzi uz velmi dlho, tak uz aj my sme medzi pasucimi 😀

mami, no my uz mame vyse 3mes a az teraz udrzi fakt dlhsie, doteraz len trosku a hned dole. Takze Natalka ma este cas 🙂

maculik
5. máj 2010

a zajtra ideme na podstrihnutie jazycka, uz teraz sa bojim ☹ Ale chcem mu to dat teraz a nie az niekedy ked bude velky, aby nedostal strach z doktorov, aj bude uz hrubsia, predsa len teraz je tenucka a lahsie sa zahoji. A nechcem, aby mal nahodou problemy s rozpravanim alebo tak.

No nic, ide burka, tak dobru nocku. Mne tak chyba, ze nemozem tu viac kecat, ako ked som doma v Bonne, ale tak chcem sa venovat aj mame a vecer tatovi a segre, takze musim ten abstak vydrzat 🙂

maminnka
5. máj 2010

ja som za Aupark... ale prisposobim sa.

maminnka
5. máj 2010

ked nas bude 6-7, nikam sa s kocikmi nevojdeme...

zucana
5. máj 2010

tak zatial 2:2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre