Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
6. máj 2010

mam...včera mi to mm vysvetlil, takže si myslím, že problém nebude, ako viem kde to je....ja to zvládnem, ale ďakujem 🙂 . Hlavne, aby tam bolo nejaké posedenie a nie nafajčené...len ten termín si ešte upresniť, tak tie čo idete ešte raz napíšte, ktorý vám vyhovuje a zuci to nejak zhodnotí 😀

macu...no prikrývam aj ja aj teraz, aj tak stále kýcha...je to normálne, aj vaše dennodenne kýchajú? 😕

maminnka
6. máj 2010

Laxi, aj nasa stale kycha 🙂

Zuci navrhla termin 26.5., zatiak nikto nepovedal, ze vtedy nemoze. Myslim, ze by sme mohli ostat v Sade, ak bude pekne, tam je vela vhodnych miest 🙂 Alebo hore v tej kaviarni so zaaakuskami, ako som pisala... ale vyjadrite sa aj ostatne 🙂

Macu, drzim palce, aby to Petik zvladol bez problemov!

blumka
6. máj 2010

garon, ta prava sa ozvala 😀
buduci tyzden ak bude pekne dame stretko? a prida sa aj svetlanka? ona je tiez z KE a to sme tak vsetky, ne?
a mohli by sme simultanne stretko spravit, ked budu mat blavacky, tak aj my 😉 hm?

garonka
6. máj 2010

laxi aj tu leje a ja som bola s havom vonku zmokla som šla som bez daždnika šak čo to len jemny lejačik ale to lialo poriadne 😀

a kychame aj my aj 5x denne ale pokym ma suchy noštek tak to nevadí 🙂

blumiiiiiiiiiiiiii ja pridem na stretko heeej? už som aj Tobimu vysvetlila, že nabuduce ho zobudím 🙂

garonka
6. máj 2010

to kedy maju byť tí traja zamrznutí? Pankrac Servac a Bonifac? hlasia na tieto dni slnečno jupí 😵

matesl
6. máj 2010

ahojte,

aj s nami ratajte ;) a tiez som za aupark, bo tam je park vedla 😵

garonka
6. máj 2010

dieťa mi spi i mm mi spí tak ja idem do drogerie si špiralu kupiť a odfarbovač sa mi podarilo Tobiho tričko vyprať z bieleho na ružovo tak hadam tu farbu odfarbíme 😀

garonka
6. máj 2010

blumi i my budeme chodiť do Auparku tu v KE 😀
mm tam bol včera vytyčovať vodovod 😀

garonka
6. máj 2010

a Olif je kde? žeby hajala? alebo ju Olivka na net nepustí 😅 😅 😅

blumka
6. máj 2010

gari, nechaj pre sestricku 😀 😀
vraj uz teraz su zamrznuti a ked budu zamrznuti tak ma byt teplo 😉

blumka
6. máj 2010

no vidis...spravime potom nejaky telemost s blavackami a bude parada 😀 😀

olifcek
6. máj 2010

haajdy ale ved f poho, ja len rypem do laxi 😎 😀

gari a tato dosiel podgurazeny? chi

laxi neorikryvam uz v hrazdicke maluuuu

garonka
6. máj 2010

blumi ale došľaka ma išlo urvať z bieleho na ružovo 😠 a to tričko sme kupovali len v nedeľu joj ja nepodarena 😀

katina2209
6. máj 2010

dobré ránko ako cítam tak avion prehral no pre mna bude problem sa tam dopravit z dolnych honov to by som musela autobusom zo tri krat prestupovat a nema ma tam kto hodit o tretej manzel robi do piatej takze neviem ako by som sa tam dostala, do avionu mi ide jeden bus ☹
Maminnnka ty mas nadherne deticky a ake maju krasne ocicka po maminke? 🙂
My sa uz v noci budime na papkanie kazde 2,5-3 hodinky uz nevydrzi ani tych prvych 5 hodin ach jaj mohlo by sa mu to este upravit aspon na tych 5

olifcek
6. máj 2010

oliv vzdy dovoliiii co len chcem, ma len jednu podmienku, prsooooooooooooooo 😀

olifcek
6. máj 2010

gari ja periem babetkovske veci zvlaast a tie nepustaju, nesmuuuuuu 😉

idem kuk baba maminky

macu drzim prsty

blumka
6. máj 2010

gari, to je ta nevyhoda chlapcov ze im ked das ruzove je to divne ale ked das dievcatku modre tak je to ok 😉

garonka
6. máj 2010

no olif veľa nechybaloooooo, vraj prišiel z prace o tretej poslal sms že ide domov jasne typicky chlap nedodrží slovo a prišiel o piatej rano a spal v obyvačke a ja o pol siedmej k nemu nabehnem či mu rajbe, že nemôže ísť do spalne a ma vytočil lebo s havom trebalo vonku a on chcel spať
nakoniec uložil maleho a tak spia 😀

na tej prvej fotke tak hajal Tobi včera poobede 😀

olifcek
6. máj 2010

baby, dnes musime kupit plienky, inak zajtra bezplienkovka 😅

skusime tesco? keeru farbu?

olifcek
6. máj 2010

gari podarene a mile fotky, cxhi

garonka
6. máj 2010

blumi presneeee tak na dievčatku modra je cool ale na chlapovi ružova 😀

olif šak prala som zvlašť ale som myslela, že jedny šuštiačky čo su tobiho, že nepustia farbu a pustili 😠

garonka
6. máj 2010

olif i nam treba peluchy 😀
tesko chcem i ja vyskušať tie zelene? 😕

blumka
6. máj 2010

gari jakych fajnych chlapov mas doma 😉 ja vam odfotim juli ako spi zviazana, chudatko, ale ked ju zviazem tak sa nebudi rukami 😒

olifcek
6. máj 2010

mami krasne fotky...aj sa na seba podobaju, ze jo?

blumka
6. máj 2010

ja som mala zelene tesko do 6 kg a boli ok 😉

olifcek
6. máj 2010

gari len dufam, ze sa mm bude chciet do tesca v tomto pocasi, fnuk...ak nie, tak skoci na terasu po pampersky

garonka
6. máj 2010

blumi a mm musí ešte aj v pracovnom tričku spať VVS 😀 to si vyradil ako pyžamko 😀

no cvakni malinku sa teším na fotky ale i ja som rozmyšľala že zviažem tobiho lebo s rukami kade tade machruje a hlavne po tvaričke

garonka
6. máj 2010

ja dnes posielam svojho do teska na tie peluchy nech kupi aj vam?

garonka
6. máj 2010

kurnik ale z toho dažďa je tu normalne tma 😠

olifcek
6. máj 2010

blumi oni to nemaju, ze od=do len do? uff

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre