Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
7. máj 2010

No vraj je pozastavene kladenie novych otazok 😕

olifcek
7. máj 2010

teus tak skus www.doktoronline.cz

A DAKUJEMEEEEE

teus verim, ze aj Ty sa budes takto tesit uz za par dni, lebo ocko malickeho bude uz v poriadku! a nabuduce sa nenechaj nevpustit, ak dnu budes chciet ist, ovsem...

gari, chi, jake mileeee,,,,ja len dufam, ze jutre bude pekne...bo ma slahne...

blumka STASTNU CESTU

ideme kukat serialik dexter, a paq mozno do galerky mm kupit tenisky..sme nestihli teraz, bo sme u lekarky stravili vela casu x;o((

olifcek
7. máj 2010
olifcek
7. máj 2010

svetlanka 😉

olifcek
7. máj 2010

teus a vsetko naj k meninkam x;o)))

no ideme kukat serialiq na pc x;o)

zucana
7. máj 2010

ahoj teus moc jemi luto s tym ockom...ja poznam vynikajuceho ocneho v Bratislave....
je primarom vo vojenskej nemocnici a ma sukromnu ambulaciu....cize sa tam plati...ale nemusis cakat a ma tu najnovsiu techniku tam....
ked by si chcela mozem ti dat na neho mobil a mozes mu zavolat s tym,ze som ti dala ja cislo a ze si beznadejna...on ti poradi po telefone a potom sa s nim skus dohodnut pripadne aj na vysetreni....za vysetrenie berie 30 eur ale vravim ti stoji za to....vidim ze si z nitry ale keby si mu skusila zavolat on by ti aj poradil ci mas dojst....tak ak chces cislo napis mi do IP
inac kati tak ja ny som ta tiez rada spoznala a ked je maminka taka uzasna ze pride tak vyuzime nie mami???
olif no tak vysledky kedy???
a blumi ta tvoja mala je perfektna
😀

zucana
7. máj 2010

teus a vsetko naj k meninkam...
vikinka ma v pondelok 😎

katina2209
7. máj 2010

Zuci a uz ste sa konecne vyspinkali ja som tiez dlho docitavala...Co dnes dobre budes varit? Ja robim spaghety bolognese 🙂

zucana
7. máj 2010

kati spali sme do 10.20 😀
a mm nepride na obed ale idem robit cestoviny s omackou ze kuracie prsia,cherri rajcinky bazalka a mascarpone 😵
bolognese tu tiez dobre 😉

maminnka
7. máj 2010

Svetlanka, noo, ja som tu najstarsia, som rocnik 1975.

svetlankat
7. máj 2010

Aha, ja som 1978, tak to sa asi nepozname.

olifcek
7. máj 2010

zuci na predoslej strane su vysledky x;oP

lenica81
7. máj 2010

ahojte...
teus, vsetko naj, hlavne nech uz sa ty ani maly netrapite tym ockom... 😔

olif, gratulujem...

zucana
7. máj 2010

olif uzasne 😵 normlane som to prehliadla 😲

lenica81
7. máj 2010

mna vam vcera seklo v chrbte... mm mi to pomasiroval keto sprayom, a trosku pomohlo, ale nie je to med lizat... 🙄 hlavne ked toho mojho vilka furt na rukach nosit treba... 😔

laxity
7. máj 2010

ahojte

teuš...drž sa, veľa síl, dúfam, že očko sa dá do poriadku a že nezrastie...a samozrejme všetko naj k meninkám 😉

mam...ty si kedy vstávala, keď si išla spať o 2.35? To už ja pomaly vstávam na papanie 😀

blum...štastnú cestu 🙂

olif...gratuľujem....super šikulky 🙂

Ja som bola dnes na Kramároch ohľadne tej operácie, tak doktor nakoniec skonštatoval, že Natálka je ešte malinká, tak ma zoperuje až na konci júna...tak sa mám ozvať na začiatku júna a potom sa dohodneme. Že zatiaľ to až tak veľmi nesúri, ale do jesene sa určite čakať nedá 😕. A že dá sa dohodnúť aj tak, že ak bude kojiť, že ak budem mať prísť na príjem, tak len sa prídem ukázať, porobia mi vyšetrenia a potom budem môcť ísť domov a potom zase hneď ráno prídem na operáciu a potom ma že zase na noc už pustia domov 😉, tak to by bolo fajn...aspoň by som bola pri malej, aj keď mlieko budem musieť vylievať...ak ho teda nestratím 😒

tak pekný dník

laxity
7. máj 2010

garon...zabudla som Tobi je veľký fešák to ti poviem....nahodený na parádu 😉

zucana
7. máj 2010

laxi tak aspon nieco....
takze na stretko ta cakame 😀

garonka
7. máj 2010

laxi ja som sa už bala že ťa nechaju v špitali dlho ale supiš že budeš doma pri malej 😵

a diky za Tobiho 😉 poviem, že tak nahodeny vyzeral smiešne v tej kolíske kde ho ujo fotograf cvakol 😀

garonka
7. máj 2010

olif parada ake vyborne vysledky užasneeeeeeeeeeee 😵 😵

jutre naj fakt neprší bo ma šľahne už fakt potrebujem slnko a nie dažď 🙄

maminnka
7. máj 2010

Laxi, vstavala som o 7,30 hod. Musela osm dokoncit jeden projekt, odsat mliecko... ale dnes sa citim velmi zle, som vycerpana a asi som od maleho chytila tu crevnu virozu.

olifcek
7. máj 2010

zuci viiiime, ze ma malinka v pondelok meninqyyy 😉

baby, ja sa taaak tesiiim...nebyt pruhu tak uz do nemocnky nemusime nikdy, vyzera to tak...ale neva...primarka na hematologii, ze aku ma vahu? a aku mala porodnu? uz aj kukala a malinku pochvalila, ze uzasne prospieva...si neviete predstavit aku radost mam zo vsetkeho, co povedala...a ako oliv s nimi komunikovala, som odpadla skoro...

inak...pytam sa manzela, ze ako je vlastne, ked babo dzavota? a on, ze dz~av dz~av 😀 😀 😀

olifcek
7. máj 2010

ideme dokukaaaaavaaaaaat dextera...x;o)

malinka mala otlacene stehienka z lienky...jak je to mozne? saq su do 6kg a my mame takmer 4.... 😕

zucana
7. máj 2010

😀 olif ty vies a ja som to nevedela mi segra dnes povedal....

olifcek
7. máj 2010

zuci ja tu kalendar na stole maaaaaam tak preto som frajiiir x;o))

olifcek
7. máj 2010

vcera mala hermia a mne to prislo, ze malickej hermia /pruh/ma sviatok 😀

olifcek
7. máj 2010

teda hermina bolo vcera v kalendari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre