Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
13. máj 2010

mami, u nas obcas tiez... ale doc povedala, ze to moze mat roznu pricinu... pije iba predne mlieko, zoxidovana a pod... kukni si na nete, kebyze mas cas...

ked sme boli vonku, tak maly opat dal rapel, ale kedze tu v petrzke nie su poriadne lavicky (t.j. v tieni s operadlom 😠 ) tak mu ani nemozem dat cucnut na ukludnenie... a este niekto stahoval, tak som sa musela mocovat na 5. peso... 🙄

zucana
13. máj 2010

mami my niekedy tiez mame zelenu ale to moze byt aj tym ze si nechala dlhsie v plienke...my sme mali vcera taku soplovu 😅
boli sme v meste po koselu kupila som si pancuchace a v lekarni som bola kupit este vitaminy a uz sme doma ani sa nehnem....
mami dik za info 😉
inak mala je vo vajicku z kocara tu na gauci kym som povybalovala ...dudla si dudel a drzi tigra a cusakuje ....som zvedava kedy vypyta jest lebo uz by mala 😕

zucana
13. máj 2010

baby kedy zacinaju zuby lebo ta moja si ide zjest ruku 😕

lenica81
13. máj 2010

zuci, ten moj si zuzle nielen ruku... uz sa mu do sparov dostali aj tie lamaze hracky... fuha, da sa to nejako cistit... 😅 😕

blumka
13. máj 2010

jaka pekna strana 😀

andrea2603
13. máj 2010

blumy, ty sa hľadala takéto niečo?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4150978&tab=0

blumka
13. máj 2010

andrejka ano..dakujeeeeem 😉

olifcek
13. máj 2010

kukiiiii

blumka
13. máj 2010

kuk 😉

andrea2603
13. máj 2010

a niečo pre olif:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3544844&tab=1
teda, ak sa ti ešte hello kitty páči 😉

olifcek
13. máj 2010

adi wooow..paci, paci...ale i zoskeeee x;oD

sme boli vonku ale asi len hodku, i s mm, bo certi burku prihnali.....uz sa sice neblyska aleeeeee prsiiii, joj

andrea2603
13. máj 2010

u nás búrka nedávno skončila, zase toľko vody 😠

zoska
13. máj 2010

ahojte babky
dakujeeem za vase vcerajsie prispevky na moju adresu...uz som si povedala ze dost stresu, uz mam malo casu a proste jednu cast pojdem pravdepodobne robit v auguste...nestoji mi to za to aby som napr. prisla o mlieko...
nikto nemohohol vediet ze mala prestane cez den spavat...
vcera som uz na to nemala nervy tak som ju supla do auta a vozila som sa tom najvacsom lejaku po nasom krásnom regione... zaspala v aute do minuty ale hned ako som sa vratila a vypla motor tak sa zobudila a s placom 😅

dnes som ju vzala autom na nakup tak zasa zaspala ale tiez len na ten cas co sa viezla, ale dnes plakala pomenej a prila aj mamina poobede, tak som sa aj poucila trosku 😉

zuci, prajem stastnu cestu na SVK a uzi si to riadne 🙂

bud. tyzden ide mm do Nemecka, mamina si berie dovolenku, tak snad este daco do hlavy natlacim, ale cakaju nas aj klbiky a sono kvoli refluxu ☹

ja ked mi bude zasibavat tak zase nakuknem, myslim na vas 😉

lenica81
13. máj 2010

zosi, drz sa... 🙂
zuci, stastnu cestu...
tu uz tiez dolialo... aspon pre tuto chvilu... idem ja pomaly do hajan... 😔

svetlankat
13. máj 2010

Caute baby, dnes Vas vobec nestiham citat, mali sme reakciu na ockovanie. Malinka mala zachvaty placu cely den a teplotka nam vybehla na 37,8. Pred chvilkou sme jej opat merali a mala 37,1, tak dufam, ze uz to mame uspesne za sebou. Teraz je uz v postielke a tvari sa, ze spinka. Drzte sa. Zosi, nebudes ani prva a ani posledna, hlavne klud a je jedno ci teraz a ci neskor. Hlavne, ze skor ci neskor to urobis. V buducnosti to nikoho nebude zaujimat, kedy si to urobila. Drzim ti silno palce. Zuci stastnu cestu.

alex
13. máj 2010

ahojky,
babuľky kedy vám začalo hnisať to po TBC? My nemáme zatiaľ žiadnu reakciu.

olifcek
13. máj 2010

a, ze co sa mi podariloooo
https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/vyz8/pon...

a ked sa to Oliv nebude pacit, predam...x;o)

olifcek
13. máj 2010

ali bacha na to, nejaka reakcia byt musiiii inak vas poslu na pluuucne.... ale staci, ked to len ocerveneje...nam to zacalo hnisat asi po dva a pol mesiacoch?

alex
13. máj 2010

no má tam takú bodku trošku červenú. Tak hádam to stačí.

olifcek
13. máj 2010

ali myslim, ze i pluzgierik ma byt, ale niesom si uz istaaa...nam ale vraveli, ze reakci mame cakat po dvoch mesiacoch, a tak i bolo x;o)

alex
13. máj 2010

pekné hračky. My ešte hračky do rúk nechytáme, ani nejako cielene nebúcha do hračiek. Ale usmieva a rozpráva sa s nimi 🙂

olifcek
13. máj 2010

ale my sme dlho nemali nic, potom lho len dervenu bodku, myslela som si, ze parada a jedneho dna... 😉

alex
13. máj 2010

no my už máme od očkovania dva mesiace. No možno to ešte príde.

olifcek
13. máj 2010

my uz cielene chytame hracky i osoby x;o) ale sme starsie x;o)))

alex
13. máj 2010

hej, hej. Ja verím, že u nás to tiež čoskoro príde 🙂

laxity
13. máj 2010

ahojte babule

olif...ty len pridávaš linky a ja som z toho potom chorá, najradšej by som nakupovala...a tie body jój vedela by som si vybrať 🙂 . Ty si si nejaké objednala? A tie náramky, ja jeden mám, ale slabunko hrká ☹ , ale ešte som ho malej nedávala...musím vyskúšať.

a inak dúfam, že sa všetky máte dobre...moja spala v noci 9,5h....potom bola trochu mrzutá cez deň, ale poobede spinkala a teraz klasika o 20.00 zaspinkala ako bábo 😀

Tá moja piškóta sa stále rehoce a hlavne keď sa jej jemne prihováram, alebo sa s hračkami rozpráva...vydáva nový zvuk, stále si žužle ručičky, očká....dnes sa mi pretočila z chrbátika na bok...som sa tešila, ale ešte si ručičky neobzerá ako garonkin 😕

prajem dobrú noc

alex
13. máj 2010

laxi krásne ti spinká Natálka, super.

no idem si ja pospať. Kukla som hokej...vyhrali sme... tak pokojne môžem ísť do ríše snov. 🙂

svetlankat
14. máj 2010

Čaute baby, prajem dobré ránko. My sme mali ťažkú noc. Musím priznať, že takú sme ešte nemali. Malinká sa zobudila o pol noci a plačkala hodinku. Po hodine som to už vzdala a dala som jej panadol čipok. Po ňom sa ukľudnila a zaspinkala. Neviem či to mohla byť reakcia na očkovanie? Možno, že ju boleli nožičky. Máte s tým nejakú skúsenosť. Fakt sa cítim zúfalo.

ivka79
14. máj 2010

AHojte, dobré ránko.
Baby, chcela som sa spýtať ako je to u Vás s držaním hlavičky. Lukáško pokiaľ mal ruky pod sebou(opretý o predlaktie), tak hlavičku držal pekne, ale teraz začal vymýšlať, ruky dáva hocijako a preto mu vždy hlavička padá. A na brušku vydrží maximálne minútu. A keď držíte detičky na rukách chrbtom opreté o seba, tak sa im ešte kýve hlavička? Lebo malému sa kýve dosť - hlavne mu padá na jednu stranu. Čo sa týka spánku - tak u nás je to zatiaľ asi takto - o cca 19.00 kúpanie a o 20.00 už sme v posteli - prvé kojenie o cca 1.00 hod, potom už až ráno. Spinkáva mi zatiaľ 5x za deň - 2 malé spánky (1/2hod) + 1 väščší cez obed (1-2 hod) a poobede zase dva menšie (1/2 hod). Nevydrží mi byť dlhšie hore ako jedna a pol hodiny, potom si už začne šúchať očká a akonáhle mu dám dudlík, tak zaspáva. Ako je to u Vás? Majte sa pekne. Pa pa

blumka
14. máj 2010

svetlanka a nozicky ako vyzerali? podla mma to bolo kvli ockovaniu. Terezka tiez mala takuto noc po ockovani, akurat ze nozicky mala obe opuchnute, tak sme aj obklady davali aj hodinu tisili

blumka
14. máj 2010

ivka, a tu hlavicku ked ho drzis stale naklana alebo len niekedy? oni este nie su tak skoordinovane tie pohyby, juli napr, ked sa chce niekde pozriet a otocit hlavu tak s nou tak zaklati, ze jej ju musim podrzat, alebo ked je unavena to jej kvecka na vsetky strany...ale myslim ze ked ti ju pekne drzi na brusku tak je ok...
doki co na to vravela? hlavne oni by sa mai vyjadrit...
a spinka ti pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre