Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. máj 2010

olif ma napisane ze uzavierka je 13.5 a dnes je uz 14 ☹

olifcek
14. máj 2010

ja vieeeeem, ale vcera som si s nou pisalaaaaa a viem, ze dnes bude okolo 20.00 x;o))) musela dat termin, nech stiha, no nie? x;o)) napis jej mailika x;o)) bude to lepsie x;o)

blumka
14. máj 2010

idem hned

olifcek
14. máj 2010

😉

olifcek
14. máj 2010

pozeram, ze uz jedny leginy, co som chcela niesu x;o((((((

blumka
14. máj 2010

uz som jej napisala...dikes olif

olifcek
14. máj 2010

blumi nie je zaaac x;0) ja som prave zistila, ze jedny niesu,ale su ine, co predtym uz neboli, tak som jej poslala opravu a veeelmi si prajem, aby, ked bude objednavat mali tie, co ma teraz v objednaavke 😵

olifcek
14. máj 2010

ake si si vybralaa?? daj liink

olifcek
14. máj 2010

blumi suuuuuu....ale neviem, ci tie cervene su, lebo neboli...skusila si si ich aj vlozit do kosika a kuknut, ci su skladom?

blumka
14. máj 2010

ja som ich nevidela, lebo som pozerala medzi younger girls a tie su pri newborn..uz ich vidim, ja ich nechcem, len som myslela ze tie uz nemaju pre teba

blumka
14. máj 2010

ja co som davala vsetko bolo skladom...som mala viac navyberane ale som nakoniec videla tu sumu tak som riedila len to najnutnejsie 😀

olifcek
14. máj 2010

blumi hehe....juj, skoda ale, ze tu nie je zuci...ona chcela tiez ten dvojpack s cervenymi leginkami, lenze v tom case ich nemali...x;o(((

Oliv kecaaaaa...ja bych odprisahala, ze hovori slova...x;o) ale jasne, ze nie, len je to take zretelneee....rozprava na macicku v hrazdicke, od zaciatku sa jej velmi paci x;o)))

s tatkom si hovoria a-hoooj, hech...

andrea2603
14. máj 2010

ahojte.
júúúj, Livka nemá zatiaľ žiadnu reakciu na to TBCočkovanie, ale ani MUDr. mi ohľadne toho nič nehovorila. A ani si nespomínam ako to bolo pri Lele, Brankovi to hnisalo, to si pamätám, lebo mu to trošku vytláčali.

hodila som najnovšie fotky do albumu 🙂

dnes som neodolala a kúpila som toto, ale nosiť to bude až o rok 😅 , no čo už, veď v skrini sa to nepokazí 😉

olifcek
14. máj 2010

adiiii tie saticky su uchvatneeee! ale aj triko a nohavice su milunkeeee....

uz aj idem kuk albumiiiiiik 😵

andrea2603
14. máj 2010

olif, díky a také isté šaty, resp. tuniku som kúpila aj Lele, tak budú rovnaké 😵

olifcek
14. máj 2010

😉

blumka
14. máj 2010

adik, vies kolko veci mam doma ja ze to budu az o rok nosit? aj dnes dostali obe darceky, ktore az na buduce leto oblecu 😉
Terezka sa uz sali so sesternicami, ja som odisla zdola lebo tam je hluk jak neviem kde..svokra tam ma 5 vnuciek, okrem toho nejaki dospeli...uff...na mna privela 😅

andrea2603
14. máj 2010

aha, tak nie len ja si robím zásoby 😉

olifcek
14. máj 2010

aj my maaame vecicky i na neskooor....len neviem, dokedy az 😅

maminnka
14. máj 2010

ja mam zasoby do 1,5 roka 🙂

blumka
14. máj 2010

ja mam zasoby do 5 rokov 😕 😅

laxity
14. máj 2010

ahojte

ja mám zásoby tak na mesiac 😀

andrea2603
14. máj 2010

laxi, tak hor sa na nákupy 😵 , máš čo dobiehať 😀

laxity
14. máj 2010

ada...už som začala Nextík za 85 Eur-musím si dať chvíľku pauzu 🙂

olifcek
14. máj 2010

laxi hehe....ja som nextik skresala do £25.50, cize x 1,30 a mme, co tie leginky vyjdu, ale bude ich 7 ks x;o) 😵

laxity
14. máj 2010

baby vaše bábätká si už všetky prezerajú ručičky? Bo moja ešte nie 😕

olifcek
14. máj 2010

laxi my uz kukame i na ponozky a aplikacie na tricenku, ktore ma na sebe, hehe...a vsetko chce spapat x;oD

laxity
14. máj 2010

olif...ja to mám 85 Evri už po prerátaní ...ale neva zasa bude mať dosť vecí ja nejakých 10 ks 🙂

laxity
14. máj 2010

olif...tak malá je šikulka teda...to moja nie a neviem kedy to mám asi čakať, lebo len ju sledujem, ale zo dňa na deň robí pokroky, len toto nie....ale máme na stene taký papier nalepený a na ňom je niečo napísané a vždy keď tam s ňou prídem, tak vždy ale vždy začne práve pritom blabotať-normálne si to číta 🙂 , každý deň 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre