Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. máj 2010

baby nemachrujte 😠 mami a ty davas na noc tu bebu?lebo to vraj pomaha na spanok....a ja som tiez chcela skusit dat to co jej dali 1 flasku v porodnici a vyplula to....

raa2
16. máj 2010

maminnka ja som zase kupila nutrilon, lebo mi suseda povedala ze im to davali v porodnici a neviem co davali nam 😲 nejako ma to nezaujimalo ☹ inak mala ti pekne spinka, to ja kym som neprikrmovala tak som aj 5-6 krat v noci bola hore a cez den kazdu hodinu a pol som davala a teraz ked kojim tak je maly za hodinku hladny a pritom som mala prsia na prasknutie, by jeden povedal ze tam ma mlieka a mlieka...

laxity
16. máj 2010

zuci...to ja som mojej dnes chcela dať čajík a absolútne sa ani nechytila 😒 , vôbec nechce fľašku ani dudel...som zvedavá ako jej bude mm dávať papať keď budem v nemocnici 😕

maminnka
16. máj 2010

Zuci, dakujeme 🙂
vidim, ze vo velkom nakupujes... v ktorom Nexte?

maminnka
16. máj 2010

Zuci, na spanok praveze nie, to mava moje mliecko... Bebu dostava na obed.

zucana
16. máj 2010

eurovia ...to bolo len 5 minut prvy den 😀

zucana
16. máj 2010

tak aj ja chcem take mliecko aby spala 11 hodin 😅

raa2
16. máj 2010

zuci figu borovu to pomaha 🙂 ja dam malemu nutrilon o pol 8 a o jednej kojim a potom o 4 kojim znova a potom opat o 2 hodiny...a nezda sa mi ze by nejako extra priberal, dnes som ho vazila a mal 5,2 kg a meria cca 61 cm.

olifcek
16. máj 2010

zuci, mas recht....ale paci sa mi to tielko s mickey a saticky...no neviem...je faktom, ze neviem, ci su fakt ok ;)

maminnka
16. máj 2010

a musim sa pochvalit, uz len 2krat denne odsavam, zvysok kojime... huraaaaaa! hadam coskoro budeme uz iba kojit 🙂 teda doma, v praci dam radsej z flasky 🙂

maminnka
16. máj 2010

ja som v Eurovei este nebola... co je tam okrem Nextu? svetove navrharske nazvy mi ani nepiste, na to ja peniaze nevyhodim 🙂

laxity
16. máj 2010

mami...ja len kojím...prečo odsávaš? máš veľa? či? 😕

no baby musím ísť od pc, lebo môj mm bude tuším zarábať len a len na vecičky pre našu piškótu....skúsila som na mimibazar. aukciu a všetky tri som vyhrala 🙂

prajem všetkým dobrú noc a nech bábätká pekne spinkajú aspoň tak ako moje a mam 🙂

zucana
16. máj 2010

baby a kolko davate? a mami kolko si davala svoje mliecko?lebo moja mi vcera odsate vypila len 120 a to mala vo flaske 150 ml
a tu je ulovok z nextu 😉

maminnka
16. máj 2010

Laxi, malinka mi nevedela pit z prsnika, nevedela sa prisat, ale uz jej to ide bez problemov, akurat nevytiahne este vsetko mliecko.

zucana
16. máj 2010

fotka

maminnka
16. máj 2010

LAxi, ja osm bola na mimiaukciach svojho casu zavisla 🙂

Zuci, ja davam mojho mliecka 140 ml a ked davam Bebu, tak 130 ml vody.

olifcek
16. máj 2010

laxi tie nove asi kuuuupim, chi...nosene nexcem, som sa rozhodla . dakujeeem 😵

laxity
16. máj 2010

mami...aha, tak už je šikovnejšia super sa teším s vami 🙂

zuci...fíha tuším aj kabátik 🙂

zucana
16. máj 2010

mami je tam toho vela a vela aj talianskych znaciek co sme len zazreli lebo sme nechodili vnutri ale vonku 😉

laxity
16. máj 2010

mami...no ja tiež, ale po pôrode ma to prešlo, na tom sme fičali pred Vianocami a teraz mi to sestra pripomenula 🙂

olif...som rada 😉

zucana
16. máj 2010

ano teply lebo je tu zima 😠

olifcek
16. máj 2010

zuci kraaasnee, ale v i jej v tom nebude teplucko ?

laxi skusim aj ja aukcie? a su i na new vecicky?

raa2
16. máj 2010

mamminka to pekne odsajes, ja som odsala max 40 ml :((

laxity
16. máj 2010

olif...a sú to aj krásne farby 🙂 alebo si tam popozeraj majú tam toho mrte 😉 , vedela by som tam minúť 😀

zucana
16. máj 2010

no ja cez net uz nekupujem 😀
olif tu bolo dnes 6 stupnov a my budeme vo vajicku 😕

olifcek
16. máj 2010

laxi ale uz asi kupim na neskor, lebo na teraz uz mame hoooodne 😅

zucana
16. máj 2010

a nie je to podsivane

maminnka
16. máj 2010

raa, odsajem asi tak 220 ml, na jedenkrat, ale odsavam to hodinu!

Olif, neskusaj radsej, lebo MMB a MMA je droga!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre